Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9921 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szégyen volt ez a félidő. 9 védekező játékossal álltunk ki hazai pályán a city ellen, persze, hogy 0 kapuralövésünk volt 1 félidő alatt. A norwichnak elnézném ezt a hozzáállást, de nekünk nem, semmi sem indokolja. A city pazarul támad le, de ennyi, nem kell tőlük beszarni.

Félidőben úgy kezdeném, hogy Jorginho - RLC csere, kell valaki aki támadni is tud a középpályán, nem tudjuk kihozni a labdákat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#9922 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

At kell allni 3-4-3 ra.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#9923 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jobb a city, vegig nyomnak, semmi esely kihozni a labdat es tamadast epiteni. Nem kontrakra epitettunk, de innentol csak az jatszik. Remelem szunetbe lesz akkora valtozas mint az elozo meccsen volt. Alonso tenyleg lassu, de talan nem lesz gond. Azert durva hogy james helyett be tud ugrani egy thiago silva. 8)
Havertz talan tudna valamit frissiteni a tamadojatekon, de felek o is lassu lesz hozza.
A meccs kepe alapjan egy iksznek orulnek, igy nem kapunk ki a kopasztol.

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#9924 Hozzászólás Szerző: Crap »

Mai napon úgy érzem ez a 3 kp kicsit túl sok és a 2 támadó nagyon kevés.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#9925 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Ha ennyire kontrára játszunk akkor nem túl jó ez a felállás mert kb Werner az egyetlen gyors emberünk. Reméljük Tuchel kitalál valamit a félidőben mert ekkora nyomást nem biztos hogy kibírunk 90 percig.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#9926 Hozzászólás Szerző: broduer »

Alonso lassu és körülményes labdakihozatalban. Benne van az emiatt kapott gól. Oliver minden kis szart lefúj. Így nem lesz sok sanszunk.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#9927 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Na akkor James 1-2 hétre off, kicsit aláfordult az a boka még grealish ellen

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9928 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Alonso nagyon lassú fejben ehhez a meccshez, kezd a baloldal lyukasnak látszani, pedig oda van a legtöbb emberünk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#9929 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2021. szeptember 25., szombat 13:49 Silva miért nem játszik? Túl jó? Pont az ilyen meccsekre kellene ő.
Voltak kisebb problémái az edzésen, amúgy kezdett volna.. De sztem ez a hármas is elég jó eddig :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9930 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Silva miért nem játszik? Túl jó? Pont az ilyen meccsekre kellene ő.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#9931 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2021. szeptember 25., szombat 13:29 Ki mit tippel? Szerintem zsinórban 4x nem lehet elverni a cityt. Szerintem X
Sztem akár 2-3 góllal is nyerhetünk :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9932 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ki mit tippel? Szerintem zsinórban 4x nem lehet elverni a cityt. Szerintem X
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#9933 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Meg Tuchel ebben (is) rarzett hogy RLC leginkabb a palya kozepen hasznalhato már. Mikor Lamps kiprobalta 2 eve akkor kirakta a palya széle fele. Ahol kb semmit se ért. Talan tenyleg még igy lehet neki visszaut hogy vefekezesbol tamadasba gyorsan fel tudja hozni a labdakat. Meg elég önzetlen jatekos az most is latszott.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#9934 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ráadásul itt nem is a megéréssel van a baj, hanem a sérülésekkel. Már Sarri alatt is remekül játszott amíg el nem mentünk a libalegelore bohockodni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9935 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2021. szeptember 24., péntek 8:24
Bubi írta: 2021. szeptember 23., csütörtök 15:05 Valakivel anno itt volt egy vitám, arra reagáltam, hogy szerinte RLC 1v1ben gyenge. Perpillanat szvsz neki van a legnagyobb repertoárja a csapatban.

Remélem fel tudja majd venni a gyors passzos labdakihozatalaink ritmusát és kiszorítja Jorginhot. Jó lenne egy ilyen erős, magas ember kpra, tegnap se vesztett fejpárbajt.
Bárcsak RLC feltudná magát olyan szintre hozni, mint mondjuk Milinkovic-Savic. Eléggé nagy hiány a középpályánkon egy fizikailag erős játékos mint SMS. De sajnos sztem őt már tönkretették a sérülések.
A tegnap előtti után én bizakodó vagyok. Tartalékos volt a villa, de magasan kiemelkedett a mezőnyből. Az angolok amúgy is későn érnek, időben van még.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#9936 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. szeptember 23., csütörtök 15:05 Valakivel anno itt volt egy vitám, arra reagáltam, hogy szerinte RLC 1v1ben gyenge. Perpillanat szvsz neki van a legnagyobb repertoárja a csapatban.

Remélem fel tudja majd venni a gyors passzos labdakihozatalaink ritmusát és kiszorítja Jorginhot. Jó lenne egy ilyen erős, magas ember kpra, tegnap se vesztett fejpárbajt.
Bárcsak RLC feltudná magát olyan szintre hozni, mint mondjuk Milinkovic-Savic. Eléggé nagy hiány a középpályánkon egy fizikailag erős játékos mint SMS. De sajnos sztem őt már tönkretették a sérülések.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9937 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Valakivel anno itt volt egy vitám, arra reagáltam, hogy szerinte RLC 1v1ben gyenge. Perpillanat szvsz neki van a legnagyobb repertoárja a csapatban.

Remélem fel tudja majd venni a gyors passzos labdakihozatalaink ritmusát és kiszorítja Jorginhot. Jó lenne egy ilyen erős, magas ember kpra, tegnap se vesztett fejpárbajt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#9938 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kulcsfontossagu meccs volt ez Ruben-nek, de hosszú út áll még előtte. Ezzel csak a belépőt vette meg Tuchel-nel az első csapatba, a főpróba majd bajnokin lesz amikor esélyt kap megint. Mélyről indul, de ha elkerülik végre a sérülések és Tuchel tudja kamatoztatni a (sztem) egyedi képességeit, akkor ott folytathatja ahol Sarri alatt abbahagyta.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#9939 Hozzászólás Szerző: James Lee »

CHO-val kapcsolatban nagyon csalódott vagyok. Amennyire a bögyömben volt az óriási mellénye miatt, annyira megkedveltem később, mikor a Lampard-éra második felében bőven mutatott olyan szintet, ami bizakodásra adott okot.
Fogalmam sincs, mi a rosseb lehet a háttérben, valószínűleg Tuchellel nem tud azonosulni, de nagyon remélem, hogy sürgősen kölcsön lesz adva. Én nem mondanék még le róla véglegesen, fejben kell érnie.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9940 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Azért ne feledjük, hogy Ceballos se igazán vált be a PL-ben, nagyjából hasonló játéktudású a két ember, simán elképzelhető, hogy Saulnak is beletörik a bicskája az angol kalandba.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése