Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#22821 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
cech19960320 írta: *Hazard beállításával nyertük meg... Fabregassal csak biztosítottuk
Visszanézve igen, hazardnak volt nagyobb szerepe, de ő nem tudott hozzátenni a 75. percig, amikor is gólt lőtt, miután becserélték fabregast és ha jól emlékszem ő hajtotta végre a szögletet. Ahogy Fabre beállt kinyílt a Sp*rs mint egy osztriga, volt utána több helyzetünk, végre tudtuk játszani a játékunkat. Matics gólja előtt is ő tette vissza a labdát Hazardnak, persze a gólpassz Hazardé, a gól meg maticsé.

Ezért gondolom, hogy Fabre beállítása kulcsfontosságú volt a meccs kimenetelének szempontjából, mert Hazard egyedül nem sokra ment.
egyezzünk meg :) 50-50 :) de ha velük kezdünk, az biztos hogy nagy szarban lettünk volna ezen a meccsen az elejétől..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22822 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: *Hazard beállításával nyertük meg... Fabregassal csak biztosítottuk
Visszanézve igen, hazardnak volt nagyobb szerepe, de ő nem tudott hozzátenni a 75. percig, amikor is gólt lőtt, miután becserélték fabregast és ha jól emlékszem ő hajtotta végre a szögletet. Ahogy Fabre beállt kinyílt a Sp*rs mint egy osztriga, volt utána több helyzetünk, végre tudtuk játszani a játékunkat. Matics gólja előtt is ő tette vissza a labdát Hazardnak, persze a gólpassz Hazardé, a gól meg maticsé.

Ezért gondolom, hogy Fabre beállítása kulcsfontosságú volt a meccs kimenetelének szempontjából, mert Hazard egyedül nem sokra ment.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#22823 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
Pethy írta:
Bubi írta:Nem értem, hogy hogy lehet egy ilyen játékost jégen mint Fabregas, fényévekkel javult vele és Hazarddal a támadójáékunk.
Ha Fabre és Kanté kezd akkor nincs középpályánk, így is buktuk a harcot sok esetben Dembelé Wanyama páros ellen, de szerencsére Conte az edzőnk és nem te, ezért nyertünk. :D
Ha végigolvastad én is azt írtam, hogy jobb, hogy nem kezdtek. Egyébként mért ne lenne? Mert Matics olyan hatékony mint BTB? Kullog a pályán össze vissza, mint egy kisgyerek aki beáll a nagyok közé focizni de rohadtul elmegy a kedve attól, hogy nem tud érvényesülni és csak kullog unottan ide-oda. Fabregas beállításával nyertük meg a meccset...
*Hazard beállításával nyertük meg... Fabregassal csak biztosítottuk

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22824 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pethy írta:
Bubi írta:Nem értem, hogy hogy lehet egy ilyen játékost jégen mint Fabregas, fényévekkel javult vele és Hazarddal a támadójáékunk.
Ha Fabre és Kanté kezd akkor nincs középpályánk, így is buktuk a harcot sok esetben Dembelé Wanyama páros ellen, de szerencsére Conte az edzőnk és nem te, ezért nyertünk. :D
Ha végigolvastad én is azt írtam, hogy jobb, hogy nem kezdtek. Egyébként mért ne lenne? Mert Matics olyan hatékony mint BTB? Kullog a pályán össze vissza, mint egy kisgyerek aki beáll a nagyok közé focizni de rohadtul elmegy a kedve attól, hogy nem tud érvényesülni és csak kullog unottan ide-oda. Fabregas beállításával nyertük meg a meccset...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccsek

#22825 Hozzászólás Szerző: Pethy »

AwayRoller írta:
Pethy írta:
Bubi írta:Nem értem, hogy hogy lehet egy ilyen játékost jégen mint Fabregas, fényévekkel javult vele és Hazarddal a támadójáékunk.
Ha Fabre és Kanté kezd akkor nincs középpályánk, így is buktuk a harcot sok esetben Dembelé Wanyama páros ellen, de szerencsére Conte az edzőnk és nem te, ezért nyertünk. :D
Szerintem nem feltétlenül direkt kicserélésre gondolt. Kb. ugyanabban a rendszerben amit a spuri nyom lehet egy Matity-Kanté, Eriksenes szerepkörben Fabre és elől Hazard-Costa
Az a baj ha csak Costa-Hazard van elől akkor nincs kontránk, és erre a meccsre egyértelműen ez volt a taktik. Legalábbis az elején. Amúgy nagy átlagban én is jobban örülnék ha Fabre kezdene mert zseni.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#22826 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pethy írta:
Bubi írta:Nem értem, hogy hogy lehet egy ilyen játékost jégen mint Fabregas, fényévekkel javult vele és Hazarddal a támadójáékunk.
Ha Fabre és Kanté kezd akkor nincs középpályánk, így is buktuk a harcot sok esetben Dembelé Wanyama páros ellen, de szerencsére Conte az edzőnk és nem te, ezért nyertünk. :D
Szerintem nem feltétlenül direkt kicserélésre gondolt. Kb. ugyanabban a rendszerben amit a spuri nyom lehet egy Matity-Kanté, Eriksenes szerepkörben Fabre és elől Hazard-Costa
nemtudom írta:lehet ezt poénosan felfogni de 3x megverni a cityt már necces
És vicces :lol:

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22827 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

lehet ezt poénosan felfogni de 3x megverni a cityt már necces, plusz a kopasz azért 1-2 döntővel rutinosabb... jobb lenne az arsenal a fináléban

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#22828 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Costa sajnos megint bebizonyította viszont beállása után, hogy haszontalan a kapu előtt. A mezőnyben nem lógott ki (főleg hátul voltak fontosabb fejelése szögleteknél), ellenben nagyon kevés ez tőle. Nem véletlenül mondták itt egyesek, hogy ugyanezt (és valójában többet) Bats is tudja

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccsek

#22829 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Bubi írta:Nem értem, hogy hogy lehet egy ilyen játékost jégen mint Fabregas, fényévekkel javult vele és Hazarddal a támadójáékunk.
Ha Fabre és Kanté kezd akkor nincs középpályánk, így is buktuk a harcot sok esetben Dembelé Wanyama páros ellen, de szerencsére Conte az edzőnk és nem te, ezért nyertünk. :D
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22830 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én remélem, hogy a City nyer, 2 AF TV-t nem szívesen hagynék ki egymás után :///

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22831 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Vegre elsult a suta balos, ez mar nem is Matic hanem Magic :D ritka, de gyonyoru volt, ev golja kb.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#22832 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

cech19960320 írta: sztem félreértetted :) a lényeg az hogy szebb ellenük a győzelem a döntőben :)
Sacré bleu! :P

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#22833 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Николаевич írta:
nemtudom írta:
kiskacsa08 írta: Holnap szorítsunk az Arsenal-nak!
+1

Szerintem tök mindegy. Ha az Arsenal el tudja kapni a City-t a Wembley-ben úgy, hogy ez Pep egyetlen esélye hogy trófeát nyerjen akkor őket sem szabad lebecsülni.
sztem félreértetted :) a lényeg az hogy szebb ellenük a győzelem a döntőben :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22834 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:Egyébként Aké nagyon jól játszott, egyáltalán ne méreztem gyengébbnek, mint Cahill-t, sőt. És Misi is megérdemel egy dícséretet, nem szarta össze magát, voltak jó megmozdulásai, az már nem az ő hibája, hogy semmit nem volt nálunk a labda. Megnézném Hazard-ral együtt bajnokin is.

Bizony, nagyon jó volt. Az elején kicsit idegesen mozgott, de aztán hamar belejött, a második félidőben akkora tanár volt mint a gép.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22835 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

nemtudom írta:
kiskacsa08 írta: Holnap szorítsunk az Arsenal-nak!
+1

Szerintem tök mindegy. Ha az Arsenal el tudja kapni a City-t a Wembley-ben úgy, hogy ez Pep egyetlen esélye hogy trófeát nyerjen akkor őket sem szabad lebecsülni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22836 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Egyébként Aké nagyon jól játszott, egyáltalán ne méreztem gyengébbnek, mint Cahill-t, sőt. És Misi is megérdemel egy dícséretet, nem szarta össze magát, voltak jó megmozdulásai, az már nem az ő hibája, hogy semmit nem volt nálunk a labda. Megnézném Hazard-ral együtt bajnokin is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22837 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha Hazard ilyen minőségben és ilyen kedvvel volt képes a játékra, akkor csak taktikai húzás lehetett a mestertől, hogy padon kezdett. Nem értem, hogy hogy lehet egy ilyen játékost jégen mint Fabregas, fényévekkel javult vele és Hazarddal a támadójáékunk. Ha kezdtek volna, valsz a Sp*rs egyrészt felkészül belőlük, másrészt frissen könnyebben kioltja őket, viszont így esélyük nem volt ellenük. Szép!

Hihetetlen fontos játékosa a csapatnak Hazard és Fabregas és persze Luiz és KANTÉ csupa nagy betűvel. Nagyot játszottak a srácok a végére mire összeállt A CSAPAT. Aké nálam hibátlan volt, talán annyi hogy kétes volt a szerelése a 16oson belül, viszont ha az nincs akkor gól. Remélem a mai teljesítménye felnyitja Conte szemét.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2017. április 22., szombat 20:25-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22838 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

kiskacsa08 írta: Holnap szorítsunk az Arsenal-nak!
+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#22839 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kecske01 írta:
rafanadal írta:
kecske01 írta:Zouma-ék mennyire aranyosak voltak. :D
Mit csináltak?
Tomboltak a kispadon. :D majd vidi úgyis lesz róla.
Most már láttam a jelenetet a meccs utáni elemzésben. Nem rossz. :)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Aktuális meccsek

#22840 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Hatalmas meccs volt, Matic egy szerb félisten, szobrot neki Osgood mellé! :D
MOCSKOS TOTTENHAM!!

Holnap szorítsunk az Arsenal-nak!
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Válasz küldése