Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#15081 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bandi írta:Tipikus meccs, megszereztük a vezetést aztán hagytuk visszajönni a meccsbe őket, le mertem volna fogadni hogy egy szögletből kiegyenlítenek. Remélem Lampard összekapja őket, különben megint pontvesztés lesz ebből...
Bejött végülis, mondjuk nem egy tipikus szöglet gól volt, de mindegy... egyszerűen nem tud lezárni meccseket ez a csapat...

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#15082 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

hogy lehet így elbaszni egy kész meccet!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15083 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

cech19960320 írta:
adrian1989 írta:Várható volt.
Jön a vak és élete gólját veri mi meg nem tudjuk kihasználni a helyzeteket!
mondjuk ez a "vak" ez egy kibaszott technikás játékos, lőtt már rengeteg durva gólt.
én nem láttam még tőle semmit eddig, mindegy borítékolható volt.
Lampard szarul cserélt ma Pulisic sokkal jobb volt mint CHO Mount Kovacic csere nem volt feltűnő ma egyikük sem remekelt.
mindegy ott folytatjuk ahol abbahagytuk nincs stabilitás szükség van új érkezőkre.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#15084 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

adrian1989 írta:Várható volt.
Jön a vak és élete gólját veri mi meg nem tudjuk kihasználni a helyzeteket!
mondjuk ez a "vak" ez egy kibaszott technikás játékos, lőtt már rengeteg durva gólt.

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#15085 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Bandi írta:
Dízel írta:Nincs ezzel semmi baj, ki kell vedekezni az olyan meccsbeli idoszakokat ahol ok tamadnak. Mi sem es senki sem tamad masszivan 90 percig. Most vedekeznunk kell, ugyis elfaradnak akkor megint mi jovunk.
Csak az a gond hogy az esetek 90%-ában nem szoktuk tudni kivédekezni az olyan időszakokat.
Mint ahogy most sem. Hihetetlen ha rugunk egy golt utana mennyire lealunk es varjuk, hogy kitamadjanak.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15086 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Várható volt.
Jön a vak és élete gólját veri mi meg nem tudjuk kihasználni a helyzeteket!

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#15087 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta:Nincs ezzel semmi baj, ki kell vedekezni az olyan meccsbeli idoszakokat ahol ok tamadnak. Mi sem es senki sem tamad masszivan 90 percig. Most vedekeznunk kell, ugyis elfaradnak akkor megint mi jovunk.
Csak az a gond hogy az esetek 90%-ában nem szoktuk tudni kivédekezni az olyan időszakokat.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#15088 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nincs ezzel semmi baj, ki kell vedekezni az olyan meccsbeli idoszakokat ahol ok tamadnak. Mi sem es senki sem tamad masszivan 90 percig. Most vedekeznunk kell, ugyis elfaradnak akkor megint mi jovunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15089 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bandi írta:Tipikus meccs, megszereztük a vezetést aztán hagytuk visszajönni a meccsbe őket, le mertem volna fogadni hogy egy szögletből kiegyenlítenek. Remélem Lampard összekapja őket, különben megint pontvesztés lesz ebből...
Kéne még egy gól, uraltuk a játékot végén jöttek föl.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#15090 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Tipikus meccs, megszereztük a vezetést aztán hagytuk visszajönni a meccsbe őket, le mertem volna fogadni hogy egy szögletből kiegyenlítenek. Remélem Lampard összekapja őket, különben megint pontvesztés lesz ebből...

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15091 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:
Dízel írta:. Volt olyan idoszak amikor mar top caliber csapat voltunk, epp, hogy 1-1 jatekos kellett volna betomni a lyukakat, megsem tettuk. Ettol fuggetlenul, megint ott allunk, hogy 2-3 minosegi jatekossal es egy kis tapasztalatszerzessel a fiatalok reszerol es mar meg is lennenk. Remenykedjunk.
Ez már az utolso remény. Ha most se erősít megfelelően a klub akkor tényleg soha és felejtse el mindenki a nagyobb álmokat. A kassza fullon van, az edzővel lehet hosszutávra tervezni és nem ugat, a vezetőségben már van korábbi játékos (Cech) és egy csomo fiatal akiket meg se kellett vásárolni.
Mondjuk azt hozzatennem, hogy az igazi mozgast nem most varom hanem majd nyaron, mert telen azert nehez erdemben erositeni nem szeretik ilyenkor elengedni a kulcsjatekosokat.
Viszont tegyenek meg mindent, ha egy kis esely is mutatkozik, hogy tudunk normalis jatekost venni, mert kellene a BL jovore, anelkul joval nehezebb lenne nagy neveket idehozni. Engem leginkabb ez erdekel ebben a szezonban, hogy meglegyen jovore a BL es kozben szerezzenek tapasztalatot a fiatalok. Hogy vegul 2-3-4 helyezes nem feltetlen szamit.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15092 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta:. Volt olyan idoszak amikor mar top caliber csapat voltunk, epp, hogy 1-1 jatekos kellett volna betomni a lyukakat, megsem tettuk. Ettol fuggetlenul, megint ott allunk, hogy 2-3 minosegi jatekossal es egy kis tapasztalatszerzessel a fiatalok reszerol es mar meg is lennenk. Remenykedjunk.
Ez már az utolso remény. Ha most se erősít megfelelően a klub akkor tényleg soha és felejtse el mindenki a nagyobb álmokat. A kassza fullon van, az edzővel lehet hosszutávra tervezni és nem ugat, a vezetőségben már van korábbi játékos (Cech) és egy csomo fiatal akiket meg se kellett vásárolni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#15093 Hozzászólás Szerző: Dízel »

En nem csipem williant, de tenyleg big up neki az utobbi teljesitmenyeert. Mondjuk igy megjobban utalom, hogy mindezidaig is benne volt ez a faktor, csak ugy gondolta h eleg a fel goz is. Szerintem is igaz, hogy ebbe a fiatalos uj kozegbe most o a legrutinosabb, felneznek ra a fiatalok, es nem egy sokadrangu valaki hazard, kante es a tobbi utan. Egyebirant az, hogy “pont” most kene megerositeni a csapatot igaz, de ez mindig is fennallt. Volt olyan idoszak amikor mar top caliber csapat voltunk, epp, hogy 1-1 jatekos kellett volna betomni a lyukakat, megsem tettuk. Ettol fuggetlenul, megint ott allunk, hogy 2-3 minosegi jatekossal es egy kis tapasztalatszerzessel a fiatalok reszerol es mar meg is lennenk. Remenykedjunk.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15094 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Van egy erdekes arca sokszor ami miatt ugy tunhet mintha szarna az egeszbe es teljesen erdektelen, de szerintem ez nem igy van csak ilyen az arcjateka vagy nem tudom hogy kell mondani :D
A multban teljesen egyetertek es tagadhatatlan, hogy volt eleg sok gyenge meccse, szerintem az egyik ok ami miatt most jol jatszik, hogy erzi a vezerszerepet es a tobbiek ugymond felneznek ra, vezeto tud lenni kozottuk es igy felszabadultabban jatszhat, nyilvan Mount meg Tammy nem fogjak letolni stb.
Es olvastam is hogy mindenki kedveli es jol erzi magat itt ebben a kozegben. Pont ezert remenykedek, hogy pl Sanchonak vonzo lehet ez a jelenlegi klub most, fiatal jatekosok ahova konnyen be tudna illeszkedni es akik kovetik a jatekosokat instan tenyleg lehet latni hogy jo baratok is egyben, osszetarto keretrol lehet beszelni es harcolnak egymasert.
Epp ezert gondolom, hogy itt a soha vissza nem tero alkalom megerositeni 2-3 komolyabb nevvel ezt a keretet, mert a jovoben nem gyengen versenykepes lehetne a csapat.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15095 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

én csípem Willan-t, de néha szarik bele az egészbe és ez az ami bosszantó, nem azzal van a baj, hogy hibázik mert ki nem CR és Messi sem tökéletes ők is rontanak ziccert vagy van, hogy elpattan tőlük a labda.
szerintem mikor savazva van az csak azért van mert mindenki tudja itt, hogy mire lenne képes.
tegnap voltak hibái, de rengeteget melózott a mezőnybe.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#15096 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Igazad van, az elmúlt időszakban voltak kiemelkedő meccsei. Nagyon régóta várom/várjuk tőle ezt a játékot, de az elmúlt évekből kiindulva nem fog ez sokáig tartani. Az meg, hogy nincsenek dicsérő kommentek (én láttam néhányat) annak is betudható, hogy sokan nem felejtették el az elmúlt éveket pár jó meccs miatt.

Természetesen ez csak az én véleményem. :)

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15097 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta:Btw Willian megint nagyot játszott.
A masodik gol elott 87. percben erdemes megnezni mekkora sprintet vagott le, foleg az orzojehez kepest..
Mondjuk oszinten szolva mikor kitolta nagyon jobbra azt hittem vege az egesznek, de aztan megoldotta szerencsere. Akik megszoltak, hogy a rangadokon nem csinal semmit, az utobbi ketton vastagon benne volt a gyozelmekben. Bar ilyenkor nem latom itt a dicsero kommenteket, mint amikor gyengebb es ket oldalon at savazva van, de kritizalni mindig kenyelmesebb es elvezetesebb. Tartom magam a korabbi velemenyemhez, hogy ebben a szezonban nagyreszt nem nagyon erheti kritika sem a jatekat sem a hozzaallasat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15098 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Btw Willian megint nagyot játszott.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#15099 Hozzászólás Szerző: Bandi »

James Lee írta:Azt még hozzáfűzném, hogy szvsz Lamptey is nagyon jól szállt be, Tammy kiugratása külön gyönyörű volt :mrgreen:
Lampard: "That was my question to Jody, are you sure [Lamptey] can handle this moment in this game, which is a tough moment, and Jody was like 'yeah, course he can, he's that kind of lad and he'll make something happen'...he helped change the game."

Azért nem semmi mennyire bízik a stáb a fiatalokban :) Egyébként már téli szüneten volt, tegnap szóltak neki hogy be kéne ugrania edzésre, ma pedig tényleg nagyon jól szállt be. Kár hogy nem balhátvéd :mrgreen:

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15100 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Nem tudom miért erőltette Lamps kétszer is a toti elleni 3-5 felállást, főleg hogy nem Alonso játszik, pedig neki az nagyon fekszik, nah de szerencsére gyorsan kapcsolt és jól cserélt, gratulálok a csapatnak, Odoi egyetlen jó megmozdulasa az volt amikor eladta a saját tizenhatosunknal a labdát és majdnem gólt kaptunk, mert ebből kontraztunk és lett meg a vezetés :)

Válasz küldése