Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26081 Hozzászólás Szerző: mourinho »

kdako írta:
ZenZo írta:
kdako írta:Miért kell rögtön temetni a csapatot? Tegnap még örömködött mindenki, ma meg gyászos a hangulat.

tudtuk, hogy nehéz lesz a Newcastle idegenben, mindig az. Nem lehetett fejjel a falnak menni, vagyis nyíltan támadni végig. Jobb ez, mint egy 3-2-es vereség.

Én sem vagyok elégedett, de voltak biztató jelek. Még egyszer nem fogunk ilyen gyengén szerepelni, tuti.

Fog még a MU botlani, ne aggódjatok, csak higgyetek a csapatban.
Tegnap én is azt írtam, hogy a PL-ben hátralévő meccseink közül ez lesz a legnehezebb. De az, hogy egy épkézláb támadást nem sikerült 94 perc alatt összehozni, az számomra elég nagy csalódás egy bajnokaspiránstól, és ok a gyászos hangulatra. Jobb a döntetlen, mint a vereség, de ez a Newcastle az utóbbi időben alig-alig győzött, ráadásnak 10 mérkőzésből 7-en gólt sem szerzett. De ma sajnos azt kell mondani, jobban benne volt a gól a játékukban, mint a miénkben.

Milyen bíztató jelekre gondolsz? Én ilyennel nem találkoztam. Óriási lehetőséget kaptunk, amivel nem tudtunk élni, s ahogy elnéztem, mintha nem is akartunk volna. Az a csapat, aki a West Hamnek nemrég négyet rúgott, ma helyzetig is alig jutott. Három veszélyesnek mondható kísérletünk volt, Lampard fölé, Drogba fölé, Kalou becsúszva semmi. Lényegében az egyetlen kapu irányába tartó lövés Bridge nevéhez fűződik.

Attól meg, hogy hiszek a csapatban, a MU nem fog botlani :)
Akkor ne higyj, de fog! Eddig sem hitt benne senki, tegnap mégis botlottak. Aztán mindenki okoskodott (nem rád gondolok!!!), hogy én megmondtam ekkor meg akkor.

Miért ne akartunk volna nyerni? Sokat számít az, hogy szerdán is egy kemény meccs vár ránk, lélekben lehet, hogy már ott jártak a fiúk. Ez hiba, minden meccset komolyan kell venni. A Newcastle pedig nem hiszem hogy így játszott mondjuk a Wigan vagy a Reading ellen...

Én sem vagyok elégedett, de nem temetem a gárdát.
ha ram gondolsz hibaztal :) olvass vissza mondjuk 1 honappal ezelottre. akkor kb csak en hittem abban, hogy behozzuk az mu-t es hibaznak...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26082 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Akkor ne higyj, de fog! Eddig sem hitt benne senki, tegnap mégis botlottak. Aztán mindenki okoskodott (nem rád gondolok!!!), hogy én megmondtam ekkor meg akkor.

Miért ne akartunk volna nyerni? Sokat számít az, hogy szerdán is egy kemény meccs vár ránk, lélekben lehet, hogy már ott jártak a fiúk. Ez hiba, minden meccset komolyan kell venni. A Newcastle pedig nem hiszem hogy így játszott mondjuk a Wigan vagy a Reading ellen...

Én sem vagyok elégedett, de nem temetem a gárdát.
Nem temetem a csapatot, csak a saját dolgunkat tettük nehézzé. Szembe kell nézni a ténnyel: eddig ellenünk dolgozott a - nevezzük az egyszerűség kedvéért sorsnak - sors, most kaptunk tőle egy nagy lehetőséget, de nem éltünk vele. Nagyon fontos a BL, főként, hogy egy angol csapattal szemben kell bizonyítani, ahol duplán is benne van a revans (gondolok itt a 2005-ös BL-re és az idei PL-re), de ettől számomra csalódást keltő játékot láttam ma. Ismétlem: kiváló kvalitású támadóinkkal és nagyra tartott középpályánkkal egy épkézláb helyzetig nem sikerült eljutni tétmérkőzésen 94 percen keresztül. Nem estem át a ló túloldalára, nem mondtam, hogy nem lesz meg a bajnoki cím, vagy akármilyen kupa, de a képzeletbeli, SAF által emlegetett kinyílt ajtó küszöbén nem tudtunk átlépni, belebotlottunk. Az ajtó nyitva áll, de kár, hogy megint arra kell várni, hogy az ellen is belebukjon abba a r*hadt küszöbbe újfent. Hogy megint a hollandokkal példálozzak, ott nem volt kérdés: most három első helyezett van: a PSV döntetlent játszott, az üldözők, az Ajax és az AZ viszont nyert, s beérte a listavezetőt. :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26083 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:
kdako írta:Miért kell rögtön temetni a csapatot? Tegnap még örömködött mindenki, ma meg gyászos a hangulat.

tudtuk, hogy nehéz lesz a Newcastle idegenben, mindig az. Nem lehetett fejjel a falnak menni, vagyis nyíltan támadni végig. Jobb ez, mint egy 3-2-es vereség.

Én sem vagyok elégedett, de voltak biztató jelek. Még egyszer nem fogunk ilyen gyengén szerepelni, tuti.

Fog még a MU botlani, ne aggódjatok, csak higgyetek a csapatban.
Tegnap én is azt írtam, hogy a PL-ben hátralévő meccseink közül ez lesz a legnehezebb. De az, hogy egy épkézláb támadást nem sikerült 94 perc alatt összehozni, az számomra elég nagy csalódás egy bajnokaspiránstól, és ok a gyászos hangulatra. Jobb a döntetlen, mint a vereség, de ez a Newcastle az utóbbi időben alig-alig győzött, ráadásnak 10 mérkőzésből 7-en gólt sem szerzett. De ma sajnos azt kell mondani, jobban benne volt a gól a játékukban, mint a miénkben.

Milyen bíztató jelekre gondolsz? Én ilyennel nem találkoztam. Óriási lehetőséget kaptunk, amivel nem tudtunk élni, s ahogy elnéztem, mintha nem is akartunk volna. Az a csapat, aki a West Hamnek nemrég négyet rúgott, ma helyzetig is alig jutott. Három veszélyesnek mondható kísérletünk volt, Lampard fölé, Drogba fölé, Kalou becsúszva semmi. Lényegében az egyetlen kapu irányába tartó lövés Bridge nevéhez fűződik.

Attól meg, hogy hiszek a csapatban, a MU nem fog botlani :)
Akkor ne higyj, de fog! Eddig sem hitt benne senki, tegnap mégis botlottak. Aztán mindenki okoskodott (nem rád gondolok!!!), hogy én megmondtam ekkor meg akkor.

Miért ne akartunk volna nyerni? Sokat számít az, hogy szerdán is egy kemény meccs vár ránk, lélekben lehet, hogy már ott jártak a fiúk. Ez hiba, minden meccset komolyan kell venni. A Newcastle pedig nem hiszem hogy így játszott mondjuk a Wigan vagy a Reading ellen...

Én sem vagyok elégedett, de nem temetem a gárdát.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26084 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Miért kell rögtön temetni a csapatot? Tegnap még örömködött mindenki, ma meg gyászos a hangulat.

tudtuk, hogy nehéz lesz a Newcastle idegenben, mindig az. Nem lehetett fejjel a falnak menni, vagyis nyíltan támadni végig. Jobb ez, mint egy 3-2-es vereség.

Én sem vagyok elégedett, de voltak biztató jelek. Még egyszer nem fogunk ilyen gyengén szerepelni, tuti.

Fog még a MU botlani, ne aggódjatok, csak higgyetek a csapatban.
Tegnap én is azt írtam, hogy a PL-ben hátralévő meccseink közül ez lesz a legnehezebb. De az, hogy egy épkézláb támadást nem sikerült 94 perc alatt összehozni, az számomra elég nagy csalódás egy bajnokaspiránstól, és ok a gyászos hangulatra. Jobb a döntetlen, mint a vereség, de ez a Newcastle az utóbbi időben alig-alig győzött, ráadásnak 10 mérkőzésből 7-en gólt sem szerzett. De ma sajnos azt kell mondani, jobban benne volt a gól a játékukban, mint a miénkben.

Milyen bíztató jelekre gondolsz? Én ilyennel nem találkoztam. Óriási lehetőséget kaptunk, amivel nem tudtunk élni, s ahogy elnéztem, mintha nem is akartunk volna. Az a csapat, aki a West Hamnek nemrég négyet rúgott, ma helyzetig is alig jutott. Három veszélyesnek mondható kísérletünk volt, Lampard fölé, Drogba fölé, Kalou becsúszva semmi. Lényegében az egyetlen kapu irányába tartó lövés Bridge nevéhez fűződik.

Attól meg, hogy hiszek a csapatban, a MU nem fog botlani :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26085 Hozzászólás Szerző: kdako »

José is realistán értékelt.

"The target has been for a long time to finish this period - we have three of our last four matches at home and Man United have three of their four away - in a condition to be champions."

Mourinho was full of praise for his players after their match at Newcastle - and admitted the Magpies deserved a draw.

"I cannot ask for more of my players," added the Blues boss. "I think that what they are doing is absolutely amazing.

"We played against a team with fresh legs and without any kind of pressure.

"I'm not saying we deserved to win. Over the 90 minutes Newcastle played well and deserved a point."
GO BLUES!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26086 Hozzászólás Szerző: mourinho »

kdako írta:Miért kell rögtön temetni a csapatot? Tegnap még örömködött mindenki, ma meg gyászos a hangulat.

tudtuk, hogy nehéz lesz a Newcastle idegenben, mindig az. Nem lehetett fejjel a falnak menni, vagyis nyíltan támadni végig. Jobb ez, mint egy 3-2-es vereség.

Én sem vagyok elégedett, de voltak biztató jelek. Még egyszer nem fogunk ilyen gyengén szerepelni, tuti.

Fog még a MU botlani, ne aggódjatok, csak higgyetek a csapatban.
egyetertek veled. van meg 4 meccs ami rengeteg...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26087 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ToreAndre írta:ZenZo! Nagyvonalú vagy!
Nálam valahogy így néz ki, komentár nélkül:

Cech: 5.5
Ferreira: 4
Terry: 5
Essien: 6
Bridge: 6
Makelele: 5
Ballack: -
Lampard: 3
Wright-Phillips: 3.5
Kalou: 5
Drogba: 4.5
Mikel: 5
Coley: 5
Seva: -
szerinted ilyen jo volt bridge? ne viccelj mar. maximum 5 os.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26088 Hozzászólás Szerző: kdako »

Miért kell rögtön temetni a csapatot? Tegnap még örömködött mindenki, ma meg gyászos a hangulat.

tudtuk, hogy nehéz lesz a Newcastle idegenben, mindig az. Nem lehetett fejjel a falnak menni, vagyis nyíltan támadni végig. Jobb ez, mint egy 3-2-es vereség.

Én sem vagyok elégedett, de voltak biztató jelek. Még egyszer nem fogunk ilyen gyengén szerepelni, tuti.

Fog még a MU botlani, ne aggódjatok, csak higgyetek a csapatban.
GO BLUES!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#26089 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

A Premier League címnek integethetünk, mostantól az FA-kupa győzelem, és a BL-döntőbe jutás a kitűzött célok nálam. Már alig várom a szerdát.

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#26090 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Abszolút egyetértek Tore értékelésével, ez a realitás, sajnos...

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26091 Hozzászólás Szerző: Ricko »

[quote="ZenZo"]
Mikel - 6 - egészen jó volt, de semmi különleges
[quote]
Mit láttál Mikelben??? egy nagy zéró, mint ahogy az egész csapat :? Essien próbált vmit, de ááá... így nem lesz semmi a pl. címből
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26092 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:ZenZo! Nagyvonalú vagy!
Tudom, én is néztem, hogy így utólag többet adogattam, mint akartam. A tiéd talán reálisabb, bár JC és Bridge nálam nem érdemelt ennyit a többiekhez képest. Szégyenletes produkciót nyújtottunk, mind csapatként, mind egyéni teljesítményekben.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#26093 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

ZenZo! Nagyvonalú vagy!
Nálam valahogy így néz ki, komentár nélkül:

Cech: 5.5
Ferreira: 4
Terry: 5
Essien: 6
Bridge: 6
Makelele: 5
Ballack: -
Lampard: 3
Wright-Phillips: 3.5
Kalou: 5
Drogba: 4.5
Mikel: 5
Coley: 5
Seva: -
Only one Di Matteo!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#26094 Hozzászólás Szerző: twopac »

milan kiver a mut-t de ez nem ide tartozikhagyjuk
mindörökké chelsea!!

Lamp8

#26095 Hozzászólás Szerző: Lamp8 »

ez borzalmas volt. a pl-nek annyi. és amilyen a játékunk ezüstszezonunk lesz, a bl-döntőbe bejutunk de ott sem bírunk majd a mu-val :? :cry: :cry: :cry: :cry:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26096 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ilyen szar játékot már rég láttam. Ennyit jelent az esély, a MU botlása? Ez szép. Egyedül a második félidő elején lehetett valamit látni a pályán, a többi egyszerűen semmi sem volt. A bíró is bekaphatja különben, de itt tényleg nem akarom rá fogni, ezt nekünk sikerült összehozni. Nem is tudom hirtelen, elégedett vagyok-e valaki játékával, max. Essien, Make volt, aki jól teljesített. Jobb volt az átlagnál Drogba és Kalou, de hajlamosak voltak eltűnni a mezőnyben. Terry, Lampard és Joe Cole számomra csalódás volt ma, elégedetlen vagyok Bridge és PF játékával, SWP is 0 szinten játszott. Seva becserélése későn volt, és rossz helyre (többet volt a saját tizenhatosánál, mint elöl), így őt nem értékelném.

Cech - 6 - egy bravúr, de több hiba
PF - 5,5 - jó védőmunka, de támadásban 0
Essien - 6 - jó teljesítmény, sajnos visszafogjuk azzal, hogy hátvéd pozícióban kell játszania, ha kell választani, MOTM
Terry - 5 - rengeteg szöveg, kevés játék
Bridge - 5,5 - szintén zenész: jó védőmunka, kevés részvétel a támadásban
Make - 6 - a másik elfogadható teljesítmény
Lampard - 5 - ez tőle nagyon kevés
Ballack -
SWP - 5 - lényegében semmit nem csinált
Kalou - 5,5 - szürke teljesítmény, jó megvillanásokkal
Drogba - 5,5 - szintén. Nagyon figyelnek rá, de sokkal harcosabb volt az idény első felében

Mikel - 6 - egészen jó volt, de semmi különleges
Joe Cole - 5 - egy helyzet, ennyi
Seva -
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#26097 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Elsokent Ferreira-t kellene elzavarni, mert nem tud vedekezni. Rendre az o oldalan jottek a szarkak es soha nem zart szorosan. Nem ertem miert o jatszik.
Lampard is rem gyenge, passzai pontatlanok, labdakat veszit el, szogletei semmirevalok. Ra ferne egy kis pihi....
Kalou meg atverekszi magat mindenkin de aztan a legegyszerubb passzot nem kepes megcsinalni, rem idegesito.
Nem tudom elhinni hogy ezt a jatekot gyakorolja egy ilyen keret azon a qrva szuper edzopalyankon. Feliveles es mas semmi. Botranyos.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26098 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Straboo írta:
twopac írta:joe cole perdítése 2cenitin mulott!ilyen egy szar félidőt pedig nem is értem hogy lehetett produkáni,főleg hogy tudtuk élet halál kérdés!lehet jobban megy a játéknagyobb nyomás alatt!szerintem itt el is dőlt a bajnokság,mert az arsenallal nem fogunk birni ilyen szar játékkal,főleg hogy ellesz fáradva mindenki!amilyen boldog voltam tegnap olyan szomorú ma!sajnos a manu már nemfog botlani hiába a sérülek!city-t meg az evertont begyűrik
Így érzem én is.. :( bár nem akarok vészmadár lenni,ezért még nem kiabálok el semmit...lehet,hogy a csak mai kudarc mondatja ezt velem..
en meg a cityben bizom azert. no meg az uccso meccsukon a whu-ban....

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#26099 Hozzászólás Szerző: twopac »

de szar lesz látni minden ujságba hogy ITT VOLT A LEHETŐSÉG DE NEM TUDTAK VELE ÉLNI!pedig azért a meccseken is megvolt kalou cole de ott se tudtunk élnivelük!!!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#26100 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

komolyan mondom elmegyek Watford drukkernek,de csak azért,mert nekik már mindegy és nem idegesít majd ha pontot veszítenek :roll:

Válasz küldése