Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#14261 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Pityee írta:Milyen véletlen egyébként, hogy bekerül a két szerencsecsomag (Christensen, Kepa) a kezdőbe és mindjárt bekapott gólok meg vesztett pontok vannak...
Zoumát is említsd meg :roll:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14262 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Milyen véletlen egyébként, hogy bekerül a két szerencsecsomag (Christensen, Kepa) a kezdőbe és mindjárt bekapott gólok meg vesztett pontok vannak...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#14263 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Wernerek meg forgolodnak mint a john travoltas mem, hogy hova jottek. Rughatnak ezek meccsenkent 2-3 golt ha ugyan ennyit be is szopunk. Egyszeruen frank szarik a vedekezesre, majd lesz valahogy alapon kirak par jatekost. Vonja vissza teljesen a vedok elo kantet, mert barki van hatul valamelyik ugyis szerencsetlenkedik. Volt 3 meccsunk amiket papirom be kellett volna huznunk. Ebbol egy sikerult. Most majd jonnek a nehezebb meccsek ahol tenyleg oda kell raknia mindenkinek magat. Hat kivancsi leszek...

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#14264 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Én nem éreztem úgy, hogy Lampard ma rosszul meccselt volna. Ziyech behozatala - 72. perc - várható volt és mindenki meghúzta volna. Ráadásul azt a Mountot váltotta, aki ma a szürkébb napjait idézte, sokszor azt éreztem, hogy nála dadogott a leginkább a labda a támadók közül. Az már mondjuk más kérdés, hogy Ziyech kifejezetten enerváltnak tűnt, mintha csak Loftus-Cheeket láttam volna. Sokat hagyott ki, így mondjuk ez érthető. Remélem a hozzáadott értéke drasztikusan növekszik hosszú távon.

James behozata Pulisic helyett is ült szerintem, én is védekező játékost hoztam volna be, és ráadásul pont Puli helyett. Neki is sok volt még 90 perc. Talán hamarabb meg lehetett volna húzni ezt a cserét.

Abraham pedig tudjuk, hogy nem a gólszerzésért, hanem a beívelések és a fejpárbajok megnyeréséért jött be. Ehhez mérten én inkább talán Tomorit vagy Giroudt hoztam volna be, de nem ezen ment el a mérkőzés.

Hanem olyan dolgon, amit nem írnék elsősorban Lampard számlájára. Havertz labdaelhagyása nem taktikai hiba volt, ahogy Zouma kiváló hazaadása és Kepa balfácánkodása sem. Az utolsó gólra már hamarabb azt tudnám mondani, hogy a pontrúgás-védekezésen ment el.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14265 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Most a nyomorult válogatott meccsek miatt nem tud összeszokni a védelem. Jo lenne ha stabilan játszana a kezdő 4 védő és a kapus. Addig ez sajnos mindig időzített bomba. Nem csak Kepa volt benne a golokban, de megint vicc ami a második golnál volt, luftot rugott...Mendy elvileg már lesz ujra hál istennek. Második félidőt jol átengedtük nekik.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14266 Hozzászólás Szerző: broduer »

Modern foci ide vagy oda, de Lampardot sajnos ki fogják rúgni, ha nem lesz képes összerakni a védekezést valahogy. Ilyen védelemmel/védekezéssel a top 4-ért fogunk küzdeni, a BL-ben meg esélyünk nem lesz. Ezek a szikár tények. A modern futballban is mindennek az alapja a védekezés, attól függetlenül, hogy a támadófoci a preferált. De ez így nem fog menni Frankie. Nem miattam, nem miattunk, de a board és Abra eredményeket vár.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14267 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem mondom hogy ki kell rúgni Lampard-ot, de lassan valami fejlődést kéne mutatni védekezés terén, mert ez kritikán aluli és Thiago Silva nem fogja varázsütésre megoldani a problémáinkat hátul. Plusz ma is jóval előbb frissíteni kellett volna , CHO vagy Abraham is lendületet vitt volna a játékunkba, Werner és Havertz is el voltak fáradva a vége felé. Szóval sok a hiba Lampard-nál is és ennyi elköltött pénz után nem fogja azt nézni Abra hogy a 4. helyért küzdünk.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#14268 Hozzászólás Szerző: Traxver »

idén nem fognak beleférni az ilyen meccsek...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14269 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ma kb 25 percet játszott a csapat. Az ilyen sima 2-0-ákat nem lehet eladni, ha Lampard valamit is el akar érni itt ennél jóval több kell.

Sevilla, majd United, elég húzós lesz.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#14270 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Amúgy ez egy jó meccs volt, csak el kell vonatkoztatni, hogy a védelem egy NB2-es csapat erejével ér fel. Kár, hogy ennyire rányomja a bélyegét. 3 gól mellé 3-t kapni picsa nagy luxus.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14271 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jólvan bazdmeg.nyert meccset így elcseszni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14272 Hozzászólás Szerző: Dante »

Jorginho ma focistára hasonlít.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14273 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta:Szerintem jobb hogy Kepa nem ment labdára lendületből, simán lehetett volna piros és 11-es. Az meg hogy valami nem sikerül előfordul, plusz az önbizalma is 0 az ehhez hasonlók miatt. Konkrétan a saját védelme hozzá állandóan kiszolgáltatott helyzetbe, nem csoda hogy nem 100%-os fejben. (Az első gól is eladott labda, egy passz és gól...)
:lol: Ezt most te sem gondolhatod komolyan. 1,5 éve nem sikerül semmi az embernek, azért ez már elég sok. Szar a védelem is ez nem kérdés de ha lenne legalább egy átlagos kapusunk, aki néha tudná javítani a védők szerencsétlenkedését akkor jóval előrébb tartanánk. Biztos vagyok benne hogy a 20 PL kapusból minimum 16-17 megoldotta volna ezt, nézd vissza, simán el kellett volna rúgnia.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#14274 Hozzászólás Szerző: Crap »

Drogbert írta:Ne hibaztassuk emberek mindenre kepat....a vedelmunk borzaszto christensennel meg zoumaval bajnoki cimet nem lehet nyerni...tomori eros fiatal es a leggyorsabb vedonk es ott van silva. Veluk kell jatszani nem zoumaval meg a gagyaba tojossal.
Szerintem is így van. Első gólnál Havertz elbaszta, de az nem Chelsea szint, hogy Chris nem volt a helyen addigra hanem még mozizta a passza utáni eseményeket. Kutya kötelessége lett volna vissza zárni egyből, főleg hogy egész meccsen állhatott. Kepa se Chelsea szint persze, de a második kabaré gól előtt is sokszor hozták nehéz helyzetbe a saját védők. Ma a legkevésbé ő van benne ezekben.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#14275 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Dante írta:
vigh92 írta:Ez már olyan, mintha szándékosan csinálná :lol:
Zouma?

Ez miért Kepa hibája? Zouma a 16-os szélen adta ellenfélnek...
Miért Kepa hibája? Azért, mert bár Zouma labdája borzalmas volt, még így is odaért, de ahelyett hogy kirugta volna a a francba, vagy legalább kiteszi szögletre a "lábbal jó" kapusunk megint egy pipogya f@sz volt és nem bírta eltalálni a labdát.

Előbb állítanám be a visszavonult Cech-et az igazgatói posztjáról, minthogy ezt a szerencsétlent lássam mégegyszer a kapuban. Elég volt.
211! NEW RECORD!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14276 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem jobb hogy Kepa nem ment labdára lendületből, simán lehetett volna piros és 11-es. Az meg hogy valami nem sikerül előfordul, plusz az önbizalma is 0 az ehhez hasonlók miatt. Konkrétan a saját védelme hozzá állandóan kiszolgáltatott helyzetbe, nem csoda hogy nem 100%-os fejben. (Az első gól is eladott labda, egy passz és gól...)

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#14277 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Ne hibaztassuk emberek mindenre kepat....a vedelmunk borzaszto christensennel meg zoumaval bajnoki cimet nem lehet nyerni...tomori eros fiatal es a leggyorsabb vedonk es ott van silva. Veluk kell jatszani nem zoumaval meg a gagyaba tojossal.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#14278 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Dante írta:
vigh92 írta:Ez már olyan, mintha szándékosan csinálná :lol:
Zouma?

Ez miért Kepa hibája? Zouma a 16-os szélen adta ellenfélnek...
Zouma is hibás, de basszus, Kepa mellé csúszik a labdának?! Ilyen nincs a világon...

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14279 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:
vigh92 írta:Ez már olyan, mintha szándékosan csinálná :lol:
Zouma?

Ez miért Kepa hibája? Zouma a 16-os szélen adta ellenfélnek...
Ez Zouma hibája, DE gyanítom sok kapus elindult volna lendületből, nem megállva mint Kepa, és simán odaért volna a labdára. De ettől ez még Zoumáé

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14280 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Hmmm, kepa újra megvillant, zouma hathatós segítségével. Grat, visszahozták őket.
Na ez az, gyors válasz!

Válasz küldése