Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22881 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Mikor voltunk utoljára ilyen rohadt pontatlanok?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22882 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ezért a pályáért picsàn lehet e rúgni a Burnley-t.. Nem csoda hogy senki nem tud itt nyerni, ez egy libalegelő. PL-csapatnak azért ne legyen már ilyen füve.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22883 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Akkor nézzük a 4-2-4et újra.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22884 Hozzászólás Szerző: laczze »

Mondjuk kicsit tovább égetve a Matic témát Fabre védekezésben sem rosszabb... támadásban/indításokban pedig összehasonlíthatatlan a kettő. Ezt mondjuk tudja mindenki, de így hogy látni Fabregast Maticnak még a mozgása is esetlen hozzá képest :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22885 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:De hát Matic akkor is jó amikor geciszar, nem tudom mit nem értetek ezen :D Amúgy ilyenkor már tényleg el kéne gondolkoznia a mesternek, hogyha Costa ennyire görcsös, elpattan tőle minden labda, akkor nem kéne-e megpróbálni a másik csatárt is játszatni majd. Mert hát végül is azért van ott a padon, nem? :roll:
Ezt mondjuk én sem értem. Addig míg atom formában volt Costa, oké hogy nem akarta őt lecserélni. De így, hogy gyakorlatilag észre sem venni, hogy a pályán van, akk felmerül a kérdés, hogy vajon miért nem lehet Batshuayt bedobni?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22886 Hozzászólás Szerző: laczze »

Végreeeee! Végre időben :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22887 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Na végre!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22888 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Apinho írta:Ha akarunk még gólt, meg nyerni, jöhetne Fabregas!
Még nem jött el a 70-75. perc. :)

CSODA :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kazomester 2017. február 12., vasárnap 16:54-kor.

cech19960320
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#22889 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Apinho írta:Ha akarunk még gólt, meg nyerni, jöhetne Fabregas!
igen, nem ártana.. meg mondjuk valahogy díjaznám alonso lejövetelét is, illetve Costa is igen gyenge most de ő úgyse fog lejönni

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22890 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Ha akarunk még gólt, meg nyerni, jöhetne Fabregas!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22891 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nem játszunk rosszul, sajnos ez a havas eső és a latyakos pálya nagyon nem fejszik a játékunknak.

Amazing24
Hozzászólások: 2488
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#22892 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kazomester írta:Ez a helyzet sem Matic hibájából indult.
Ne kezd mar :D csak pozitivan. Hibazni emberi dolog.

cech19960320
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#22893 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

igen, megint hibázott (nem vagyok vak és elfogult :) ) de ha gól ez sem Csak az ő lelkén száradt volna (attól függetlenül hogy az egészet ő indította.)
Jövőre nem lesz kezdő az biztos.

mint mondtam, nem matic mellett vagyok, csak nem szeretem hogy kizárólag egy embert teszünk bűnbakká a 3-4 játékos szerencsétlenkedése esetén... Ne egy ember nyakába varrjunk mindent, hanem akkor már ha le kell cseszni valakit, akkor mindenki legyen már lecseszve akiből bohócot csináltak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cech19960320 2017. február 12., vasárnap 16:38-kor.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22894 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ez a helyzet sem Matic hibájából indult.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22895 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bandi írta:
laczze írta:Olyan snassz mindig ezzel jönni, hogy "tipikus magyar mentalitás" máshol is megvannak a károgók az elégedetlenek nem csak nálunk, csak a külföldi fórumokba nem látunk ugye bele.
Egyeként sem a aporttól ered a mentalitás ugyhogy meglenne rá az okunk összességében ha így lenne, de a leggázabb dolog mindig ezt felhozni... mert a magyar így úgy....
Nem csak a fociban figyelhető ez meg, ne mondd már azt hogy nagy átlagban nem negatívan állnak hozzá az emberek itthon a dolgokhoz. Szoktam azért elég gyakran angol fórumokat olvasni, nyilván ott is megvannak a károgók, de közel sem olyan nagy arányban mint például egy magyar oldalon.
Akkor ez csak ez Angol-Magyar összehasonlítás így.
Persze ez mondjuk betudható sok dolognak nyilván egy osztrák/angol/német stbstb.... kevesbé negatív a 2000 €/£ fizetésével nem sok baja van na de ez meg már nagyon Off így.
A chelsea témánal maradva nem hinném, hogy a magyarok vérből negatívak és amiatt spécizték ki páran Matic ot pl.
Drogba,Lampard,Terry <3

Bandi
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#22896 Hozzászólás Szerző: Bandi »

laczze írta:Olyan snassz mindig ezzel jönni, hogy "tipikus magyar mentalitás" máshol is megvannak a károgók az elégedetlenek nem csak nálunk, csak a külföldi fórumokba nem látunk ugye bele.
Egyeként sem a aporttól ered a mentalitás ugyhogy meglenne rá az okunk összességében ha így lenne, de a leggázabb dolog mindig ezt felhozni... mert a magyar így úgy....
Nem csak a fociban figyelhető ez meg, ne mondd már azt hogy nagy átlagban nem negatívan állnak hozzá az emberek itthon a dolgokhoz. Szoktam azért elég gyakran angol fórumokat olvasni, nyilván ott is megvannak a károgók, de közel sem olyan nagy arányban mint például egy magyar oldalon.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3430
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#22897 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Alonso és matic nagyon lassúak a többiekhez képest, nekem most csak ez tűnik ki igazán, meg hogy Luiz ugy húzza a lábát, mint aki mindjárt összefossa magát, nem hiszem el hogy szegényt így ki kell használni addig amig fel nem adja a térde és kidől egy fél évre... Majd ha kapunk róla egy gólt mert nem bir rásprintelni az ellenfélre akkor mi lesz?

edeskeves
Hozzászólások: 3110
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22898 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kante meg Fabregas osszehasonlitasa szerintem hulyeseg, teljesen mas tipusuak.
Kante a szerelesekhez ert, Fabregas meg a jatekszervezesehez,kiszolgalashoz, mas stilus.
Most is o kellene, hogy beusse a labdakot azokra a helyekre amiket ebbol a keretbol csak o vesz eszre.
Kicsit fel kell porogni, mert igy nem lesz meg a 3 pont, kell egy kis plusz.
Igazabol Diego helyere el tudnek ma kepzelni egy olyan Batshuayt aki nem ennyire jatekhianyos, de elore max Willian fog jonni igy.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22899 Hozzászólás Szerző: kazomester »

De hát Matic akkor is jó amikor geciszar, nem tudom mit nem értetek ezen :D Amúgy ilyenkor már tényleg el kéne gondolkoznia a mesternek, hogyha Costa ennyire görcsös, elpattan tőle minden labda, akkor nem kéne-e megpróbálni a másik csatárt is játszatni majd. Mert hát végül is azért van ott a padon, nem? :roll:

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Aktuális meccsek

#22900 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Matic katasztrófa ma, amit a szabadrúgás előtt művelt, nem is értem...
Costa pedig olyan ügyetlen, mint aki most focizik először életében, jó megoldása nem volt még, több akció is elhalt nála.

A gólig nagyon jól játszottunk, akkor úgy éreztem, akár nagy arányú győzelem is lehet, de utána nagyon leültünk. Kéne egy gyors gól a második félidő elején.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Válasz küldése