Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#20101 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tehát azt mondjátok hogy ne bánjam hogy nem láttam a meccset?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20102 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:
kazomester írta:https://twitter.com/LeroySZN/status/970362457578491904 Ez egyszerre vicces és szánalmas.
ez nem vicces ha Chelsea szurkoló vagy ez szánalmas,hiába nem kaptunk ki csak 1-el de mikor ezt élőben láttam a tv-ben azt hittem sírva fakadok mert ez megalázó, hogy úgy passzolgatnak mint edzés előtt az öltözőben.
Akkor inkább úgy mondom, hogy tragikomikus.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#20103 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:https://twitter.com/LeroySZN/status/970362457578491904 Ez egyszerre vicces és szánalmas.
ez nem vicces ha Chelsea szurkoló vagy ez szánalmas,hiába nem kaptunk ki csak 1-el de mikor ezt élőben láttam a tv-ben azt hittem sírva fakadok mert ez megalázó, hogy úgy passzolgatnak mint edzés előtt az öltözőben.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20104 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://twitter.com/LeroySZN/status/970362457578491904 Ez egyszerre vicces és szánalmas.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6972
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#20105 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bl nélkül is lehet igazolni. Lásd United.

Csak tessék vaskos borítékot lerakni az asztalra.

Amazing24
Hozzászólások: 2496
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#20106 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nem ertem miert mindenki Contet akarja beallitani bunbaknak. Tavaly az egesz ligat szetszpattuk, most meg elzavarnatok, mikozben arrol papoltok, hogy fontos lenne az allandosag. Egyszeruen el kell fogadni, hogy mi mar nem a 10 evvel ezelotti Chelsea vagyunk. Hasonlitsatok ossze peldaul a keretunket a ket manchasteri csapattal. Ha a vezetoseg nem kezd el minosegi jatekosokat vasarolni, barki ulhet a padon az eredmenyek nem fognak jonni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#20107 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az a baj, hogy rosszul indítottuk az évet. Nem jöttek be az igazolások, se bakayoko se morata, márpedig ez a 2 pozició betömése létfontosságú lett volna. Ráadásul Luiz, aki tavaly kanté szintjét súrolta, nincs velünk a pályán. Télen csinált a board egy orbitális átigazolási malőrt, Drinkwater személyében és fogadni merek ez az emerson gyerek sem fogja megalázni Ashley Cole érdemeit.
Azpi-Kanté-Hazard-Luiz és talán Alonso az akik Chelsea szint, rájuk kéne felhúzni egy új csapatot ami kibaszott nehéz, pláne ha ezek az emberek elmennek. Fabregas csereként még jó lehet, de oda is egy klasszis kéne. Egy olyan ember sem ártana, mint Lampard volt. Szervezte a támadás, tudta mikor mit kell és lehet csinálni, most meg ki dönti el? Willian? vagy a 2 bites pedró? hagyjuk már. Fejetlen csirkék vagyunk és nem tudom mikor lehet ebből kilábalni, de ha most nyáron nem veszünk pár minőségi játékost akkor ennyi volt. Ha ez mind össze is jönne, akkor sem fogunk brillirozni jövőre, mert ez csak az építkezés első téglái lennének. Egy city szint min 2-3 év. De csak akkor ha folyamatosan erősödünk. Erős ez a top 6, nagyon izgalmas, de valaki/valakik nagyot szivnak vele, jelen esetben mi és a szarzi...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#20108 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

edeskeves írta:
adrian1989 írta:
emsanya írta:Szomorú volt ezt végig nézni, minden szinten szarok voltunk. Ez a legmegalázóbb, hogy passzolgattak hátul és mindenki sétált, nulla letámadás. Ez egy másik dimenzió...

Lehet szidni Pep-et, meg hogy mindenkit megkap, de hihetetlen hogy a játékfilozofiáját mindenhol meg tudja valósítani. Letámadás+labdatartás kombó a legmagasabb szinten. Egy baszott labdát nem tudtunk kihozni normálisan.

Összesen háromszor kaptak ki idén, abból egyszer tét nélkül, egyszer a wigan ellen 1 kapura lövés ellen és a pooltól. Ebből a pool volt az egyetlen ahol sokáig le voltak focizva és majdnem azt is visszahozták.

Ha valaki elötte nézte a barca-atleti meccset, kb ugyanez történt ott is. Remélem egyszer nálunk is lesz egy edző aki labdatartás központú lesz. Nincs semmi bajom Conte-val, de ez még nála is magasabb szint. Mind hazai mind vendég meccsen esélyünk se volt a city ellen, csak nyomoztuk a labdát.
ezzel a kerettel ami jelenleg van senki nem tudná ezt játszatni.
nincsenek hozzá emberek.
engem még mindig az idegesít a legjobban, hogy mind a 2 csatárt Conte kérte, de egy rangadón vagy nagy meccsen egyiket sem játszatja.
ezért nem értem miért nem 2 külön típusú csatárunk van 1 erőcsatár és egy gyors akivel lehet kontrázni pl. Giroud és egy Aguero típus.
azért remélem Abra és csapata mielőtt elküldi Conte-t előbb tükörbe néz és rájönnek, hogy az elköltött pénzzel nem sokat segítettek Conte-n.
én nem tudok elképzelni jelenleg jobb megoldást az olasznál, de a keretet nagyon át kéne alakítani,amire 1 nyár nagyon kevés lesz.
Nem sokat segitettek, de annyit azert igen, hogy ne 5. legyen a csapat, azert annal tobb van ebben a keretben is.
szerintem nincs, a Sp*rs Pool MU és MC is jobb kerettel rendelkezik, mert lehet összelehetne rakni a nevekből egy jól hangzó 11-et de a pad az semmit nem ér.
de ez mindenkinek saját véleménye, szerintem Kante-n,Azpi-n és Hazard-on kívül nincs olyan játékosunk aki megállná a helyét bármilyen top csapatban.
Courtois-nak vannak nagy védései de sokszor olyan szórakozottnak tűnik.
Christensen még lehet klasszis, de kell még bőven fejlődnie.
Rüdiger nálam nagy kérdőjel, nem tudom eldönteni, hogy miért kellett ő.
Moses jobban védekezik, mint ahogy támad, de a ha kap egy gyors kreatív játékost mint ma Sane akkor abban sem a legjobb.
Alonso-nak jó bal lába van, de védekezni nem tud.
Pedro egy kibaszott kutya ma nem tudott 2m-re pontosan passzolni.
Willian ha megy a csapatnak megy neki is de ahhoz, hogy ő vigye a hátán a csapatot ahhoz kevés, de őt nem is ezért tartják.
Morata szezon elején még egész jó volt, de nálam ő max pados.
Giroud a jelenlegi helyzetben 1. számú csatár lenne, de csak azért mert nincs más és mert ez a keret többre megy egy harcos erőszakos csatárral mint a fetrengő spanyollal.
a többi játékos mint Drinkwater Barkley Cahill egyszerűen nem valók ide és még a padra sem, mert Barkley mióta itt van sérült és talán ha 2 meccset játszott azon sem mutatott semmit.
Fabregas meg nagyon lassú minden tekintetben a gondolkodása is, hiányoznak azok a nagy labdák amiket tud adni kis csapatok ellen még valahogy megy neki de egy rangadón ő már nagyon kevés.
várom, hogy milyen újítás lesz de feltehetően semmilyen, eddig sem volt, ha rangadó vagy nagy meccs van akkor annyi, hogy a 3-5-2 helyett 3-4-3 van igazi csatár nélkül.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#20109 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Nagyon gáz az egész, ismét, kétévente leépítjük magunkat. Nem tudom Conte is mit gondol, értelmes edzőnek tartom, aki nem lett mentálisan zavarodott, mint Mourinho 2 éve, felállunk 3 törpével elől és minden rendben lesz? Premier League baszod, ahol a világ legkeményebb védői és védekező középpályásai játszanak, ahhoz hogy kirúgásoknál, előreíveléseknél meg tudd tartani a labdát, nem ártana egy magasabb, erősebb játékos, nem? Megértem még azt is hogy Moratanak nem megy a játék, de nem egy fos játékos, idén elején kivette a részét a gólokból, de ha le is tett róla a mester ott van Giroud...

Az egész bűzlik nekem valahogy. Conte is mintha már szarna az egész közepébe, egykét játékos kivételével a csapaton is látszik ez. Ami a legijesztőbb, hogyha így folytatjuk, mehetünk a Liverpool után középcsapat posztra, és igazolni a túlárazott angol középjátékosokat. Ha idén elbasszuk az első 4 helyet, akkor nincs BL, ha nincs BL nincs lóvé, nincs kihívás, Courtois és Hazard már így is kifele kacsintgatnak, ha ők elmennek, BL nélkül nem tudunk normális játékosokat vásárolni, így is undorom van a Rüdiger, Cahill, Drinkwater, Pedro féle játékosoktól, hogy ilyen nevek mégis hogyan lehetnek nálunk kezdők, avagy stabil kezdők, amikor másik csapat cserepadjára se férne be egykettejük.

Edző szempontból is kegyetlen szarul állunk, ha Contét kirúgják, márpedig ha a Barca ellen kikapunk, vagy kiesünk, jó eséllyel ez fog történni, ott fogunk állni, mint a helyi szórakozóhely ribanca, akinek az elmúlt években már mindenki megvolt, és már senkinek nem lesz eszében szóba állni velünk, megvan a hírnevünk.

Értem, hogy elment az idei szezon, de az első négybe kerülés akkor is életbevágóan fontos, értem hogy Conte nem kapta meg azt az összeget vagy játékosokat nyáron, akiket szeretett volna vagy akikre szüksége lett volna, de amilyen logikátlan faszságokat csinál, az sem járja. Csatár nélkül, és minden elképzelés nélkül állunk fel, hogy majd lesz valami, majd valahogyan összejön egy gól? Komolyan mondom, lassan visszasír az ember egykét régebbi edzőt, akiket anno úgy penderítettünk ki, hogy csak rotyog.

Mindenesetre remélem, hogy tavaszra összeszedi magát a sok középcsapat aspiráns és csinálunk egy jó hajrát a végére, mert ha legalább a 4. hely nem lesz meg, akkor a következő években búcsút mondhatunk az európai versengéstől, és a bajnoki címtől is...

edeskeves
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20110 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

adrian1989 írta:
emsanya írta:Szomorú volt ezt végig nézni, minden szinten szarok voltunk. Ez a legmegalázóbb, hogy passzolgattak hátul és mindenki sétált, nulla letámadás. Ez egy másik dimenzió...

Lehet szidni Pep-et, meg hogy mindenkit megkap, de hihetetlen hogy a játékfilozofiáját mindenhol meg tudja valósítani. Letámadás+labdatartás kombó a legmagasabb szinten. Egy baszott labdát nem tudtunk kihozni normálisan.

Összesen háromszor kaptak ki idén, abból egyszer tét nélkül, egyszer a wigan ellen 1 kapura lövés ellen és a pooltól. Ebből a pool volt az egyetlen ahol sokáig le voltak focizva és majdnem azt is visszahozták.

Ha valaki elötte nézte a barca-atleti meccset, kb ugyanez történt ott is. Remélem egyszer nálunk is lesz egy edző aki labdatartás központú lesz. Nincs semmi bajom Conte-val, de ez még nála is magasabb szint. Mind hazai mind vendég meccsen esélyünk se volt a city ellen, csak nyomoztuk a labdát.
ezzel a kerettel ami jelenleg van senki nem tudná ezt játszatni.
nincsenek hozzá emberek.
engem még mindig az idegesít a legjobban, hogy mind a 2 csatárt Conte kérte, de egy rangadón vagy nagy meccsen egyiket sem játszatja.
ezért nem értem miért nem 2 külön típusú csatárunk van 1 erőcsatár és egy gyors akivel lehet kontrázni pl. Giroud és egy Aguero típus.
azért remélem Abra és csapata mielőtt elküldi Conte-t előbb tükörbe néz és rájönnek, hogy az elköltött pénzzel nem sokat segítettek Conte-n.
én nem tudok elképzelni jelenleg jobb megoldást az olasznál, de a keretet nagyon át kéne alakítani,amire 1 nyár nagyon kevés lesz.
Nem sokat segitettek, de annyit azert igen, hogy ne 5. legyen a csapat, azert annal tobb van ebben a keretben is.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#20111 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Szomorú volt ezt végig nézni, minden szinten szarok voltunk. Ez a legmegalázóbb, hogy passzolgattak hátul és mindenki sétált, nulla letámadás. Ez egy másik dimenzió...

Lehet szidni Pep-et, meg hogy mindenkit megkap, de hihetetlen hogy a játékfilozofiáját mindenhol meg tudja valósítani. Letámadás+labdatartás kombó a legmagasabb szinten. Egy baszott labdát nem tudtunk kihozni normálisan.

Összesen háromszor kaptak ki idén, abból egyszer tét nélkül, egyszer a wigan ellen 1 kapura lövés ellen és a pooltól. Ebből a pool volt az egyetlen ahol sokáig le voltak focizva és majdnem azt is visszahozták.

Ha valaki elötte nézte a barca-atleti meccset, kb ugyanez történt ott is. Remélem egyszer nálunk is lesz egy edző aki labdatartás központú lesz. Nincs semmi bajom Conte-val, de ez még nála is magasabb szint. Mind hazai mind vendég meccsen esélyünk se volt a city ellen, csak nyomoztuk a labdát.
ezzel a kerettel ami jelenleg van senki nem tudná ezt játszatni.
nincsenek hozzá emberek.
engem még mindig az idegesít a legjobban, hogy mind a 2 csatárt Conte kérte, de egy rangadón vagy nagy meccsen egyiket sem játszatja.
ezért nem értem miért nem 2 külön típusú csatárunk van 1 erőcsatár és egy gyors akivel lehet kontrázni pl. Giroud és egy Aguero típus.
azért remélem Abra és csapata mielőtt elküldi Conte-t előbb tükörbe néz és rájönnek, hogy az elköltött pénzzel nem sokat segítettek Conte-n.
én nem tudok elképzelni jelenleg jobb megoldást az olasznál, de a keretet nagyon át kéne alakítani,amire 1 nyár nagyon kevés lesz.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20112 Hozzászólás Szerző: Bubi »

White írta:Bubi szerintem megalázòbb egy olyan vereség amikor megsem próbálsz egyenlíteni es arra mész hogy ne tömjenek ki , mint kinyitva esetleg 2-3 gòllal kikapni.
Nem ezt mondanád ha kaptunk volna egy hatost... Akkor szimplán szar lenne mindenki aki a csapathoz köthető, Conte meg valószínüleg munkanélküli lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#20113 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szomorú volt ezt végig nézni, minden szinten szarok voltunk. Ez a legmegalázóbb, hogy passzolgattak hátul és mindenki sétált, nulla letámadás. Ez egy másik dimenzió...

Lehet szidni Pep-et, meg hogy mindenkit megkap, de hihetetlen hogy a játékfilozofiáját mindenhol meg tudja valósítani. Letámadás+labdatartás kombó a legmagasabb szinten. Egy baszott labdát nem tudtunk kihozni normálisan.

Összesen háromszor kaptak ki idén, abból egyszer tét nélkül, egyszer a wigan ellen 1 kapura lövés ellen és a pooltól. Ebből a pool volt az egyetlen ahol sokáig le voltak focizva és majdnem azt is visszahozták.

Ha valaki elötte nézte a barca-atleti meccset, kb ugyanez történt ott is. Remélem egyszer nálunk is lesz egy edző aki labdatartás központú lesz. Nincs semmi bajom Conte-val, de ez még nála is magasabb szint. Mind hazai mind vendég meccsen esélyünk se volt a city ellen, csak nyomoztuk a labdát.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20114 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Conte says he waited before bringing Morata on because he hoped Hazard would create something in the final 10 minutes. :lol:
Conte says you must use your brain when you play against City, otherwise you risk losing three or four nil. He says conceding the goal so soon after half-time made it very difficult for us to come back. Hát igen, olyannyira nehézzé tette, hogy inkább meg sem próbáltuk 8)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#20115 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Apinho írta:Ezt a Sané gyereket mi nem vehetnénk meg?
Csak egy 10-essel volt több, mint Drinkwater. :wink: A különbség is relatíve elenyésző, az egyik gondol egyet és bármelyik védelmen átmegy hat embert kicselezve, a másik pedig ha már két egyeneset bele tud rúgni a labdába, ami emberhez is megy, már elégedettek lehetünk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
White
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#20116 Hozzászólás Szerző: White »

Bubi szerintem megalázòbb egy olyan vereség amikor megsem próbálsz egyenlíteni es arra mész hogy ne tömjenek ki , mint kinyitva esetleg 2-3 gòllal kikapni.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20117 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta:
Bubi írta:
edeskeves írta: Az a logikus Bubi, ha az 1 golos hatranyt orizzuk teljesen igazad van. Fogj kezet Antonio haveroddal, ugyesen gondolkoztok.
Bezzeg milyen büszke lettél volna ha ma 6 góllal szopunk mert rohangáltak a labda után mint a fejvesztett csirkék. Úgy se lett volna több helyzet, csak a túloldalt. Meg kell érteni, hogy ma itt csinálhattunk volna akármit, nem nyerhettünk. Szinte tökéletes gépezet a city, ráadásul az egész cserepadjuk beférne a kezdőnkbe.
A fejvesztett rohangalas meg a taktikus okos jatek kozott oriasi kulonbseg van. Helyzetuk nem sok volt nekik se, szerintem egyaltalan nem voltak extrak. Passzolgattak meg naluk volt a labda oke, de Courtois nem sz.rta ossze magat a sok munkatol.
Jó magas nálad a léc:) Szerintem utcalány jók voltak. Nyilván nem tördelék szét a kapufát mert betoltuk a buszt, de így is volt helyzetük bőven.

Nem tudtuk volna megzavarni őket azzal ha feljebb lépünk, ez az én és valószínüleg Conte véleménye is, ellenben úgy a védekezésünk is darabokra hullott volna.
Bíztunk egy jó kontrában de nem jött mert nem szórták el a labdákat, ha pedig még is előfordult akkor a védelmük baromi magabiztosan reagált.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20118 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:
edeskeves írta: Az a logikus Bubi, ha az 1 golos hatranyt orizzuk teljesen igazad van. Fogj kezet Antonio haveroddal, ugyesen gondolkoztok.
Bezzeg milyen büszke lettél volna ha ma 6 góllal szopunk mert rohangáltak a labda után mint a fejvesztett csirkék. Úgy se lett volna több helyzet, csak a túloldalt. Meg kell érteni, hogy ma itt csinálhattunk volna akármit, nem nyerhettünk. Szinte tökéletes gépezet a city, ráadásul az egész cserepadjuk beférne a kezdőnkbe.
A fejvesztett rohangalas meg a taktikus okos jatek kozott oriasi kulonbseg van. Helyzetuk nem sok volt nekik se, szerintem egyaltalan nem voltak extrak. Passzolgattak meg naluk volt a labda oke, de Courtois nem sz.rta ossze magat a sok munkatol.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20119 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: Az a logikus Bubi, ha az 1 golos hatranyt orizzuk teljesen igazad van. Fogj kezet Antonio haveroddal, ugyesen gondolkoztok.
Bezzeg milyen büszke lettél volna ha ma 6 góllal szopunk mert rohangáltak a labda után mint a fejvesztett csirkék. Úgy se lett volna több helyzet, csak a túloldalt. Meg kell érteni, hogy ma itt csinálhattunk volna akármit, nem nyerhettünk. Szinte tökéletes gépezet a city, ráadásul az egész cserepadjuk beférne a kezdőnkbe.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20120 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Én már nem is húztam fel magam a vereségen. Egyelőre ez van, és esély sincs a jobbra. A bl-ből is kizúgunk, mint a szél. Az 5. hely tartható, mert kikapott a nagy riválisunk, a szarzi is. :D

Válasz küldése