Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#11161 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Anti írta: 2021. május 12., szerda 21:27 Baszki, Werner 2.0???
nyugiii... rúg min 2t :D

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#11162 Hozzászólás Szerző: Anti »

Baszki, Werner 2.0???
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#11163 Hozzászólás Szerző: Anti »

Ha nincs Chris, Azpit én főleg a két döntőre pihentetném.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11164 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2021. május 9., vasárnap 13:00 Baromi jó érzés volt, hogy bebizonyosodott, hogy a futball márpedig büntet és végre mi voltunk az eszközei. A city előtt is ott voltak a lehetőségek, nem is beszélve Aguero elpofátlankodott büntetőjéről. A két visszafújt gólunk is felébreszthette volna őket. Ráadásul nem csak náluk, de nálunk is voltak pihenő alapjátékosok.
Nem érzem úgy, hogy ez a meccs a mérvadó, de bemelegítésnek és harci szellem fokozónak nagyon jó volt ez a comeback. Kíváncsian várom, milyen lesz a BL döntő, mikor mindkét oldalon az A csapat játszik. Bízom benne, hogy Chris is felépül addigra, ha nem, James jobbra, Azpi középre. Zoumát felejtsük el ilyen meccseken, ha a kezdőről van szó.
Egyetértek. Bírom Zoumat meg minden, de őt a BL döntőben nem szabad a pályára engedni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#11165 Hozzászólás Szerző: Dízel »

James rohadt jo volt! Szoval kell o a kezdobe! Silva, rudi alap. Sajnalnam ha chris nem epulne fel, de azpi tudna hozni a a 3 cb kozul az egyik szelsot.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11166 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Baromi jó érzés volt, hogy bebizonyosodott, hogy a futball márpedig büntet és végre mi voltunk az eszközei. A city előtt is ott voltak a lehetőségek, nem is beszélve Aguero elpofátlankodott büntetőjéről. A két visszafújt gólunk is felébreszthette volna őket. Ráadásul nem csak náluk, de nálunk is voltak pihenő alapjátékosok.
Nem érzem úgy, hogy ez a meccs a mérvadó, de bemelegítésnek és harci szellem fokozónak nagyon jó volt ez a comeback. Kíváncsian várom, milyen lesz a BL döntő, mikor mindkét oldalon az A csapat játszik. Bízom benne, hogy Chris is felépül addigra, ha nem, James jobbra, Azpi középre. Zoumát felejtsük el ilyen meccseken, ha a kezdőről van szó.

fst200
Hozzászólások: 904
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11167 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pilgrim írta: 2021. május 9., vasárnap 10:54 Buszke vagyok a csapatra, erre a 3 pontra nem szamitottam. A masodik felidoben egesz jol jatszottunk, ellentete volt az elso felidei teljesitmenyunknek. Az Arsenalt el kell picsazni, bosszut kell allni azert a decemberi meccsert.

Christensenrol tud valaki valamit? Azt irjak, hogy vege a szezonjanak, remelem nem igy lesz.
kerestem de semmit se találtam Tuchel nyilatkozatán kívül.. :/
remélem senki se sérül le

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#11168 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pilgrim írta: 2021. május 9., vasárnap 10:54 Buszke vagyok a csapatra, erre a 3 pontra nem szamitottam. A masodik felidoben egesz jol jatszottunk, ellentete volt az elso felidei teljesitmenyunknek. Az Arsenalt el kell picsazni, bosszut kell allni azert a decemberi meccsert.

Christensenrol tud valaki valamit? Azt irjak, hogy vege a szezonjanak, remelem nem igy lesz.
Christensenben is benne van a hiba, de ha off a szezonja az hatalmas gond lenne. Zouma tegnap megint bebizonyította, hogy mennyit ér. Amelyik védelemben ő benne van, az kilószámra nyeli a gólokat sajnos. Ebben az esetben nagyon óvni kell majd a maradék 3 (Azpi, Silva, Rüdi) védő egészségét a BL döntőre.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#11169 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Buszke vagyok a csapatra, erre a 3 pontra nem szamitottam. A masodik felidoben egesz jol jatszottunk, ellentete volt az elso felidei teljesitmenyunknek. Az Arsenalt el kell picsazni, bosszut kell allni azert a decemberi meccsert.

Christensenrol tud valaki valamit? Azt irjak, hogy vege a szezonjanak, remelem nem igy lesz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#11170 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2021. május 8., szombat 23:18
edeskeves írta: 2021. május 8., szombat 21:20 Szerintem tiszta tizi volt a Zoumas eset, hihetetlen hogy a VAR szobakban kik ulhetnek..
Viszont ellenunk is tevedtek mar sokszor ami pontokba kerult, ez most nekunk jott jol. A masodik felido mar sokkal jobb volt, nagyon extra ez a 3 pont. Tenyleg eljutottunk oda, hogy mindenki ellen van eselyunk nagykepuseg nelkul. Ezt nem sokan gondoltuk volna szerintem par honapja..
Tiszta tizi? Wtf akk sztem nem ugyanazt a szituációt néztük. Zouma hozzá sem ért Sterling lábához, gyakorlatilag amint érezte Sterling hogy mögötte van Zouma, kinyomta a valagát és próbált kontaktot keresni. Ahelyett hogy megpróbálta volna befejezni a helyzetet csak az esés járt az agyában, sztem jól döntött a spori, hogy nem kajálta meg a műesését, több ilyen döntés kellene.
Én is inkább azt éreztem hogy Zouma lába hozzá se ért. Ott toporgott a lábaival, Sterling kitolta a seggét és várta hogy összeakadjanak. Lehet volt testtel valami kontakt amit érzett, de hogy Zouma nem kaszálta el, nem koccantotta meg, az szinte biztos.

Amugy is egy paraszt gyökér az a Sterling, Azpi véletlen megütötte, fel akarta segiteni és ott is méltatlankodott.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11171 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta: 2021. május 8., szombat 21:20 Szerintem tiszta tizi volt a Zoumas eset, hihetetlen hogy a VAR szobakban kik ulhetnek..
Viszont ellenunk is tevedtek mar sokszor ami pontokba kerult, ez most nekunk jott jol. A masodik felido mar sokkal jobb volt, nagyon extra ez a 3 pont. Tenyleg eljutottunk oda, hogy mindenki ellen van eselyunk nagykepuseg nelkul. Ezt nem sokan gondoltuk volna szerintem par honapja..
Tiszta tizi? Wtf akk sztem nem ugyanazt a szituációt néztük. Zouma hozzá sem ért Sterling lábához, gyakorlatilag amint érezte Sterling hogy mögötte van Zouma, kinyomta a valagát és próbált kontaktot keresni. Ahelyett hogy megpróbálta volna befejezni a helyzetet csak az esés járt az agyában, sztem jól döntött a spori, hogy nem kajálta meg a műesését, több ilyen döntés kellene.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#11172 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szerintem tiszta tizi volt a Zoumas eset, hihetetlen hogy a VAR szobakban kik ulhetnek..
Viszont ellenunk is tevedtek mar sokszor ami pontokba kerult, ez most nekunk jott jol. A masodik felido mar sokkal jobb volt, nagyon extra ez a 3 pont. Tenyleg eljutottunk oda, hogy mindenki ellen van eselyunk nagykepuseg nelkul. Ezt nem sokan gondoltuk volna szerintem par honapja..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11173 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megadható volt mindkét 11es, de szerintem egynél több ilyet nem szabad befújni. Az elsőnél volt akasztás, Gilmour lába ottmaradt, a másodiknál viszont csak arra játszott sterling hogy 11es legyen.

Összességében elégedettek lehettünk volna a döntetlennel, habár a 2. félidöben sorra alakítottuk ki a helyzeteket, szintekkel jobbak voltunk.

Jorginhora kitérnék: a beállását követően hirtelen könnyedén előre jutottak a labdák, olajozott lett a labdakihozatal. Egy dologban klasszis a srác: amikor kell mindig tisztán megjátszható. Egyre több tőle a jó indítás és jól is védekezik, szóval én kezdem megérteni, hogy mit látnak benne. Örülnék ha maradna.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#11174 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Amugy Timo a meccs embere reszemrol :D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11175 Hozzászólás Szerző: James Lee »

fst200 írta: 2021. május 8., szombat 20:30 Piros lap miatt egyébként se kellett volna Sterlingnek pályán lennie :).. Szerintem nem volt az, nem rúgta össze a lábát, el se lökte
Szerintem sem. A kitolt seggű csak lefeküdni óhajtott.

fst200
Hozzászólások: 904
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11176 Hozzászólás Szerző: fst200 »

James Lee írta: 2021. május 8., szombat 20:27
Dante írta: 2021. május 8., szombat 20:23 Amúgy mi a francnak csere csatár, amikor itt a szélsőként hitvány Alonso...? Semelyik játékosunk nem érkezik így a kapu elé és talán csak Giroud-ban van még az hogy bármelyik testrészével kapura tudja helyezni.

Nem igazán kedvelem a spanyolt, de Jolly Joker támadóként a legevidensebb választás.
Most épp érkezett rá CHO is, aki szvsz jobban meg is érdemelte volna, amilyen szépen elindította a támadást.
De igen, be tud alibizni párat az érkezéseinek köszönhetően.

Más: Zouma tizi szituációról mik a vélemények? Mert hogy erről fog hisztizni a kopasz, az biztos :D
Piros lap miatt egyébként se kellett volna Sterlingnek pályán lennie :).. Szerintem nem volt az, nem rúgta össze a lábát, el se lökte

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#11177 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Biztos voltam h megnyerjuk a merkozest :wink: johetnek a vizipuskasok es jovohet vegen a rokak kipofozzuk oket :twisted:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11178 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Dante írta: 2021. május 8., szombat 20:23 Amúgy mi a francnak csere csatár, amikor itt a szélsőként hitvány Alonso...? Semelyik játékosunk nem érkezik így a kapu elé és talán csak Giroud-ban van még az hogy bármelyik testrészével kapura tudja helyezni.

Nem igazán kedvelem a spanyolt, de Jolly Joker támadóként a legevidensebb választás.
Most épp érkezett rá CHO is, aki szvsz jobban meg is érdemelte volna, amilyen szépen elindította a támadást.
De igen, be tud alibizni párat az érkezéseinek köszönhetően.

Más: Zouma tizi szituációról mik a vélemények? Mert hogy erről fog hisztizni a kopasz, az biztos :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11179 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Micsoda SZÍV gyerekek... Idegenben, 1-0ról megfordítani és megnyerni Silva, Chilwell, Mount, Jorginho és Havertz nélkül....

Újra jó meccset nézni, önbizalommal űlök le minden meccs elé, legyen az bárki, hazai vagy idegenbeli meccs...

Ez igen, emelem kalapom.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

zs198
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#11180 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Szép volt fiúk!
3.-ok vagyunk!!!!!!
Sajnálom, hogy nem láthattam….
GO BLUES

Válasz küldése