Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26861 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:nezheto volt a mai meccs, de sracok, ez csak a sheffield volt a bridge-en... raadasul a meccs elejen leserult az egyetlen veszelyes tamadojuk. ha ilyenkor se tudnank legalabb nehanyat villantani akkor akar le is huzhatnank a rolot.
majd ha a 3 point lane-en is igy nyomjuk hetfon, az mar valami eredmeny lesz. ez teljesen sima meccs volt.
Jó persze igaz, de én nem is várok ilyen játékot mondjuk a MU ellen. Ott elég, ha nyerünk. Amit hiányolok, hogy a City ellen is meg tudtuk volna csinálni ugyanezt szerintem, mint azt már írtam. Meg még pár további meccsen is idén. Kell a közönségszórakoztató, szép játék, hogy ne lehessünk állandóan mások céltáblája az ilyen-olyan játék miatt. Idén még a Watford ellen tudtunk hasonlót produkálni, meg talán a legelső meccsen a szezonban a City ellen. Több nem jut eszembe.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#26862 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Bárcsak minden ilyen simán menne hétfőn a Tottenham ellen... :!:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26863 Hozzászólás Szerző: undertow »

neil warnock:
"The first goal is - how can I say without being too insulting? - poor marking! But they are a fabulous side and I think we did fantastic to lose 3-0!"

:lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26864 Hozzászólás Szerző: undertow »

nezheto volt a mai meccs, de sracok, ez csak a sheffield volt a bridge-en... raadasul a meccs elejen leserult az egyetlen veszelyes tamadojuk. ha ilyenkor se tudnank legalabb nehanyat villantani akkor akar le is huzhatnank a rolot.
majd ha a 3 point lane-en is igy nyomjuk hetfon, az mar valami eredmeny lesz. ez teljesen sima meccs volt.

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#26865 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Nagyon jó játékkal és szépen játszottunk, és én is sokkal jobban örülök egy ilyen győzelemnek, mint egy City-s nek. Na de ezt már túltárgyaltuk...
Mindennel egyetértek amit eddig leírtatok, tehát sok hozzáűznivalóm nincsen. Ötletes volt a játékunk, a védők remekül megoldották feladatukat. Nekem közülük is Boula tettszett nagyon, már a Sp*rs elleni meccsen is írni akartam, hogy remek voltak a felívelt labdái. A középpálya is nagyon tetszett. Makelele a megszokott atombiztos vkp. szerepét remekül beröltötte, SWP-re most egy rossz szavam sincs, jól játszott, végre úgy, ahogy igazán tud. A Lamps Ballack csere remek húzás volt José-tól, hisz így Lampard is pihent egy félidőt, meg Ballack is. Szemmel láthatóan Ballack sokkal jobban tud játszani, ha csak rá hárul az irányítószerep, a fejese is szép volt. Shevával nagyon megvoltam elégedve, a gólja csodálatos volt, Kalou is jól nyomta, Drogba egy kicsit "álmos" volt, de ez sem gond, amikor így játszunk.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26866 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kezdjük azzal, hogy elégedett vagyok a csapattal, nagyon is, kár, hogy csak ilyen mérkőzéseken tudunk ennyire felszabadultan játszani, mint a mai. SWP szerintem ma is nagy hibaszázalékkal játszott, de nincs egy rossz szavam sem rá, ma megtette a magáét két (vagy másfél) gólpasszal, összességében jó játékot mutatott. Robben hihetetlenül játszott, mintha Essient láttam volna: a pálya minden egyes posztján feltűnt, remekül cselezett, szerelt, rengeteget futott, nem önzőzött (csak egyszer), összességében a régi önmagát idézte. Ballack beállásának én örültem, s jól látszott, hogy Lampard nélkül sokkal többet vállalt, remekül iránytott, kár, hogy eddig nem mutatott a maihoz hasonló teljesítményt. A védelem sallangmentesen tette a dolgát, Make ismételeten nagyot focizott. Egyedül Seva lecserélésével nem értettem egyet: egyrészt ma nagyon jó volt, másrészt a helyére beállt Drogba kicsit unottan játszott. Gondolom azért lépett pályára, hátha talál egy gólt, amivel egy lépéssel közelebb kerülhetett volna a gólkirályi címhez, de hát ez van, nem lehet minden meccsen a topon. MOTM címre elég sokan esélyesek nálam is, ennyi remek egyéni teljesítményből nehéz választani, de a lényeg, hogy mindemellett csapatként is remekül helyt álltunk. Nagyszerű kiugratásokat, labdákat lehetett látni, komolyan mondom, öröm volt nézni a játékunkat. Grat a csapatnak a mai teljesítményhez!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26867 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Nagyon jó meccs volt, ez a CHELSEA!!! Hibátlanul fociztunk, Boula és A.Cole jól segítették a támadásokat, a Carva,Terry kettős megint remek volt,Cech-nek nem volt szinte semmi dolga.A középpálya is jó volt,Lamps és Maka átlagosan játszott,SWP-vel kivételesen meg vagyok elégedve. :wink: A támadósor kiváló volt: Robben megint szenzációs formában volt, Sheva játéka nagyon tetszett (nálam ő a MOTM),Kalou meg nagy formában van :) A cserék sem tűntek rossznak: Balle beállásának örültem, főleg miután fejelt egy gólt :D Drogba elég nagyképűvé ment át, de ez 1 meccsbe belefér,PF. sem volt annyira rossz
(de bv. posztra :? ) :)
Yes, We BLUE!!!

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#26868 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Zsoca87 írta:Szeritnem jól játszottunk nagyon, és örülök h Lamps pihenhetett egy kicsit. :D

Szerintem SWP nagyon jó volt, főleg h nem a saját posztján játszott, hanem középen is rengetegszer feltűnt. Robben nálam MOTM.
Egyetértek... :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26869 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szeritnem jól játszottunk nagyon, és örülök h Lamps pihenhetett egy kicsit. :D

Szerintem SWP nagyon jó volt, főleg h nem a saját posztján játszott, hanem középen is rengetegszer feltűnt. Robben nálam MOTM.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#26870 Hozzászólás Szerző: twopac »

jól mondta zombori terry jelenleg a világg legjobb védője!
mindörökké chelsea!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26871 Hozzászólás Szerző: mourinho »

csak ugy, mint swp. o is jo volt hiaba irta zenzo, hogy benazik. mindenki jo volt ma, egyelore meg nincs MOTM nalam. azt sajnalom, hogy nem rugtunk meg 1-et es akkor maris hoztunk volna egy golt a mu-n.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#26872 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Gólt is fejelt, ráadásul most nem volt olyan szar! Sőt, jól játszott! Bárcsak mindig így lenne! :)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26873 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Chelseafan írta:Csak Ballack be ne jöjjön!!! Most legalább van sebesség és lendület elől! Ha bejönne, tuti lelassulna a tempó...
:lol: Bejött
Chelsea FOREVER!!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#26874 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Csak Ballack be ne jöjjön!!! Most legalább van sebesség és lendület elől! Ha bejönne, tuti lelassulna a tempó...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#26875 Hozzászólás Szerző: twopac »

szabálytalanságok 2-5 az nem semmi!szerintem philips eddig nem is olyan rossz!magához képest persze!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26876 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:Na így kellett volna játszani a City ellen is! Ezt vártam akkor is! Hatalmasat fociztunk az első félidőben, még SWP bénázása sem tudja lelohasztani a kedvem! Seva és Robben fantasztikus, Kalou nemkülönben! Ballack behozásával pedig szerintem José is érzi, hogy ez a meccs nagyarányú győzelemmel is zárulhat (mintahogyan megtehette volna ezt a Citeh ellen is), de mind1! Remek a csapat, remek a játék (és végre egy normális bírói teljesítmény!)
Zenzo ne legyél ünneprontó :wink: :D
Nemis bénázik,egy beadást nézöknek lött,de amugy nem rossz!
De most nagyon offenziv a gárda!
Chelsea FOREVER!!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#26877 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A hátsó alakzat is nagyot játszik, Terry és Carvalho szinte hibátlan, Cole és Khalid is megbízható hátul, sőt utóbbi egyre többet megy előre és nem is teszi rosszul!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26878 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na így kellett volna játszani a City ellen is! Ezt vártam akkor is! Hatalmasat fociztunk az első félidőben, még SWP bénázása sem tudja lelohasztani a kedvem! Seva és Robben fantasztikus, Kalou nemkülönben! Ballack behozásával pedig szerintem José is érzi, hogy ez a meccs nagyarányú győzelemmel is zárulhat (mintahogyan megtehette volna ezt a Citeh ellen is), de mind1! Remek a csapat, remek a játék (és végre egy normális bírói teljesítmény!)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#26879 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

mekkora jó ez a Ballack-WrightP csere :shock: :)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26880 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Ez már foci,csak igy tovább!sztem se kell Ballack most!Majd a vége felé Make vagy Lampi helyére!Had pihenjenek!
De Murit ismerve SWP (sajna)lemegy Ballack be és tartjuk az eredményt...
Chelsea FOREVER!!!

Válasz küldése