Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15781 Hozzászólás Szerző: kazomester »

A legjobb az lesz, ha legkésőbb nyáron távozik a csapattól. Rettentően átlagos, közepes, buta szar játékos, semmi szükségünk nincs rá, pláne egy újjáépülő Chelsea-ben.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15782 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: Utólag persze megnéztem a gólokat. A szólója ellenére - ami valóban nem volt rossz - a kiflihajú Barkleyt igazán megregulázhatná már Lamps. Egyáltalán nem szimpatikus és hatalmas a mellénye, sok ígéretes támadás akadt el az egyéni kísérletei/rossz megoldásai miatt. Persze inkább itt kísérletezzen, mint a bajnokságban, de a harmadik-negyedik ilyen alkalom után már kinyílik a bicska az ember zsebében.
Sajnos láttuk már őt arcoskodni a Valencia elleni BL meccsen is egy kulcsfontosságú 11es elvégzése közben... Remélem Lamps előbb-utóbb leoszt neki egy tarkón vágást.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15783 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Az érzés, mikor a meccs kezdetekor gyorsan elmész zuhanyozni, mondván úgysem történik semmi az első 10 percben, mire kijössz 2-0, felbecsülhetetlen... :D
Utólag persze megnéztem a gólokat. A szólója ellenére - ami valóban nem volt rossz - a kiflihajú Barkleyt igazán megregulázhatná már Lamps. Egyáltalán nem szimpatikus és hatalmas a mellénye, sok ígéretes támadás akadt el az egyéni kísérletei/rossz megoldásai miatt. Persze inkább itt kísérletezzen, mint a bajnokságban, de a harmadik-negyedik ilyen alkalom után már kinyílik a bicska az ember zsebében.
Pityee írta:Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy bár csak a 10 perces összefoglalót láttam, de James magas szinten tolta 8)
Számomra a mérkőzés legjobbja a James-Gilmour páros. Bár véleményem szerint előbbinek mind a másfél gólpasszát egy jobb képességekkel megáldott csapat úgy kivágta volna ahogy illik, az a külsővel adott passz... :D Bátor. De ami fontosabb, a védelemben stabil helyét látom hosszútávon, a gól is higgadtságot tükrözött. Csak mozoghatna aktívabban. Gilmour játékát nem részletezném, a teljesítménye önmagáért beszélt.
CHO is nagyon kitett magáért, de ezt a gólt rúgni akarást meg kell tanulni nem fejetlenül művelni - két ekkora kihagyott helyzet magasabb szinten pillanatok alatt megbosszulja magát. Ezzel szerintem nem lesz probléma, egyelőre örülök hogy szerencsésen felépült és a hosszú sérülés ellenére jól játszott.

Remélem Pulinak végre sikerül magára találnia, mert ez eddig egy nulla. Nagyon bátortalannak találom, szvsz ebből származik a legtöbb problémája. Bízom benne, hogy ez változik, szükség van egy stabil szélső alternatívára.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15784 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy bár csak a 10 perces összefoglalót láttam, de James magas szinten tolta 8) Kiváncsi leszek, hogy építi majd be őt Lamps. Én még mindig azt mondom, hogy be kellene húzni középre Azpit vagy átrakni balra, ha már az egész zsozé érát lehúzta ott. (Persze csak ha sérült Emerson)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#15785 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Pulisic idehozatalaval 60 millaert anyagilag jól jártunk, biztos hamar megterul/t az amerikai piacbol és a tengeren túli TV kozvetitesekbol, de szakmailag szvsz semmi nem indokolta, hogy pont őt válasszuk. Lozano kevesebb pénzért igazolt Nápolyba... Pulisic szimpatikus, a mezőnymunkája szélső létére dicséretre méltó, de nem érzem benne a zsenit, semmi váratlan húzás, kevés szóló, egyedül aligha fogja megbontani a védelmet, ahogy tette azt Hazard, és teszi időnként még Willian is. CHO nekem abszolút favorit a szélen, a másik oldalon, ha Mount-tal, mint középső emberrel számolunk, továbbra sem tűnik megoldotgnak a kérdés, szerintem Willi/Pedro jatszatasa Puli helyett indokolt, de hosszú távon kell egy biztos pont, egy kezdő szintű szélső oda is és tartok attól, hogy Puli nem lesz képes ezt a szintet megugrani, max új Willian, de új Hazard nem lesz belőle soha.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15786 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pulisic egy marketing igazolás. Se Sarri nem kérte, se Lampard. Gyakorlatilag szakmailag nem indokolta semmi hogy leigazoljuk. Dortmund meg az árábol igazolt 3 játékost, nekik is jol jött. De egyébként látványosan megy el a kedve az egésztől.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15787 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért az UEFA szuperkupa döntőben ahogy szélről beféle cselezve elrakta a fél pool védelmet és amilyen gólt vágott (csak aztán les miatt ugye érvénytelenítették), az rejtett magában némi önbizalomra adó okot. Egészen biztos vagyok benne, az nem tett túl jót neki, hogy az elmúlt 3 meccset végigpadozta. De pont azért kellene ilyen fosperem meccseken bizonyítania. Viszont van egy olyan sanda gyanúm, hogy előbb-utóbb átveszi a helyét CHO. Aztán az lesz a ciki, ha még a padra sem fog felférni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15788 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Norbertoo írta:
Szabi írta: A Salzburg ellen volt egy értékelhető félideje a balszélen, azon kívül nagyjából említésre se méltó az eddigi itteni ténykedése sajnos.
.
Az UEFA Szuperkupa döntőben is jó volt.
Ott inkább kompletten az egész csapat volt jó és ezáltal húzták fel egymás teljesítményét a srácok, de megadhatjuk neki, bár szerintem annyira ott sem emelkedett ki.

Egy támadó szélsőtől gólt, gólpasszt várna az ember, azzal tisztában vagyunk, hogy előbbi nem a fő profilja, de ha már számokkal nem is járul hozzá a csapat eredményességéhez, a védelem konstans bontását azért elvárná minimum az ember. Egyelőre azzal is nagyrészt adós...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#15789 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Szabi írta: A Salzburg ellen volt egy értékelhető félideje a balszélen, azon kívül nagyjából említésre se méltó az eddigi itteni ténykedése sajnos.
.
Az UEFA Szuperkupa döntőben is jó volt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15790 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szép lesz azért, ha a 60 milliós sztárigazolást kölcsön kell majd adni, hogy formába lendüljön. Jön vissza CHO, Mount, Willian és Pedro pedig az eddigiek alapján előtte van a sorban, ilyen teljesítményekkel nagyon nehéz lesz meggyőznie Lampardot, hogy szorítson neki elegendő játékidőt.

A Salzburg ellen volt egy értékelhető félideje a balszélen, azon kívül nagyjából említésre se méltó az eddigi itteni ténykedése sajnos.

Barkley és Batshuayi pedig ha csak feleannyira lennének önzőek, még a csapat hasznára is tudnának válni. A belga nagyon buta, de technikás, megjátszható és kapura veszélyes, kár hogy a befejezések ekkora gondot jelentenek neki.

Giroud viszont érdekes, hogy zsinórban másodszor padra sem került, pláne egy ilyen bohóc meccsen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15791 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nyilván borzasztóan gyenge ez a grimsby (vagymi), az edzőjük rendesen zavarban volt amikor követte a kamera... Lényeg, hogy teljesen reális eredmény született, nagyjából ekkora a különbség a Grimsby és a Chelsea B között. Az első csapatunk csak azért nem rúgna nekik 10nél több gólt mert nem akarna.
Viszont van néhány srác akit még nem láttunk élesben:

James: Rozsdás, ahogy írták is előttem, de még így is adott másfél gólpasszt meg rúgott egy gólt. Kell még neki pár meccs és simán kezdő lesz.

Maatsen: jó gyors a gyerek, jól is szerelt, simán felért a támadásokhoz, sőt, a védelem mögé került aztán vissza is ért időben. Kölcsön kéne adni, hagy játszon.

Anjorin: Nem mutatott sok jót magából vagy elkerülte a figyelmem. Viszont voltak rossz megoldásai.

Guehi: nem volt rossz, bár a gól szerintem az övé, elbambult egy kicsit. Kölcsön kell adni.

CHO: Ő is az a fajta aki nem mutatja ki az érzelmeit, mindig ugyan azt látod az arcán, kivéve a végén a góljánál. Lőtt egy jelentéktelen gólt egy hótgyenge csapatnak, de úgy ünnepelt mintha a BL döntőben szerezte volna:) Nagyon akar. Összjátékban kifogástalan, jó megoldásokat választ, viszont még ő is rozsdás, látom a mozgásán. mesterhármast rúghatott volna, kétszer rúgta telibe a kapusba tiszta helyzetben. Először a lába között akarta elrúgni, másodjára nem sikerült a hosszúba tekernie. 3 ilyen helyzetből legalább kettőt bekéne rúgnia. Persze nem felejtem el, hogy súlyos sérülésből tér vissza, nameg 18 éves.

Pulisic: El kell felejteni jobboldalt a gyereket. Kifelé cselez a jobblábára... Egyébként összjátékban nem rossz, gólokat onnan jobboldalról nem nagyon fog rúgni, a Dortmundban se rúgott sokat.

Gilmour: Hogy lesz egy 30 kilós törpéből középpályás - kérdezném én ha nem lennék nagy rajongója Kanténak. Fürge, van önbizalma, erőszakos és folyton játékban akar lenni. Minden labdakihozatal keresztül ment rajta, folyton kérte a labdákat. Szerintem jól is játszott, Jorginho biztos megsimogatja majd a meccs után. Van valami a srácban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#15792 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Lehoztuk, ahogy kell. Simán, ahogy illett.
James, Gilmour, CHO pozitívum, Maatsen, Anjorin szintén piros pont. Barkley, Puli, Bats tovabbbra sem kezdő szint. Guehi képességeivel kapcsolatban nem lettünk sokkal okosabbak.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#15793 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jó kis önbizalom erősítő meccs volt ez. Kivéve Pulisicnek, nem tudom mi van vele, de remélem nem csak ennyit tud, mert ez nem hogy 60, még 30 milliót sem ér.
Nem hiába nem játszatta eddig Frank. Viszont jó lenne ha kiderülne mit tud, vagy mit nem. :roll:

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#15794 Hozzászólás Szerző: focimark »

Nagyon kovetkeztetest nem lehet levonni egy 4.osztalyu csapat elleni meccsbol, de azt igen, hogy Pulisic sajnos meg ellenuk is nagyon gyengen jatszott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára focimark 2019. szeptember 25., szerda 22:42-kor.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15795 Hozzászólás Szerző: Dante »

CHO gól előtti "tánca" tiszta Eden :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15796 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pulisic-et sürgősen el kell kezdeni játszatni, különben a maradék önbizalma is elmegy és meglesz az újabb kidobott 60m :roll: Maatsen villámgyors és jól ad be, tetszik. CHO viszont ennyi helyzetet nem baszhat majd el a bajnokságban.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#15797 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Közbe James hatalmasat akasztott. :twisted:
Hudson meg két 1-1 helyzetet lőtt a kapusba. Ezeket illett volna belőni, nagyobb helyzetei sosem lesznek.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15798 Hozzászólás Szerző: Dante »

Botond9797 írta:Pulisic-ben sajnos továbbra sem látom az ösztönös zsenit, de még csak a szikrájat se...
Momentuma nem volt csórinak, a leggyengébb "u21-esünk" ma.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#15799 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Bal oldalt Emerson, jobb oldalt James, rengeteget adna a támadó játékunkhoz.
Anjorin a kis RLC.
Pulisic-ben sajnos továbbra sem látom az ösztönös zsenit, de még csak a szikrájat se...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15800 Hozzászólás Szerző: Dante »

Zouma-nak kijárt már ennyi öröm.

Aki látta többször Guehi-t az meg tudja mondani, hogy az ő játékában mennyire van benne a "fatal error"? Ez alatt a DL-os, Cahill-es szerencsétlenkedésre gondolok, amikor bevonzza a játékos szerencsétlen kimeneteleket.

Válasz küldése