Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13901 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

nah Mendy kiütötte Zoumát, és lehet még ő is megsérült :/
Ebben is jobb kepánál, rombolni is tud.. bár a célpont nem jó választás volt :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13902 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:
vigh92 írta:Az, hogy Ziyech 1 értelmes passzt nem tud adni és nincs értékelhető megmozdulása, az is kemény. Értem én, hogy sérült volt, de focizni is elfelejtett. Olyan a mozgása, mint a lassított felvétel...
Nem tudom milyen meccset nézel, nem lóg ki eddig a csapatból se fel, se le... pont ugyanúgy játszik kb mint cho meg havertz... az egyetlen aki eddig jó, az mendy.
Osztom, sőt, kiemelném a mezőnyből. Rengeteget melózik, sokat védekezik és nem is rosszul. Hoz egy kis színt a labdakihozatalokba, bevállal rizikósabb passzokat is, és a tőle megszokott hosszú labdák is megvannak, ráadásul jók is. Szerintem jól játszik. Külön örülök neki, hogy hátrébbról indul és szervezi a játékot, mivel gyakorlatilag az összes támadójátékosunk csatár beállítottságú. Chilwell, James és Zijes tűpontos hosszú átadásai és indításai lesznek szerintem a csapat legnagyobb erősségei a jövőben. Nincs még egy csapat akinek egyszerre 3 ilyen kvalitású játékosa lenne.

Fontos láncszem fog belőle válni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#13903 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Egy tipikusan önbizalom növelő gól, szar lövés szarul helyezve, de lökést adhat neki.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13904 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Köszi a kapusnak :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13905 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

vigh92 írta:
cech19960320 írta:
vigh92 írta:Az, hogy Ziyech 1 értelmes passzt nem tud adni és nincs értékelhető megmozdulása, az is kemény. Értem én, hogy sérült volt, de focizni is elfelejtett. Olyan a mozgása, mint a lassított felvétel...
Nem tudom milyen meccset nézel, nem lóg ki eddig a csapatból se fel, se le... pont ugyanúgy játszik kb mint cho meg havertz... az egyetlen aki eddig jó, az mendy.
Megnéznék egy statot a végén :P
Nagyon szúrkolok mindegyik új játékosnak, de jelenleg elég aggasztó ez az impotencia elöl.
Pedig várható volt... bő egy hónap ment le eddig... még 2-3 új igazolás esetén is 2-3 hónap mire összeszokik a csapat, nem 2 nap..

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#13906 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

cech19960320 írta:
vigh92 írta:Az, hogy Ziyech 1 értelmes passzt nem tud adni és nincs értékelhető megmozdulása, az is kemény. Értem én, hogy sérült volt, de focizni is elfelejtett. Olyan a mozgása, mint a lassított felvétel...
Nem tudom milyen meccset nézel, nem lóg ki eddig a csapatból se fel, se le... pont ugyanúgy játszik kb mint cho meg havertz... az egyetlen aki eddig jó, az mendy.
Megnéznék egy statot a végén :P
Nagyon szúrkolok mindegyik új játékosnak, de jelenleg elég aggasztó ez az impotencia elöl.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13907 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

vigh92 írta:Az, hogy Ziyech 1 értelmes passzt nem tud adni és nincs értékelhető megmozdulása, az is kemény. Értem én, hogy sérült volt, de focizni is elfelejtett. Olyan a mozgása, mint a lassított felvétel...
Nem tudom milyen meccset nézel, nem lóg ki eddig a csapatból se fel, se le... pont ugyanúgy játszik kb mint cho meg havertz... az egyetlen aki eddig jó, az mendy.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#13908 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Az, hogy Ziyech 1 értelmes passzt nem tud adni és nincs értékelhető megmozdulása, az is kemény. Értem én, hogy sérült volt, de focizni is elfelejtett. Olyan a mozgása, mint a lassított felvétel...

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13909 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

James Lee írta:Engem sokkal inkább zavar az, amilyen gyönyörű favágó stílusban játszanak ezek a barmok. Tisztán lábra többször is. Gratulálok
Krasnodarban és Kazanban ezért nehéz nyerni. utcalány kemény favágó stílust sokan nem tudják hova tenni.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13910 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Engem sokkal inkább zavar az, amilyen gyönyörű favágó stílusban játszanak ezek a barmok. Tisztán lábra többször is. Gratulálok

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13911 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na egyre több 11est kezd mostmár kihagyni ez a Jorgi gyerek. Ideje lenne átengedni másnak is. Rendkívül demotiváló lehet ez Wernernek pl., hogy kiharcolja nagy nehezen, aztán nem rúghatja egyszer sem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13912 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta:Ez a nyomorék eddig egy dologra legalább használható volt, de már tizenegyest sem tud lőni.
eddig sem tudott, csak szerencsés volt...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13913 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ez a nyomorék eddig egy dologra legalább használható volt, de már tizenegyest sem tud lőni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#13914 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Amiben állítólag jó...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13915 Hozzászólás Szerző: Pityee »

koni0725 írta:Előttem kb már mindent leírtak a meccsről, de szerintem az időjárási tényezőről indokolatlanul kevés szó esett.

Nem csodálom, hogy ilyen időben döcögősebb volt a játék. Ha jól láttam, akkor meccs közben ugye elállt egy ponton az eső, de ettől még a pálya ugyanúgy csúszott. Ide Londonba a második félidőre ért a vihar (bár a fene tudja, azért itt nem kell sok indok arra, hogy essen) de mindenesetre nem irigyeltem a srácokat, elég kiadós zuhé volt.

Ezzel a döntetlennel (ahogy a Sevilla ellenivel is) a kisebb csapatok elleni pontvesztés nélkül az ellenfelet figyelembe véve nagyjából elégedett lenne mindenki. Szerintem egyértelműen fejlődő tendenciát mutat a csapat, már csak a támadás-védekezés együttes hatékonyságát kell gyakorolni és jó lesz ez.
Na igen egyetértek, teljesen belefér ez a döntetlen egy rangadón, főleg idegenben. Itt a hullagyenge WBA-t és a Sotont kellett volna 2-0-ról verni. Azon a két meccsen 6-ból 2 pontot sikerült behúzni, ami atom gyenge. Ha a kiscsapatok ellen betudnánk húzni és a rangadókat így letudnánk hozni döntetlenre, akkor sima TOP4.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13916 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Drogbert írta: Nyugi fonok...4pontra vagyunk lemaradva a podiumrol...csak m kezdodott a szezon...ilyen minosegu keretet kap guardiola frank helyett o sem varazsolna nekunk aranyermet garantalom...megint kirugatjuk franket johet a kovetkezo edzo..adunk 1 evet, kirugatjuk johet kovetkezo...istenem!!! kloppot 4 ev alatt 10x kellett volna kirugni...de turelmesek voltak es megvan a gyumolcse keremszepen.
Ámen. Én csípem Franket, de bizonyos döntéseivel nem értek egyet ennyi. Ha max nem úgy alakulnak a dolgok Poch még mindig szabad.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#13917 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Előttem kb már mindent leírtak a meccsről, de szerintem az időjárási tényezőről indokolatlanul kevés szó esett.

Nem csodálom, hogy ilyen időben döcögősebb volt a játék. Ha jól láttam, akkor meccs közben ugye elállt egy ponton az eső, de ettől még a pálya ugyanúgy csúszott. Ide Londonba a második félidőre ért a vihar (bár a fene tudja, azért itt nem kell sok indok arra, hogy essen) de mindenesetre nem irigyeltem a srácokat, elég kiadós zuhé volt.

Ezzel a döntetlennel (ahogy a Sevilla ellenivel is) a kisebb csapatok elleni pontvesztés nélkül az ellenfelet figyelembe véve nagyjából elégedett lenne mindenki. Szerintem egyértelműen fejlődő tendenciát mutat a csapat, már csak a támadás-védekezés együttes hatékonyságát kell gyakorolni és jó lesz ez.
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13918 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mendy báááácsi bravo! Újabb clean sheet a zsákban. Hozott ma bravurokat is és tovabbra sem kaptunk vele pontrúgásgólt. Jo érzés hogy végre van kapusunk. Silva szintén ma is jól olvasta a játékot, két meccs kapott gól nélkül erős ellenfelek ellen.

A támadójáték megint döcögött de látványosan visszaálltunk a második félidőben, főleg a végén.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13919 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: Érezhetően bele vagy szerelmesedve ebbe a példádba, de azért megjegyzem neked halkan, hogy Klopp (és Ferguson) esete inkább "a nagy számok törvénye alapján egy csak összejön" kategória, mindenki nem fogja ugyanezt a karrierívet leírni. Azért mert Kloppnak összejött, mindenkinek nem fog, akit 3 évig, részsikerek nélkül dolgozni hagynak egy topklubnál. Szurkolunk Lampardnak, de garancia nincs rá, hogy jó edző lesz belőle. Egyelőre sajnos nagyon messze van ettől, de még pályája elején jár.
De ezt nem is állítja senki! Amit itt többen is gondolunk az az, hogy a jó munkához idő kell, ennyi. Garanciáról senki sem beszélt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13920 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Drogbert írta:
Bandi írta:
Drogbert írta: Senkibol nem lesz mester masfel szezon alatt...nezd meg Alex Ferguson karierjet. A focitortenelem legjobb edzoje volt. Hogyan is kezdodott a teheneknel a karierje? Meddig tartott? Miert nem dobtak ki annyi idon keresztul?
Jó persze, általában ezzel jönnek sokan meg Klopp-al hogy milyen türelmesek voltak velük szemben és ez kifizetődött. Adni kell időt Lampard-nak de nincs rá garancia hogy majd vele is ugyanaz lesz mint Klopp-al és egy világverő csapatot rak majd össze. Nyilván ez a covid-os nyár se segített, de ennél egyértelműbben több kell.
Kloppnál sem volt garancia hogy uralni fogja a Pl-t meg a BL-t de turelem rózsát terem.
Érezhetően bele vagy szerelmesedve ebbe a példádba, de azért megjegyzem neked halkan, hogy Klopp (és Ferguson) esete inkább "a nagy számok törvénye alapján egy csak összejön" kategória, mindenki nem fogja ugyanezt a karrierívet leírni. Azért mert Kloppnak összejött, mindenkinek nem fog, akit 3 évig, részsikerek nélkül dolgozni hagynak egy topklubnál. Szurkolunk Lampardnak, de garancia nincs rá, hogy jó edző lesz belőle. Egyelőre sajnos nagyon messze van ettől, de még pályája elején jár.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése