Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15261 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Suttyó Barkley ha berúgja a 11est a valencia ellen otthon, akkor most nem a második helyen végzünk... az a szerencsecsomag ennyivel járult hozzá az idei BL szezonhoz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15262 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én már hamarabb éreztem a visszaesést, de ja, egyik csere sem vált be.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15263 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta:
kazomester írta:Na, hát megvan a továbbjutás, ez jó. De megint a szokásos pattern szerint alakult a meccs. Erős kezdés, vezetés, helyzetek kimaradnak, majd visszaesés, gólt kapunk és rághatjuk a körmünket... Ez ellen a fos Lille ellen ez nagyon karcsú lett.
Leginkabb a csereknek koszonhetoen, ha osszehasonlitjuk a teljesitmenyuket azokkal akik helyere bealltak, mindegyik visszaeses volt.
Igen, ameddig a kezdő volt fent, semmiféle probléma nem volt. Aztán mi gyengültünk, ők az egyik leggyorsabb játékosukkal (Bamba) erősítettek és ki is jött a differencia elég hamar egy gól formájában.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15264 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:Na, hát megvan a továbbjutás, ez jó. De megint a szokásos pattern szerint alakult a meccs. Erős kezdés, vezetés, helyzetek kimaradnak, majd visszaesés, gólt kapunk és rághatjuk a körmünket... Ez ellen a fos Lille ellen ez nagyon karcsú lett.
Leginkabb a csereknek koszonhetoen, ha osszehasonlitjuk a teljesitmenyuket azokkal akik helyere bealltak, mindegyik visszaeses volt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15265 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na, hát megvan a továbbjutás, ez jó. De megint a szokásos pattern szerint alakult a meccs. Erős kezdés, vezetés, helyzetek kimaradnak, majd visszaesés, gólt kapunk és rághatjuk a körmünket... Ez ellen a fos Lille ellen ez nagyon karcsú lett.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15266 Hozzászólás Szerző: Pityee »

paliczandras írta:
Egyébként a mostani Bayern ellen sem lenne teljesen esélytelen, tekintve, hogy jelenleg nem egy világverő csapat, de nem is ez a lényeg ha most kaptunk is volna csoportelsőként egy könnyű ellenfelet utána következő körben már jön egy nagy csapat, én csak annyit várok, hogy adjanak bele mindent ha ki kell esni úgy essünk ki, hogy kihajtották magukat a fiúk.
Lewat ki fogja majd meg? :D Ahhoz kell hozni minimum két TOP védőt a télen, hogy bármelyik csapattal egyáltalán versenyben legyünk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15267 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta:
Gaba írta:Chelsea finish the group in second place. Potential opponents are...

PSG
Bayern
Juventus
Barcelona
RB Leipzig
#CFC #UCL

Azért nem volt rossz eljutni a 16-ig! :D
Szokasos Barca gondolom :D Talan ha a Leipzig ellen lenne eselyunk..
Nem egyszerű, de én azt mondom, hogy idén egyik topklub sincs ezek közül olyan nagyon kirobbanó formában, hogy teljesen esélytelenül menjünk neki bármilyen párharcnak.

Persze jó lenne egy Lipcsét kapni, de én szívesen megnéznék egy Sarri elleni összecsapást is, oda lehetne pörkölni az öregnek.
6+8+5+4+1+1+2+1

paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#15268 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

edeskeves írta:
Gaba írta:Chelsea finish the group in second place. Potential opponents are...

PSG
Bayern
Juventus
Barcelona
RB Leipzig
#CFC #UCL

Azért nem volt rossz eljutni a 16-ig! :D
Szokasos Barca gondolom :D Talan ha a Leipzig ellen lenne eselyunk..
Egyébként a mostani Bayern ellen sem lenne teljesen esélytelen, tekintve, hogy jelenleg nem egy világverő csapat, de nem is ez a lényeg ha most kaptunk is volna csoportelsőként egy könnyű ellenfelet utána következő körben már jön egy nagy csapat, én csak annyit várok, hogy adjanak bele mindent ha ki kell esni úgy essünk ki, hogy kihajtották magukat a fiúk.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15269 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Gaba írta:Chelsea finish the group in second place. Potential opponents are...

