Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8121 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Werner bármilyen nyomorék is a kapu előtt, ha pályán van és nem a vonal mellé van szegezve, akkor nem félóránkrént vannak helyzeteink... Tessék ott is a gólja.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#8122 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Ha itt elkapják újra a fonalat, lehet egy jó eredmény Madridban.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#8123 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Igy kell menni Realnak is neki. 8) Werner is jó ma

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#8124 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Úristen Mount, mi helyzetfelismerés....
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#8125 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Így kell ezt csinálni, csóri Timo

dacultras
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#8126 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Werner...
Van ilyen?
De legalább Alonso beveri :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dacultras 2022. április 9., szombat 16:08-kor.

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Aktuális meccsek

#8127 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Felvételről visszanéztem, mert azt mondták jó meccs volt, és mivel nem akartam kihagyni a Brentford meccset sem, azt is.
Kár volt.

Gondoltam írok egy jó káromkodós kommentet, és elküldöm az összes játékost melegebb éghajlatra, de inkább csak annyit, hogy volt szezon, amikor 15 gólt kaptunk egész szezonban, és több mint 4 évig nem vesztettünk a Stamford Bridgen.

Utolsó két meccs: 2 - 7

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#8128 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Sajnos vegtelenul elszomoritott a tegnapi merkozes, nem is a vereseg tenye, hanem ahogy kikaptunk. 3 olyan egyeni hiba vezetett a golokhoz, ami ezen a szinten nem fogadhato el. A visszavagot megnezem termeszetesen, de nem vagyok tul optimista, annak ellennere sem, hogy ez a Real Madrid boven verheto kategoria.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#8129 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ezt még Kantéhoz.

Kante had the lowest passing accuracy of all Chelsea's central midfielders. He did not complete a single dribble, win a single tackle, make a single interception or make a single clearance.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#8130 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cappy írta: 2022. április 7., csütörtök 16:43 Szerintem sem történt tragedia. Benzema zsenialitasan es a hibainkon ment el a meccs. Valamint Chris is jol bearazta magat ujra, Vinicius rendesen szo*atta a tagot.

En nem latom lefutottnak a parharcot, egy jo napot kifogo es koncentralt Chelsea barkinek el tudja kenni a szajat.

A csereket mondjuk nem ertettem most. Kantet hiba volt lecserelni, ahogy Lukakut is behozni. Ha a helyzetenel Havertz van ott, akkor szerintem abbol gol lett volna.
Kante egy rakas szar volt. Jorginho helyett en Kovat kezdettem volna, Lukakuval semmi baj nem volt. Tobbszor is befekudt a vedo olebe csak oda kellett volna passzolni azt a utcalány labdat.

Elso felidoben kellene egy golt rugni, majd Madridban es akkor idegesek lehetnek a Realosok, ideje hogy Ok legyenek hibara kenyszeritve.

+ egy Soton elleni gyozelem jo lenne kezdesnek, de nagyon nehez meccsre szamitok hetvegen.

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#8131 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Szerintem sem történt tragedia. Benzema zsenialitasan es a hibainkon ment el a meccs. Valamint Chris is jol bearazta magat ujra, Vinicius rendesen szo*atta a tagot.

En nem latom lefutottnak a parharcot, egy jo napot kifogo es koncentralt Chelsea barkinek el tudja kenni a szajat.

A csereket mondjuk nem ertettem most. Kantet hiba volt lecserelni, ahogy Lukakut is behozni. Ha a helyzetenel Havertz van ott, akkor szerintem abbol gol lett volna.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8132 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dízel írta: 2022. április 7., csütörtök 14:42 En nem latom ilyen borusan a helyzetet. Oke a Brentford az csunya volt, de a real ellen egyresz nem gaz kikapni, raadasul szerintem nem jarszottunk rosszul, nagyot kuzdottek a sracok, eleg komoly tempo volt es nagy iram. Benzema gyors ket golt fejelt ket zsenialis passzbol. A 3. pedig egy egyeni hibabol szuletett.
Visszavagon tuti nagyon kemenyen fogunk ismet kuzdeni. Lehet nem gyozunk es nem jutunk tovabb, de egy kemeny meccsre szamitok es egy ikszre. De mondom siman benne van az is hogy nyerunk.
Amilyen helyzet uralkodik a csapat korul ez is komoly teljesitmeny. (Nem, nem a brentfordra gondolok.) :)
Irigylem az optimizmusod. Én 1% esélyt látok a továbbjutásra és amúgy meg kb 20 percet fociztunk, a 70. perctől kezdve, szóval ezt a nagy kuzdest én sehol nem láttam.

Persze hozzáteszem ebben a helyzetben amiben vagyunk igazából csak a papírforma érvényesült.

