Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#21701 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Vicc.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#21702 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

http://www.totalsportek.com/chelsea-live-stream/" onclick="window.open(this.href);return false;

twitchet ajánlom

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21703 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pat326 írta:Valaki egy jó angol stream-et tudna linkelni? Csak orosz-lengyel és társai nyelvűt találtam :D Köszi :)
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ ... helsea_fc/ Itt nézelődj, én még nem választottam, de mindig itt keresek.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#21704 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Valaki egy jó angol stream-et tudna linkelni? Csak orosz-lengyel és társai nyelvűt találtam :D Köszi :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#21705 Hozzászólás Szerző: Dante »

Dízel írta:Én se értem, sokszor lecseréli a mester. Van basszameg 3 db támadó szellemű játékosunk a kezdő 11-be, Hazard, Morata, +1valaki jobboldalt (mintha nem is lenne). Most komolyan ezt a 3ast kell bomlasztani, úgy, hogy a támadó játékunk így is hagy némi kívánni valót maga után?
Hazard kihagyta a teljes alapozást, az kéne még hogy valami komoly sérülést szedjen össze a túlterhelés miatt. Szépen lassan meglesz az erőnléte és akkor kap teljes meccset.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#21706 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta:Hazardot bajnokin nehogy már félidőbe lecseréljük.. :D kicsit abszurd lenne.
Én se értem, sokszor lecseréli a mester. Van basszameg 3 db támadó szellemű játékosunk a kezdő 11-be, Hazard, Morata, +1valaki jobboldalt (mintha nem is lenne). Most komolyan ezt a 3ast kell bomlasztani, úgy, hogy a támadó játékunk így is hagy némi kívánni valót maga után?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#21707 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hazardot bajnokin nehogy már félidőbe lecseréljük.. :D kicsit abszurd lenne.

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Aktuális meccsek

#21708 Hozzászólás Szerző: gabops »

Én ugy gondolom hogy pedro és vili is hasznos játékos de vilit másik pozicioba kéne eröltetni vagy kicsit pihenni hogy hátha vissza tér a régi önnmagahoz. Kenedy posztja a támado szélsö, simán meg nézném kenedy musonda párost a két szélen. Nyilvan nem 1xerre mert nincsennek össze szokva de . Most jönnek a kis csapatok amiken simán kezdhetnének. Palace ellen igy állnék fel . curti rüdi criss azpi zappa fabre baka alonso hazard micy musonda. . Ha felidö már 2-0 lenne nekünk hazard hellyére hoznám kenedyt és maradna igy a fell állás

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Aktuális meccsek

#21709 Hozzászólás Szerző: Ricco »

kazomester írta:
Bubi írta:Conte nyilatkozott a meccsről? Kiváncsi lennék mi a véleménye.
Antonio Conte says for sure there is disappointment about the result but his players gave him everything in terms of commitment.
Conte says bringing on Willian for Morata was a simple tactical decision.
Remélem a két hetes szünet alatt ráeszmél, hogy mégis mennyire volt szar ez a "tactical decision" a részéről. Hétközi kirándulásos BL ide vagy oda, ez botrányosan gyenge volt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#21710 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egy valamit nem tudok megérteni, ha lesérül az elsö számú csatárunk, akk miért nem egy csatár jön fel helyette? Ráadásul olyan aki most lött gyöztes gólt. Ilyen húzásokkal olyan szinten le lehet húzni egy jázékos önbecsülését, hogy hihetetlen. Gyakorlatilag mikor Morata lesérült és lejött és nem lett helyette másik csatár felküldve, feladtuk a támadást és boritékolható volt, hogy itt ma mi gólt nem akarunk lőni, vagy kihúzzuk 0-0al vagy találunk vmi kontrát esetleg pontrúgásból egy gólt. Szar hozzáállás ez hazai pályán.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21711 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Conte nyilatkozott a meccsről? Kiváncsi lennék mi a véleménye.
Antonio Conte says for sure there is disappointment about the result but his players gave him everything in terms of commitment.
Conte says bringing on Willian for Morata was a simple tactical decision.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21712 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Conte nyilatkozott a meccsről? Kiváncsi lennék mi a véleménye.

Dühitő kikapni ettől a citytől. Ez a Sané - Jesus - Sterling hármas jelenleg maximum tehetségesnek mondható, kevin az egyetlen játékosuk akit klasszisnak lehet nevezni... Hihetetlen, hogy ez a három jómadár olyan szinten letudott támadni, hogy beszart a védelmünk... Ilyenkor ütközik ki a védelmünk lassúsága. Ha lett volna két gyors szárnyunk talán nem így alakul.

Egyébként gondolhatnánk optimistán, hogy a city elleni meccsből nem kell messzemenő konzekvenciákat levonni, de ez szerintem inkább az Atletire igaz, akik tegnap is hozták a formájukat, Leganés - Atleti 0-0. Vannak itt gondok bőven sajnos, nem volt sikeres a nyarunk. Perpillanat 3-4 kezdőember kellene ahhoz, hogy szintet lépjünk és fejlődjünk a tavalyi év eredményeihez képest.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#21713 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az a része bejött a jóslatomnak amit a cityről írtam meccs előtt, mégpedig, hogy egy egyéni villanás döntött. Tudom kaphattunk volna több gólt is, meg erősebbek és agresszívabbak voltak, de akkor sem kaptunk több gólt. Jobban akartak nyerni, kell is nekik, főleg pepnek, mert ha idén sem nyer semmi érdemlegeset akkor az iszonyat nagy égés lesz neki.
Velünk kapcsolatban Morata és Hazard góljaira számítottam, Morataba benn volt a gól, de lesérült és ezzel meg is haltak a támadásaink. Hazard szvsz jó pozicióban volt, ficánkolt is 2-3 ember között, de így is kevés volt, kell még egy klasszis jobbszélső támadó, nincs mese. Willian mikor belerúgta az egy szem sorfalba a labdát akkor tudtam ez az ember ma sem fog mester 3ast vágni... Érdekes amúgy, amikor mi játszunk letámadásos focit akkor csodával határos módon mindig dominálunk. Értem én, hogy szerdán voltunk Madridba meccsen, de azért könyörgöm ne hogy megdögöljenek mar a pályán...
Igazából tényleg a 3. helyért küzdünk idén most belátom, mind az MU mind a Citynek jobban kell a bajnokság és ez látszik is a mentalitásukon. Harapósabbak, agresszívabbak, letámadnak, levegőt venni sem hagynak. Így lehet bajnokságot nyerni, az első perctől a 90+3 percig a maximumon pörögni. A kicsiket baszni kell aztán meglátjuk, hogy alakul. Azért kicsit rossz beismerni, de a szerdai meccs nem egy jó irány volt, csak egy hirtelen fellángolás. Nincs baj a 3. hellyel, én tökre örülnék neki, BL-be meneteljünk, kapjuk el az FA kupat, aztán jövőre megpróbáljuk újra, remélhetőleg Wili nélkül és egy új jobb szélső támadóval meg egy kis keretmélyítéssel.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2017. október 1., vasárnap 12:27-kor.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#21714 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Bubi írta:Ezt most conte baszta el. Onnantól volt támadójátékunk ahogy behozta Pedrot és Batst, előtte nem volt elől emberünk.
Nagyjából ugyanezért néztem ide, hogy csak én éreztem egyedül ezt, de akkor megnyugodtam :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21715 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ezt most conte baszta el. Onnantól volt támadójátékunk ahogy behozta Pedrot és Batst, előtte nem volt elől emberünk.

Szerintem bunkert akart. Látta hogy a három rakétájuk elöl olyan iramban támadja le a védelmünket ha nálunk a labda, hogy egyszerűen nem tudunk labdát kihozni, ezért behozza williant aki papíron ebben erős és jól védekezik, csak aztán jött De Bruyne nekünk meg nem maradt emberünk elöl...

Persze ettöl eltekintve is botrány amit ma produkáltal a saját közönségünk elött, nem is értem, hogy miért kell így összeszarnunk magunkat egy citytől miután elkentük az Atleticot idegenben... Jól jön a szünet...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21716 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az tényleg nem akkora baj, ha kikap a csapat, a nagyobb baj az, ha Conte nem jön rá mi hibádzik a csapatban, mi az oka a vereségnek. Tavaly változtatott amikor szarba kerültünk, most kezdésnek kirakhatná Willian-t a keretből.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#21717 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

gabops írta:Szerintem nagyon jok vagyunk csak most nem jott ossze. Nem ertem miert fikazzak mar a csapatot. Most a citynek ki jott a lepes, na es? Mi is tudunk nyerni az etihadba. Tulzas hogy tonkre vertek minket mivel 1 tavoli loves dontott. Nem vagyok elajulva se city se united tol. City 97 percbe nyert bornemouba mazli. Lesz itt meg mindenkinel pont vesztes. 7 meccs ota elso veresegunk lenne ha a 9 emberes burnlyt nem szamolom. Az boven jo. Tulzasba ne essunk hogy szarra vert a city es a united is fog. Jo ez igy elofordul botlas mindenkinel
Annyira azért nem jó így. :D

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Aktuális meccsek

#21718 Hozzászólás Szerző: gabops »

Szerintem nagyon jok vagyunk csak most nem jott ossze. Nem ertem miert fikazzak mar a csapatot. Most a citynek ki jott a lepes, na es? Mi is tudunk nyerni az etihadba. Tulzas hogy tonkre vertek minket mivel 1 tavoli loves dontott. Nem vagyok elajulva se city se united tol. City 97 percbe nyert bornemouba mazli. Lesz itt meg mindenkinel pont vesztes. 7 meccs ota elso veresegunk lenne ha a 9 emberes burnlyt nem szamolom. Az boven jo. Tulzasba ne essunk hogy szarra vert a city es a united is fog. Jo ez igy elofordul botlas mindenkinel

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#21719 Hozzászólás Szerző: emsanya »

El kell ismerni, lenyomtak minket minden szinten, fáradt is volt a csapat rendesen.

A védelmi hármasunk labdakihozatalban egy hatalmas nagy nulla volt, baromira bejött nekik a letámadás végig, sokszor semmit se tudtunk csinálni. Luiz es Azpi ha ott van, más a helyzet, velük ezt jobban megoldottuk volna.

Támadójáték Morata sérülése után teljesen elhalt és hiba volt Williant behozni, nem volt elöl ember aki megtartotta a labdát. Hazard erre alkalmatlan h rohangál 3 ember között.

Lényeg h tul vagyunk egy erőltetett meneten, 21 nap/7 meccs, jöhet kis pihi.

Ez a city pedig tényleg erős, eddig minden meccsükön domináltak, igaz sokat is költöttek erősítésre, kezd jönni a Guardiola filozofia, ha végig bírják, sokáig mennek. Egy Bernardo Silva beáll 15 percre a hulla védelmünk ellen, kis luxus, röhej...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21720 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ilyen szarul meg nem lattam Kantet jatszani..Atletico elleni meccs utan amugy gondoltam, hogy nem leszunk a toppon, de Guardiola tonkre verte Contet, aki hibat hibara halmozott egesz meccsen.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése