Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23121 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Na mindjárt vérszemet kapnak!

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23122 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Bazmeg Kürtő!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#23123 Hozzászólás Szerző: laczze »

Egyébként baromira imádom Luizt, 4 ember fut az ellenfél után plusz elfut 2 mellett Luiz meg odaáll és megállítja mint egy fal. Hihetetlen a fickó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára laczze 2017. április 5., szerda 21:28-kor.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6923
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#23124 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szep volt. Bassza meg pedig mennyire a mi fordulonk lehetne.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23125 Hozzászólás Szerző: kazomester »

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#23126 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

utcalány ISTEN BASSZA MEG EGÉSZ MECCSEN A KAPU ELŐTT PASSZOLGATÁST

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#23127 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta:Uff :| hát ezzel a vereséggel szerintem senki se számolt mikor nézték az utolsó pár forduló sorsolását...CP ellen, ráadásul otthon, ez a 3pont még fájhat a későbbiekben... mert sajnos még meleg lehet a pite így a bajnokság végére. Most kell a fejmosás a mi keresztapánktól, mert a kövi meccseken simán el lehet szórni ezt az előnyt.. sziti hazai, united vendég és akk még becsúszhat ilyen mai meglepi fiaskó. De talán időben jött ez a kis pofon a srávoknak és tudják hogy ez a bajnoki cím még nagyon nincs zsebben...
Ezt a meccset pont nem azért vesztettük el, mert elbízták volna magukat a játékosok, egyszerűen minden ellenünk volt, becsúszik sajnos évente 1-1 ilyen meccs. Ha leszarom módon játszottak volna, akkor kaphatnák a fejmosást, de nem erről volt szó...

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23128 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Николаевич írta:...pörög mint a döner hús.
itt vegem volt. :lol: :lol:

Nincs könnyű meccs a bajnokségban, de ezt a tegnapi produkciót fájó volt nézni. Az a sok kihagyott helyzet, te jó ég. :shock:
Én is inkább a Spurstól tartok. 3 meccset vesztettek csak idén, de azért lesz még pár nehéz meccsük.
A szezon vége még necces lesz.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6770
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#23129 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Uff :| hát ezzel a vereséggel szerintem senki se számolt mikor nézték az utolsó pár forduló sorsolását...CP ellen, ráadásul otthon, ez a 3pont még fájhat a későbbiekben... mert sajnos még meleg lehet a pite így a bajnokság végére. Most kell a fejmosás a mi keresztapánktól, mert a kövi meccseken simán el lehet szórni ezt az előnyt.. sziti hazai, united vendég és akk még becsúszhat ilyen mai meglepi fiaskó. De talán időben jött ez a kis pofon a srávoknak és tudják hogy ez a bajnoki cím még nagyon nincs zsebben...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#23130 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szerintem el fogjuk kapni a City-t. Ők nem fognak 10 emberrel védekezni meg időt húzni, mert nyerniük kell, a védelmük pedig gyenge. Hazard pedig az ilyen mecseken pörög mint a döner hús.

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23131 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

kiskacsa08 írta:Ez a meccs tisztán a szerencsén múlott. Nem jött ki ma a lépés, bal lábbal keltek fel a srácok. Meg kell verni a City-t a Stamfordon, és nem lesz semmi baj.
Persze, ezt így könnyű kimondani, de az sem lesz egy könnyű meccs. Az első meccsen is nagyon lefocizott minket a City, csak kihagyták üreskapura is párszor, aztán ahogy szokott lenni az ellenfél meg két helyzetből két gólt lő(ezek voltunk mi), de ha ott becsúszik egy vereség(a döntetlen sem sokkal jobb) akkor necces lehet még a vége...Ha jól tudom a Spursnek elég könnyű sorsolása van és a Cityt is magunkra húzhatjuk, nagyon nem kellett volna most ez a vereség.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Aktuális meccsek

#23132 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Ez a meccs tisztán a szerencsén múlott. Nem jött ki ma a lépés, bal lábbal keltek fel a srácok. Meg kell verni a City-t a Stamfordon, és nem lesz semmi baj.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#23133 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Bubi írta:
kazomester írta:
mikel12 írta:Nem lattam a meccset de benne van ez is. Ugy nez ki, hogy Moses nagyon fontos a csapat szamara. Conte jol kurja le oket, aztan mostmar ne kapjunk ki.
Ha nem láttad a meccset, fölösleges ilyen megállapítást tenned. Ugyanis legkevésbé Moses hiánya miatt kaptunk ki.
De benne volt, Pedro a támadásokat nagyon jól segítette és volt hátul is jó szerelése, de összességében Moses jobban összedolgozik a társakkal hátul, jobban érti a dolgát. Nagyon érződött a hiánya. Zaha szarrá szopatta a szélt.
egyetértek, kijelenthető hogy Moses hiánya felfedezhető ha visszanézzük a felvételeket.