Nyáron óriási nagytakarítás kéne, próbáljunk valahogy fiatalokat beépíteni/visszahozni és a kiégett, semmire kellő "sztárokat" elhajtani gyorsan.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#8133 Hozzászólás Szerző: Dízel »

En nem latom ilyen borusan a helyzetet. Oke a Brentford az csunya volt, de a real ellen egyresz nem gaz kikapni, raadasul szerintem nem jarszottunk rosszul, nagyot kuzdottek a sracok, eleg komoly tempo volt es nagy iram. Benzema gyors ket golt fejelt ket zsenialis passzbol. A 3. pedig egy egyeni hibabol szuletett.
Visszavagon tuti nagyon kemenyen fogunk ismet kuzdeni. Lehet nem gyozunk es nem jutunk tovabb, de egy kemeny meccsre szamitok es egy ikszre. De mondom siman benne van az is hogy nyerunk.
Amilyen helyzet uralkodik a csapat korul ez is komoly teljesitmeny. (Nem, nem a brentfordra gondolok.) :)

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#8134 Hozzászólás Szerző: Bandi »

edeskeves írta: 2022. április 7., csütörtök 11:57 Meg ha esetleg otthon lenne a visszavago es 1 golos hatranybol, akkor azt mondom lehet meg esely, de a korulmenyeket figyelembe veve, szerintem eselytelen idegenben.

Mendy ritkan hibazik, de ez a hiba most nagyon sokba kerult, de szerintem a tavalyi formajaval kiszedte volna legalabb az egyik fejeset is Benzemanak..
Elég jó lejtmenetbe kezdtünk a válogatott szünet után, ha a hétvégén a Southampton ellen is hasonló lesz a játékunk akkor nem nagyon kell reménykedni a fordításban, ha összekapnák magukat nagyon gyorsan a játékosok, akkor lehet még egy kis esély ha a szerencse is mellénk áll.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#8135 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Meg ha esetleg otthon lenne a visszavago es 1 golos hatranybol, akkor azt mondom lehet meg esely, de a korulmenyeket figyelembe veve, szerintem eselytelen idegenben.

Mendy ritkan hibazik, de ez a hiba most nagyon sokba kerult, de szerintem a tavalyi formajaval kiszedte volna legalabb az egyik fejeset is Benzemanak..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#8136 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Havertz tenyleg sokat fejlodott talan a legtobbet az elmult evekben.

Minden parharcba belemegy, utkozik, felszantja a palyat elol es még golokat is tud hozni.

Mikor ide kerult emlekszem sokszor elnyomták, probalkozott trukokkel de lassunak tűnt a mozgasa.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#8137 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Így van. Nagyon fontos a következő meccs elején egy gyors gól. Ha sikerül, omnan bármi lehetséges.

A Madrid azt hiszi hogy már továbbjutott és hogy meg van az ellenszerünk, higyjék csak ezt.

Pozitívum: Havertz tegnap is nagyon jó volt. Brutális a mezőnymunkája, a középpályán és a támadószekcióban minden területen lehetett látni. Ha visszalép labdáért 1 tempóval felgyorsul a csapat és zömében onnan indulnak a valamire való akciók. Érezni, hogy bíznak benne a társak és nagyra tartja a közönség.

Negatívum: Ebből lehetne párat írni, de nekem a legnagyobb csalódás Mendy. Úgy védett idén mint Cech vagy Van Der Sar fénykorában, felépítette magát a világ legjobbjai közé és most ezt földig rombolja a teljesen amatőr lábjátékával. Minden meccsen van egy olyan szituáció amikor szarul passzol vagy túl sokat vár és letámadják. A kövi meccsen fixen kezdeni fog mert Tuchel sose rak ki senkit egyből a bakiját követően, de a Real ellen Kepát kezdetném.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#8138 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nem lehetetlen egyáltalán még a párharc. Egy 1. félidei góllal hamar ideges lehet a Madrid. + Militao nem lesz

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#8139 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Engem nagyon idegesit ez az 1-3 szerintem egyaltalan nem igazsagos, ha Mendy nem ajandekozza oda azt a golt az elejen akkor a Real 0 kapuralovessel zarta volna a masodik felidot.

Az ilyen hibara nincs edzo aki fel tudna keszulni sajnos, foleg egybol a masodik felido elejen amikor gondolom volt egy terv, de ez mindent felboritott, igazabol az egesz parharcot.

Benzema extra volt a helyzeteinel, Lukakunak viszont nem kellett volna extranak lennie, hogy legalabb 1 golt osszehozzon, vicc az ember es szamomra teljesen ertheto miert nem jatszik, az viszont nem, hogy miert igazoltak le, foleg ennyi penzert.

Ha osszevetjuk a helyzeteket szerintem max egy dontetlen lett volna igazsagos, de 2 golos Real gyozelem max a sajat szurkoloiknak az, akik amugy is vakon vannak es mindenki utalja oket ez miatt.

Tavaly Mendy hozta a bravurokat es talan kiszedte volna legalabb az egyik Benzema fejest is, most viszont meg pluszba hibazott egyet. Kar erte, szerintem 2 golos hatranyt nem tudunk ledolgozni idegenben.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8140 Hozzászólás Szerző: Pityee »

frankieboy08 írta: 2022. április 6., szerda 23:02
kecske01 írta: 2022. április 6., szerda 22:55 Ezt Tuchel baszta el. Mi a faszért kellett a 343-at feladni?
Nem értek egyet, a kezdő ugyan szerintem nagyon jó volt, de James mai nemlétező védőmunkája mellett Vini tól sok helyet kapott és Christensen is gyenge volt ma. Félidőben szerintem jól nyúlt bele Tuchel, kellett egy stabilabb ember Vini-re és ugyan a 3. gól miatt visszább állt a Real, de a mésodik félidőben sokkal jobbak voltunk hátul a kontráknál és ehhez szerintem kellet a 4 védő.
Sztem meg szar volt a kezdő. Nálam Ziyech, Kova és Chalo is kezdett volna.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése