Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#16321 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Élőben sajnos nem tudtam, de megnéztem felvételről a tegnapi meccset és, ahogy Lamps is mondta a meccs után, szerintem is a szezon eddigi legprofibb teljesítményét hoztuk le. Tomori, Mount és Abraham csak idén robbantak be, de máris a csapat gerincét alkotják, hihetetlen mindhármuk teljesítménye hétről hétre és ennél csak jobbak lesznek. Jorginho teljesítménye is kiemelendő, harcos, vezéregyéniség, kiemelkedően intelligens játékos. Future captain. A helyzetkihasználáson viszont javítani kell, tegnap lőhettünk volna simán hatot is, ha minden ziccert értékesítünk, egy nagyobb csapat ellen ilyen ziccerek elpuskázásán pontok, BL-helyek múlhatnak. Ja és Barkley heyére pedig szeretettel várom vissza Rubent, remélem mihamarább felépül.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16322 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

emsanya írta:Willian-nek negyedikre bejött a "telibe rugom a védőt" taktika és megpattanobol gól lett. Rossz volt amugy nézni milyen lassan csinálja ezt az ellenkező oldalrol indulok és rálövöm dolgot, mindig telibe baszta a védőt. Odoi már most dinamikusabb ebben.

Elbírta a csapat hogy sok fék játszott (Alonso, Willian, Pedro, Barkley) és így is simán hoztuk a meccset. Még mindig inkább a fiatalok kaparják ki a gesztenyét, ezek az öregek meg lehúzzák a csapatot.
Szerintem Willian tegnap baromi jó volt. Rengeteg helyen megfordult, sokat és okosan passzolt, jól vezette a labdát. Nem emlékszem labdavesztésre sem, nem cselezte el magát egyszer sem.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16323 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Willian-nek negyedikre bejött a "telibe rugom a védőt" taktika és megpattanobol gól lett. Rossz volt amugy nézni milyen lassan csinálja ezt az ellenkező oldalrol indulok és rálövöm dolgot, mindig telibe baszta a védőt. Odoi már most dinamikusabb ebben.

Elbírta a csapat hogy sok fék játszott (Alonso, Willian, Pedro, Barkley) és így is simán hoztuk a meccset. Még mindig inkább a fiatalok kaparják ki a gesztenyét, ezek az öregek meg lehúzzák a csapatot.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#16324 Hozzászólás Szerző: Dízel »

A mai meccsből csak egy 15 perces összefoglalót láttam sajnos, de az első félidőbe azt vettem észre, hogy amíg a "nagy rutinosok" (alonso, pedro, willian) ott voltak, addig ment a nagy rutinos beívegetés meg faszláb meg willian szenvedése, de késöbb azért láttam szép kiugratásokat. Tammy sztem baromi jó lesz, gyors, erőszakos, figyel a pályán, csak kicsit lehetnének pontosabbak a befejezései.

ui: remélem ez a félkegyelmű willian nem erre a mákos, megpattanó lövéses góljával lesz megint kezdő egy darabig mert eret vágok. Rohadtul nem oda akarta rúgni, a kapus rá is mozdult, de megpattant és most megint dagadhat a mája, hogy lőtt egy utcalány gólt. Pfff... Inkább ne lőtt volna.
Lamps is basszameg, elkezdett valamit a fiatalokkal akkor már csinálja végig. Nehogy most nekem elkezdje ezt a pedro willian csodaduót huzamosabb ideig játszatni, agyrákom lesz komolyan.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16325 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:Jorginho today vs Brighton:

3 key passes
4 interceptions
9 possession regained
11.15km distance covered

Egyertelmu MOTM. Le a kalappal a csapat elott ma, vedelem is rendben volt, es rengeteg helyzetet dolgoztunk ki. Tobbet kell ertekesiteni, mert egy szinttel feljebb rangsorolt csapat lehet ezeket megbunteti, de ma a vedelem is a helyen volt. Tomori elkepesztoen berobbant a csapatba.
Védelem rendben volt, kivéve a pontrúgásoknál. Az összesnél gólveszélyes volt a Brighton. Muszáj lesz gyakorolni az emberfogásokat mert ma a kapufa helyett gól is lehetett volna és akkor nem biztos hogy megvan a 3pont.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16326 Hozzászólás Szerző: Bubi »

mikel12 írta:Jorginho today vs Brighton:

3 key passes
4 interceptions
9 possession regained
11.15km distance covered
Biztos igazatok van ha ennyien állítjátok. Kicsit dilettáns volt a véleményem, meló közben (pultban vagyok, kiszolgálok, címeket osztok) egy akadozó streamen néztem a meccset. Ezek szerint csak a hibák maradtak meg bennem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16327 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Jorginho today vs Brighton:

3 key passes
4 interceptions
9 possession regained
11.15km distance covered

Egyertelmu MOTM. Le a kalappal a csapat elott ma, vedelem is rendben volt, es rengeteg helyzetet dolgoztunk ki. Tobbet kell ertekesiteni, mert egy szinttel feljebb rangsorolt csapat lehet ezeket megbunteti, de ma a vedelem is a helyen volt. Tomori elkepesztoen berobbant a csapatba.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16328 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Jorginho mezőnyben jó volt szerintem, hozta a mostanában megszokott szintet, de a lövéseket tényleg teljesen el kéne felejtenie. Annyira gyengén, pontatlanul és rossz technikával rúgja meg a labdát, hogy ezt egy profi labdarúgótól fájdalmas nézni. A 11-eseket szépen és nyugodtan elhelyezi, de az átlövéseket ne erőltesse.

Kova lendülete nagyon kellett ma a padról, hiába gólképtelen, azért tud adni a csapatnak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16329 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Bubi írta:
Pityee írta:
Bubi írta:Jorginho is gyengén szerepelt.
Hogy mi? Konkrétan MOTM volt a csávó.
Mitől? Én azt láttam, hogy gyengén védekezett, nem igazán segítette a támadásépítést, ment a szokásos 4-5 méteres passzolgatás. Volt egy lövőhelyzete amit elrontott. Átfogó képem ugyan nincs a mezőnymunkájáról, de ezek megragadtak. Nem láttam tőle semmi különöset.
Szerintem volt vagy 10 szerelése, miatta tartottuk nyomás alatt a Brighton-t az első félidőben. Illetve mindig egyből tovább passzolja a labdát, nem lassítja a játékot, mint Barkley például. Mount-al nagyon érzik egymást szerintem. De én Sarri alatt is ezzel a véleménnyel voltam róla ... :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16330 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Bubi írta:Jorginho is gyengén szerepelt.
Hogy mi? Konkrétan MOTM volt a csávó.
Mitől? Én azt láttam, hogy gyengén védekezett, nem igazán segítette a támadásépítést, ment a szokásos 4-5 méteres passzolgatás. Volt egy lövőhelyzete amit elrontott. Átfogó képem ugyan nincs a mezőnymunkájáról, de ezek megragadtak. Nem láttam tőle semmi különöset.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16331 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Jorginho is gyengén szerepelt.
Szerintem remek volt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16332 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Jorginho is gyengén szerepelt.
Hogy mi? Konkrétan MOTM volt a csávó.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16333 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Muszáj neki mert ha Ruben felépül bajba kerülhet. Egyébként szinteket javult a játékunk Kovacic becserélése után. Igazán se elől, se hátul nem jó a csávó, viszont melózik keményen, zavarja az ellenfelet és igyekszik egyből előrejátszani a labdát. Barkleynak egy jó megmozdulása nem volt, Jorginho is gyengén szerepelt. Kanté baromira hiányzik, ha ő pályán van szerintem 2-3 góllal többet rúgunk.

Odoi már most hasznosabb mint Pedro vagy Willian, következő meccsen kezdhet is. Még bele kell jönnie, fel kell vennie Mount ritmusát, még sokszor azt látom, hogy ácsorog a labdával, gondolkodik, lassítja a játékot.

Ja és végre nem kaptunk gólt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16334 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Willian 2-0ás vezetésnél a 85.percben hajt, jól látok? :shock: kétszer megkellett dörzsölni a szemeim :D :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16335 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Cs ak kimakkolt egy gólt ez a szerencsétlen, lesz mit mutogatni a kurzuson.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16336 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Barkley az elsőszámú 11es rúgó mi, na persze :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16337 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta:
Pityee írta:Ennyi helyzetet elcseszni, aztán csodálkozunk ha megbosszulja magát. Jorgi és Tomori előtt le a kalappal, nagyot játszanak, de Alonso labdáinak is van szeme.
Ez volt a legszebb.
https://twitter.com/CarefreeRash/status ... 08768?s=09" onclick="window.open(this.href);return false;
Barkleynak viszont olyan labdát adott amit könnyebb volt berúgni, mint kihagyni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#16338 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Mondjuk ha valaki elmagyarázza nekem, hogy mi értelme annak, hogy a Barkley-Pedro-Willian csodatrió együtt játszik, miközben a Pulisic-CHO-Kovacica Trió mindegyike a padon üldögél.
hát ezaz, hogy ennek semmi értelme és én nagyon drukkolok Lampard-nak, de ezeket el kell felejtenie.
Willian ha nincs mellette Pedro akkor egész használható és ez fordítva is igaz.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#16339 Hozzászólás Szerző: focimark »

Pityee írta:Ennyi helyzetet elcseszni, aztán csodálkozunk ha megbosszulja magát. Jorgi és Tomori előtt le a kalappal, nagyot játszanak, de Alonso labdáinak is van szeme.
Ez volt a legszebb.
https://twitter.com/CarefreeRash/status ... 08768?s=09" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16340 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mondjuk ha valaki elmagyarázza nekem, hogy mi értelme annak, hogy a Barkley-Pedro-Willian csodatrió együtt játszik, miközben a Pulisic-CHO-Kovacica Trió mindegyike a padon üldögél. Azt elhiszem, hogy két fiatal mellé kell egy tapasztaltabb játékos, na de három kutyaütő egyszerre a pályán, nagyon sok...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2019. szeptember 28., szombat 16:59-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése