Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#23141 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kazomester írta:Kanté elég sok hibával játszik megint.
Az egesz csapat szerintem. Eddig kritikan aluli. Golon kivul meg helyzetunk se volt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23142 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kanté elég sok hibával játszik megint.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#23143 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Amazing24 írta:Maticsert is johetne egy ajanlat Kinabol...
Vagy úgy konkrétan bárhonnan. :D

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#23144 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Maticsert is johetne egy ajanlat Kinabol...

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#23145 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Willian minden egyes kibaszott szabadrúgása egy vicc.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#23146 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Alonso>Costa

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#23147 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

EZ AAAZ!0:1 alonso

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#23148 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Akkor esélyes, hogy szimplán elszoktam a látványától és ezért volt fura :)
Mikor passzol akkor kicsit berogyasztja mindkét lábát, gondolom az egyensúlya miatt, meg így pontos és ez korábban is így volt.

Egyelőre most mindenki az anyukája, van miért félteni, mert senki sem tudhatja hogy mekkora terhelést, ütközést bír. A tegnapi meccsen szerintem inkább a meccshiány látszott, félt beavatkozni és inkább hátrált. (korábban sprintből csúszott csak be :D )
Az biztos hogy van okunk bizakodni, de megértem Conte-t és a stábot hogy szépen fokozatosan adnak neki perceket, ez a teljes meccs is nagy dolog volt, még ha 100%-os is az orvosi stáb szerint.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23149 Hozzászólás Szerző: kazomester »

koni0725 írta:
kazomester írta:
Megyó írta:No, de lapos expozémat félretéve, nem láttam a meccset és ne legyen igazam, de lehet Zouma nem lesz soha olyan mint volt. Egyszerűen ahhoz a vehemenciához 100%-os test kell. Meglátjuk...
Ami igaz az igaz, gyakorlatilag semmit nem vállalt néhány fejesen és 1-2 hosszabb passzonk ívül. Hibája is volt. De 11 hónap kihagyás után ez még bőven az út eleje. Nem értek hozzá, de ha játszott az azt jelenti, hogy tesileg 100%os kell, hogy legyen. Fejben fog ez eldőlni a későbbiekben, hogy mennyire mer majd a párharcokba belemenni és miket fog bevállalni. Egyébként nagyon feltűnt, hogy a passzoknál is oyna furcsán tette bele a testét. Nem tudom hogy megfogalmazni, de mintha darabos lett volna a mozgása és óvatosan erőltetett. Ha vki megfigyelte még, majd megerősít.
Minden játékosnak van egy jellegzetes mozgása, szerintem Zoumára a sérülése előtt is jellemző volt, hogy feltűnően "beledőlt" a passzokba. Egy meccsből nehéz következtetéseket lehozni a sérülésével kapcsolatban, de ne feledjük, hogy világszínvonalú orvosi stáb lesi minden lépését! Valószínűleg csak idő kell neki. :)
Akkor esélyes, hogy szimplán elszoktam a látványától és ezért volt fura :)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#23150 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kazomester írta:
Megyó írta:No, de lapos expozémat félretéve, nem láttam a meccset és ne legyen igazam, de lehet Zouma nem lesz soha olyan mint volt. Egyszerűen ahhoz a vehemenciához 100%-os test kell. Meglátjuk...
Ami igaz az igaz, gyakorlatilag semmit nem vállalt néhány fejesen és 1-2 hosszabb passzonk ívül. Hibája is volt. De 11 hónap kihagyás után ez még bőven az út eleje. Nem értek hozzá, de ha játszott az azt jelenti, hogy tesileg 100%os kell, hogy legyen. Fejben fog ez eldőlni a későbbiekben, hogy mennyire mer majd a párharcokba belemenni és miket fog bevállalni. Egyébként nagyon feltűnt, hogy a passzoknál is oyna furcsán tette bele a testét. Nem tudom hogy megfogalmazni, de mintha darabos lett volna a mozgása és óvatosan erőltetett. Ha vki megfigyelte még, majd megerősít.
Minden játékosnak van egy jellegzetes mozgása, szerintem Zoumára a sérülése előtt is jellemző volt, hogy feltűnően "beledőlt" a passzokba. Egy meccsből nehéz következtetéseket lehozni a sérülésével kapcsolatban, de ne feledjük, hogy világszínvonalú orvosi stáb lesi minden lépését! Valószínűleg csak idő kell neki. :)
211! NEW RECORD!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23151 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:No, de lapos expozémat félretéve, nem láttam a meccset és ne legyen igazam, de lehet Zouma nem lesz soha olyan mint volt. Egyszerűen ahhoz a vehemenciához 100%-os test kell. Meglátjuk...
Ami igaz az igaz, gyakorlatilag semmit nem vállalt néhány fejesen és 1-2 hosszabb passzonk ívül. Hibája is volt. De 11 hónap kihagyás után ez még bőven az út eleje. Nem értek hozzá, de ha játszott az azt jelenti, hogy tesileg 100%os kell, hogy legyen. Fejben fog ez eldőlni a későbbiekben, hogy mennyire mer majd a párharcokba belemenni és miket fog bevállalni. Egyébként nagyon feltűnt, hogy a passzoknál is oyna furcsán tette bele a testét. Nem tudom hogy megfogalmazni, de mintha darabos lett volna a mozgása és óvatosan erőltetett. Ha vki megfigyelte még, majd megerősít.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23152 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Igen, elülső keresztszalag szakadása volt. Találtam egy jó cikket erről. Azt tudni kell erről, hogy összesen 4 szalagunk van 1 térdünkben: Elülső, hátsó és két oldalsó. Neki 1 db szalagja szakadt el. Annak aki nem sportol nem is feltétlen műtik meg. Negatívuma a dolognak, hogy a szalagok nem képesek átszakadt állapotban regenerálódni, tehát pótolni kell amit vagy a combból, vagy a térdkalácsból nyert innal pótolnak. A térdkalácsos téma számomra laikusnak jobban hangzik, feleslegesebbnek találom a térdkalácsomat mint a combom injait:)

Az alapján ahogy írnak róla, nem egy lehetetlen dolog ebből felépülni, de tudjuk, hogy nem csak ez számít, fejben is fel kell épülnie és újra meg kell találnia azt a formát amit már elért egyszer rengeteg munkával.
http://www.drnyogerzoltan.hu/gyakori-ko ... g-szakadas" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23153 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
Megyó írta:
Bubi írta:Zouma: Nem vállalt semmit, formán kívül van.Nagyon félti magát
Na ettől féltem... Nekem egy "nagy" sérülésem volt. Egyszer nagyon párás volt az állvány és egy Muscle-up közben lecsúszott az egyik kezem és konkrétan visszaestem úgy, hogy a másik kézzel még tartottam magam, és ezen oldali vállam nagyon durván megsérült. 2-3 hétig a kezem fel volt kötve, mert mozdítani se bírtam annyira fájt. Azóta is féltem és maximális terhelésnél érzem is...

No, de lapos expozémat félretéve, nem láttam a meccset és ne legyen igazam, de lehet Zouma nem lesz soha olyan mint volt. Egyszerűen ahhoz a vehemenciához 100%-os test kell. Meglátjuk...

Köszi az összefoglalót Bubi!
Nekem ugyan nem erőnlétet, kitartást igénylő sporttól sérült meg a vállam, hanem konditól, fekvenyomás közben, de tudom miről beszélsz. Kikellett hagynom egy évet (nem mentem vele dokihoz sajna), most fél éve tudok újra edzeni, de közel sem olyan erővel mint előtte, egyszerűen érzem, hogy nem stabil a vállam. Ha ő is ilyesmit érez a térdében akkor igazad lehet. Viszont ha sikeres a regenerálódási folyamat és nem hátráltatja semmiben, akkor visszatérhet a régi formája. Nem tudom milyen ez, de nehezen tudom elképzelni, hogy futás közben lötyögne vagy kiakadna a térde mint egy váll.

Amúgy részleges vagy teljes szakadása volt? Az se mindegy.
Teljes keresztszalagaszakadás ha jól emlékszem.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23154 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:
Bubi írta:Zouma: Nem vállalt semmit, formán kívül van.Nagyon félti magát
Na ettől féltem... Nekem egy "nagy" sérülésem volt. Egyszer nagyon párás volt az állvány és egy Muscle-up közben lecsúszott az egyik kezem és konkrétan visszaestem úgy, hogy a másik kézzel még tartottam magam, és ezen oldali vállam nagyon durván megsérült. 2-3 hétig a kezem fel volt kötve, mert mozdítani se bírtam annyira fájt. Azóta is féltem és maximális terhelésnél érzem is...

No, de lapos expozémat félretéve, nem láttam a meccset és ne legyen igazam, de lehet Zouma nem lesz soha olyan mint volt. Egyszerűen ahhoz a vehemenciához 100%-os test kell. Meglátjuk...

Köszi az összefoglalót Bubi!
Nekem ugyan nem erőnlétet, kitartást igénylő sporttól sérült meg a vállam, hanem konditól, fekvenyomás közben, de tudom miről beszélsz. Kikellett hagynom egy évet (nem mentem vele dokihoz sajna), most fél éve tudok újra edzeni, de közel sem olyan erővel mint előtte, egyszerűen érzem, hogy nem stabil a vállam. Ha ő is ilyesmit érez a térdében akkor igazad lehet. Viszont ha sikeres a regenerálódási folyamat és nem hátráltatja semmiben, akkor visszatérhet a régi formája. Nem tudom milyen ez, de nehezen tudom elképzelni, hogy futás közben lötyögne vagy kiakadna a térde mint egy váll.

Amúgy részleges vagy teljes szakadása volt? Az se mindegy.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23155 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Megyó írta:
Bubi írta:Zouma: Nem vállalt semmit, formán kívül van.Nagyon félti magát
Na ettől féltem... Nekem egy "nagy" sérülésem volt. Egyszer nagyon párás volt az állvány és egy Muscle-up közben lecsúszott az egyik kezem és konkrétan visszaestem úgy, hogy a másik kézzel még tartottam magam, és ezen oldali vállam nagyon durván megsérült. 2-3 hétig a kezem fel volt kötve, mert mozdítani se bírtam annyira fájt. Azóta is féltem és maximális terhelésnél érzem is...

No, de lapos expozémat félretéve, nem láttam a meccset és ne legyen igazam, de lehet Zouma nem lesz soha olyan mint volt. Egyszerűen ahhoz a vehemenciához 100%-os test kell. Meglátjuk...

Köszi az összefoglalót Bubi!
egyébként én nem éreztem, hogy nem merné magát odatenni.. én inkább azt láttam, hogy fél év kihagyás után még formán kívül van, nem érzi az ütemeket annyira, és ezért nem lép/ csúszik úgy oda, mert nem akar elkésni, eseltleg sérülést okozni..

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#23156 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bubi írta:Zouma: Nem vállalt semmit, formán kívül van.Nagyon félti magát
Na ettől féltem... Nekem egy "nagy" sérülésem volt. Egyszer nagyon párás volt az állvány és egy Muscle-up közben lecsúszott az egyik kezem és konkrétan visszaestem úgy, hogy a másik kézzel még tartottam magam, és ezen oldali vállam nagyon durván megsérült. 2-3 hétig a kezem fel volt kötve, mert mozdítani se bírtam annyira fájt. Azóta is féltem és maximális terhelésnél érzem is...

No, de lapos expozémat félretéve, nem láttam a meccset és ne legyen igazam, de lehet Zouma nem lesz soha olyan mint volt. Egyszerűen ahhoz a vehemenciához 100%-os test kell. Meglátjuk...

Köszi az összefoglalót Bubi!

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23157 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

csak fél oldalt lapozz vissza... Bubi összefoglalta... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Megyó 2017. január 8., vasárnap 23:14-kor.
Ok: Megvan, köszönöm

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#23158 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Nagyon fáradt vagyok visszaolvasni és nem láttam a meccset, 2 mondatban megtenné valaki?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23159 Hozzászólás Szerző: Bubi »

béla írta:Srácok, milyen volt a meccs? Megéri letölteni?
Megéri, jók voltak a fiatalok.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#23160 Hozzászólás Szerző: béla »

Srácok, milyen volt a meccs? Megéri letölteni?

Válasz küldése