Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14381 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:Christensen magabiztos ma, nemde? Teljesen oké a játéka.
nem tökéletesek, de ma sem ő sem Zouma nem rossz... ami fos jelen pillanatban az a középpályás védekezés és Marcos

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14382 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Christensen magabiztos ma, nemde? Teljesen oké a játéka.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#14383 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bubi írta:
GereZsolt írta: Azért ez a töled megszokott költöi túlzás Bubi. Maradjunk annyiban, hogy ennél jobb volt. De azért az tagadhatatlan, hogy most már tényleg évek óta várjuk a csodát, áramlik a pozitív energia meg az imádat felé, ugye mégiscsak a sajátunk, de Ö ezt nem hálálja meg. Még mondjuk egy Mount felé indokolt ez az elfogultság, ügyes a srác és minden alkalommal megdöglik a pályán. Ezt jó szívvel te se tudod elmondani Rubenröl.
Zsolt, ne csináld már.. Milyen évek óta? Kölcsönadtuk a Palacehoz ahol Zaha után a csapat legjobbja volt, minden meccsének minden percét láttam. Aztán beverekedte magát hozzánk, egyre jobban játszott majd megsérült. Nemrég épült fel, közben bebaszott a covid, nem játszott hónapokig, utána meg az összezsúfolt szezon miatt nem kapott lehetőséget. Miről beszélünk?

Nem túlzok, követtem a tarcsiban is, a felnőtt pályafutásának pedig minden meccsét láttam.
Nyilván én a teljes másik nézőpontot képviselem, valahol kettőnk közt lehet az igazság, de nekem ez 0 amit mutat.
Itt van James, ilyen villanások az várnék Rubentöl, nem a gólt mondom feltétlen, hanem ilyen minőséget a játék bármilyen elemében és ezzel nekem adós. Az akarattal is amit Mount képvisel.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14384 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

konkrétan a hátsó kameraállából látszott, hogy mellé/fölé nyúlt...

de majd ugye James :D

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14385 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bandi írta:Lamptey-ért nagyon nagy kár, nem vagyok biztos benne hogy James személyében a tehetségesebb játékos maradt nálunk...
Na ezt jól időzítettem :lol:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14386 Hozzászólás Szerző: Dante »

Alonso és a középpálya....

James szerencsére focista.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14387 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta:Lamptey-ért nagyon nagy kár, nem vagyok biztos benne hogy James személyében a tehetségesebb játékos maradt nálunk...
Tessék? 8) :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14388 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kepa eldőlt mint egy zsák szar.... XD
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14389 Hozzászólás Szerző: broduer »

Ki lehetett volna szedni...

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14390 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Zouma is csak keresztapa lehet már... :D azért Lamptey igazán odamehetett volna bocsánatkérően megsimogatni a golyóit

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14391 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Lamptey-ért nagyon nagy kár, nem vagyok biztos benne hogy James személyében a tehetségesebb játékos maradt nálunk...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14392 Hozzászólás Szerző: Bubi »

GereZsolt írta: Azért ez a töled megszokott költöi túlzás Bubi. Maradjunk annyiban, hogy ennél jobb volt. De azért az tagadhatatlan, hogy most már tényleg évek óta várjuk a csodát, áramlik a pozitív energia meg az imádat felé, ugye mégiscsak a sajátunk, de Ö ezt nem hálálja meg. Még mondjuk egy Mount felé indokolt ez az elfogultság, ügyes a srác és minden alkalommal megdöglik a pályán. Ezt jó szívvel te se tudod elmondani Rubenröl.
Zsolt, ne csináld már.. Milyen évek óta? Kölcsönadtuk a Palacehoz ahol Zaha után a csapat legjobbja volt, minden meccsének minden percét láttam. Aztán beverekedte magát hozzánk, egyre jobban játszott majd megsérült. Nemrég épült fel, közben bebaszott a covid, nem játszott hónapokig, utána meg az összezsúfolt szezon miatt nem kapott lehetőséget. Miről beszélünk?

Nem túlzok, követtem a tarcsiban is, a felnőtt pályafutásának pedig minden meccsét láttam.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#14393 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

GereZsolt írta: Azért ez a töled megszokott költöi túlzás Bubi. Maradjunk annyiban, hogy ennél jobb volt. De azért az tagadhatatlan, hogy most már tényleg évek óta várjuk a csodát, áramlik a pozitív energia meg az imádat felé, ugye mégiscsak a sajátunk, de Ö ezt nem hálálja meg. Még mondjuk egy Mount felé indokolt ez az elfogultság, ügyes a srác és minden alkalommal megdöglik a pályán. Ezt jó szívvel te se tudod elmondani Rubenröl.
Nem hálálja meg? Szerencsétlen Ruben lehetőséget sem kapott előtte, konkrétan az angol válogatottal hamarabb kivitték az VB-re, minthogy hozzánk rendesen bekerüljön. Sarri volt az első edző, aki lehetőséget adott neki, igaz ő is csak szezon második felében. És Ruben nem csak élt a lehetőséggel, hanem a csapat legjobbja volt Edennel.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14394 Hozzászólás Szerző: broduer »

Tomi26 írta:valaki szakerto zseni leirna mi a taktika ma mert nem jovok ra.
Mi értelme ennek? Tudom, hogy szerinted Lampardnak el kellene takarodnia, de ez 45 perc után tényleg helyénvaló? :D

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14395 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Tomi26 írta:valaki szakerto zseni leirna mi a taktika ma mert nem jovok ra.
valahogy nyerni, és szokni a csapattársakat Wernernek és Havertznek..

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#14396 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

valaki szakerto zseni leirna mi a taktika ma mert nem jovok ra.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14397 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
cech19960320 írta:
Dante írta:Ez a Jorginho-Kante pivot semmit sem ér, teljes átjáróház a középpálya. Egyelőre Christensen és Zouma jelenti a különbséget egy tavalyi meccshez képest, de Keoa-n is látszik, hogy igyekszik javítani azon ami előző idényben nem ment.

Ez egy jó meccs lehetne arra, hogy ne olyan hangulat legyen, mint tavaly ősszel a United elleni nyitó után, önbizalmat adhatna, de egyelőre a védekezés miatt nagyon erőlködés szagú a teljesítmény.

Gondoltam, hogy Ruben-t le fogja írni valaki egy félidő alatt. Szorosan fogják, semmi területe nincs átvenni a labdát. Maradjon egészséges, kapjon lehetőség és bele fog jönni.
Én már korábban leírtam ugyanazt RLC-ről.
tény hogy idény eleje, meg sérülések..

de egyrészt nem látom én sem a posztját. nem gyors, nem kiemelkedően technikás, lassú fejben, nem cselez kiemelkedően.
és valóban, posztja sincs. egy sorral hátrébb nem szűrne elég jól.
a jelenlegi helyén nem elég kreatív.
a szélre nem elég gyors
előre nem elég gyilkos..

ezeknél pedig nagyobb probléma, hogy Kova, Ziyech, és Puli visszatérése esetén nincs indoka, hogy játsszon.

bírom a srácot, de sztem az utolsó szezonja itt és nem sokat fog játszani
Na ez nagyon mellé ment.

A végsebessége kimondottan magas testalkatához képest. A legtechnikásabb játékosunk és a keretből egyedül ő képes különleges cselekre.

Te nem ismered a játékát ha ezt állítod róla.

Gere zsolt: a sérülése előtt a csapat egyik legjobbja volt, rémlik?
ifi kora óta figyelem a játékát Bubi...
a magasságához képest gyors (volt) de pl egy Wernerhez vagy Pulihoz képest kanyarban sincs. JELENLEG pedig a tempója Jorginho szintű.
Technikás, igen, de ha szted egyedül ő képes különleges cselekre, akkor te nem ismered a keretünket...
Puli, Ziyech, de pl Havertz is veri ilyen szempontból, de jó forma esetén CHO is verné..

a probléma pedig továbbra is ott van, hogy lesz még kb 2-3 meccse rá hogy élwtjeleket mutasson, aztán visszatérnek a ranglétrán előrébb lévő vetélytársak, akik az utóbbi időben jobban játszottak... és onnantól ha minden 4. meccsen játszik, már nem fog formába lendülni

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#14398 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

RLC tisztára olyan, mint Essien az utolsó éveiben. Őt már a youth csapatban is követtem és hatalmas kedvencem volt. Kb a szívem szakad meg, hogy ennyire tönkre tették őt is a sérülések.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14399 Hozzászólás Szerző: Dante »

De az miért jó ha nem játszik? Mitől lesz attól jobb, ha a meccs hiányos játékos nem játszik? CM a posztja, Lampard ma Werner mellé rakta be. A félidő első felében szorosan fogták, minden sikertelen megmozdulással csökkent az önbizalmat - ezt kell átfordítani azzal, hogy egy rossz félidőt követően padra kerülne.

Én is látom hogy rossz, és azt is, hogy ő is tudja hogy az. Viszont nem lassú, nem lomha, nem szarik bele (bár ha a zseni kommentátorra figyel az ember, aki szerint a csatárnak a dolga hogy a 16-osig kísérje az ellenfelet, akkor igen) de be van rozsdasodva, mert 2019 tavasza óta nem volt lehetősége felvenni a meccs tempót.
Egyelőre Werner-en kívül senkire sem lehet mondani, hogy "jó", Havertz és Mount teljesen el vannak tűnve, a védekező kp-kat nem is lehet látni. Alonso-t agyonfutja Lamptey. Nem jó. Idő kell a tavalyi őrült szezon, vírus velejárói és a többi körülmény miatt, senki sincs formában.

GereZsolt: amennyiben nem vagy tisztában olyan tényekkel, mint hogy ki mikor kerettag, szerintem meddő a párbeszéd ebben a témában. 2018-ban Ruben az angol világbajnoki keret tagja volt. A felsorolt emberek nem szenvedtek sérülést. Ami azzal jár, az mentálisan is kifejti a hatását. Mindenkinél más a felépülés folyamata.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2020. szeptember 14., hétfő 22:17-kor.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#14400 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bubi írta:
cech19960320 írta:
Dante írta:Ez a Jorginho-Kante pivot semmit sem ér, teljes átjáróház a középpálya. Egyelőre Christensen és Zouma jelenti a különbséget egy tavalyi meccshez képest, de Keoa-n is látszik, hogy igyekszik javítani azon ami előző idényben nem ment.

Ez egy jó meccs lehetne arra, hogy ne olyan hangulat legyen, mint tavaly ősszel a United elleni nyitó után, önbizalmat adhatna, de egyelőre a védekezés miatt nagyon erőlködés szagú a teljesítmény.

Gondoltam, hogy Ruben-t le fogja írni valaki egy félidő alatt. Szorosan fogják, semmi területe nincs átvenni a labdát. Maradjon egészséges, kapjon lehetőség és bele fog jönni.
Én már korábban leírtam ugyanazt RLC-ről.
tény hogy idény eleje, meg sérülések..

de egyrészt nem látom én sem a posztját. nem gyors, nem kiemelkedően technikás, lassú fejben, nem cselez kiemelkedően.
és valóban, posztja sincs. egy sorral hátrébb nem szűrne elég jól.
a jelenlegi helyén nem elég kreatív.
a szélre nem elég gyors
előre nem elég gyilkos..

ezeknél pedig nagyobb probléma, hogy Kova, Ziyech, és Puli visszatérése esetén nincs indoka, hogy játsszon.

bírom a srácot, de sztem az utolsó szezonja itt és nem sokat fog játszani
Na ez nagyon mellé ment.

A végsebessége kimondottan magas testalkatához képest. A legtechnikásabb játékosunk és a keretből egyedül ő képes különleges cselekre.

Te nem ismered a játékát ha ezt állítod róla.

Gere zsolt: a sérülése előtt a csapat egyik legjobbja volt, rémlik?

Ma gyenge és lehet már sose lesz azon a szinten mint volt, de amit letett a Palaceban és nálunk a sérülése előtt az vitathatatlan.
Azért ez a töled megszokott költöi túlzás Bubi. Maradjunk annyiban, hogy ennél jobb volt. De azért az tagadhatatlan, hogy most már tényleg évek óta várjuk a csodát, áramlik a pozitív energia meg az imádat felé, ugye mégiscsak a sajátunk, de Ö ezt nem hálálja meg. Még mondjuk egy Mount felé indokolt ez az elfogultság, ügyes a srác és minden alkalommal megdöglik a pályán. Ezt jó szívvel te se tudod elmondani Rubenröl.

Válasz küldése