Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#23781 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nem hiszem, hogy egyik se lövi el bal lábbal ... Profi focista ennyire egy lábas hogy lehet. RLC még talán oké, mert tovább passzolta egy jobb helyzetben levő Pedronak, de ő is minek tökölt ennyit vele.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#23782 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Istenem a faszomat verném abba a faszlábadba. Komolyan pedro, hogy lehet valaki ennyire nyomorult.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#23783 Hozzászólás Szerző: Bandi »

RLC-t muszáj kölcsönadni, nagyon nagy potenciál van a srácban, de folyamatos meccsek nélkül nem fog kijönni belőle.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#23784 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ebben minden benne volt, ami RLC-t kiemeli: először befűzi a védőjét, majd lerántani sem tudják, harminc másodperccel később pedig adott egy olyan finom labdát Michynek, amire még Fabregas is csak csettintene. Kicsit be kell törni a srácot, de azt megint megmutatja, mennyi lehetőség van benne.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23785 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:
cech19960320 írta:mondjuk ahogy nézem, ez ilyen 3421 szerű. rubey Michy mögött van, nem kell annyit visszasegítenie
Szerintem ez ugyanaz amit a PL meccseken is játszunk, Rubey van Hazard helyén, csak a folyamatos pozíciócsere miatt nem annyira egyértelmű. Iva=Moses, Chalo=Kante, Cesc=Matic, Pedro=Alonso, Willi=Willi/Pedro, Michy=Costa, RLC=Hazard.
igen, majdnem ugyanaz, csak ahogy nézem, itt a bal oldali inkább IF, míg Willi vonal felé húz. valamint RLC és Chalo néha cserélnek

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#23786 Hozzászólás Szerző: Dante »

cech19960320 írta:mondjuk ahogy nézem, ez ilyen 3421 szerű. rubey Michy mögött van, nem kell annyit visszasegítenie
Szerintem ez ugyanaz amit a PL meccseken is játszunk, Rubey van Hazard helyén, csak a folyamatos pozíciócsere miatt nem annyira egyértelmű. Iva=Moses, Chalo=Kante, Cesc=Matic, Pedro=Alonso, Willi=Willi/Pedro, Michy=Costa, RLC=Hazard.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23787 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:Pedro és Willian elég önzőek, amikor sok peremember játszik akkor alig passzolnak nekik. Chalo nagyon szimpatikus, Terry-nek annyi tapasztalata van hogy kb látja előre mi fog történni, csak a sebessége kopott az idővel, Zouma eléggé meccshiányos, Rubey pedig egy zseni lehetne de Conte tuti nem fog lehetőséget adni neki ha ilyen fegyelmezetlen, nem segít a védekezésben.
mondjuk ahogy nézem, ez ilyen 3421 szerű. rubey Michy mögött van, nem kell annyit visszasegítenie

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#23788 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Dante írta:Pedro és Willian elég önzőek, amikor sok peremember játszik akkor alig passzolnak nekik. Chalo nagyon szimpatikus, Terry-nek annyi tapasztalata van hogy kb látja előre mi fog történni, csak a sebessége kopott az idővel, Zouma eléggé meccshiányos, Rubey pedig egy zseni lehetne de Conte tuti nem fog lehetőséget adni neki ha ilyen fegyelmezetlen, nem segít a védekezésben.
Támadásban is nagyon önző. Látszik rajta, hogy mindig az első gondolata, hogy hogyan szerezhetne gólt és ha nem lát rá megoldást akkor ad egy alibi passzt a legközelebbi embernek, de ha egy kicsi esély is van rá el önzőzi és belebombázza a legközelebbi védőbe.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#23789 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pedro és Willian elég önzőek, amikor sok peremember játszik akkor alig passzolnak nekik. Chalo nagyon szimpatikus, Terry-nek annyi tapasztalata van hogy kb látja előre mi fog történni, csak a sebessége kopott az idővel, Zouma eléggé meccshiányos, Rubey pedig egy zseni lehetne de Conte tuti nem fog lehetőséget adni neki ha ilyen fegyelmezetlen, nem segít a védekezésben.

Ivanovic helyére már most jöhetne Aina, teljesen feleslegesen van a pályán. Egy jó megmozdulása sem volt még. (ilyenkor szoktak gólt szerezni a flop-ok)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2017. január 8., vasárnap 17:26-kor.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23790 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

nem akar kikerülni XD
RLC meg milyen állat már? Tank, de még gyors is XD

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Aktuális meccsek

#23791 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

cech19960320 írta:Egyébként mekkora gáz már az is, h azon csámcsog a nemzetközi média h bedobásra lest fújt a meccsen a bíró?
Mondjuk ezen én is megakadtam egy pillanatra. És az is fura volt, hogy utána nem reklamáltak a Sp*rs játékosok. Szóval nem csak a bíró nem tudja a szabályokat. :D
Chelsea FC - Making history, not living off it.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23792 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Egyébként mekkora gáz már az is, h azon csámcsog a nemzetközi média h bedobásra lest fújt a meccsen a bíró?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#23793 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Felületesen nézve egy formában levő Alli-val voltak jobbak. Ő a két helyzetét gólra váltotta, Hazard nem.

Részletesebben azért már elég sok elem kiemelhető:
1) Mindenképp nagy pozitívum, hogy amiután rommá vertük a MU-Everton duót azóta mindenki feldobja az elképzelését, csak hogy 3 védővel tolja ellenünk. Egyedül a saját taktikánkkal tudtak megszorongatni, de sok fordítás és szorult helyzetből kijövés(+ez a keret) mutatja, hogy ebben messze Conte az ász.
2) A legnagyobb negatívum továbbra is az, hogy KIB***OTT LASSÚ a csapat. A 3 védős rendszerrel ezt a tényezőt Antonio háttérbe szorította, de tegnap újra kijött. Amire a hátsó 7-esből egy játékosunk megmozdult, már 2 spuris rá volt sprintelve. A Cahill-Matity duó sebessége továbbra is aggasztó(agyban is), de Alonso sem egy Flash.
3) Ismét a hátsó alakzat: szerintem mindent elárul, hogy a nem posztján játszó és az oda kellő adottságoknak csak egy részével rendelkező Azpi a legjobb KH-nk. Cahill több szót nem érdemel, Luiz hullámzó, Alonso... alsóházi csapatoknál nem tudott megragadni.
4) A Wanyama-Dembele kp minden tekintetben megette a miénk. Kanté testi hátrányai ilyenkor csak kijönnek, Matity pedig Cahillhez hasonlóan nem ér több karaktert.
5) És akkor El Favorito del Bajusz: fentebb már párhuzamot vontam az ő legjobbjuk(Alli) és a mi legjobbunk(Hazard) közt, úgyhogy kedvenc spanyolunkra csak Eriksen maradt... Ez a kedvezőbb összevetés számára, de azt hiszem több szót nem igényel ez a különbség, annyira szembetűnő a hátrányunk ezen a poszton: Pedro vs. MTF ERIKSEN!!!

Mivel az egész PL béna, ezért ezzel a kerettel még akár meg is nyerhetjük - amúgy a szezon eleji Top3-al sem lennék boldogtalan, de ebből a pozícióból illene behúzni - de legkésőbb nyáron mindenképp erősítenünk kell a kp-t(azért tartom ezt a leginkább égető pozíciónak, mert a többit még talán meg tudjuk oldani kereten belül).

A pool ellen ezért lesz szerintem rohadt nehéz dolgunk, mert ők építenek leginkább a sebességükre az egész ligában.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#23794 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:
edeskeves írta: nehogy azt mondd, hogy egy kaliber vagyunk a Leicestereel...
Természetesen ezt én sem így értettem, csak egy metafora volt. Félre ne értsetek, szerintem bajnokok leszünk, és van 4-5 zseniális játékos a csapatban. Conte mentalitása és csapatépítő készsége is páratlan. Csak szerintem sok az olyan játékos a keretben (kezdőben), akik nem bajnok szintű csapatba valóak. Túl sok...
Conte pont az a tag, akinek nem 5 CR meg 5 Messi kell, elég neki az Alonso és Moses szintű játékosok, mert belőlük is kitudja hozni az átlagon felüli teljesítményt. A bajnokság mezőnyével kapcsolatban amit írtál, ne haragudj de az egy nagy hülyeség, az idei mezőny az egyik legerősebb PL mezőny ami volt az elmúlt években. Az előző bajnokságokban volt egy top4 aztán utána 3 erősebb csapat, most simán van top6 és utána még 3-4 csapat akik simán megtudnak verni bárkit. Costát és Hazardot, Mahrezhez és Vardyhoz hasonlítani, hát... Meg magába a mi menetelésünket az ő tavalyi csodájukhoz, eléggé abszurd :lol: Ennyire megviselt a spuri ellen vereség? mert másképp nem értem ezt a szintű kiborulásod.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#23795 Hozzászólás Szerző: Megyó »

edeskeves írta: nehogy azt mondd, hogy egy kaliber vagyunk a Leicestereel...
Természetesen ezt én sem így értettem, csak egy metafora volt. Félre ne értsetek, szerintem bajnokok leszünk, és van 4-5 zseniális játékos a csapatban. Conte mentalitása és csapatépítő készsége is páratlan. Csak szerintem sok az olyan játékos a keretben (kezdőben), akik nem bajnok szintű csapatba valóak. Túl sok...

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23796 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta:
edeskeves írta:Megyo szerintem ez a Leicesteres hasonlat az eros tulzas, azert ez a csapat boven jobb, nevek alapjan is es elkepzelhetetlen, hogy jovore vagy barmikor is ott alljunk, ahol ok most.
Azért ez erős :lol: Elhiszem, hogy az agy próbálja a rossz emlékeket jó mélyre elásni, de még kb. egy éve volt.... :roll:
Csak az nem a csapat minosege miatt volt, hogy ott alltunk, mint tudjuk. Elotte es most utana se voltunk/vagyunk annak a kozeleben sem, nehogy azt mondd, hogy egy kaliber vagyunk a Leicestereel...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#23797 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta:Megyo szerintem ez a Leicesteres hasonlat az eros tulzas, azert ez a csapat boven jobb, nevek alapjan is es elkepzelhetetlen, hogy jovore vagy barmikor is ott alljunk, ahol ok most.
Azért ez erős :lol: Elhiszem, hogy az agy próbálja a rossz emlékeket jó mélyre elásni, de még kb. egy éve volt.... :roll:

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23798 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Megyo szerintem ez a Leicesteres hasonlat az eros tulzas, azert ez a csapat boven jobb, nevek alapjan is es elkepzelhetetlen, hogy jovore vagy barmikor is ott alljunk, ahol ok most.
Igazabol akkor fog eldolni, hogy hol is tartunk, ha jovore lesz BL, marpedig lesz.
Egyaltalan nem rossz csapat ez, csak ezen a meccsen sokan rossz napot fogtak ki.
Kante, Moses helyezkedese, Courtois hatarozatlansaga a masodik golnal, Pedro, Costa ket lovesebol maskor az egyik gol, lehetne meg sorolni, rosszabb napjainkon is ezek kozul 2-3 volt meg max, amit elbirt a csapat, mert paran extrat nyujtottak. Egy rossz meccs volt es ennyi, menni kell tovabb es hozni a pontokat, szerintem ilyen nagyon keves lesz, hogy igy kompletten mondjon csodot az egesz csapat.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#23799 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Megyó írta:Erős napzáró hsz.

Szerintem azért kaptunk ki, mert gyenge a csapat. Nyilván el lehet veszteni egy meccset, nincs ezzel baj, de most mutatkozott meg, milyen sok gyenge játékosunk van. Most jött ki az, amit már írtam is Pedrot illetően, hogy máskor belefér, hogy játszik, de amikor 2-3 helyzet van az egész meccsen már nem. Nem is sikerült összehozni semmit.

Ebben a csapatban Costa és Hazard az, aki képes megnyerni a meccset és eddig sem ők voltak kiszolgálva, hanem próbálták húzni magukkal a többieket. Őszintén srácok... rém gyenge ez a bajnokság és a csapat is. Listavezetők vagyunk és nézzétek már meg a kezdőjátékosokat: Alonso, Matity, Pedro... És ez még csak a legalja volt, itt van még Cahill is meg Moses. 5 ilyen kvalitású játékos nem a listavezető csapat keretében van, hanem a kezdőjében! Egyszerre!
Kb ugyanaz a szint vagyunk, mint a Leszter tavaly, csak most Vardy az Costa, Mahrez az Hazard, Kanté az Kanté :)

Ez az idei teljesítmény ugyanaz, mint a Leszteré volt, csak most Conte hozta el ezt a mindent elsöprő összetartást és lendületet. Ez a keret idénre jó lesz, köszönhetően a többi gyenge "nagy csapat" teljesítménynek is, de jövőre kevés...
Nyilván nem Barca vagy Real erősségű a keret, vannak gyengepontok, de azért túlreagálni sem kell a dolgot egy vereség után. Alonso, Matic és Pedro a gyenge láncszemek, de nem MB1-es színvonalú játékosok azért, ha jó napjuk van, akkor ők is képesek klasszis teljesítményre, de valóban a helyükre kell majd igazolni, mert konstansan nem tudják hozni az elvárt szintet. A tavalyi Leicester-hez képest pedig jobb ez a keret, Costa és Hazard például jóval jobb játékosok, mint Vardy és Mahrez és azt sem hinném hogy ha esetleg nem igazolnánk, akkor jövőre a 15. hely környékén lennénk...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#23800 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Megyó írta:Erős napzáró hsz.

Szerintem azért kaptunk ki, mert gyenge a csapat. Nyilván el lehet veszteni egy meccset, nincs ezzel baj, de most mutatkozott meg, milyen sok gyenge játékosunk van. Most jött ki az, amit már írtam is Pedrot illetően, hogy máskor belefér, hogy játszik, de amikor 2-3 helyzet van az egész meccsen már nem. Nem is sikerült összehozni semmit.

Ebben a csapatban Costa és Hazard az, aki képes megnyerni a meccset és eddig sem ők voltak kiszolgálva, hanem próbálták húzni magukkal a többieket. Őszintén srácok... rém gyenge ez a bajnokság és a csapat is. Listavezetők vagyunk és nézzétek már meg a kezdőjátékosokat: Alonso, Matity, Pedro... És ez még csak a legalja volt, itt van még Cahill is meg Moses. 5 ilyen kvalitású játékos nem a listavezető csapat keretében van, hanem a kezdőjében! Egyszerre!
Kb ugyanaz a szint vagyunk, mint a Leszter tavaly, csak most Vary az Costa, Mahrez az Hazard, Kanté az Kanté :)

Ez az idei teljesítmény ua, mint a Leszteré volt, csak most Conte hozta el ezt a mindent elsöprő összetartást és lendületet. Ez a keret idénre jó lesz, köszönhetően a többi gyenge "nagy csapat" teljesítménynek is, de jövőre kevés...
Tegnap a Sp*rs semmivel sem játszott jobban, csak motiváltabbak voltak, és belőtték azt a 2 helyzetüket.

Temetni nem kell a csapatot, és azt sem érzem, hogy gyengék lennénk, a bajnokság meg főleg nem gyenge idén, sőt meg merem kockáztatni, hogy az elmúlt 15-20 év egyik legerősebb idénye a mostani.

Tegnap csapatként voltunk szarok, nem egyenként, felesleges is kiemelni bárkit, mert Courtoistól kezdve Costáig mindenki a képességei alatt teljesített. Igazolni kell néhány hiányposztra, és meg is vagyunk. Nem történt tegnap tragédia, sőt ha lehet, akkor még jól is jártunk, hogy ez a vereség az átigazolási időszak elején jött, így van még időnk erősíteni.

Válasz küldése