Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16261 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
emsanya írta:
Bubi írta: Volt egy szem műtétem, rutin, látásjavító műtét, még 17 éves koromban. Ennek a mellékhatása, hogy ha nem pont előre nézel akkor nehezebb fókuszálni és jobban zavarnak a környezetből jövő fények. Azóta kicsit hunyorgok és ráncolom a homlokomat, pont úgy mintha kurvára haragudnék valakire:D
.
Nagyon szeretem a Bubi élet történeteket. Hatalmas kalandor a csávó!
És a körülmetélésemről még nem is meséltem...!
Izgatottan várom a full sztorit!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16262 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta: Volt egy szem műtétem, rutin, látásjavító műtét, még 17 éves koromban. Ennek a mellékhatása, hogy ha nem pont előre nézel akkor nehezebb fókuszálni és jobban zavarnak a környezetből jövő fények. Azóta kicsit hunyorgok és ráncolom a homlokomat, pont úgy mintha kurvára haragudnék valakire:D
.
Nagyon szeretem a Bubi élet történeteket. Hatalmas kalandor a csávó!
És a körülmetélésemről még nem is meséltem...!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16263 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: Volt egy szem műtétem, rutin, látásjavító műtét, még 17 éves koromban. Ennek a mellékhatása, hogy ha nem pont előre nézel akkor nehezebb fókuszálni és jobban zavarnak a környezetből jövő fények. Azóta kicsit hunyorgok és ráncolom a homlokomat, pont úgy mintha kurvára haragudnék valakire:D
.
Nagyon szeretem a Bubi élet történeteket. Hatalmas kalandor a csávó!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16264 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chris22 írta:Érdekességképpen, a Wolverhampton elleni meccs utáni interviewban Lampard külön kiemelte Williant, hogy mekkorát játszott és nagy szükség lesz egy ilyen Willianre. Erre még azt gondoltam rosszul értettem vagy csak képzeltem, de aztán a digi összefoglalóban is megemlítették a szenzációs Williant.
Most akkor ki téved?
Én nem tartom akkora szennynek őt mint a fórum, tudom, hogy lehetnénk bármilyen világverők minden poszton, mi akkor is kipécéznénk valakit (ahogy minden szezonban volt egy pofozogép bűnbak) akit ekéznénk, mert ez a magyarok sajátja, de a mostani Willian tényleg nem ad hozzá semmit a játékunkhoz.
Sok jó csele volt tegnap és veszélyes megindulása. Nagyjából ha ő nincs pályán helyzeteink sincsenek. Azt viszont nem vitatom, hogy sokat pofázik és rossz megoldásokat választ a végén, vagy nem értik a társak a mozgását.

Szerintem ő a tipikus példája annak amit a postod végén leírtál. Nincs mimikája, alapvetően durcás feje van és sokszor félre vannak értve a gesztusai. Én is hasonló ember vagyok, sokszor egy teljesen ártatlan pillanatban amikor merengek valamin rámnéznek és megkérdezik, hogy dühös vagy szomorú vagyok-e. Van, hogy az ember saját magára haragszik és ezt mozdulatok, beszéd is követi. Pl én szoktam tombolni ha elbaszok valamit, valamibe belerúgok egyet és mellé fűzőm, hogy azthogy egy "nyomorúlt balfasz" vagyok, ez kívűlről tünhet úgy, hogy másra haragszok, főleg ebben a sportágban.

Volt egy szem műtétem, rutin, látásjavító műtét, még 17 éves koromban. Ennek a mellékhatása, hogy ha nem pont előre nézel akkor nehezebb fókuszálni és jobban zavarnak a környezetből jövő fények. Azóta kicsit hunyorgok és ráncolom a homlokomat, pont úgy mintha kurvára haragudnék valakire:D

Van, hogy jogtalanúl pofázik és mást hibáztat, de sokszor szerintem csak félre van értve.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16265 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: Lehet hogy igaz, de szerintem nettó hülyeség. Gondolj bele, még is mit mondtak volna? Hogy Barkley egy idióta begyöpösödött barom? és hogy egy tizit nem lehet ilyen amatőr módon elvégezni? A vak is látta, hogy Jorgi engedte át neki a tizit, ennek a jelképe volt a kézfogás. Willian csak simán hősködni szeretett volna, de pont a fordítottját érte el vele. Ennek ellenére nem hinném, hogy bármilyen hatással lett volna Barkleyra. Az angolunk két lépésről, tök flegmán, rágózva állt neki egy fontos tizinek, meg is lett az eredménye.
Teljesen egyetértek. Függetlenül az előzményektől, ki kinek milyen gesztussal engedte át, ilyen tirpák módon nem lehet elvégezni egy büntetőt.
Azért vagyok csalódott, mert a játékunk alapján szvsz a 3 pontot nem érdemeltük meg, de a vereséget sem. A legigazságosabb egy 1-1-es x lett volna. A bekapott gólból illene ráébredni, hogy igen nagy problémák vannak a pontrúgásokból. Kepa is bőven kimozdulhatott volna, gyakorlatilag megkérte Rodrigot hogy ide rúgd bazeg.
A két centeres váltás nekem is nagyon bejött, viszont Pedro Pulisic kárára való becserélése óriási hiba volt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16266 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:Ami a tizit illeti nem ertem az egeszet, Frank es Azpi is azt mondta, hogyha palyan van Barkley o van kijelolve. Akkor a brazil sztarunk minek ment oda magyarazni neki, ezzel meg nagyobb terhet ra rakni? Amugy meg jol lovi oket, nalunk is es a valogatottban is eddig mindig belotte, hat de ember legyen a talpan, aki olyan elozmenyek utan bevagja.
,
Lehet hogy igaz, de szerintem nettó hülyeség. Gondolj bele, még is mit mondtak volna? Hogy Barkley egy idióta begyöpösödött barom? és hogy egy tizit nem lehet ilyen amatőr módon elvégezni? A vak is látta, hogy Jorgi engedte át neki a tizit, ennek a jelképe volt a kézfogás. Willian csak simán hősködni szeretett volna, de pont a fordítottját érte el vele. Ennek ellenére nem hinném, hogy bármilyen hatással lett volna Barkleyra. Az angolunk két lépésről, tök flegmán, rágózva állt neki egy fontos tizinek, meg is lett az eredménye.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#16267 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Lampard biztos ugy gondolkozott, hogy bl meccsekre kell a rutin(amit alairok) de lassuk be nalunk ebben az esetben felesleges. Pedrot es williant sokszor kiveseztuk, nem rossz jatekosok, de nem tudnak hozni egy allando jo teljesitemenyt sokaig. Felek nagyobb meccseken is erre a “rutinra” fog szamitani Frank, de a jo isten mentsen meg minket ettol konyorgom. Szarok ra ha kiesunk, ott van meg az el ahova jelenleg tartozunk, a nagy fiuk bajnoksaga meg nem a mi asztalunk. Jatszaniuk kell a fiataloknak ez az egyetlen jarhato ut, ok a jovo. Lamps kijelolt nekik egy utat, ne kelljen csalodnom benne.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16268 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Elsosorban: Tomori oriasi MOTM. Nagy munkat tett le az asztalra, a vedelem legjobbja volt egyertelmuen. Mi azthittuk Zouma miatt nem kell Lampardnak Luiz, de biztos vagyok benne, hogy Tomori miatt tortent az egesz. Nalam beverekedte magat a kezdobe.

Amikor osszeallt a Willi-Pedro csoda duo, akkor biztos voltam benne, hogy Tammy ma itt nem lo golt. Oszinten, ezek ketten melyik csatart tudtak kiszolgalni eletukben? Williannel nem is volt meg akkora nagy baj, neki ez meg a jobb meccsei koze tartozott, de kapura teljesen veszelytelen, az utolso passzait meg mintha mar direkt rontana el. Pedro meg teljesen sulytalan volt, veszelytelen. Pulisic remelem kezd a hetvegen.

Ami a tizit illeti nem ertem az egeszet, Frank es Azpi is azt mondta, hogyha palyan van Barkley o van kijelolve. Akkor a brazil sztarunk minek ment oda magyarazni neki, ezzel meg nagyobb terhet ra rakni? Amugy meg jol lovi oket, nalunk is es a valogatottban is eddig mindig belotte, hat de ember legyen a talpan, aki olyan elozmenyek utan bevagja.

Ezt a csoportot a magyar valogatott csoportjahoz tudnam hasonlitani, lesznek boven korbe veresek valoszinuleg, semmi nem dolt meg el, es az utolso forduloig nyilt marad. Jo lenne mar egy kis szerencsefaktor, ami nalunk mar nem mukodik eleg regota es valahogy tovabbjutni,
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16269 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Apinho írta:@paliczandras kár, hogy nem lehet tripla like-ot adni, a "szívemből" szóltál, pont ezt gondolom én is.
Fájó a vereség, pont itthon, és főleg hogy menthettünk volna legalább. Ha voksolhatok, Willian tényleg nem volt rossz, csak hát neki is kell kb. 10-15 helyzet. Pedro meg már v. 3-4 hete nem játszott, egyébként Puli se. De még is inkább őt raktam volna be. Ezt a Valencia-t a Wolver szarrá verte volna. Ettől még kint megverhetjük őket, és akkor helyre állna a papírforma. Viszont Kova nem tetszett annyira. Egy-két csel még bejön neki, aztán meg felakad. Tomori viszont vállalhatna beindulásokat, kb. senki se számít rá, mert védő.
Egyébként Jorgi is hibázott már tizit, ha jól emlékszem, és az utolsót, vmely kupameccsen? De azóta szépen belövi!
City elleni ligakupa döntőben hagyta ki. Viszont azóta az összeset belőtte és az tetszik benne, hogy nagyon okosan, megfontoltan lövi a tiziket. Abban egészen biztos vagyok, hogy a tegnapit nem durrantotta volna fölé.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16270 Hozzászólás Szerző: Apinho »

@paliczandras kár, hogy nem lehet tripla like-ot adni, a "szívemből" szóltál, pont ezt gondolom én is.
Fájó a vereség, pont itthon, és főleg hogy menthettünk volna legalább. Ha voksolhatok, Willian tényleg nem volt rossz, csak hát neki is kell kb. 10-15 helyzet. Pedro meg már v. 3-4 hete nem játszott, egyébként Puli se. De még is inkább őt raktam volna be. Ezt a Valencia-t a Wolver szarrá verte volna. Ettől még kint megverhetjük őket, és akkor helyre állna a papírforma. Viszont Kova nem tetszett annyira. Egy-két csel még bejön neki, aztán meg felakad. Tomori viszont vállalhatna beindulásokat, kb. senki se számít rá, mert védő.
Egyébként Jorgi is hibázott már tizit, ha jól emlékszem, és az utolsót, vmely kupameccsen? De azóta szépen belövi!

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16271 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Érdekességképpen, a Wolverhampton elleni meccs utáni interviewban Lampard külön kiemelte Williant, hogy mekkorát játszott és nagy szükség lesz egy ilyen Willianre. Erre még azt gondoltam rosszul értettem vagy csak képzeltem, de aztán a digi összefoglalóban is megemlítették a szenzációs Williant.
Most akkor ki téved?
Én nem tartom akkora szennynek őt mint a fórum, tudom, hogy lehetnénk bármilyen világverők minden poszton, mi akkor is kipécéznénk valakit (ahogy minden szezonban volt egy pofozogép bűnbak) akit ekéznénk, mert ez a magyarok sajátja, de a mostani Willian tényleg nem ad hozzá semmit a játékunkhoz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16272 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Egyébként sokan leirtátok már és igaz, amígy Willian és Pedro megy két szélen, értelmes támadojáték hosszutávon nem lesz. Pedro rohant összevissza ész nélkül, Willian meg egy jo megoldás után mindig rossz helyre passzolt. Aztán fejeket vág. Kettőt nem bírunk el együtt. Cho, Pulisic bárki, imádkozom hogy játszanak.
Na de Pulisic ott volt a padon és még is a Willian-Pedro csodaduó játszott helyette. Két ilyen "nagyágyút" valóban nem bír el ez a csapat. Ezért nem is értettem, hogy Mount helyett miért nem Barkley vagy Pulisic érkezett. Talán ha Barkley mindjárt az elejétől a pályán van, akkor nem áll oda a 11eshez ilyen idegentestként. Ha másra nem is, arra remélem jó volt ez a vereség, hogy Lamps látta, hogy nem szabad pályára engedni együtt a Willian-Pedro párost. Attól meg az Isten áldjon meg minket, hogy a Willian-Zsiru-Pedro csodatrióval rohamozzuk az ellenfeleket :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16273 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kurv@ nagy szégyen volt látni hogy egy sorsdöntő tizinél két ilyen beképzelt szerencsétlen veszekszik ki lője. És komolyan oda áll rágózva, két lépésről és fölé bassza. Már ahogy oda ment lehetett tudni. Willian ugyan ilyen beképzelt mufurc fasz, tőle se vártam volna többet. Jorginho végig gürizte a meccset és biztosabb lábu mint ez a két nyomorék valaha.

Egyébként sokan leirtátok már és igaz, amígy Willian és Pedro megy két szélen, értelmes támadojáték hosszutávon nem lesz. Pedro rohant összevissza ész nélkül, Willian meg egy jo megoldás után mindig rossz helyre passzolt. Aztán fejeket vág. Kettőt nem bírunk el együtt. Cho, Pulisic bárki, imádkozom hogy játszanak.

A rögzitett helyzetekre rá kell menni, nagyon sokszor abbol van veszély.

Ahogy vártam ez a csoport elég nehéz, nincs veszve még semmi, csak itt mindenki verhet mindenkit. Megyünk Lillebe és ott se mehetünk biztosra sajnos, aztán jön az ajax. Lesznek itt keresztbe verések és még lehet EL-be zuhanunk ami még mindig jo opcio. Elvárásom továbbra sincs Lamps felé, amig nem igazolhatunk. Tanuljon mindenből (a dupla center huzás nagyon bejött nekem).

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16274 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én nem élem meg tragédiaként ezt a vereséget, pont az ilyenek vannak benne az idei Chelsea-ben. Mount elvesztése kicsit már olyan hatással volt, mintha Hazard sérült volna le, az agyatlan játékosaink nem fognak hirtelen agyat növeszteni, az önzők pedig nem fognak Hazard szinten kiszolgálni. Lampard edzői rutintalansága is kijött tegnap. A nagyobb baj az lenne/lesz, ha nem fog tanulni a hibáiból.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16275 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem rossz a helyzetünk, de amíg ilyen hazai meccseket eldobunk, addig ne várjunk továbbjutást. Könnyen lehet, hogy ez a tegnapi vereség a kiesésünket is jelentette :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16276 Hozzászólás Szerző: Dante »

Plusz nem vagyunk rossz formában, nem rossz a játék, vannak helyzetek és úton az erősítés, hamarosan felépülnek a sérültek, illetve még az is lehet, hogy már a januári ablakban is vásárolhatunk. (Bár a fiatalok kárára nem hisznek senkit, tehát előbb távozók kellenek, meg aggódhatunk még CHO kapcsán.)

Abszolut nem rossz a helyzetünk és szerintem erősebb lett a keretünk tavaly óta - tök ingyen. (Tomori = Cahill, Zouma = DL, Mount + Tammy ~ Hazard góljai)

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#16277 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta:
paliczandras írta: A realitás egy 6. hely, a BL-ben meg a 3. hely, ezeket azért így is illene elérni, de az ezek fölötti teljesítmény már bravúr a mostani körülményeink között.
Talán egy EL jobb is lenne nekünk, nagyobb eséllyel érnénk úgy el a BL-t, mint a top4-et.
Az Ajax és a Lille is elveszítette a nyáron a legjobbját/legjobbjait. Miért is a 3. hely a realitás?
Ez a Valencia egy Everton szintű csapat nagyjából.
A bajnokságbeli 6. hely is erős. A MU-nak a kerete a béke segge alatt van egy közepesen szar edzővel. Az Arsenal védelme és védekező középpályás részlege meg a miénknél is rosszabb talán (főleg ha Rüdiger is felépül). Szóval egy kis szerencsével azért én elvárnám, hogy ezzel a két csapattal legalább partiban legyünk.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16278 Hozzászólás Szerző: Szabi »

paliczandras írta: A realitás egy 6. hely, a BL-ben meg a 3. hely, ezeket azért így is illene elérni, de az ezek fölötti teljesítmény már bravúr a mostani körülményeink között.
Talán egy EL jobb is lenne nekünk, nagyobb eséllyel érnénk úgy el a BL-t, mint a top4-et.
Az Ajax és a Lille is elveszítette a nyáron a legjobbját/legjobbjait. Miért is a 3. hely a realitás?
Ez a Valencia egy Everton szintű csapat nagyjából.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16279 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Lampard: “Ross is the penalty taker. He was in preseason, scored a couple. Jorginho & Willian were the takers on the pitch but once Ross comes on, it’s his” #cfc

Nem jó jel... Remélem csak védeni akarja.
Hülyeség... tuti Jorgi van kijelölve mint egyes számú tizirúgó. De egyébként Barkley is jól szokta rúgni őket, nemtudom mi volt ez az ízetlen tizenegyes tőle. Túl nagy volt az arc ennyi...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#16280 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Ezt a szezont én már elengedtem.

Azért reálisan kell látni a dolgokat, van egy edzőnk aki persze klublegenda, és nagyon sokat köszönhet neki a klub, de lássuk be minimális tapasztalata van edzőként és az is 2. osztályban.

A keretünk meg jelenleg még ha felépülne mindenki akkor is a B csapata lenne a tavalyinak, pedig már az sem volt acélos. Ráadásul sok jobb alap játékosunk sérült.

Én azt nem szeretném csak ha fél távnál megmondanák Lampardnak, hogy állj fel, persze vannak hibái, ezen a meccsen is voltak (cserék például), de adjunk már neki esélyt, hogy felépítsen valamit.

Ha a hiányzókat jól betudnánk építeni szerintem középen és elől egész jó kis csapatunk lenne, sajnos a védelem nagyon gyenge, de ezt meg jövőre lehetne erősíteni.

A realitás egy 6. hely, a BL-ben meg a 3. hely, ezeket azért így is illene elérni, de az ezek fölötti teljesítmény már bravúr a mostani körülményeink között.
Talán egy EL jobb is lenne nekünk, nagyobb eséllyel érnénk úgy el a BL-t, mint a top4-et.

Válasz küldése