Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#14441 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jó kis önbizalom növelő mérkőzés volt.
Kepa remélem figyelte mit csinalt Caba. :oops:
Tudom nem ebből a meccsből és ellenfélből kell kiindulni, de Emerson feltünően jó volt.
Chilwell is beköszönt egy beadasbol golpasszal. :wink:
Kova nálam nagyon megy idén is, nagyon jol tartja meg a labdát.
CHO nem csalódás, csak ugyan azt csinalta eddig mint tavaly. Kicsit több kéne, váratlan.
Tammy hatalmas! Ha nem timo van elől akkor sem kell fosnunk ki lövi a gólokat.
Havertz meg 3 gól rezzenéstelen arcal. :D Azt hiszem ehhez hozzá kell szoknunk, mert ilyen marad. :D
De mit banom én ha így rugdossa a gólokat.

Következő 3 meccsünk papiron sima lesz, hozni kéne őket. 8)

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1563
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14442 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Caba azért így 40 és az előírt kötelező rendszeres prosztataszűrés között még mindig olyanokat véd, mint Kepa álmában sem...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14443 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tammy laza 3 gólpasszt kiosztott, nem is akármilyet. Besírok egyébként Havertzen, olyan mint akinek az összes világfájdalom az arcán van. Most is olyan arccal üldögélt a nézőtéren, mint aki hazamegy és felköti magát :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2020. szeptember 23., szerda 22:26-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14444 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Naah, a csillagunk felragyogott!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14445 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cho ma se nagyon csinal semmit.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#14446 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bubi írta:Amúgy normális dolog, hogy a gólja után se mosolygott? Azért az első gólomat az új klubomban csak megünneplem, legalább visszafogottan, nem?
Nem akarta megbántani a Barnsley szurkolóit. Egyébként is a kedvenc csapata. :lol:

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#14447 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Bubi írta:Nagyon durva, hogy Mount ezen a meccsen is kezdő. Csak akkor hagyja ki ha egy nagy meccsre akarja pihentetni. Perpillanat Ő Lamps elsőszámú játékosa, mindenki utána következik. Meg is értem egyébként, szemmel láthatóan fejlődik. Tavaly voltak gondjai az 1 v 1ekkel, ma már rendre megoldja, nem totyorog ötlettelenül, egyből, tempó megszakítás nélkül cselez. A befejezésekkel vannak még gondjai és van még hova, de komolyan azt gondolom a srácról, hogy csak egy hajszál, egy lépcsőfok választja el attól, hogy világklasszissá váljon.

Kai is bontogatja a szárnyait, nagyon szépen kezeli a labdát, elképesztően elegáns. Még nem vette fel teljesen a tempót, de szerintem nem lesz gond. Amúgy normális dolog, hogy a gólja után se mosolygott? Azért az első gólomat az új klubomban csak megünneplem, legalább visszafogottan, nem?
Semmi gond nincs azzal h nem orul az elso goljanak... nezokozonseg nelkul egy barnsley ellen. A media is savazza rendesen kap meleget hideget...belejon o ebbe csak kell neki ido.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14448 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon durva, hogy Mount ezen a meccsen is kezdő. Csak akkor hagyja ki ha egy nagy meccsre akarja pihentetni. Perpillanat Ő Lamps elsőszámú játékosa, mindenki utána következik. Meg is értem egyébként, szemmel láthatóan fejlődik. Tavaly voltak gondjai az 1 v 1ekkel, ma már rendre megoldja, nem totyorog ötlettelenül, egyből, tempó megszakítás nélkül cselez. A befejezésekkel vannak még gondjai és van még hova, de komolyan azt gondolom a srácról, hogy csak egy hajszál, egy lépcsőfok választja el attól, hogy világklasszissá váljon.

Kai is bontogatja a szárnyait, nagyon szépen kezeli a labdát, elképesztően elegáns. Még nem vette fel teljesen a tempót, de szerintem nem lesz gond. Amúgy normális dolog, hogy a gólja után se mosolygott? Azért az első gólomat az új klubomban csak megünneplem, legalább visszafogottan, nem?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1563
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14449 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Nagyon tetszik, ahogy az egész támadó részleg folyamatosan pozíciót cserél, és visszajön védekezni is. Jó lesz ez, ha majd jobban érzik egymás mozgását.
Viszont az is tény, hogy Kepával a kapuban nem biztos, hogy ez lenne az állás. Tomori többet is hibázott.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#14450 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Crap írta:Annyira imádom. Leszarom, hogy ez egy sima lazulos meccs, 2 nappal ezelőtt, sokkal kevésbé egyértelmű esetben ez ugye piros volt.
Biztos lehetsz benne, hogy ez piros lett volna. Nem is értem mi ez a sárga. Siman letarolta/nekiugrott az uccsó embernek. :D
Kellett a gol Havertznek, szépen lassan felveszi a tempót.
Abrahamnek hatalmas pacsi, jól játszik, motivált, így kell! Vissza is jött védekezni, nem büdös neki a munka.
Mount viszont nálam kicsit gyengusz, jó lenne pihentetni kicsit, 4 méterről mellérug, szabit is ugy rugta, hogy abból sose lett volna gól.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14451 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Crap írta:Annyira imádom. Leszarom, hogy ez egy sima lazulos meccs, 2 nappal ezelőtt, sokkal kevésbé egyértelmű esetben ez ugye piros volt.
igen... jött a védő ugyan, de ahhoz eléggé mögötte volt hogy ez ne sárga legyen..

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#14452 Hozzászólás Szerző: Crap »

Annyira imádom. Leszarom, hogy ez egy sima lazulos meccs, 2 nappal ezelőtt, sokkal kevésbé egyértelmű esetben ez ugye piros volt.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14453 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:Amennyiben Havertz belejön a közeljőven, az nagyban lesz köszönhető annak, hogy Abraham egy zseni. Ő, Tomori, CHO és szerintem Ruben is megérdemli a lehetőséget arra, hogy itt bizonyítsanak.

Örülök Kai góljának, de amúgy nyeklik-nyaklik, elpasszolgatja a homályba a labdákat. Mintha el lenne fáradva, vonszolja magát. Viszont a befejezést nagyon jól oldotta meg.

jah, igazából csak kiosztott eddig a gól mellett egy-egy gólpasszt CHOnak és Mountnak... az előbbi a kapusba, utóbbi a kapufa mellé gurította

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14454 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta:Havertz amúgy depressziós vagy szerelmi bánata van? Az életkedvem elmegy ha közeli képet mutatnak róla :D
ilyen az arcberendezése :D Leverkusen meccseken én is ezen gondolkodtam :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14455 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amennyiben Havertz belejön a közeljőven, az nagyban lesz köszönhető annak, hogy Abraham egy zseni. Ő, Tomori, CHO és szerintem Ruben is megérdemli a lehetőséget arra, hogy itt bizonyítsanak.

Örülök Kai góljának, de amúgy nyeklik-nyaklik, elpasszolgatja a homályba a labdákat. Mintha el lenne fáradva, vonszolja magát. Viszont a befejezést nagyon jól oldotta meg.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14456 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Havertz amúgy depressziós vagy szerelmi bánata van? Az életkedvem elmegy ha közeli képet mutatnak róla :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14457 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem gondoltam volna, hogy valaha leírom ezt, de tetszik Barkley játéka. Okosan osztogat, lát a pályán.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1563
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14458 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Dízel írta:Most én leszek az ügyeletes Stream kunyeráló. :oops: Légyszi valaki dobjon linket, nincs digim.
Ha lehet angolt, hd-t, és ne flash playerst. Több kivansagom nincs, bocs. :D
Angol :D

http://liveonscore.tv/soccer-streams/en ... -barnsley/" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14459 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

orosz:
de itt mindig van úgyhogy mentsd el :D

https://livesport365.ws/en/100250-chelsea-barnsley.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#14460 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Most én leszek az ügyeletes Stream kunyeráló. :oops: Légyszi valaki dobjon linket, nincs digim.
Ha lehet angolt, hd-t, és ne flash playerst. Több kivansagom nincs, bocs. :D

Válasz küldése