Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22861 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ráfoghatjuk arra a bizonyos kézről lepattant passzra amiből aztán a góljukat lőtték, vagy a sok rossz bírói ítéletre, de valójában közünk nem volt a meccshez sajnos. Amellett, hogy agyon tudták tördelni a játékunkat simán tudták játszani a sajátjukat. Nagyon precíz, pontos volt az összjátékuk, Rashford pedig egy nagyon nagy tehetség. Baromi jól helyezkedik, baromi jól gyorsul és a végsebessége se semmi, emellett pedig elnyomhatatlan. Többször maradtak alul a védőink vele szemben test-test ellen ami nem semmi egy 19 éves sráctól.

Szerencséjük volt, pocsék volt a vezetés és az Old Trafford mai atmoszférájától bármelyik csapat berezelne, mi pedig úgy játszottunk mint tavaly általában...

Szvsz az egész 2017es naptári évben formán kívül vagyunk, pontosabban egy ember akinek a formájától nagyban függünk: Diego Costa. Costa január óta impotens, amíg ő szárnyalt addig az egész csapat jól működött, lesimáztunk mindenkit. Nincs baj a többiek formájával, egyszerűen csak befejező nélkül ennyit tudunk. Hozzuk a meccsek zömét mert Conte kihozza belőlük a maxot, de egy jó befejező nélkül az ilyen meccseken nagyon meglátszik a -1 ember hiánya. Én nem hiszem, hogy ez véletlen lenne, remélem nyáron eltakarodik ez a szarházi.

Ha találkozna valaki ZOUMA BICIKLICSELÉVEL, kérem, ossza meg velünk. Talán ilyen lassú mozdulatot profi futballpályán még nem láttam:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#22862 Hozzászólás Szerző: Traxver »

CHELSEA : Southampton(H), Everton(A), Middlesborough(H), WBA(A), Watford(H), Sunderland(H)
Tottenham : Crystal Palace(A), Arsenal(H), West Ham(A), Man. Utd.(H), Leicester(A), Hull(A)

nem lesz könnyű, se a Palace, se a WHU elleni idegenbeli meccsük

ha Soton Everton párosból tudnánk hozni a 6 pontot akkor meglesz a bajnokság...

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#22863 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

adrian1989 írta:
andrewm93 írta: kérdés Conte mennyire bízik meg Fabregasban, illetve Michyben. Meg kell nyomni a végét, nehogy már az endgame-ben hasaljunk el.

off: Egyetlen pozitívum az volt, hogy az alulértékelt Kante a 100milliós pénzeszsákot nem egyszer úgy szerelte, vagy állította meg, hogy az csak lesett.
igen ez minden meccsen pozitívum, de ez ma sajnos nem sokat ér, kell mellé egy Nainggolan!
Ezért írtam, hogy off. Jelentéke annyi volt, hogy élvezem, amikor nézem Pogba aranyat érő játékát.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22864 Hozzászólás Szerző: kazomester »

béla írta:
rafanadal írta:
kecske01 írta:Zouma biciklizik... :lol: Most kell menni lefekudni.
Jobban támad, mint Matic és Costa együttvéve. Sokat elmond erről a két szerencsétlenről.
Zouma is szarul játszott amúgy, azt se felejtsük el
Ma mindenki szar volt, lefelé semmiképp nem lógott ki.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#22865 Hozzászólás Szerző: putthelime »

A tököm kivan már Costával. Semmi labdarúgásra emlékeztetőt nem mutatott ma sem. Zsebeljük be érte a pénzt és ne is lássam többet kékben. Akárki jön (Morata / Lukaku), előrébb vagyunk.
They do now.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#22866 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

andrewm93 írta: kérdés Conte mennyire bízik meg Fabregasban, illetve Michyben. Meg kell nyomni a végét, nehogy már az endgame-ben hasaljunk el.

off: Egyetlen pozitívum az volt, hogy az alulértékelt Kante a 100milliós pénzeszsákot nem egyszer úgy szerelte, vagy állította meg, hogy az csak lesett.
igen ez minden meccsen pozitívum, de ez ma sajnos nem sokat ér, kell mellé egy Nainggolan!
Michyben semennyire nem bízik ma is 2 gólos hátrányban voltunk és mégsem kapott lehetőséget.
Fabregas megkapja a lehetőséget szerintem az Everton kivételével minden meccsen ő kezd majd Matic helyett.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#22867 Hozzászólás Szerző: béla »

rafanadal írta:
kecske01 írta:Zouma biciklizik... :lol: Most kell menni lefekudni.
Jobban támad, mint Matic és Costa együttvéve. Sokat elmond erről a két szerencsétlenről.
Zouma is szarul játszott amúgy, azt se felejtsük el

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#22868 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Most már nem tűnik olyan egyszerűnek az a 7 pont... Kegyetlen szar volt nézni a mai meccset, alibipasszokkal volt tele az egész. Amikor Zoumát támadó szélsőnek erőltették már majdnem annyira fájt, mint amikor ezt a (nem tudom szebben írni, elnézést) balf@sz Maticot látom téblábolni a pályán. Luiz és Costa szintén kegyetlenül bénák voltak ma is, Kante, Azpi és esetleg még Pedrot lehetett a jobbak közé sorolni, de a mai teljesítményünk híg fos folt. Maradék meccsek közül még az Everton tűnik nehezebbnek, viszont a többi kiscsapat is tud még meglepetést okozni, lásd Crystal Palace. Maticot és Costát a jelenlegi formájukat nézve a padon tudnám elképzelni, kérdés Conte mennyire bízik meg Fabregasban, illetve Michyben. Meg kell nyomni a végét, nehogy már az endgame-ben hasaljunk el.

off: Egyetlen pozitívum az volt, hogy az alulértékelt Kante a 100milliós pénzeszsákot nem egyszer úgy szerelte, vagy állította meg, hogy az csak lesett.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#22869 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Zsolti írta:Jövőhét Sp*rs otthon. A bajnokság ott dől el.
jövőhéten F.A kupa van

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22870 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

adrian1989 írta:
laczze írta:Jéééé José nem őrjöngött örömében, csoda.
Sőt furcsán feszült képet vágott.
mert nem bírózhat most, pedig ilyenkor megköszönhetné a színvonalas játékvezetést, mert az a bírói tévedés befolyásolta a mérkőzést, ettől függetlenül ez egy gyenge Chelsea volt és ennek a fő oka Costa akit bármit megtehet akkor is játszik a patkány semmirekellője, pedig ősszel nagyon megkedveltem de amit mostanában művel úgy látszik az az igazi énje, nincs értelme szerintem csapatba se tenni mert csak megbontja azt a jó csapatmorált ami volt.
matic még jobban alul múlja costat is, bár mind2 kerrékkötő. nem volt ma középpályánk ezen ment el a meccs, hazard se tudott mit kezdeni így labda nélkül

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#22871 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

jkopfner írta:Én kezdem egyre jobban azt hinni, hogy a futballmaffia irányít mindent, mi pedig palira vagyunk véve:)
Vagy Conte felrakott par millio eurot az utdre. :D

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#22872 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Jövőhét Sp*rs otthon. A bajnokság ott dől el.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#22873 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:Jéééé José nem őrjöngött örömében, csoda.
Sőt furcsán feszült képet vágott.
mert nem bírózhat most, pedig ilyenkor megköszönhetné a színvonalas játékvezetést, mert az a bírói tévedés befolyásolta a mérkőzést, ettől függetlenül ez egy gyenge Chelsea volt és ennek a fő oka Costa akit bármit megtehet akkor is játszik a patkány semmirekellője, pedig ősszel nagyon megkedveltem de amit mostanában művel úgy látszik az az igazi énje, nincs értelme szerintem csapatba se tenni mert csak megbontja azt a jó csapatmorált ami volt.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22874 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Én kezdem egyre jobban azt hinni, hogy a futballmaffia irányít mindent, mi pedig palira vagyunk véve:)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#22875 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

adrian1989 írta:
Pat326 írta:Mostmár csak azt szeretném, hogy Costa teljesen veszítse el a fejét, s csináljon vmi olyan butaságot, ami miatt 10 meccsre eltiltják. Felüdülés lenne nélküle az utolsó 6 meccs...

én is erre várok, akkor hátha kiállunk mi is 11 emberrel a meccsre és nem csak 10-el.
nem szeretném, ha ez a bajnokság elúszna de a Sp*rs nagyon egyben van és nyomás nélkül játszanak nem úgy mint mi és mellettük szól a sorsolás is mert ők simán bedarálják majd ezt a mu-t szerintem.
Ne se törődj, ahogy közelednek rajtuk is nő a nyomás, hogy befoghatnak minket.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22876 Hozzászólás Szerző: laczze »

Jéééé José nem őrjöngött örömében, csoda.
Sőt furcsán feszült képet vágott.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Aktuális meccsek

#22877 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

kakas19 írta:Costa teljesitmenye tisztan mutasa a ZERO kapura rugast. Meg kell hosszabitanni a szerzodeset es kolcson adni a Vitessebe.
ezt fogalmazd meg magyarul is légyszi!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#22878 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pat326 írta:Mostmár csak azt szeretném, hogy Costa teljesen veszítse el a fejét, s csináljon vmi olyan butaságot, ami miatt 10 meccsre eltiltják. Felüdülés lenne nélküle az utolsó 6 meccs...

én is erre várok, akkor hátha kiállunk mi is 11 emberrel a meccsre és nem csak 10-el.
nem szeretném, ha ez a bajnokság elúszna de a Sp*rs nagyon egyben van és nyomás nélkül játszanak nem úgy mint mi és mellettük szól a sorsolás is mert ők simán bedarálják majd ezt a mu-t szerintem.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Aktuális meccsek

#22879 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Murinnyóhoz igazodtunk mi is és a bíró is.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4003
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#22880 Hozzászólás Szerző: focimark »

Az kellett volna meg hogy Cescet kiszorjak...lofasz egy meccs ez.

Válasz küldése