Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#21681 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Amugy azoknak akik Courtois bravurjait hianyoltak remelem tegnap nyitva volt a szemuk.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#21682 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Luizt Conte rakta ki? Azt hittem sérülése van.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21683 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nagyot kuzdottek a fiuk! Latszott, hogy nagyon gyozni akarnak es a helyes utra vissza szeretnenek terni.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#21684 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Oriás gratula a csapatnak. 1 lövésük volt 65. percig, persze jo deffeziven játszottak, faragtak mindenkit.

Morata és Lukaku között ég és föld a különbség képzettségben, örülök h a spanyol jött hozzánk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21685 Hozzászólás Szerző: Bubi »

béla írta: Nem attól lesz jó valakinek a labdakezelése,hogy úgy cselez,mint Marcelo vagy Dani Alves. Tudom,hogy te azt szereted,ha egy wingback szlalomozik az ellenfelek között, de nem ettől lesz jó valakinek a labdakezelése.
Nem, nem csak attól. A labdakezelés az egy gyűjtőfogalom. Beletartozik a labdaátvétel, a labdavezetés és a cselezés.

Mesélj, szerinted MITŐL jó Alonso "labdakezelése"?

Egyébként nem csak én vagyok már túl a klasszikus jobbunkókon, főleg egy 3 védős rendszerben, kimondottan speciális játékost igényel a két szárny, már ha azt szeretnéd, hogy úgy működjön ahogy az meg vagyon írva.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#21686 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azt tudnám, ha ezek így tudnak játszani akkor mi a büdös lószarért nem tudják hozni minden meccsen ezt a szintet? Oké én kapásból rávágom, hogy Kanté papa hiánya volt az ok, na de azért könyörgöm..! Alonso mintha kicserélődött volna, Fabregas oké, ő abba a pozícióba került vissza ahol a legjobb, a védekezésünk nem volt 100%os, de még mindig jobb volt mint az utóbbi időben, főleg egy MU elleni meccs vonatkozásában. Morata kicsit megosztó lett latom, szerintem ha nem baszakodna a kapu elött hanem rárúgná a picsába, akkor ma még 2 gólja lenne. Rúgó leckéket kellene vennie Bakayoko-val karöltve. Nem bántanám, de vannak meccsek ahol ő és van olyan meccs ahol Batsmannek megy jobban. Ezt majd Conte papa kitalálja. Amúgy Conte... igen, nagy mágus a mester, csak remélem megtartjuk ezt a szintet, és nem csak egy hullámvölgy tetejét súroltuk ideiglenes, hanem sikerült is kimászni belőle. A srácok viccelődtek, nevettek, élvezték a focit, ezt akartam látni és nagyon jó érzés! Igy tovább!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#21687 Hozzászólás Szerző: béla »

Bubi írta:
béla írta:
Bubi írta:
Morata: Győztes gólt szerzett, nagyon szépen elfejelte, ezért jár neki a taps és az elismerés, de miket, MIKET baszott el? Úr Isten... Mi volt az a végén? Marcos Alonsoval vetekszik a labdakezelése. Ez így nagyon-nagyon nem lesz jó.
Alonso labdakezelése az egyik a legjobb a csapatban.
Mi?:D Az átívelt labdákat rendre leveszi, de amit a földön tud a labdával az megye 2.

Kicsit, parányit sem érzed erősnek a kijelentésedet?
Nem attól lesz jó valakinek a labdakezelése,hogy úgy cselez,mint Marcelo vagy Dani Alves. Tudom,hogy te azt szereted,ha egy wingback szlalomozik az ellenfelek között, de nem ettől lesz jó valakinek a labdakezelése.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#21688 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Zanyád írta:
béla írta:Morata a fejjátékán kívül tiszta Torres... ő is pont így totyogta el a helyzeteket.
Lövi a gólokat, benne van a játékban, most semmi baj nincs vele.
Szerintem is egy az egyben Torres-t hozza Morata, nem pejoratívan értve. A mozgása, ahogy cselez, a felépítese. Kicsit a gyilkos ösztönt hiányolom, sok helyzetet basz el, de alakul.

Gratula Conténak és a sràcoknak, gyönyörűen hoztuk a meccset. Azért Christensenen elmehetett volna a meccs a végén, de amúgy nagyot focizott.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21689 Hozzászólás Szerző: Bubi »

béla írta:
Bubi írta:
Morata: Győztes gólt szerzett, nagyon szépen elfejelte, ezért jár neki a taps és az elismerés, de miket, MIKET baszott el? Úr Isten... Mi volt az a végén? Marcos Alonsoval vetekszik a labdakezelése. Ez így nagyon-nagyon nem lesz jó.
Alonso labdakezelése az egyik a legjobb a csapatban.
Mi?:D Az átívelt labdákat rendre leveszi, de amit a földön tud a labdával az megye 2.

Kicsit, parányit sem érzed erősnek a kijelentésedet?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#21690 Hozzászólás Szerző: focimark »

Szerintem Morata labdakezelesevel semmi baj nincs, szinte minden labdat megjatszott, belehet vonna a kispasszos jatekba is. A helyzetkiasznalasan tenyleg van mit javitani, de neki legalabb megvannak a helyzetei es azert Costa sem lotte be az osszeset, tokeletes csatar nem letezik(meg Drogba sem volt az).

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6792
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#21691 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na ez igen, ilyen mikor az egész csapat hajlandó felszántani a pályát és mindenre képesek a gyözelemért. Nem szeretnék senkit sem kiemelni, az egész csapat szuper volt Conteval az élen! A meccshez annyit füznék még hozzá, hogy Kanté for president! Egyszerűen hihetetlen, hogy mennyit ad ez a pali a középpályának. Teljesen más vele minden. Ja és Bakayoko vs Matic 1-0, Morata vs Lukaku 1-0! 8) (Lukakut illene megkeresni Cahillék zsebében)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#21692 Hozzászólás Szerző: béla »

Bubi írta:
Morata: Győztes gólt szerzett, nagyon szépen elfejelte, ezért jár neki a taps és az elismerés, de miket, MIKET baszott el? Úr Isten... Mi volt az a végén? Marcos Alonsoval vetekszik a labdakezelése. Ez így nagyon-nagyon nem lesz jó.
Alonso labdakezelése az egyik a legjobb a csapatban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21693 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na ez szép volt, az utolsó 10 percet leszámítva uraltuk a meccset. Kár azért a 10 percért, nem lett volna szabad őket ennyire magunkraengedni.

Bakayoko: Szeretem, hogy megnyeri a fejpárbajait és hogy stabilan, gyorsan akár kis helyen is jól játsza tovább a labdát és érti a társait, na de hogy 3 ilyen lehetőségből egyszer se találja el a kaput BTB középpályás létére... Legalább egyet be kellett volna rámolnia. Ez így csúnyán fest.

Morata: Győztes gólt szerzett, nagyon szépen elfejelte, ezért jár neki a taps és az elismerés, de miket, MIKET baszott el? Úr Isten... Mi volt az a végén? Marcos Alonsoval vetekszik a labdakezelése. Ez így nagyon-nagyon nem lesz jó.

Mindenki jól játszott, különösen a védelem. Christensen kezd belerázódni a szakmába, szerintem a következő 10 évben meghatározó alakja lehet a csapatunknak.

!!!!!!!KANTÉ!!!!!!!! csupa nagybetűvel. Túl jó nekünk ez a srác, én a helyében dobbantanék. Jó volt a védelem, elsősorban azért mert Kanténál tovább nem jutott a labda. Makelele + Makelele = Kanté. Ennyit számít ha ő pályán van. No Kanté no party.

Amit még kiemelnék az a 3-5-2, ezt kell erőltetnünk amíg nem szerzünk egy valamireveló jobbszélsőt és egy csatárt amennyiben Morata nem tanul meg lábbal focizni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1144
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21694 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Húúú megvan! Bevallom a félidő utáni hozzászólásomban majdnem azt írtam, hogy jó lesz az X-nek is örülni. Aztán módosítottam hogy nyerhető a meccs. De nagyon necces volt, borzasztó nehéz így egy gólra lehozni ezeket a meccseket. Jó volt látni, hogy így kell játszani. Ezt tartani kellene!
Ja, és a meccs elején fostam, hogy Conte nem csinosban volt. Utoljára az első fiaskón volt így :D

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#21695 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Infarktusközeli meccs volt, de abszolút megérdemeltük a győzelmet. Morata néha megpróbálhatna lőni ahelyett, hogy tologatja a labdát a csúszós füvön. Kanté szerepe most már abszolút megkérdőjelezhetetlen, Fabregas is egy másik játékosnak tűnt, hogy ő a pályán volt. Nem tudom, mikor volt utoljára, hogy minden játékosunk ilyen jól játszott volna.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#21696 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

A csapat legfontosabb láncszeme Kanté! Ezen a meccsen is látszott mennyire kell ő a csapatba. Fabre és Bakayoko is bátrabban mehetett fel nem kellett annyira a védekezésre koncentrálni. Életre szóló szerződést kell vele aláiratni.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21697 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Teljesen megérdemelt győzelem volt, féltem a meccstől, de meglepően jó teljesítmény volt, Conte fejmosása hatásos volt.

Morata nagyon elb*szta azt az utolsó helyzetet, de azt leszámítva nagyon jól játszott.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21698 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Fú bazmeg, azért az ilyen mozdulatoknál egy az egyben Torres jut eszembe.... De megvan a győzelem, ráadásul teljesen megérdemelten.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#21699 Hozzászólás Szerző: béla »

andrewm93 írta:Szerintem ebben nics igazad. Torres teljesen önbizalom nélkül játszott. Helyzetei sem igen voltak, nem helyezkedett jól, nem ment neki a játék. Moratanak egyedül a helyzetkihasználásain kell javítani. Szerintem a helyezkedésével és az önbizalmával nincsenek gondok.
A végeredményre gondoltam, nem a miértre.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#21700 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Azert az nagyon kemeny, hogy messze Bakayokonak volt a legtobb helyzete ma. Jol helyezkedik, jol kapja a labdat, rettenetesen hasznalja ki. (Osszehasonlitaskeppen Matic hanyszor kerult ilyen helyzetekbe?) Sikerulne a csavonak egy kicsit javitani a helyzetkihasznalasan nagyon hasznos jatekossa valna.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése