Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#10601 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Lukaku - Mount - Havertz hármas nagyon nem érzi egymást

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10602 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kíváncsi vagyok Tuchel mikor kezdi el használni Werner-t és Chilwell-t. Nincs nagy gond se Mount-tal, se Havertz-cel, de a jó formától is távol vannak és ennyi védekező ember mellett nem ártana ha legalább két támadóra lehetne számítani, mint potenciális gólszerző.

A meccsel kapcsolatban nem túl jó jel eddig, hogy a párharcok nagy részét elveszítjük, Lukaku-ig el sem jut a labda.

Silva hatalmas tanár, élvezet nézni a játékát.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#10603 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Felmeteres les...besem fujjak :roll:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#10604 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Dízel írta: 2021. szeptember 19., vasárnap 17:47 Ezt hogy baszhatta igy el Mount... hihetetlen, azért a góllövésben meg sem közelíti Lampardot még.
most meg kane lesen volt és szöglet nekik. vicc.

csoda lenne ha ma nyernénk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2021. szeptember 19., vasárnap 17:50-kor.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#10605 Hozzászólás Szerző: Moldván »

És szögletet adnak ezek a vakok….

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#10606 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. szeptember 19., vasárnap 17:46 Werner ma nagyon elfért volna a kezdőben.
Meg Chili is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#10607 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ezt hogy baszhatta igy el Mount... hihetetlen, azért a góllövésben meg sem közelíti Lampardot még.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6929
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#10608 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Werner ma nagyon elfért volna a kezdőben.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#10609 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Moldván írta: 2021. szeptember 19., vasárnap 17:35 Kezdődik. Jorginho hozzá se ért, ha jól láttam a második lassításon.
Érdekes falt volt az tuti. Ahogy látom ma sem nekünk fog fújni a spori.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#10610 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Kezdődik. Jorginho hozzá se ért, ha jól láttam a második lassításon.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1563
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#10611 Hozzászólás Szerző: James Lee »

emsanya írta: 2021. szeptember 15., szerda 21:11 Alonso halál a 4 védős rendszerben (láttuk Lampardnál), de Rüdi és Chris is egy akna volt ha nem biztositották egymást. A dán oriási tanár belogva leghátul, ellenben ha emberrel kéne mennie, sokszor beszopatták és volt kiállitása is.

Itt nem csak a védők számáról van szó, a szárnyvédőink és belsővédőink ebben a rendszerben a leghatékonyabbak. Arrol nem beszélve hogy ezzel a rendszerrel nagyon szét tudjuk húzni a pályát. Leirva soknak tünik az 5 védő de így is lehet támadolag játszani.

Ez csak személyes de én nagyon szeretem a clean sheeteket, nagyon nagy dolog ha sok meccset tudunk lehozni nullára.
Én is így látom, bár nagyon szívesen megnéznék más felállást Tuchel alatt. Legutóbb, mikor a 4 védős felállással meneteltünk még Lamps idején, akkor James-Silva-Zouma-Chilli négyes szaladgált hátul, aztán minden ok nélkül ők is instabilak lettek. Akkor a fent említett emberkék épp kívülről készültek becsukni az ajtót.
Én azt gondolom, hogy a keret papíron elég mély a variáláshoz. Chalobah-t például megnézném négyvédős rendszerben, ugyanakkor Silvát sem kéne agyonjátszatni, aki minden bizonnyal a legstabilabb opció lenne ilyen formációban. Az általad leírtakkal teljesen egyetértek és nem kérdéses, hogy ez a felállás kell, hogy elsődleges legyen. De egész egyszerűen az ilyen meccsekre, mint amilyen a legutóbbi is volt, nem engedhetjük meg magunknak, hogy várunk egy védői hibára, majd Big Rom bevarrja. Ilyenkor hiába húzzuk szét a pályát és hiába hatékonyak a védők. Kell lenni alternatívának.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10612 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pilgrim írta: 2021. szeptember 15., szerda 18:19 Talan korai meg ezt leirnom, hiszen csak 3,5 merkozesbol merithetunk, raadasul a szezon elejen jarunk egy EB utan. Mindenesetre azt kell, hogy mondjam a dolgok jelenlegi allasa szerint, hogy Lukaku erkezese adott is, es elvett is. Mindenkepp kiemelendo, hogy eletveszelyes, barhonnan, barmikor kepes betalalni, viszont az osszjatekban kozel sem annyira hasznos, mint Werner. Szamomra hianyzik a nemet jateka, igazan hasznos volt es leginkabb ez most mutatkozik meg, mind letamadasban es teruletek nyitasaban.

Tavasszal nem csak eredmenyesen, de szepen is jatszottunk. Uraltuk a merkozeseink nagy reszet, talan csak a WBA es a Villa ellen nem. Orok emlek marad nekem az idei tavasz, es remelem visszaterunk erre az utra.

Osszegezve, nem Lukaku ellen vagyok, orulok, hogy itt van es vegre van egy Drogba/Costa kaliberu jatekosunk, de a jelenlegi taktikank tulsagosan kiszamithato. Adogatjak jobbra-balra a labdat, aminek a vege az lesz, hogy valaki megunja es beiveli Lukaku fele. Egyenlore jonnek az eredmenyek, de barmikor fordulhat a "szerencsenk".

Roviden, tomoren igy latom jelenleg a csapatot, persze ez valtozhat barmikor. A jatekosaink tobbsege magahoz kepest alul teljesit, es az sem kizart, hogy ez a fo problema, mindenesetre szivesen megneznek mar egy 4-2-3-1 formaciot Wernerrel es Lukaku-val a kezdoben.
Tökéletesen egyetértek, bár még nem mertem leírni mert Lukaku nem érdemel kritikát az eddigiek alapján. Ha chelsea mezben egy csatár gólokat tud szerezni az extra.

Félek, hogy vele nagyon rá lesz kihegyezve minden. Szerettem a játékunkban, hogy a gól volt a lényeg és nem az egyén. Össze vissza jöttek a gólok, mindig az kapta a labdát aki épp odaért rá. Most azt látom, hogy mindenki Lukakut tömi.

Mindegy, bízom Tuchelben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#10613 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Alonso halál a 4 védős rendszerben (láttuk Lampardnál), de Rüdi és Chris is egy akna volt ha nem biztositották egymást. A dán oriási tanár belogva leghátul, ellenben ha emberrel kéne mennie, sokszor beszopatták és volt kiállitása is.

Itt nem csak a védők számáról van szó, a szárnyvédőink és belsővédőink ebben a rendszerben a leghatékonyabbak. Arrol nem beszélve hogy ezzel a rendszerrel nagyon szét tudjuk húzni a pályát. Leirva soknak tünik az 5 védő de így is lehet támadolag játszani.

Ez csak személyes de én nagyon szeretem a clean sheeteket, nagyon nagy dolog ha sok meccset tudunk lehozni nullára.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#10614 Hozzászólás Szerző: Anti »

Sp*rs ellen még nem fogja szerintem, de a Villa ellen meglephetné a 4-2-3-1et, vagy ott "pihentetni" fog a City/Juve előtt.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#10615 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Talan korai meg ezt leirnom, hiszen csak 3,5 merkozesbol merithetunk, raadasul a szezon elejen jarunk egy EB utan. Mindenesetre azt kell, hogy mondjam a dolgok jelenlegi allasa szerint, hogy Lukaku erkezese adott is, es elvett is. Mindenkepp kiemelendo, hogy eletveszelyes, barhonnan, barmikor kepes betalalni, viszont az osszjatekban kozel sem annyira hasznos, mint Werner. Szamomra hianyzik a nemet jateka, igazan hasznos volt es leginkabb ez most mutatkozik meg, mind letamadasban es teruletek nyitasaban.

Tavasszal nem csak eredmenyesen, de szepen is jatszottunk. Uraltuk a merkozeseink nagy reszet, talan csak a WBA es a Villa ellen nem. Orok emlek marad nekem az idei tavasz, es remelem visszaterunk erre az utra.

Osszegezve, nem Lukaku ellen vagyok, orulok, hogy itt van es vegre van egy Drogba/Costa kaliberu jatekosunk, de a jelenlegi taktikank tulsagosan kiszamithato. Adogatjak jobbra-balra a labdat, aminek a vege az lesz, hogy valaki megunja es beiveli Lukaku fele. Egyenlore jonnek az eredmenyek, de barmikor fordulhat a "szerencsenk".

Roviden, tomoren igy latom jelenleg a csapatot, persze ez valtozhat barmikor. A jatekosaink tobbsege magahoz kepest alul teljesit, es az sem kizart, hogy ez a fo problema, mindenesetre szivesen megneznek mar egy 4-2-3-1 formaciot Wernerrel es Lukaku-val a kezdoben.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#10616 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta: 2021. szeptember 15., szerda 13:43
Dízel írta: 2021. szeptember 15., szerda 13:37
Bubi írta: 2021. szeptember 15., szerda 10:45

Történelmi pillanat! Szabi megdícsérte Jorginhot :)

Szerintem ordít a támadójátékunk a 4 védőért.
Akkor elfelejthetjuk a cleen sheateket. Megkockaztatom parszor hatranyba is kerulnenk es nem tudom mennyire eros a csapat mentalisan, hogy vissza tudjunk jonni a meccsbe. Meglehet probalni, foleg kiscsapatok ellen. Csak aztan nehogy a kontrakbol siras legyen a vege.
Én is attol félnék hogy akkor golt, golokat kapnánk. Jelenlegi védö állományunk erre alkalmas és nagyon jol müködik.

Elöl sajnos ha nem vagyunk kreativak vagy nem megy a játék biznunk kell Lukakuban. És nem leszünk mindig ilyen impotensek, ebben bizom.
Jelenleg 7 védekező típusú játékosunk van fent a pályán egyszerre, akik éves szinten talán összeszerencsétlenkednek összesen 5 gólt, de hogy egyik se jelent igazi veszélyt az ellenfél kapujára, az egészen biztos... Számomra is teljesen egyértelmű, hogy ha csak 6 ember látna el védekező feladatokat, akkor egyből halomszámra nyelnénk a gólokat. :D (irónia off)
Komolyan, srácok, más csapatoknál max 5-6 ember védekezik, és mégse kapnak halomszámra gólokat, ellenben eredményesebbek elől is. Tegnapi meccsen is látszott, hogy a Zenit a 0-0-ra játszik, ebből adódóan teljesen feleslegesen volt fent ennyi védő, és ha nincs Lukaku fejese, akkor simán ki is húzza x-re a Zenit. Tartok tőle, hogy sok ilyen meccsünk lesz még idén, mint a tegnapi, és jó lenne erre vmit kitalálni, pl átállni 4-2-3-1-re vagy 4-3-3-ra, amely felállásokra talán még alkalmasabb is lenne a keret. Ettől függetlenül nyilván nem kellene végleg búcsút inteni a 3 védős felállásoknak, de jó lenne mélyíteni azért a lehetőségeket a tegnapihoz hasonló esetekre.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10617 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az fix, hogy többet kapnánk, a City, Manu, Pool féle meccseken maradnék a 3 védőnél, de az olyan meccseken mint a tegnapi sokkal inkább néznék egy 4 védős rendszert.

Szerintem nem a támadóinkkal van a baj, túl sok védő jut egy támadónkra, alig kapnak levegőt, és még így is hozzák a meccseket. Ha sikerülne bejáratni egy 4 védős rendszert szerintem hatalmasat ugrana a támadójátékunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#10618 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta: 2021. szeptember 15., szerda 13:37
Bubi írta: 2021. szeptember 15., szerda 10:45
Szabi írta: 2021. szeptember 15., szerda 10:35
Jorginho-val nem volt tegnap semmi probléma, szerintem is a jobbak közé tartozott, csupán ténymegállapításként közöltem, hogy úgy alapból egy lassú játékos (nem fejben, hanem mozgásügyileg) és így, hogy eleve sok a védekező játékos a kezdőben, a maradék posztokon jó lenne, ha gyorsabb emberek futkosnának.
Történelmi pillanat! Szabi megdícsérte Jorginhot :)

Szerintem ordít a támadójátékunk a 4 védőért.
Akkor elfelejthetjuk a cleen sheateket. Megkockaztatom parszor hatranyba is kerulnenk es nem tudom mennyire eros a csapat mentalisan, hogy vissza tudjunk jonni a meccsbe. Meglehet probalni, foleg kiscsapatok ellen. Csak aztan nehogy a kontrakbol siras legyen a vege.
Én is attol félnék hogy akkor golt, golokat kapnánk. Jelenlegi védö állományunk erre alkalmas és nagyon jol müködik.

Elöl sajnos ha nem vagyunk kreativak vagy nem megy a játék biznunk kell Lukakuban. És nem leszünk mindig ilyen impotensek, ebben bizom.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#10619 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta: 2021. szeptember 15., szerda 10:45
Szabi írta: 2021. szeptember 15., szerda 10:35
Jorginho-val nem volt tegnap semmi probléma, szerintem is a jobbak közé tartozott, csupán ténymegállapításként közöltem, hogy úgy alapból egy lassú játékos (nem fejben, hanem mozgásügyileg) és így, hogy eleve sok a védekező játékos a kezdőben, a maradék posztokon jó lenne, ha gyorsabb emberek futkosnának.
Történelmi pillanat! Szabi megdícsérte Jorginhot :)

Szerintem ordít a támadójátékunk a 4 védőért.
Akkor elfelejthetjuk a cleen sheateket. Megkockaztatom parszor hatranyba is kerulnenk es nem tudom mennyire eros a csapat mentalisan, hogy vissza tudjunk jonni a meccsbe. Meglehet probalni, foleg kiscsapatok ellen. Csak aztan nehogy a kontrakbol siras legyen a vege.

fst200
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#10620 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bubi írta: 2021. szeptember 15., szerda 10:45
Szabi írta: 2021. szeptember 15., szerda 10:35
Jorginho-val nem volt tegnap semmi probléma, szerintem is a jobbak közé tartozott, csupán ténymegállapításként közöltem, hogy úgy alapból egy lassú játékos (nem fejben, hanem mozgásügyileg) és így, hogy eleve sok a védekező játékos a kezdőben, a maradék posztokon jó lenne, ha gyorsabb emberek futkosnának.
Történelmi pillanat! Szabi megdícsérte Jorginhot :)

Szerintem ordít a támadójátékunk a 4 védőért.
Wernert már nagyon megneznem Lukaku val, de nem a 85.ik percben

Válasz küldése