Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#1581 Hozzászólás Szerző: Crap »

Broja nem egy nagy szám és most extra nehéz dolga van, mert Jackson nélkül látható, hogy mennyire halott a középső rész.
Enzo mozog be megint 10esnek vagy csatár mellé csak tudnám minek... Ezzel egyszerre tűnik el ő a pályáról, marad ugyanolyan hátrányban a csatárunk és kerül emberhátrányba a középpályánk.

Semmi baj Disasi, meg a többiek ma is kikurhattak a labdát előre iveles néven vagy 10*

Gusto ha már 5* formában tért vissza, Poch gyorsan át rakja a bal oldalra, hogy kicsit vegyen már vissza a formájabol mert ez a jó játék nem ide való.

Gilly gyerek oke hogy totál haszontalan támadásban, (ő se jobbszélső ugye, hanem cb)de emiatt pazaroljuk el Palmert akinek semmi más dolga nincs mint az RB tamadasait helyettesíteni. Ott áll a jobb szélen és semmi másban nem tud bekapcsolodni ezen kívül.

Tragikus Pochtol ez az egész.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#1582 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Megint ki vannak herélve a szélen Mudrykék azzal, hogy posztidegen emberektől várja az edző, hogy nyissák a területet. Ez eddig értékelhetetlen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1583 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Hát ez vérlázító, asszem a második félidőt átengedem a mazohista hajlamuaknak.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1584 Hozzászólás Szerző: Izland »

BlueBlood1993 írta: 2024. január 6., szombat 20:13 Sterling ismer bármi más cselt mint előrebassza maga elé és fut? Shaun Wright Philips kéri vissza a vèdjegyèt :lol:
És tényleg. :lol:

Sterling jól kezdte a szezont, de az elmúlt pár hétben inkább a tavalyi formáját hozza.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1585 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Sterling ismer bármi más cselt mint előrebassza maga elé és fut? Shaun Wright Philips kéri vissza a vèdjegyèt :lol:

Avatar
Izland
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1586 Hozzászólás Szerző: Izland »

Moldván írta: 2024. január 6., szombat 20:09 Úgy írjátok ezeket, mintha a kupa meccsek bármikor is könnyűek lettek volna egy alsóbb osztályú csapat ellen. :D Nagy százalékban vér izzadós meccsek ezek. :D

Broja meg valóban másodosztályú csatár, mióta visszatért biztosan, azóta bevan szarva teljesen az ember.
Ez a kifogás nagyon gyengére sikerült, ne haragudj. :lol:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1587 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Izland írta: 2024. január 6., szombat 20:08
BlueBlood1993 írta: 2024. január 6., szombat 20:06 Eddig két másodosztályú csapat játszik, Broja a labdát nem tudja megtartani, ő mèg másodosztályba is kevés.
Werner akármekkora szerencsecsomag volt, ezerszer inkább őt nézném, mint Broját..
Kár, hogy a Sp*rs csap le rá, kölcsönben nálunk is elfért volna.

Amit Broja hoz, annyit tud Werner is, de ez már félig off.
Egyik """"""csatárunk""""""" èrtèkelhetetlenebb, mint a másik. Viccet félretéve nem volt soha rosszabb 9-es felhozatalunk (és durva de Jackson a kevésbé szar)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4797
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#1588 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Crap írta: 2024. január 6., szombat 20:05 Pont azon gondolkodtam, hogy rendesen bajban lennénk a feljutassal ha kiesnenk valamilyen pont levonás miatt. :D
Ez attól függ mennyi Ted Lasso-t néztek Boehlyék, ott egyből visszajutottak :lol:
Csak nekem van 98-as román válogatott hányingerem, ha Enzora nézek? :mrgreen:

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#1589 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Úgy írjátok ezeket, mintha a kupa meccsek bármikor is könnyűek lettek volna egy alsóbb osztályú csapat ellen. :D Nagy százalékban vér izzadós meccsek ezek. :D

Broja meg valóban másodosztályú csatár, mióta visszatért biztosan, azóta bevan szarva teljesen az ember.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1590 Hozzászólás Szerző: Izland »

BlueBlood1993 írta: 2024. január 6., szombat 20:06 Eddig két másodosztályú csapat játszik, Broja a labdát nem tudja megtartani, ő mèg másodosztályba is kevés.
Werner akármekkora szerencsecsomag volt, ezerszer inkább őt nézném, mint Broját..
Kár, hogy a Sp*rs csap le rá, kölcsönben nálunk is elfért volna.

Amit Broja hoz, annyit tud Werner is, de ez már félig off.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1591 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Eddig két másodosztályú csapat játszik, Broja a labdát nem tudja megtartani, ő mèg másodosztályba is kevés.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#1592 Hozzászólás Szerző: Crap »

AwayRoller írta: 2024. január 6., szombat 20:03
BlueBlood1993 írta: 2024. január 6., szombat 19:53 Uhh ez de szép volt. Ma Fernandez utcalány jó, mert végre hátrébb játszik. Az előbb egy remek becsuszas után lett a Sterling lövés most meg egy Xabi Alonso szintű passz.
Vagy csak megye szintű az ellenfél és középpályán nincs rögtön a nyakán valaki...
A 4. legtöbb gólt kapó csapat a Preston a champoban, úgyhogy illene lőni egy párat :roll:
Pont azon gondolkodtam, hogy rendesen bajban lennénk a feljutassal ha kiesnenk valamilyen pont levonás miatt. :D

Avatar
Izland
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1593 Hozzászólás Szerző: Izland »

Legalább eddig meccsben vagyunk.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4797
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#1594 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

BlueBlood1993 írta: 2024. január 6., szombat 19:53 Uhh ez de szép volt. Ma Fernandez utcalány jó, mert végre hátrébb játszik. Az előbb egy remek becsuszas után lett a Sterling lövés most meg egy Xabi Alonso szintű passz.
Vagy csak megye szintű az ellenfél és középpályán nincs rögtön a nyakán valaki...
A 4. legtöbb gólt kapó csapat a Preston a champoban, úgyhogy illene lőni egy párat :roll:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1595 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Uhh ez de szép volt. Ma Fernandez utcalány jó, mert végre hátrébb játszik. Az előbb egy remek becsuszas után lett a Sterling lövés most meg egy Xabi Alonso szintű passz.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1596 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Jó lenne egy magabiztos győzelem és Broja gól, hatha segítene valamit neki (bár ordít a csapat mindentől függetlenül egy csatárèrt).

Viszont egyelőre ez az első 10 perc nagyon álmos kezdés, semmi nem látszik az osztály különbsègből.

Sindu
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1597 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Sasur írta: 2023. december 31., vasárnap 11:07
Sindu írta: 2023. december 30., szombat 21:40
Az első félidőben 0,3 vs 0,3 volt az xG, 6 kaput eltaláló lövés nálunk,0 náluk, 2-0-lal mentünk félidőre, és már akkor ment az elégedetlenkedés. Ahelyett, h végre örülnénk, h egyszer ebben a utcalány szezonban többet rúgunk, mint amennyi az xG.
A második félidőben, és annak a végén tényleg csúnyán összeomlottunk, így utólag valóban kevésbé magabiztosan vertük őket, mint a nagyok, ahogy azt a statjaid mutatják, ebben igazad van.
Az milliárdot meg végül is sikerült pár értelmes játékosra is elkölteni, ha vannak ezek az egyéni villanások, vagy már ez is baj, hogy talán mégiscsak van minőség a keretben? Máskor meg középszerű falábú zsoldosozva van mindenki.
Tudom, hogy sajnos költői a kérdés, de ki ellen várjon az ember kombinatív játékot és mezőnyfölényt, ha nem a tabella utolsói ellen?
Szerintem 10x nem volt 3 jó passz egymás után emberhez az egész meccsen, bár nem számoltam.
Azt meg ne mondjuk már, hogy milyen jó a Luton megszorongatta nagyokat. Baszki asszem 18.-ik helyen vannak...

Transfermarkt alapján 103 millió a keret összértéke.

Én is értem, hogy ez a helyzet, hogy most ilyen szarok vagyunk, ezért nem is várok pl. Aston Villa, vagy Newcastle (hogy csak az erősebb nem tradicionálisan nagy csapatokat említsem) ellen győzelmet.
Viszont egy Luton Townt azért "szép", szebb játékkal ütni kéne. Szerintem.

Ennek ellenére örülök a 3 pontnak, csak semmi előrelépést nem látok egész évben. Volt az Arsenal meg a City meccs, elhittem, elhittük, hogy a bab is hús és azóta a legtöbb meccs ugyanaz a fos semmi.
34 gólt lőttünk 20 bajnokin idén, tavaly az egész Pl szezonban 38-at. Ez előrelépés. Jóval többet kaptunk, ez visszalépés. Kicsit több pontunk van, ez inkább stagnálás.

Mi számít dominálásnak? Helyzetek, magas labdabirtoklás, magas xG? Sok meccsen megvolt idén, jobb napokon még Potternél is, csak kikaptunk közben. Emiatt a labdabirtoklás statot egy ideje teljesen irrelevánsnak tartom. 35 vagy 65 közt mindegyikkel lehet nyerni, mi általában 65-tel vesztünk.

Idén a MU mosott le minket a pályáról idén egy teljes meccsen, ott nagyobb verést is érdemeltünk volna a 2-1-nél.

Ami a szép játékot illeti, nem tudom, mi számít annak, sztem sosem arról voltunk híresek. Scolari idején volt szép játék, nem tartott sokáig, és sokra nem mentünk vele, meg az Ancelotti éra jobb szakaszaiban volt még szép játék. Azokat leszámítva eredményes játékunk volt, domináns középpályával. A két BL-döntőnket meg bunkerfocival hoztuk le.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#1598 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. december 31., vasárnap 10:03 Moises Caicedo today: 11 duels won, 36/37 passes, 2/2 long balls, 5 tackles, 0 times dribbled past

Mi lesz ha végre elkezdi jól is használni Poch.
Meg mi lesz ha klaaszikus vedekezo-szervezo kozeppalyas lesz mellette stabilan es nem Gallagher akinek nen ez az igazi posztja. Ő vegez most el minden melót a kozeppalyan.

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Aktuális meccsek

#1599 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Sindu írta: 2023. december 30., szombat 21:40
Az első félidőben 0,3 vs 0,3 volt az xG, 6 kaput eltaláló lövés nálunk,0 náluk, 2-0-lal mentünk félidőre, és már akkor ment az elégedetlenkedés. Ahelyett, h végre örülnénk, h egyszer ebben a utcalány szezonban többet rúgunk, mint amennyi az xG.
A második félidőben, és annak a végén tényleg csúnyán összeomlottunk, így utólag valóban kevésbé magabiztosan vertük őket, mint a nagyok, ahogy azt a statjaid mutatják, ebben igazad van.
Az milliárdot meg végül is sikerült pár értelmes játékosra is elkölteni, ha vannak ezek az egyéni villanások, vagy már ez is baj, hogy talán mégiscsak van minőség a keretben? Máskor meg középszerű falábú zsoldosozva van mindenki.
Tudom, hogy sajnos költői a kérdés, de ki ellen várjon az ember kombinatív játékot és mezőnyfölényt, ha nem a tabella utolsói ellen?
Szerintem 10x nem volt 3 jó passz egymás után emberhez az egész meccsen, bár nem számoltam.
Azt meg ne mondjuk már, hogy milyen jó a Luton megszorongatta nagyokat. Baszki asszem 18.-ik helyen vannak...

Transfermarkt alapján 103 millió a keret összértéke.

Én is értem, hogy ez a helyzet, hogy most ilyen szarok vagyunk, ezért nem is várok pl. Aston Villa, vagy Newcastle (hogy csak az erősebb nem tradicionálisan nagy csapatokat említsem) ellen győzelmet.
Viszont egy Luton Townt azért "szép", szebb játékkal ütni kéne. Szerintem.

Ennek ellenére örülök a 3 pontnak, csak semmi előrelépést nem látok egész évben. Volt az Arsenal meg a City meccs, elhittem, elhittük, hogy a bab is hús és azóta a legtöbb meccs ugyanaz a fos semmi.
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#1600 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Moises Caicedo today: 11 duels won, 36/37 passes, 2/2 long balls, 5 tackles, 0 times dribbled past

Mi lesz ha végre elkezdi jól is használni Poch.

Válasz küldése