PSG
Bayern
Juventus
Barcelona
RB Leipzig
#CFC #UCL

Azért nem volt rossz eljutni a 16-ig! :D
Szokasos Barca gondolom :D Talan ha a Leipzig ellen lenne eselyunk..

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15270 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:Ez a mocskos valencia csak tovább jutott, nem tudom mit csinalt az ajax, de ezt benézték. Gondolom favágóék hozták a formájukat...

CHO egyébként igazán megcsillanthatná azt az oldalát, amiért heti 180.000angol fontot vesz fel hetente 19 évesen. Mert kapura rúgni még nem tud, pedig nem ártana szélső létére.
CHO mostanaban egy rakas szerencsetlenseg, nyomokban se tartalmaz top tehetseget. Nem tudom mi lett vele, de botrany es Pulisic miatta lett lekapva amit nem is ertettem. Nem tudom mi lesz vele ha igy folytatja, de hatalmas csalodas.

Batshuayi szinten a masik, az agyonsavazott Willian sprintbe kergeti a lsbdat, holitt elotte 2 perce allt be, o meg kocog mogotte lazan. Onzo is valamint lassu mint a tetu nem tudom meg mit keres itt mindig, Giroudal egyutt mehetne amerre lat.

Latszolag ugy tunt, hogy megvan a meccs talan ezert is cserelt Lampard viszonylsg koran, de nem igazan jott be. 2-1 es CHO elkezd cselezgetni a 16-os elott majd elrugja Araujo labat szep lett volna ha lefujjak.

A celt elertuk, de ez a ket ember felhuzott elegge. Amig a kezdo volt fent eleg szepen jatszottak es sokszor latvanyos akciokat vezettek, de pont ezert szoktam mondani, hogy oke a fiatalsag stb de kellenek rutinos jatekosok is, mert nelkuluk meg egy Lille ellen is gondban vagyunk.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15271 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Húú, hát kicsit leizzadtam azért a végén, mikor Remy kapura tört...

Lampardnak amúgy a maiért jár egy halvány fekete pont, ilyen fontos meccsen ne kezdje el lecserélgetni a kulcsembereket fél órával meg húsz percekkel a vége előtt, mert oké, hogy nem volt benne a játékukban a gól, de a 2-0 még akkor sem egy életbiztosítás, ha kapu fele se néznek.

CHO pedig továbbra is tragikus. Remélhetőleg ez csak átmeneti és inkább a meccshiánynak köszönhető, de annál amit nyújt csereként, jelenleg még Pedro is hasznosabb lenne.

Pulisic, Willian, Azpi, Kanté és Zouma az akiket kiemelném, nagyot játszott mindegyik. Rüdiger is a hajrában elkövetett hibáján kívül stabilitást adott hátul, jól tért vissza.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15272 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea finish the group in second place. Potential opponents are...

PSG
Bayern
Juventus
Barcelona
RB Leipzig
#CFC #UCL

Azért nem volt rossz eljutni a 16-ig! :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#15273 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez a mocskos valencia csak tovább jutott, nem tudom mit csinalt az ajax, de ezt benézték. Gondolom favágóék hozták a formájukat...

CHO egyébként igazán megcsillanthatná azt az oldalát, amiért heti 180.000angol fontot vesz fel hetente 19 évesen. Mert kapura rúgni még nem tud, pedig nem ártana szélső létére.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15274 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hát megvan... maradjunk ennyiben, többet inkább nem fűzök hozzá. Csóri ajax jól megszopta a bőröst, nem sokat tettem volna rá, hogy kiesnek :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#15275 Hozzászólás Szerző: broduer »

Batshuayi a srác, aki ha a BL döntő 90. percében 0-0-nál vinné a labdát kapura egy társával, és ha leadja 100%-ban gól, akkor is inkább rárúgná. Elképesztően gyűlölöm az ostoba önzőséget, ennek a mintapéldánya Bats. De Pulisic és CHO is tartalmaz ilyet nyomokban.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#15276 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Csak az összefoglalót lattam, de ebből tisztan lejött, hogy ilyen szerencsétlenek is csak mi lehetünk.

Ez az everton vért ivott meccs elött és ugy mentek mint a veszett egér. Hihetetlen, hogy megtáltosodnak a játékosok ha kirugjak a managert. Persze mindig egy Chelsea meccs elött kell ám kirúgni mindenkit.

Kepat én megvédeném. Sokat védett, ilyen szerencsétlen védelemmel mit csinaljon?
Lampard tekintete mindent elárult amikor a 2. gólt bekaptuk Zoumaról. "És ilyenek hordják azt a kék mezt, amit én is hordtam."
Terryék feláldozták magukat a labdáért, szó szerint. Na ez az, amit nem lehet tanítani. Valakibe vagy benne van a tűz vagy nem.

Chris egy gyökér, teljtesen. Zouma meg megrekedt egy szinten, neki ez a max. Sajnálom én sokkal többet láttam benne.
Tomori-t kéne nyomatni, nem tudom mi a baja lampsnak vele. Nincs rutinja, ok, de így nem is lesz. A többieknek sincs sokkal több, ennek ellenére lófaszra se valók.
Rüdiger szerintem még 2-3 hónap, hogy normálisan visszatérjen, ha... És ha visszatér kitudja hogyan... Mindenképp kell védőt venni. Aké, nem kérdés, meg egy top védőt.
Melléjük ott lesz Rüdi talán, meg tomori. A többi mehet.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15277 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta:Christensen-t felejtsük már el végre, Zouma szintúgy rém gyenge, soha sem lesz egyikőjükből sem top védő. Tomoriből ellenben még lehet, ő, Rüdiger és egy minimum 26-28 éves topkategóriás kh kellene, mert amíg ez a védelem nincs megoldva, részsikerek lehetnek, de komoly eredményről, akár egy bajnoki top 4 helyezésről kár is beszélni.

Abraham, James és Kovacic hozták kb ma is a szintet, Mount se volt annyira gyenge, de a többiektől, Kepától kezdve Azpin és Willi-n át a középhátvédekig kritikán aluli volt ez a mai.
Én konkrétan a mai napon Mount megoldásaitól azthittem kitépem a hajam, de minimum falra másztam. Meg kell tanulnia a lehető legegyszerűbben megoldania a szituációkat, mert előbb utóbb egy hevesebb vérmérsékletű védő összetöri őt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#15278 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Christensen-t felejtsük már el végre, Zouma szintúgy rém gyenge, soha sem lesz egyikőjükből sem top védő. Tomoriből ellenben még lehet, ő, Rüdiger és egy minimum 26-28 éves topkategóriás kh kellene, mert amíg ez a védelem nincs megoldva, részsikerek lehetnek, de komoly eredményről, akár egy bajnoki top 4 helyezésről kár is beszélni.

Abraham, James és Kovacic hozták kb ma is a szintet, Mount se volt annyira gyenge, de a többiektől, Kepától kezdve Azpin és Willi-n át a középhátvédekig kritikán aluli volt ez a mai.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15279 Hozzászólás Szerző: Szabi »

mikel12 írta:Remelem, hogy szerencse a szerencsetlensegben, hogy jokor jott ez az egesz es vedok utan nezunk. Zoumaban sajnos mindig benne van a hiba, akarhany jo meccse lehet, ilyen megmozdulasai mindig lesznek. Christensen pedig szimplan szar. Az az ember vedo letere szerintem egy fejparbajt nem nyert, bohocot csinaltak belole egesz meccsen, en sosem tartottam nagy vedonek, tolem barmikor eligazolhat, nem fog hianyozni. Rudiger nagyon kell vissza, es hat Tomorival kene jatszatni.
Pedig Zouma a leggyengébb a jelenlegi állományból, egy inkonzisztens fos az ember, aki egy BL-döntő 90. percében is lazán kirúgja a saját lábát, annyira egy középszer suta szerencsétlenség. Christensen fizikumban és fejjel gyenge, de lábon legalább megoldja, inkább játszatnám őt Rüdiger mellett, mintsem a franciát. Remélhetőleg igazolunk egy klasszis védőt és kettejük közül valamelyiket elpasszoljuk télen, remélem Zouma-t. Sose értettem páran itt mire fel sztárolják, egy fosadék csapatban, amelyik a kiesés ellen küzdött bemutatott pár szerelést még anno Mourinho alatt és azóta azért sajnáljuk szegényt, mert volt egy súlyos sérülése. A Stoke is kapott 150 gólt a bajnokságban, de mégis tapsikoltak itt neki néhányan, hogy ő márpedig milyen jó teljesítményt hoz náluk. Egy nagy frászt, semmi keresnivalója egy Chelsea kaliberű csapat kezdőjében, 4-5. védőcserének maximum elmegy.

CHO is katasztrófa egyébként, 30 perc alatt két értelmes megmozdulása nem volt, bár a társak se nagyon passzoltak neki. Lampardnak be kéne dobnia a kezdőbe, kicsit formába kéne hozni, mert eddig olyan, mintha Iwobi vagy Walcott futkosna a csapatunkban, nem pedig egy olyan szupertehetség, aki kibulizott a nyáron magának egy orbitális szerződést.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15280 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Nem láttam az egész meccset csak az utolsó 30 percet, de annyi is bőven elég volt.
Ahogy néztem a mi gondunkat nem biztos, hogy az oldaná meg ha jönne top CB, mert ennél gyengébb védelem sem kap olyan gólokat mint mi, szerintem itt a fő gond a védelem rossz megszervezése.
Kepa is a válogatottba mikor véd nem kap ilyen gólokat úgyhogy lehet ha egy jól megszervezett védelem lenne előtte akkor ő sem hibázna annyit.
Persze felmenteni nem akarom a védelmünket mert ettől függetlenül azért nem kéne minden meccsen ilyen gólokat beszopni.
Lampard nem tudom mit lát Christensenbe, mert sajnos én semmit.
Középpályánk is szerintem jobb volt Jorginho-val és Kovacic-al (pedig nagyon imádom Kantet de felejtsük el azt, hogy ő ennyire közel játszik az ellenfél kapujához, mert neki nem ez az erőssége).
Támadósorba is nagyon hiányzik az a kreativitás ami nyáron madridba ment, ezért kéne Sancho, mert akkor Abraham és Pulisic is sokat javulnának szerintem.
Örülök, hogy lehet igazolni mert nagyon ráfér a csapatra főleg a védelemre, de a középpályára is jó lenne valaki olyan aki erős visszafejelgeti a labdákat és megvívja a test test elleni csatákat olyan mint mondjuk a realba Casemiro vagy a pool-ba Fabinho city-be Fernandinho stb.
Nagyon ideges voltam arra, hogy ilyen semmire kellő lófasz bíró fújja megint a meccsünket aki arra ad szabadrúgást Sidibe-nek, hogy visszaüt Pulisicnek majd elesik a saját lábába de lehetne még sorolni eszméletlen szarul vezette a meccset ez a kutya.
nem tudom milyen lesz a Lille elleni meccs, de a mostaniakból kiindulva nagyon nehéz meccs lesz, pedig jót tenne a januári átigazolásoknak is ha tovább mennénk a bl csoportkörből.

Válasz küldése