első gól: pedro szarul passzol, majd matic még a tohonya visszazárása ellenére is szembe kerül a támadóval a 16os vonala előtt, miközben a csatár hátán a védő liheg a szerb fasz simán belepiszkálhatna a labdába de inkább megtorpan és nem tudja mit kellene csinálnia védekező játékosként, majd miután tovább ment a labda Alonsot csúnyán bebőrözték!
alapvetően ezt elbaszta több ember is és a felelősség alól nem bújhatnak ki, de pedro moses területéről adta a passzt bele lehet beszélni hogy itt lehet moses okosabban próbálja megjátszani a bőrt.
második gól: na ez ahol biztos hiányzott, Bentekét hosszú ideig nem fogta senki a szélen majd Luiznak kellett előre rohannia nehogy lendületből rávezessék, sajnos szerencsétlenül pattant a labda.

ebbe benne volt most Conte, nem lett volna szabad valóban Moses helyett Pedrot játszatni ez az elmúlt évben is megmutatkozott hogy Pedro nem túl hatékony védekezésben. ha lett volna egy kis töke meghagyja a 3-4-3 felállást, ezzel baszta el. Azpi Moses helyett, Azpi helyett meg Zouma és még Maticsot se kellett volna látni. ha Moses nem épül fel reménykedjünk hogy a City ellen meghúzza, ez a 3-5-2 nem ehhez a kerethez való ezzel rögtön hátrányba leszünk a City ellen hiába játszatja Pedro helyett a műbrazilt

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#23134 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Mondjuk az elképesztő, hogy n+1 beadásunk volt az ötösön belülre, mégsem volt ott soha senki, a kommentátorok mondták is, hogy Inzaghi már 5-6 gólnál járna a meccsen... Remélem a vezetőség már gőzerővel dolgozik Costa pótlásán, mert számomra ő lógott ki ma nagyon lefelé elölről, egész egyszerűen sikerült úgy is eltűnnie hosszabb időszakokra, hogy végig a CP kapuja előtt volt a labda. Pedro pedig nem jó sajnos wingbacknek, remélem, hogy legközelebb, ha nem lesz Moses, akkor Azpit tesszük arra a posztra (Aké, Zouma és Terry se lógna ki hátulról a védők mostani formáját ismerve).

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#23135 Hozzászólás Szerző: Dante »

Apinho írta:Gondoltam megnézem majd felvételről, mert dolgom volt. Aztán keresgélés közben megláttam az eredményt. Azt hittem rosszul látok! Mi a fasz??? Mi van, kiengedtek, hogy bírják a hátralevőket? Most már ott szarom le, Ezt nem nézem meg sehogy.
Nem is gondoltál arra hogy április elsejei tréfa? :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23136 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:
kazomester írta:
mikel12 írta:Nem lattam a meccset de benne van ez is. Ugy nez ki, hogy Moses nagyon fontos a csapat szamara. Conte jol kurja le oket, aztan mostmar ne kapjunk ki.
Ha nem láttad a meccset, fölösleges ilyen megállapítást tenned. Ugyanis legkevésbé Moses hiánya miatt kaptunk ki.
De benne volt, Pedro a támadásokat nagyon jól segítette és volt hátul is jó szerelése, de összességében Moses jobban összedolgozik a társakkal hátul, jobban érti a dolgát. Nagyon érződött a hiánya. Zaha szarrá szopatta a szélt.
2 védelmi hibából kaptunk 2 gólt, ezen felül volt 1 kaput eltaláló lövése a CP-nek. A mi 600 helyzetünkből/támadásunkból kellett volna még legalább 1et értékesíteni, amire képtelenek voltunk. Lehet, hogy Moses-szel megakadályozhattuk volna a gólokat (a 2.at talán), de, hogy elől ennyire felsüljünk, az elfogadhatatlan, és ezen Moses aligha változtatott volna.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23137 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Gondoltam megnézem majd felvételről, mert dolgom volt. Aztán keresgélés közben megláttam az eredményt. Azt hittem rosszul látok! Mi a fasz??? Mi van, kiengedtek, hogy bírják a hátralevőket? Most már ott szarom le, Ezt nem nézem meg sehogy.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9351
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23138 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:
mikel12 írta:Nem lattam a meccset de benne van ez is. Ugy nez ki, hogy Moses nagyon fontos a csapat szamara. Conte jol kurja le oket, aztan mostmar ne kapjunk ki.
Ha nem láttad a meccset, fölösleges ilyen megállapítást tenned. Ugyanis legkevésbé Moses hiánya miatt kaptunk ki.
De benne volt, Pedro a támadásokat nagyon jól segítette és volt hátul is jó szerelése, de összességében Moses jobban összedolgozik a társakkal hátul, jobban érti a dolgát. Nagyon érződött a hiánya. Zaha szarrá szopatta a szélt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23139 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:Nem lattam a meccset de benne van ez is. Ugy nez ki, hogy Moses nagyon fontos a csapat szamara. Conte jol kurja le oket, aztan mostmar ne kapjunk ki.
Ha nem láttad a meccset, fölösleges ilyen megállapítást tenned. Ugyanis legkevésbé Moses hiánya miatt kaptunk ki.

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#23140 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

https://www.youtube.com/watch?v=WZRROPz2n5o&t=36s" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése