Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15761 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ennyi helyzetet elcseszni, aztán csodálkozunk ha megbosszulja magát. Jorgi és Tomori előtt le a kalappal, nagyot játszanak, de Alonso labdáinak is van szeme.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: Aktuális meccsek

#15762 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

Jorginho óriásit játszik ma is

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15763 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bazsi írta:Ross fixen retardalt.
Önző dög. 5 méterről a kapusba lövi.. Kiezte, meg a haja is milyen

B+ ezt nem hiszem el, hogy 5 méterekről nem tudják elhelyezni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#15764 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Ross fixen retardalt.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15765 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Nevetséges,hogy Alonsoval Barkleyval Pedroval es Williannel mennyivel szarabb ez a csapat,de Christensen sem egy főnyeremény.
Jobban tetszene ha a fiatalok játszanának nem ezek a beképzelt majmok.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#15766 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Dante írta:
Moldván írta:Willian eddig háromszor próbálta meg ezt a befele húzok és lövök dolgot, de annyira kiszámítható, hogy az hihetetlen. Valószínűleg egy befog akadni. Kérdés az, hogy addig mennyi helyzetet fog elrontani.. erre itt ez a passz... áh nevetséges az ember.
Az előző 27 bajnoki meccsen 1 gólt lőtt. Lehet hamarabb távozik, mint hogy a nagy számok törvénye érvényesülne :D
Jogos.. :D Úgy kellet volna írnom, hogy EGYSZER.. nem hiszem, hogy mostanában lesz.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15767 Hozzászólás Szerző: Dante »

Moldván írta:Willian eddig háromszor próbálta meg ezt a befele húzok és lövök dolgot, de annyira kiszámítható, hogy az hihetetlen. Valószínűleg egy befog akadni. Kérdés az, hogy addig mennyi helyzetet fog elrontani.. erre itt ez a passz... áh nevetséges az ember.
Az előző 27 bajnoki meccsen 1 gólt lőtt. Lehet hamarabb távozik, mint hogy a nagy számok törvénye érvényesülne :D

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#15768 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Willian eddig háromszor próbálta meg ezt a befele húzok és lövök dolgot, de annyira kiszámítható, hogy az hihetetlen. Valószínűleg egy befog akadni. Kérdés az, hogy addig mennyi helyzetet fog elrontani.. erre itt ez a passz... áh nevetséges az ember.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15769 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem tudom ki hogy van vele, de élmény nézni, hogy a játékosaink milyen intenzivitással közlekednek a pályán, ahogy a Tomori - Mount - Tammy hármast is, nagyon magas minőséget képviselnek.

Nem tépem még a hajam a szélsőpárosunktól, de remélem hosszú távon nem küldi fel a Willian - Pedro párost Lamps, mindketten sokkal többet gondolnak magukról, mint amit valóban tudnak, nagy hátrányára vannak a csapatnak. (egyikőjük sem keresi Tammy-t pl)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15770 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szerintem Barkley játéka megérett a cserére. :)

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#15771 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Alonso tűpontos beadásait élmény nézni

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15772 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Miért Mount van a szélen és Willian középen? Mount kreatív, Willian gyors...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#15773 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Ott lehetett volna a ziccer, erre Pedro képtelen átvenni a labdát... jól indul.

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15774 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

https://footybite.com/football/chelsea- ... -stream-2/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15775 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sziasztok, megint gépcsere volt a munkahelyemen, így megint nincsenek meg a streamgyűjtő oldalak... Belinkelnétek párat...? <33
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15776 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

James Lee írta:
AwayRoller írta:Amiben azonban nem értek egyet a többséggel az Pulisic ekézése és CHO éltetése. Az amerikaink volt az egyetlen a támadó részlegből, aki hajlandó volt passzolni és összejátszani a többiekkel. Bats és CHO, ha nem lett volna két önző f*sz, 10 alatt biztos nem állunk meg gólokat tekintve, ráadásul Odoi egy-egy kapott rossz passz után, Willian-i fizimiskával volt képes a többiekre bámulni, mintha azzal a +fél szezonjával annyira fölöttük állna. Lehet ezt csak én látom bele és csak amiatt volt durca, mert annyira akarta a gólt(a gólöröm alapján legalábbis), de számomra nem volt szimpatikus, amit tőle láttam tegnap.
A CHO-s résszel részben egyetértek, erre is céloztam a fejetlenséggel. Amit viszont megfigyeltem, hogy egy-egy rossz passzt követő lesújtó pillantás után kapcsolt, hogy nem ő szarta a spanyolviaszt és ezt jelezte is. Összességében nekem sem voltak túl szimpatikusak ezek a megnyilvánulások, de amíg erre legalább utólag rájön, addig szvsz nincs akkora probléma. Tudjuk be ezt a gól iránti vágynak, meglátjuk milyen irányba mozdul el a dolog, de hosszútávon el kellene felejteni ezeket az egyéni bizonyítási vágyakat. Ide kapcsolódik Bats ostoba önzése is.
Azt elismerem, hogy Puli igyekezett csapatban játszani, de amíg rendre rossz megoldásokat választ, vagy jó megoldást rosszul kivitelez, sokra nem megyünk ezzel a törekvéssel. Igazából lövésem sincs, hogy lehetne megszüntetni ezt a töketlenkedést, de ezzel kapcsolatban bízzunk Lamps látásmódjában - aminek számomra egyetlen csorbája Barkley rendszeres játszatása, fingom sincs mit lát benne.
Benne/rajta az egykori mezszamat, mert egyeb pozitivum nehezen fellelheto :lol:

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15777 Hozzászólás Szerző: James Lee »

AwayRoller írta:Amiben azonban nem értek egyet a többséggel az Pulisic ekézése és CHO éltetése. Az amerikaink volt az egyetlen a támadó részlegből, aki hajlandó volt passzolni és összejátszani a többiekkel. Bats és CHO, ha nem lett volna két önző f*sz, 10 alatt biztos nem állunk meg gólokat tekintve, ráadásul Odoi egy-egy kapott rossz passz után, Willian-i fizimiskával volt képes a többiekre bámulni, mintha azzal a +fél szezonjával annyira fölöttük állna. Lehet ezt csak én látom bele és csak amiatt volt durca, mert annyira akarta a gólt(a gólöröm alapján legalábbis), de számomra nem volt szimpatikus, amit tőle láttam tegnap.
A CHO-s résszel részben egyetértek, erre is céloztam a fejetlenséggel. Amit viszont megfigyeltem, hogy egy-egy rossz passzt követő lesújtó pillantás után kapcsolt, hogy nem ő szarta a spanyolviaszt és ezt jelezte is. Összességében nekem sem voltak túl szimpatikusak ezek a megnyilvánulások, de amíg erre legalább utólag rájön, addig szvsz nincs akkora probléma. Tudjuk be ezt a gól iránti vágynak, meglátjuk milyen irányba mozdul el a dolog, de hosszútávon el kellene felejteni ezeket az egyéni bizonyítási vágyakat. Ide kapcsolódik Bats ostoba önzése is.
Azt elismerem, hogy Puli igyekezett csapatban játszani, de amíg rendre rossz megoldásokat választ, vagy jó megoldást rosszul kivitelez, sokra nem megyünk ezzel a törekvéssel. Igazából lövésem sincs, hogy lehetne megszüntetni ezt a töketlenkedést, de ezzel kapcsolatban bízzunk Lamps látásmódjában - aminek számomra egyetlen csorbája Barkley rendszeres játszatása, fingom sincs mit lát benne.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15778 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én nem láttam hogy CHO bárkit hibáztahibáztatott volna, magára volt mérges. Fél év után az első teljes meccsét játszotta, gólban mérte a sikerességet és nagyon kapart érte. Lampard azt mondta, hogy az első félidőben nem volt megelégedve a helyezkedésével, azt kérte tőle hogy fusson be a védők mögé - ezt a másodikban elég jól végezte el. A befejezéseit elkapkodta, de kétlem, hogy emiatt bárkire csúnyán nézett volna. Egyébként amilyen passzokat lőttek az irányába, főként a meccs elején, azok után még Willian is jogosan durcizhatna. :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#15779 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Barkley-val kapcsolatban nekem is hasonlók a meglátásaim, mint az előttem szólóknak. Egy annyival egészíteném ki, hogy az első labdaérintést láttam feltűnően körülményesnek nála. Anjorin, Gilmour és a többiek körülötte mintha már előre tudnák mit akarnak, a jó öreg Barkley pedig előbb meglepődik, hogy nála a labda, és utána kezdene a szuper IQ-jával adathalmazokat megoldani, hogy mit is kéne csinálni...

Amiben azonban nem értek egyet a többséggel az Pulisic ekézése és CHO éltetése. Az amerikaink volt az egyetlen a támadó részlegből, aki hajlandó volt passzolni és összejátszani a többiekkel. Bats és CHO, ha nem lett volna két önző f*sz, 10 alatt biztos nem állunk meg gólokat tekintve, ráadásul Odoi egy-egy kapott rossz passz után, Willian-i fizimiskával volt képes a többiekre bámulni, mintha azzal a +fél szezonjával annyira fölöttük állna. Lehet ezt csak én látom bele és csak amiatt volt durca, mert annyira akarta a gólt(a gólöröm alapján legalábbis), de számomra nem volt szimpatikus, amit tőle láttam tegnap.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15780 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:A legjobb az lesz, ha legkésőbb nyáron távozik a csapattól. Rettentően átlagos, közepes, buta szar játékos, semmi szükségünk nincs rá, pláne egy újjáépülő Chelsea-ben.
Már csak azért sem, mert Mount és Ruben után olyan játékosok igyekeznek betörni a felnőtt fociba, mint Anjorin. Barkley-nak egy átlagos támadó kp-val szemben a fizikuma az egyetlen, amivel jobb/különlegesebb tud lenni, a poszton általában alacsonyabb és könyebb játékosok számítanak standardnak, nálunk pedig van két nagyobb, erősebb és gyorsabb típusú támadó kp / box-to-box. Valóban teljesen felesleges ide Barkley.

Válasz küldése