Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26821 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:Horváth Ferenc a Plymouth-Watfordon meg azt mondta, ez a Sinclair ügyes gyerek, nem lenne csoda, ha pár év múlva valamelyik nagy csapatban találkoznánk vele. :lol: :lol: :lol:
Erről beszélünk már egy ideje ám. :D :D :wink:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26822 Hozzászólás Szerző: kdako »

Horváth Ferenc a Plymouth-Watfordon meg azt mondta, ez a Sinclair ügyes gyerek, nem lenne csoda, ha pár év múlva valamelyik nagy csapatban találkoznánk vele. :lol: :lol: :lol:
GO BLUES!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#26823 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Én is többször küldtem mailt és sms-t, főként Gagyi Ivánnak, aki Terryt legtöbbször csak simán középszerűnek titulálta, de én is feleslegesen. Soha nem olvastak be egyet sem.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26824 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:
nandorfipeti írta:...nem tom emlékeztek e, amikor Gundel megemlítette Essien sérülésénél, hogy a CHELSEA-T IDÉN ELKERÜLTÉK EDDIG A SÉRÜLÉSEK! Hát azt hittem összeszarom magam, mondjuk látszik, hogy már alig kommentál meccset, csak azokkal a hülye táskákkal van elfoglalva....
Ja, már majd' elfelejtettem... én is megjegyeztem itt meccsnézés közben, hogy ennyire felkészületlenül hogy lehet elmenni mérkőzést közvetíteni... mert az, hogy összekeveri az embereket, ok, néha én sem tudom, ha nem Chelsea meccset nézek, hogy ki-kicsoda (nade mondjuk engem nem is ezért fizetnek), de (nemcsak ő, mások is) rendszerint perceken keresztül beszélnek olyanokról, akiket lecseréltek, s már a pályán sincsenek. Ma is pl. Sevát rendszeresen keverték Robbennel, aztán persze itt vannak a fent említett elmés megjegyzések, nem telik el úgy meccs, hogy ne szólnának be JM-nek, és még sorolhatnám. Ami pedig a legjobban zavar, hogy ezt minden közvetített meccsünk után le tudom írni. Ez undorító.
en tobbszor irtam nekik levelet chelsea meccsek utan a tanusitott felkeszuletlenseg, a targyi tevedesek illetve a hirkent kommentalt legidiotabb pletykak miatt. aztan feladtam. soha meg csak valaszra sem meltattak...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26825 Hozzászólás Szerző: undertow »

remelem mindenki eszrevette, hogy mennyire hianyzott a kozeppalyarol a mostanaban igen gyakran lesajnalt, oregedo makelele.
diarra fantasztikus tehetseg, de messze van meg attol, hogy potolja makat. kozel sem helyezkedik olyan jol, mint az oreg, marpedig ez a pozicio egyik legfontosabb kovetelmenye. az elso es a harmadik gol nagyreszben koszonheto annak, hogy diarra rosszul helyezkedett.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26826 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:Ja, már majd' elfelejtettem... én is megjegyeztem itt meccsnézés közben, hogy ennyire felkészületlenül hogy lehet elmenni mérkőzést közvetíteni... mert az, hogy összekeveri az embereket, ok, néha én sem tudom, ha nem Chelsea meccset nézek, hogy ki-kicsoda (nade mondjuk engem nem is ezért fizetnek), de (nemcsak ő, mások is) rendszerint perceken keresztül beszélnek olyanokról, akiket lecseréltek, s már a pályán sincsenek. Ma is pl. Sevát rendszeresen keverték Robbennel, aztán persze itt vannak a fent említett elmés megjegyzések, nem telik el úgy meccs, hogy ne szólnának be JM-nek, és még sorolhatnám. Ami pedig a legjobban zavar, hogy ezt minden közvetített meccsünk után le tudom írni. Ez undorító.
Ezen én is fennakadtam, de egy "utcalány anyád"-dal elintéztem. :D Ennyire hozzá nem értők legyenek, el se hiszem. Néha nagyokat kell csalódnom a SportTV-ben, pedig jobb mint a Léderer fémjelezte RTL Klub sportbirodalom. :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26827 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

nandorfipeti írta:...nem tom emlékeztek e, amikor Gundel megemlítette Essien sérülésénél, hogy a CHELSEA-T IDÉN ELKERÜLTÉK EDDIG A SÉRÜLÉSEK! Hát azt hittem összeszarom magam, mondjuk látszik, hogy már alig kommentál meccset, csak azokkal a hülye táskákkal van elfoglalva....
Ja, már majd' elfelejtettem... én is megjegyeztem itt meccsnézés közben, hogy ennyire felkészületlenül hogy lehet elmenni mérkőzést közvetíteni... mert az, hogy összekeveri az embereket, ok, néha én sem tudom, ha nem Chelsea meccset nézek, hogy ki-kicsoda (nade mondjuk engem nem is ezért fizetnek), de (nemcsak ő, mások is) rendszerint perceken keresztül beszélnek olyanokról, akiket lecseréltek, s már a pályán sincsenek. Ma is pl. Sevát rendszeresen keverték Robbennel, aztán persze itt vannak a fent említett elmés megjegyzések, nem telik el úgy meccs, hogy ne szólnának be JM-nek, és még sorolhatnám. Ami pedig a legjobban zavar, hogy ezt minden közvetített meccsünk után le tudom írni. Ez undorító.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#26828 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Hát nagyon kemény meccs volt az biztos. Én akkor kezdtem elveszítnei a hitem a srácokban, mikor nem rúgtunk gólt a 2. félidő első negyedórájában. Kalou góljánál már őrjöngtem, ezt a sírból hoztuk vissza. A bírói tevékenykedés nem volt valami hű de jó, amire Mourinho is kitér az OS-en található cikkben. És bizony valószínű, ha nem José ül a padon, lehet hogy kiesünk, mert amit produkált ezekkel a cserékkel, hát az nem volt semmi. Bár nagyon nagy volt a kockázat, hogy lekontráznak bennünket, szerencsére nem így történt. Essiennek nem tom volt e valaha ilyen rossz félideje, de nem hiszem. Terry nagyon hiányzik. Még a kisebb sérülésekre visszatérve, én szerintem a legjobb lenne, ha Drogba, Essien a padon kezdene a City ellen.
Ja, és majd elfelejtem, nem tom emlékeztek e, amikor Gundel megemlítette Essien sérülésénél, hogy a CHELSEA-T IDÉN ELKERÜLTÉK EDDIG A SÉRÜLÉSEK! Hát azt hittem összeszarom magam, mondjuk látszik, hogy már alig kommentál meccset, csak azokkal a hülye táskákkal van elfoglalva. :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26829 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Jó meccs volt, kár volt a 2. és 3. gólért amit kaptunk, mert elég röhejes gólok voltak...

Pozítivum, h lőttünk 3 gólt, ami azért nem rossz. :D
De ez a sok kapott gól, szerintem idén több gólt kaptunk már, mint az előző 2 szezonban összesen... (valszeg túlzás, nem néztem utána, de érdekes lenne megnézni)
Nem annyira, tavaly a bajnokságban 22 gólt kaptunk, az első bajnok-szezonban 15-öt (azt persze nem lehet megismételni), idén eddig 19-et.
Egy tény: Terry, Gallas, Cech hiányában igen kevés clean-sheet-et produkáltunk idén. A védelmünk, aki azért mindentől függetlenül a legtöbbször derekasan helyt állt, sajnos elég labilis. PF idén a legtöbbször gyengén szerepelt, Terry sokáig sérült volt/most is az, Hilario, függetlenül attól, hogy jó kapus, azért nem egy Cech, az újonnan érkező Cole sem találta sokáig a helyét a bal oldalon, Carvalho egyedül pedig kevés. Boulah felemás teljesítményt nyújtott, a legnagyobb baj, hogy a két véglet között igen ritkán játszott: vagy hatalmasat focizott, vagy irtózatosan sz@r volt. Geremi, Essien és Diarra pedig ne felejtsük el, hogy középpályások. Ez a nap pedig sajnos a védelem fekete napja volt. Hát a harmadik gólnál (amikor tényleg azt hittem, vége) szóval amikor három kékmezes közül vitte tovább a Sp*rs...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#26830 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Gyeszti írta:1-3 után mindenkit kizavartam a szobából és magamra zártam az ajtót. Az összes körmömet lerágtam, és közel álltam egy infarktushoz.
Az eredménytől függetlenül azt hiszem, csak Lampardot tudom kiemelni: ha kellett védekezett, ha kellett osztotta a labdát, és nem mellékesen rúgott két gólt. Terrynek a visszavágóra mindenképpen fel kell épülnie, ha kell ne játszon a City és a Sheffield ellen,
csak végre legyen egy rendes védelmünk a White Hart Lane-en.
Ebben az évben közel fél tucat "infarktusos meccs"-et játszotttunk (Everton, Liga Kupa, Porto, Sp*rs stb-stb.).
Nem egy életbiztosítás az idei szereplésünk... :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26831 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Jó meccs volt, kár volt a 2. és 3. gólért amit kaptunk, mert elég röhejes gólok voltak...

Pozítivum, h lőttünk 3 gólt, ami azért nem rossz. :D
De ez a sok kapott gól, szerintem idén több gólt kaptunk már, mint az előző 2 szezonban összesen... (valszeg túlzás, nem néztem utána, de érdekes lenne megnézni)

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#26832 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

1-3 után mindenkit kizavartam a szobából és magamra zártam az ajtót. Az összes körmömet lerágtam, és közel álltam egy infarktushoz.
Az eredménytől függetlenül azt hiszem, csak Lampardot tudom kiemelni: ha kellett védekezett, ha kellett osztotta a labdát, és nem mellékesen rúgott két gólt. Terrynek a visszavágóra mindenképpen fel kell épülnie, ha kell ne játszon a City és a Sheffield ellen,
csak végre legyen egy rendes védelmünk a White Hart Lane-en.

Avatar
márió15
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2006. december 30., szombat 17:16

#26833 Hozzászólás Szerző: márió15 »

twopac írta:chech nem volt igazán jó hát ezt nehéz igy megállapítani a gólokról nem tehetett szerintem azon kivű meg tette a dolgát!nem lehet minden meccsen bravúrokat halmozni!
azért nem támadunk végig igy mint az utolsó 20percbe mert nem vagyunk rá kénszerítve és mert könnyen lekontrázhatnak ahogy ma is majdnem sikerült defoe kapufa meg egy zokora lövés!azért azt tééleg jólátni hogy ha kell akkor tudunk fordítani és nem kellenekhozzá ilyen kamu büntetők!
Neki Cech a neve nem chech

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26834 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

twopac írta:azért nem támadunk végig igy mint az utolsó 20percbe mert nem vagyunk rá kénszerítve és mert könnyen lekontrázhatnak ahogy ma is majdnem sikerült defoe kapufa meg egy zokora lövés!azért azt tééleg jólátni hogy ha kell akkor tudunk fordítani és nem kellenekhozzá ilyen kamu büntetők!
Nem azt írtam, hogy támadjuk végig a mérkőzést annyi támadószellemű játékos szerepeltetésével, amennyit a pályára tudunk küldeni, hanem hogy az elején is figyeljünk már oda, mert mint itt többen is írtuk, jó lenne, ha az első negyed órát megúsznánk végre kapott gól nélkül...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26835 Hozzászólás Szerző: mourinho »

szerkessz bele!

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#26836 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

kdako írta:Kedves moderátorok, valamit csináljatok azzal a hsz-szel, ami így széthúzza az odlalt, mert nagyon zavaró.
bocs csak nagyon örültem :oops:

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26837 Hozzászólás Szerző: Ricko »

kdako írta:Kedves moderátorok, valamit csináljatok azzal a hsz-szel, ami így széthúzza az odlalt, mert nagyon zavaró.
Asszem matuszka GGGÓÓÓLLL (csak hosszabban hsz.-e az :twisted: :lol: )
Yes, We BLUE!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#26838 Hozzászólás Szerző: twopac »

chech nem volt igazán jó hát ezt nehéz igy megállapítani a gólokról nem tehetett szerintem azon kivű meg tette a dolgát!nem lehet minden meccsen bravúrokat halmozni!
azért nem támadunk végig igy mint az utolsó 20percbe mert nem vagyunk rá kénszerítve és mert könnyen lekontrázhatnak ahogy ma is majdnem sikerült defoe kapufa meg egy zokora lövés!azért azt tééleg jólátni hogy ha kell akkor tudunk fordítani és nem kellenekhozzá ilyen kamu büntetők!
mindörökké chelsea!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26839 Hozzászólás Szerző: kdako »

Kedves moderátorok, valamit csináljatok azzal a hsz-szel, ami így széthúzza az odlalt, mert nagyon zavaró.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26840 Hozzászólás Szerző: kdako »

Jó pár évet öregedtem a meccs alatt, senki se csodálkozzon, ha ősz hajszálakkal lát legközelebb.

Nem játszottunk rosszul az első félidőben, de a védelem gyenge volt.

Szegény Bölény mindhárom gólban tevékenyen részt vállal, ilyen rossz félidőt még egyszer nem fog nyomni. A szünet után sérülten is összekapta magát. Nem gondoltam volna, hogy José bármilyen helyzetben is meghúzza az 5 (3+2) támadó egyszerre szerepeltetését. Emlékezzünk csak a tavalyi Barca elleni idegenbeli meccsre.

Szerencsénk nem volt, (na jó, csak a végén, a kapufánál), mert ennyi ziccert kihagyni...

MOTM egyértelműen José Mourinho!!!
GO BLUES!

Válasz küldése