Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#26081 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Július 31én játszunk a Bröndby ellen Dániában.
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26082 Hozzászólás Szerző: undertow »

ja, ellenunk fog debutalni.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#26083 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:kezd alakulni a pre-season menetrendje:

Club America - July 14th
Suwon Bluewings - July 17th
LA Galaxy - July 21st
Feyenoord - July 25th
Glasgow Rangers - July 28th
L.A. Galaxy with Beckham?:)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26084 Hozzászólás Szerző: undertow »

kezd alakulni a pre-season menetrendje:

Club America - July 14th
Suwon Bluewings - July 17th
LA Galaxy - July 21st
Feyenoord - July 25th
Glasgow Rangers - July 28th

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#26085 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Véleményem szerint eddig jobbak vagyunk. Több helyzetünk volt, mint a MU-nak. Mostmár legalább próbálkoznak távoli lövésekkel, hátha beakad egy-kettő! Nyerni kell!! Come on boys!!! 8)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#26086 Hozzászólás Szerző: Bubi »

márió15 írta:kicsit pofátlan kérdés :oops: Nem tudná nekem vki elküldeni egy sms-ben a mai meccs eredményét és gólszerzőit??nagyon fontos lenne mert sajna nemtom nézni a meccset...ha vki eltudná küldeni azt nagyon megköszönném :wink: a számom:06303016746 előre is köszi!!
Elküldöm én.

Avatar
márió15
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2006. december 30., szombat 17:16

#26087 Hozzászólás Szerző: márió15 »

kicsit pofátlan kérdés :oops: Nem tudná nekem vki elküldeni egy sms-ben a mai meccs eredményét és gólszerzőit??nagyon fontos lenne mert sajna nemtom nézni a meccset...ha vki eltudná küldeni azt nagyon megköszönném :wink: a számom:06303016746 előre is köszi!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26088 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nem lőttünk túl sportszerű gólt, bár a youtube-os összefoglaló alapján nyerhettünk volna.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26089 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:
undertow írta:a veretlenseget megoriztuk, ezzel beallitottuk a pool 63 meccses rekordjat.

lamps es joey nem baj, ha pihen a dontore.

de azt nem tudom hogy jatszhatott boula, az azonnali piros elmeletileg 3 meccses eltiltas :?
hogy jön ki ez a 63 meccs?..mert a pl meccsek 57...mi számít még bele?
semmi. pl meccsekrol beszelek. 2004 februar ota veretlenek vagyunk a bridge-en, akkor az arse nyert 2-1re.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26090 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelseafan írta:
undertow írta:de azt nem tudom hogy jatszhatott boula, az azonnali piros elmeletileg 3 meccses eltiltas :?
De az sztem nem a következő meccstől számít, hanem egy meghatározott időponttól!
par nap, de annyi biztos eltelt ugye, masreszt meg a manure ellen is ezert nem jatszott.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26091 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

szpecnaz írta:
undertow írta:a veretlenseget megoriztuk, ezzel beallitottuk a pool 63 meccses rekordjat.

lamps es joey nem baj, ha pihen a dontore.

de azt nem tudom hogy jatszhatott boula, az azonnali piros elmeletileg 3 meccses eltiltas :?
hogy jön ki ez a 63 meccs?..mert a pl meccsek 57...mi számít még bele?
Csak PL meccsek, de hatvanhárom az. 3 szezon óta nem kaptunk ki, az 57, de azt megelőzően sem az utolsó mérkőzésen szenvedtünk vereséget. A fennmaradó hét meccs az azt megelőző szezonból maradt. Utoljára ugye az Arsenal vert meg minket 2004 február 22.-én itthon, de az csak a 26. forduló volt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26092 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta: de azt nem tudom hogy jatszhatott boula, az azonnali piros elmeletileg 3 meccses eltiltas :?
Én is csodáloztam, de valahol olvastam tegnap a neten, hogy a szövetség csak 1 mérkőzésre tiltotta el (okot nem írtak).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26093 Hozzászólás Szerző: Robi »

Chelseafan írta:
undertow írta:de azt nem tudom hogy jatszhatott boula, az azonnali piros elmeletileg 3 meccses eltiltas :?
De az sztem nem a következő meccstől számít, hanem egy meghatározott időponttól!
minden országban az adott szövetségtől függ,hogy mettől meddig tart az eltiltás

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#26094 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:a veretlenseget megoriztuk, ezzel beallitottuk a pool 63 meccses rekordjat.

lamps es joey nem baj, ha pihen a dontore.

de azt nem tudom hogy jatszhatott boula, az azonnali piros elmeletileg 3 meccses eltiltas :?
hogy jön ki ez a 63 meccs?..mert a pl meccsek 57...mi számít még bele?

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#26095 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

undertow írta:de azt nem tudom hogy jatszhatott boula, az azonnali piros elmeletileg 3 meccses eltiltas :?
De az sztem nem a következő meccstől számít, hanem egy meghatározott időponttól!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26096 Hozzászólás Szerző: undertow »

a veretlenseget megoriztuk, ezzel beallitottuk a pool 63 meccses rekordjat.

lamps es joey nem baj, ha pihen a dontore.

de azt nem tudom hogy jatszhatott boula, az azonnali piros elmeletileg 3 meccses eltiltas :?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26097 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Olvasgattam az Everton elleni meccs statisztikáit, és sajnos már meg sem lepődöm rajta, hogy mennyire veszélytelenek a szögleteink. 10 szögletet rúgtunk... Remélem Jose is tisztában van vele, hogy jövőre ezzel csinálni kell valamit, mert idén a szögleteink 98%-ban sz@rt sem értek.

Egyébként azt írták, Boulah jó volt, Lampy és JC viszont gyengécske, a skytól mindketten csak 5 kaptak. Kalou pedig megint kihagyott egy rahedli helyzetet. Drogba pedig megszerezte 32 gólját, ez emberfeletti. Sahar pedig kapott 20 percet, ez jó.

Nehezen tudom elhinni, hogy az utóbbi 7 meccsünkből 5 döntetlent sikerült elérni. Pedig ez van. A szezon vége általában mindig gyengébb a sok lejátszott mérkőzés miatt, nincs ez idén sem másképp.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#26098 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

torres18 írta:
undertow írta:
torres18 írta:Ne viccelj már, te sem gondolhatod komolyan, hogy szándékosan rúgta fejbe, gondolom te is láttad, és talán te is fociztál már életedben, ezért tudhatod, hogy tök véletlen volt!
kozel sem. siman atugorhatta volna cechet, de ugy dontott inkabb ott hagyja a labat. nyilvan nem a fejet akarta betorni, de elkerulhette volna, ha nem akar odaszurni.
Mind a 2-en labdára mentek, és ez foci, nem futsal, ezt el kell fogadni, ja és angol bajnokság!! Hol legyenek a játékosok kemények, ha nem itt?!
azt azért ne feldedjük,hogy a mecss első perceiben volt és szerintem volt benne 1kis 'ki az úr a háznál' ! én azért haragszom arra a vadparasztra mert abszolult indokolatlanul hagyta ott a lábát ! nem az uccsó 10 percben történt mikor mindent 1lapra téve,rohamozva az ellenfél kapuját a tulzot akarat hozta a sérülést !! minimum 1 évre elmeszeltem volna !!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26099 Hozzászólás Szerző: undertow »

nezd vissza az esetet, ha szukseget erzed.
cechnek mar a kezeben volt a labda, amikor hunt meg egy lepesre volt tole. atugorhatta volna, ha akarja.

Avatar
torres18
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2007. január 18., csütörtök 21:25
Tartózkodási hely: Kartal

#26100 Hozzászólás Szerző: torres18 »

undertow írta:
torres18 írta:Ne viccelj már, te sem gondolhatod komolyan, hogy szándékosan rúgta fejbe, gondolom te is láttad, és talán te is fociztál már életedben, ezért tudhatod, hogy tök véletlen volt!
kozel sem. siman atugorhatta volna cechet, de ugy dontott inkabb ott hagyja a labat. nyilvan nem a fejet akarta betorni, de elkerulhette volna, ha nem akar odaszurni.
Mind a 2-en labdára mentek, és ez foci, nem futsal, ezt el kell fogadni, ja és angol bajnokság!! Hol legyenek a játékosok kemények, ha nem itt?!

Válasz küldése