Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Lacika19
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 19:55
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13641 Hozzászólás Szerző: Lacika19 »

kazomester írta:2 dolgot amúgy megjegyezhetne már Lampard:

1. Mount nem balszélső
2. Pulisic nem jobbszélső

Nem bonyolult dolgok ezek, nagyjából mindenki látja ezt rajta kívül.
Havertz kellett középre, így ketten mennek rossz posztra, hogy ő ott lehessen... Mount és Havertz nem kell egy időben a kezdőbe, Pulisic menjen balra, jobbra meg ott van Ziyes. Havertz/Mount aki marad a pályán meg marad a támadó kp.

Középen pedig Jorgi - Kova csere aktuális már a félidőben.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#13642 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Remélem Lampard összeszedi magát és a félidőben lesz egy Jorgi Kova és egy Mount Ziyech csere Pulisic megy baloldalra Ziyech meg jobbra.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13643 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Mountot le kell hozni a szunetbe, aztan jojjon CHO vagy HZ, igazabol mindegy, mind a ketten tobbet tennenek ennel.

Werner mennyi ilyen golt lott a Lipcsebe, mint amilyen helyzetbe kerult most a vegen. Kar erte :(

Aggaszto, kergetjuk a labdat egesz meccsen eddig, ha meg is szerezzuk csak par masodpercre van nalunk. Nem annyira veszelyes ez a Sevilla sem, inkabb mi vagyunk a szarok. Ha feljavulunk meg igy is meglehet.
Ohh Chelsea we love you..

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13644 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Es amikor valaki felhozza, hogy ha igy folytatjuk Lampard ki lesz rugva 60an betamadjak, mikor most nagyjabol mindenki leirja, hogy milyen egyertelmu hibak vannak a kezdo osszeallitasaban meg abban, hogy egy ev alatt nem sikerult egy Premier League kozepszintu vedelmet osszekaparni.

Otthon semmi kozunk a meccshez kb, paran teljesen nullak. Havertz, Pulisic, Jorginho mar felidoben lecserelnem oket.

Off: Ocamposban nem csalodtam, azt csinal amit akar.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#13645 Hozzászólás Szerző: broduer »

kazomester írta:2 dolgot amúgy megjegyezhetne már Lampard:

1. Mount nem balszélső
2. Pulisic nem jobbszélső

Nem bonyolult dolgok ezek, nagyjából mindenki látja ezt rajta kívül.
3. Jorginho nem focista
4. Tomori megérdemelné a lehetőséget Zouma helyett.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#13646 Hozzászólás Szerző: kazomester »

2 dolgot amúgy megjegyezhetne már Lampard:

1. Mount nem balszélső
2. Pulisic nem jobbszélső

Nem bonyolult dolgok ezek, nagyjából mindenki látja ezt rajta kívül.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#13647 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Már egy ideje próbálom megérteni, mi értelme Mountot szélen játszatni, de ez akkora 4d chess-move, hogy valszeg csak a 150 iq+osok értik, mint Frank.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13648 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem játszunk jól, de a tavalyi kezdéshez képest még mindig jobb a helyzet.

Viszont van három tényező ami miatt egyre jobban emelkedik a vérnyomásom;
Jorginho-t nézni fizikai fájdalom számomra. Egy pipogya, ostoba, tehetségtelen imposztor, aki csak Sarri miatt van itt. Nem fogom fel hogy az élőző szezon hosszú jegelése után miért kapott újra lehetőséget Lampard-tól. Bármikor lecserélném, hogy Azpi, vagy James játsszon helyette.

A bíró sokadszorra is jogtalanul fújt ellenünk, minden kétes szituációt a Sevilla-nak ítél.

Somos Ákos nem tudom mit szedett be, a PL meccseken hoz egy minimumot, de ma annyira dilettáns, mint a Sport1 kommentátorai. Pjuliszik, Havertz és Mount ugyanaz, a labdabirtoklás pedig neki a passzpontosság (37 nekünk, erre mondta, hogy az nagyon pontatlan). Agyf.sz...

Amúgy a 18. perces szabadrúgást Kepa és Caballero is benyelte volna. Botrány a védők helyezkedése. Sok a vita arról, hogy a stáb, vagy a játékosok hibája, elég egyértelmű, hogy mindenkié. Rossz munkát végeznek az edzéseken.


Havertz egyébként túl van játszatva. Werner bírja a tempót, de Kai minden második meccsén gyenge.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13649 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ekkora okádék, dögunalmas meccset is rêgen láttam, mint ez. Jorginho-t pedig akárhányszor meglátom a csk karszalaggal, elfog a tömény hányinger...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13650 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mount konkrétan minusz ember.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#13651 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Bandi írta:Nem sok közünk van a meccshez, érik a Sevilla gól...
Pont ezt akartam írni. Osztálykülönbség. :D

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13652 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem sok közünk van a meccshez, érik a Sevilla gól...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13653 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na ezt megköszönhetjük a sporinak. Simán kiszórhatta volna Jorginhot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#13654 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Jorginhot cseréljük már le gyorsan. Lampard mit lát benne? Egy ilyen semmirekellő a csapatkapitányunk.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#13655 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

mikel12 írta:Az ilyen Kepa es Christensen kezdeteseket nagyon mellozni kene.
Amíg így védekezünk le egy kontrát, addig teljesen felesleges Christensenezni meg Kepázni... A lenti kép az egyik Southampton kontra elleni védekezésünket szemlélteti. Ebből ugyan nem kaptunk gólt, de tökéletesen mintázza a csapatszintű védekezés teljes hiányát. Legfőképpen a középpályások és a védők között vannak óriási területek, és legtöbbször a 2. hullám elleni védekezésre nem jut ember, ami amúgy a (védekező) középpályások feladata lenne. A két belső védő elé normális esetben minimum az egyik vkp-nak vissza kellene zárnia, de vhogy mindig fenn ragadnak mindketten, és az esetek nagy részében nem zárnak vissza időben.

Azt gondolom, hogy ha el szeretnénk érni bármit is ebben a szezonban, akkor nem lehet ennyire ész nélkül támadni, és az egyik vkp-nak mindig hátul kellene maradnia biztosítani, mivel a góljaink jelentős részét a lenti képen is szemléltetett szituációk után kapjuk. Nem tudom, hogy ennek mi lehet az oka, de észrevehető, hogy bármilyen szűrő párossal is állunk fel, rendre kialakulnak ilyen helyzetek.

Kép

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13656 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Kiderult ebbol a par fordulobol, hogy sem a City sem a Pool nem fog 100 pontos szezont hozni. Remelem tanul a tegnapibol a csapat, de az ilyen WBA, Soton elleni pontvesztesek nagyon nem kellenenek. Nem lesz annyira eros iden ez a PL, ott lehetnenk az elso hely kozeleben, hiaba nem elvaras.

Az ilyen Kepa es Christensen kezdeteseket nagyon mellozni kene.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13657 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:
Drogbert írta:Reális cél a 2020-2021 szezonra 3. hely és FA Kupa. Remélem senki nem álmodozik bajnoki címről.
De sztem senki nem álmodott erről. Mindenki elmondta millioszor ennyi uj játékost egy szezon alatt nem lehet beépíteni. Ne várjon senki csodát.

És most úgy állunk hogy 1 vereségünk van eddig a bajnok pooltól idén. Igen mint a mai is nyerhető meccs lett volna, de még egyszer sem álltunk fel kétszer egymás után ugyanúgy.
Pont, hogy iden lehetnenk bajnokok. City gyenge, Van dijk meg ugy tunik 7-8 honapra kidolt. Meg a vegen Mou a Spursel oldalrol bemegy a celba.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13658 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee valósznűleg valóban erősen fogalmaztam, legközelebb inkább megnyugszom egy sör mellett először. Valahogy úgy értettem, ahogy Dízel mondja.
Nagyon nehezen tudnék továbbra is egy olyan csapatot támogatni, ahol egyszerű türelmetlenség miatt rombolják le a fejesek azt a víziót, amilyen talán még soha nem volt a klubnál, mióta követem. Persze ez is szubjektív. Ha Lamps olyan trehány lenne mint mondjuk OGS, akkor nem lenne kérdés, hogy a klub érdekeit tartanám szem előtt és nem állnék ki mellette annyira, mint most. De ha arról van szó, hogy Abra csak a kiadott fontokat látja és fingja nincs arról, mit jelent egy klub identitása és a türelem, akkor milyen alapon érdemelné meg, hogy tovább nézzem a meccseket és bármi jót kívánjak neki? Megint idehoz egy olyan edzőt akinek semmit nem jelent a klub, minél több brazillal/spanyollal. Nekem ezekből lett elegem, a mostani elképzeléseket és építkezést pedig eredménytől függetlenül támogatom. Nekem ezt jelenti a kékvérűség. Ha idő előtt menesztenék Lampardot, lehet tovább nézném a meccseket, de egészen biztos, hogy sokkal közömbösebb lennék.

Lehet, hogy álomvilágban élek, de ezen a téren nagyon szentimentális vagyok.

Egyébként Ancelottival kapcsolatban igazad van, Mou-hoz pedig annyit fűznék hozzá, hogy nekem teljesen mindegy milyen elegáns és finom ételt tettek elém tegnap, ha másnap az asztalra szarnak és jó étvágyat kívánnak hozzá. Nem felejtem el, mennyire ízlett a tegnapi étel, de többször nem hívnám meg szakácsnak az illetőt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára James Lee 2020. október 18., vasárnap 10:48-kor.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#13659 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:
James Lee írta:
Tomi26 írta:ezek a jatekosok stabilan tudnanak vedekezni ha egy adott taktika adva lenne nekik. az agyon szidott sarri alatt kozel nem kaptunk ennyi golt. ha most a bagos lenne az edzo kb itt forradalom lenne. nem tudom miert ennyire elvakult mindenki lamparddal.
Ami pedig Sarrit, Allegrit, Pochettinot, Ancelottit, Mourinhot, meg a többi jómadarat illeti. B@ssza meg az összes.

Ha pedig az a fontos, hogy egy klasszis edző klasszis játékosokkal klasszis csapatokat rakjon orrba-szájba, akkor nézz madrid meccseket. Lehet hogy kevésbé lesz élvezetes a divatb*zi csapatok és a lelketlen marketing baromságok miatt, de biztos meglesz az öröm a meccsek végén a három pont miatt..
Épp ma cumiztak ki hazai pályán az újonc Cadiz ellen :lol:

Egyébként egyetértek veled, idő kell Lampsnak, de az általad említett listából én kivenném Ancelottit és Mourinhot is. Ancelottit nagyon bírtam és bírom a mai napig, szimpatikus figura, hatalmas tudással és maximálisan elismerem. Látszott rajta, hogy szereti a klubot. Mourinho meg hiába köpte szembe kétszer is a Chelsea szurkolókat, de attól még a klub történetének egyik legsikeresebb edzője marad. Reméljük Lamps is eléri itt legalább azt amit a fentebb említett két úriember elért a csapatunknál. Az már más kérdés, hogy Abra meddig lesz türelmes vele kapcsolatban. Hiszen ismerjük a híres türelmét. Egyébként kissé túlzás, ahogy fogalmazol. Mármint, én is imádom Lampsot meg minden és nála jobb edzőnk tényleg nem lehetne, de én elsősorban a Chelseanek szurkolok és nem Lampardnak. Tehát én sose tudnám elhagyni a csapatot, ha kiesnének, második vonalba is mennék velük. És még itt sokan szerintem. Tehát, ha te Lamps kirúgása miatt megtudnád szakítani a csapattal a kapcsolatod, akkor sosem voltál igazán kékvérű.
Ez a kékvérűség, meg ki a nagyobb szurkoló szerintem evidens. Én már Conte kirúgása után is kurvára kivoltam akadva, hogy egy ilyen szenvedélyes edzőt kirúgunk, pláne, hogy utána jött a bagós hát elment az életkedvem. Ennek ellenére persze drukkoltam a csapatnak, de minden egyes ilyen érvágás nyomott hagyott a szívemben. És leszarom ki mit mond, rombolják le az ilyen szar fos döntésekkel a klub iránti szeretetemet. Hűségemet nem, mert feleségem 100 is lehet, de csapatom csak egy. Ha nem lenne többet Chelsea, focit se néznék mert leszarom. Nem tudok mással azonosulni. De az biztos, hogy voltak a klub történetében olyan események, amiknél én is azt mondtam, hogy na elmentek a utcalány anyátokba. És ilyen lesz az is ha Lampardot a közeljövőben menesztik. A hűség megmarad, de szeretet és odaadás egyre jobban fakul.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#13660 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Tomi26 írta:meg 1 dolgot megemlitek aztan lelepek. remelem mikor ujra erre jarok 10 meccses nyeroszeriaban leszunk. volt nekunk egy legendas kapitanyunk a John Terry. nezzetek meg o hogy epiti a karrierjet. mar jatekoskent is intelligensebbnek tartottam Lampardtol, de ezt most be igazolodik.
Csak annyit jegyeznék meg, hogy Lampard messze az egyik legintelligensebb ember a futball világában a maga 150+ IQ-jával.
https://index.hu/sport/futball/2009/03/ ... pad_iq-ja/" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése