Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

AwayRoller írta: Tegnap, 21:27
Sindu írta: Tegnap, 19:29 Volt szabinál is konfliktus anno :D

https://m.youtube.com/watch?v=u5HktmYX-qI

Essien reakciója :D :D
:D


Igen, a Grant-es feszült időszak. Azért csak akad két lényeges különbség:

1. Anno címekért, trófeákért harcoló sikeremberek kaptak össze azon, hogy mi áll a csapat érdekében, eredményesség szempontjából. Most wolvesoktól szopó egyének próbálnak felkapaszkodni az egyetlen épkézláb játékos hátán.
2. Ballack gólöröménél és a lefújás után is volt ott ölelkezés meg minden.
Micsoda csapat volt ez....néztem a videót és az volt az első gondolatom hogy ott férfiak játszottak, ma èretlen fiúk (nagyrészt). Nagyon kéne 1-2 rutinos arc nyáron.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4791
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#2 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Sindu írta: Tegnap, 19:29 Volt szabinál is konfliktus anno :D

https://m.youtube.com/watch?v=u5HktmYX-qI

Essien reakciója :D :D
:D


Igen, a Grant-es feszült időszak. Azért csak akad két lényeges különbség:

1. Anno címekért, trófeákért harcoló sikeremberek kaptak össze azon, hogy mi áll a csapat érdekében, eredményesség szempontjából. Most wolvesoktól szopó egyének próbálnak felkapaszkodni az egyetlen épkézláb játékos hátán.
2. Ballack gólöröménél és a lefújás után is volt ott ölelkezés meg minden.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Jackson türhő parasztsága számomra már akkor kiderült, mikor Palmert a City ellen gólörömre buzdította, úgyhogy a legkevésbé sem lepődtem meg a cirkuszán. Nonit pedig bírom, de ő sem állt sorban, mikor az észt osztották, elég csak a Colwillel közös baromi kínos videójára gondolni tavalyról.
Gilchrist gólöröme viszont egyszerűen priceless :D Imádom a srácot, legutóbb Chalobah első gólján mosolyogtam ekkorát.

Sindu
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Dante írta: Tegnap, 9:34
AwayRoller írta: Tegnap, 5:48 A suttyókról és a tiziről: Úgy emlékszem, hogy Ancsa alatt volt, hogy Drogba ment a gólkirályi címért, a csapt meg a bajnokságért és tizit kaptunk(már nem tudom ki ellen, Wigan?). Lamps egyértelművé tette, hogy ő lövi, első a csapat, DD pedig elfogadta a döntést, ha nem is örült neki. A későbbiekben mintha Drogba is megkapta volna a neki járó tizit, így a gólkirályi cím is meglett, de tiszták voltak a prioritások.
Ahogy írod, a Wigan elleni bajnoki aranyat jelentő meccsen volt ez a Lampard-Drogba eset. Később Drogba mesterhármast szerzett, ezzel a gólkirályi címet is. A tizenegyest egyébként 3-4 gól után ítélték meg, nagy jelentősége nem volt, végül 8-0-ra győztünk.

Ami a mostani esetet illeti, korábban már volt olyan, hogy biztos vezetesnél átadta Palmer a lövést a kiharcolónak. Szerintem Madueke és Jackson is elfelejtette, hogy így Palmer az aranycipőért is mehet, nyilván mindkettőben megvan hogy támadóként a lehető legtöbb gólból vegyék ki a részüket.

Nem olvastam, néztem Poch reakcióját, de amennyiben valóban azt mondta ami ide be lett másolva, akkor rendben van. Jó ha tudják hol a helyük.
Volt szabinál is konfliktus anno :D

https://m.youtube.com/watch?v=u5HktmYX-qI

Essien reakciója :D :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#5 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sindu írta: Tegnap, 16:52 Az a fura Jacksonban, hogy míg a tizi alapján egy önző fasz, meg úgy alapból is egy szerethetetlen tahóparaszt; az első gólnál ő adta a gólpasszt(kényszerítőben vissza) Palmernek. Cselezgethetett volna, rálőhette volna, de nem. Meg máskor is gyakori, h kibusztolja, megtartja a labdát elöl, és továbbadja.

Sztem tök hasznosan játszott most, és nem először volt ez így. Csak tényleg egy primitív buta tulok. De hátha a korral benő a feje lágya, ha nem is teljesen.
De az a baj, hogy Jackson más fajta türhő paraszt mint pl. Costa volt. Mig Costa az ellenfél játékosainak szivta a vérét, azokat lökdöste, azt valahogy bevette az ember gyomra, hiszen kellenek az ilyen tökös vadbarmok a csapatba. De ez a kretén Jackson a saját játékosait lökdösi. Ráadásul annál aljasabb húzást rég láttam, mint amikor Jackson megpróbálta sunyi módon kivenni Palmer kezéből a labdát. Azok után, hogy a csk Gallaghert már odaadta Palmernek. Nálam talán az verte ki legjobban a biztositékot. Egy igazi önző faszkalap a csávó. Nem véletlen, hogy CR gólörömét utánozza, valszeg annyira csapatjátékos mint CR. Ugyanez Madueke is egyébként, a kettönek sajnos együtt van annyi esze mint egy marék molylepkének. Oké, hogy mostanába mindkettő feljavult, de ha ennyire nyomorult mindkettő és nem ismerik a csapatjáték fogalmát, akkor el kell adni őket minél előbb mert ez a tegnap jelenet katasztrófa volt.

Érdemes megnézni a city új netflixes soriját. Guardiolanak olyan respektje van, hogy az összes játékos kussban ül, amig ő beszél. Rendesen látni, hogy fosnak tőle még a legnagyobb nevek is. Nem tudom, hogy Pokettinonak milyen respektje lehet az öltözön belül, de ha ezt kamerák előtt megcsinálják a jatekosok, akkor valszeg nem sok. Mert le kellett volna tépni a fejüket.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Sindu
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Az a fura Jacksonban, hogy míg a tizi alapján egy önző fasz, meg úgy alapból is egy szerethetetlen tahóparaszt; az első gólnál ő adta a gólpasszt(kényszerítőben vissza) Palmernek. Cselezgethetett volna, rálőhette volna, de nem. Meg máskor is gyakori, h kibusztolja, megtartja a labdát elöl, és továbbadja.

Sztem tök hasznosan játszott most, és nem először volt ez így. Csak tényleg egy primitív buta tulok. De hátha a korral benő a feje lágya, ha nem is teljesen.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7 Hozzászólás Szerző: Izland »

Letöltöttem magról a meccset, megnéztem, mert este nem volt időm.

Nem is a 11-es előtti kakaskodás számomra a leginkább durva, hanem az, hogy Jackson a 11-es lövésének pillanatában befutott az esetleges kipattanóra, de kipattanó nincs, hanem gól és ünneplés. Ott van Palmertől 1 méterre Jackson, és nem megy vele ünnepelni a szögletzászlóhoz, hanem megfordul és indul a középpálya felé. Maudeke, Jackson, Chalobah tolja, hogy menjen ő is ünnepelni, de alig akar menni. Gusto mutogat is neki, hogy higgadjon már le.

Nem méltó a gyerek a Chelseahez, minden meccsen van egy undorító mozdulata, megnyilvánulása. Nem hiszem, hogy van olyan Chelsea szurkoló, akinek szimpatikus lenne.

A veszekedés közben, Gallagher elvette a labdát Maduekétől (ő is hülye volt természetesen, de nem olyan szinten, mint Jackson), erre Jackson nekirontott Palmernek, és megpróbálta kitépni a labdát a kezéből azután, hogy Gallagher (a csapatkapitány) odaadta neki a labdát. Az lett volna a szép, hogyha sikerül neki, kíváncsi lennék hány percig ment volna még ez a kabaré.

Pochettinoról pedig mindent elmond, hogy 5-0-s állásnál sincs annyi töke, hogy mindkettőt levegye a pályáról. El lehet képzelni, hogy az öltözőben mennyire hallgatnak rá a játékosok, ha a kamerák előtt ilyet mernek csinálni
Ezt még húzták volna 1-2 percig és csúnyább sajtót hagyott volna maga után, mint a Kepa le nem cserélése :roll:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként videón visszanézve az esetet, elég durva volt, mert még lökdösődés is volt a saját játékosaink között. Nem tudom elképzelni, hogy milyen lehet a kémia az öltözőben de ez tuti nem normális dolog. Először Palmer lökte meg Jacksont, aztán Gallagher Jacksont, után Madueke Gallaghert. Komolyan nettó szégyenérzetet éreztem a szituáció után.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dízel írta: Tegnap, 9:31
kecske01 írta: Tegnap, 6:48 🗣️Mauricio Pochettino a büntető előtti veszekedésről:

"Szégyen. Mondtam a játékosoknak, hogy nem viselkedhetnek így. Elmagyaráztam, hogy ez volt az utolsó alkalom, legközelebb azonnal lecserélem őket. Ez nem vicc.

Egy ilyen teljesítmény után főleg nem ezt várja az ember. Ha jó csapat akarunk lenni, nagy dolgokért küzdeni, akkor inkább kollektív módon kell gondolkodnunk.

Világossá tettem számukra, most pedig itt a médián keresztül is kijelentem, hogy Cole Palmer a büntetőt végrehajtó. És az ő döntése, ha át akarja adni a labdát egy másik játékosnak.”
Jo ez igy korrekt nyilatkozat, de megelozheto lett volna, ha ezt mar idejeben tisztazza a jatekosokkal, ha meg tisztazta akkor meg a ket jo madar jo nagy balfasz.

Egyebkent van ennek egy olyan aspektusa is a szememben, hogy madueke es jackson is eredemenyes akar lenni es bizonyitani akar. Ezek amugy nem rossz dolgok. Madueke nagyon jo lehet nalunk, kar lenme ilyenert elitelni, sok esze biztos nincs, de hat focista na.
Lenyilatkozta, hogy mindenki pontosan tudja a keretben, ki a büntetőt végrehajtó személy. Innentől fogva nincs több kérdés. Nem tud berohanni a pályára és elvenni a két önző, egocentrikus idiótától a labdát. Madueke amúgy se először hisztizik már emiatt, volt idén egy hasonló szitu, mikor ugyanezt csinálta egy büntetőnél, csak light verzióban. Valaki szólhatna neki, hogy ez már nem a PSV vagy a Sp*rs akadémia, itt nem körülötte forog minden.

Abból a szempontból hibázott Poch, hogy nem kapta le mindkettőt az incidens után.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10 Hozzászólás Szerző: Dante »

AwayRoller írta: Tegnap, 5:48 A suttyókról és a tiziről: Úgy emlékszem, hogy Ancsa alatt volt, hogy Drogba ment a gólkirályi címért, a csapt meg a bajnokságért és tizit kaptunk(már nem tudom ki ellen, Wigan?). Lamps egyértelművé tette, hogy ő lövi, első a csapat, DD pedig elfogadta a döntést, ha nem is örült neki. A későbbiekben mintha Drogba is megkapta volna a neki járó tizit, így a gólkirályi cím is meglett, de tiszták voltak a prioritások.
Ahogy írod, a Wigan elleni bajnoki aranyat jelentő meccsen volt ez a Lampard-Drogba eset. Később Drogba mesterhármast szerzett, ezzel a gólkirályi címet is. A tizenegyest egyébként 3-4 gól után ítélték meg, nagy jelentősége nem volt, végül 8-0-ra győztünk.

Ami a mostani esetet illeti, korábban már volt olyan, hogy biztos vezetesnél átadta Palmer a lövést a kiharcolónak. Szerintem Madueke és Jackson is elfelejtette, hogy így Palmer az aranycipőért is mehet, nyilván mindkettőben megvan hogy támadóként a lehető legtöbb gólból vegyék ki a részüket.

Nem olvastam, néztem Poch reakcióját, de amennyiben valóban azt mondta ami ide be lett másolva, akkor rendben van. Jó ha tudják hol a helyük.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#11 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: Tegnap, 6:48 🗣️Mauricio Pochettino a büntető előtti veszekedésről:

"Szégyen. Mondtam a játékosoknak, hogy nem viselkedhetnek így. Elmagyaráztam, hogy ez volt az utolsó alkalom, legközelebb azonnal lecserélem őket. Ez nem vicc.

Egy ilyen teljesítmény után főleg nem ezt várja az ember. Ha jó csapat akarunk lenni, nagy dolgokért küzdeni, akkor inkább kollektív módon kell gondolkodnunk.

Világossá tettem számukra, most pedig itt a médián keresztül is kijelentem, hogy Cole Palmer a büntetőt végrehajtó. És az ő döntése, ha át akarja adni a labdát egy másik játékosnak.”
Jo ez igy korrekt nyilatkozat, de megelozheto lett volna, ha ezt mar idejeben tisztazza a jatekosokkal, ha meg tisztazta akkor meg a ket jo madar jo nagy balfasz.

Egyebkent van ennek egy olyan aspektusa is a szememben, hogy madueke es jackson is eredemenyes akar lenni es bizonyitani akar. Ezek amugy nem rossz dolgok. Madueke nagyon jo lehet nalunk, kar lenme ilyenert elitelni, sok esze biztos nincs, de hat focista na.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Azért Madueke megint nagyon jó volt. Nagyon erős, gyors, nem lehet leszerelni, képtelenség. Csatárt kéne belőle faragni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem értem hogy maradhatott pályán ez a két suttyó a balhé után. Pochettino helyében tuti hogy egyből lekaptam volna mindkettőt, 5-0 után úgyse nagyon volt már tétje a meccsnek, meg amúgy se vesztettünk volna sokat ha nincsenek a pályán. Kis tököt növeszthetne Poch, mert szerintem az öltözőben is max egy kis ejnye-bejnyét kaptak…

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🗣️Mauricio Pochettino a büntető előtti veszekedésről:

"Szégyen. Mondtam a játékosoknak, hogy nem viselkedhetnek így. Elmagyaráztam, hogy ez volt az utolsó alkalom, legközelebb azonnal lecserélem őket. Ez nem vicc.

Egy ilyen teljesítmény után főleg nem ezt várja az ember. Ha jó csapat akarunk lenni, nagy dolgokért küzdeni, akkor inkább kollektív módon kell gondolkodnunk.

Világossá tettem számukra, most pedig itt a médián keresztül is kijelentem, hogy Cole Palmer a büntetőt végrehajtó. És az ő döntése, ha át akarja adni a labdát egy másik játékosnak.”

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4791
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#15 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Anti írta: 2024. április 15., hétfő 21:52
AwayRoller írta: 2024. április 15., hétfő 21:47 Palmer ha így folytatja, még a végén elég lesz 1 játékost elpasszolni júni 30 előtt :mrgreen:
Mert? Csak nem őrá gondoltál?
De igen. Vagyis én nem engedném, de Boehlyékból kinézem.

A suttyókról és a tiziről: Úgy emlékszem, hogy Ancsa alatt volt, hogy Drogba ment a gólkirályi címért, a csapt meg a bajnokságért és tizit kaptunk(már nem tudom ki ellen, Wigan?). Lamps egyértelművé tette, hogy ő lövi, első a csapat, DD pedig elfogadta a döntést, ha nem is örült neki. A későbbiekben mintha Drogba is megkapta volna a neki járó tizit, így a gólkirályi cím is meglett, de tiszták voltak a prioritások.

Ezért nem leszünk ilyen agyatlan Jacksonokkal és Nonikkal előrébb, mert az egyént a csapat fölé helyezik. Valamint Pochba is belerúgok egyet, mert ezt mentalitást valamennyire ki lehet nevelni a nem komplett agyhalottakból. Másrészt, a meccs után elmondta, hogy le van szögezve, hogy Palmer a tizis és csak ha nem akarja, akkor ő átadhatja másnak. Ha az ilyen edzői/csapatszintű megállapodásokat nem tudja érvényesíteni a pályán, akkor világos, hogy az asztalán levő citromnak is nagyobb a tekintélye és nem való a csapat élére.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3190
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#16 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Elképesztő meccs volt. A lényeget már leírtátok, de itt van még pár megjegyzés:
-Palmer: ezen nincs mit ragozni, világklasszis, ő az egyik oka annak, higy továbbra is igyekszem minden meccset nézni. Ő az a típusú játékos, aki varázsol és felugrasztja a nézőket, nagyon kellett már Hazard után aki hasonlóra képes.

-Gallagher: továbbra is imádom a palit a küzdése és lelkesedése miatt, de amit ma kiemelnék vele kapcsolatban az az, ahogy a büntető utáni cirkuszt lekezelte. Igazi kapitány!

-Madoueke: neki még valamennyire el tudom nézni, hogy túlpörgött a tizi után. Ő harcolta ki a tizit, Palmer akkor még sérültnek tűnt, viszonylag gyorsan is kapcsolt.

-Jackson: na de most jön a Wish-es Drogba... Nála antipatikusabb Chelsea játékosra mióta követem a csapatot nem emlékszem. Döbbenetes, hogy milyen mutatókkal van ekkora arca, a hisztije miatt pedig ha Poch-nak lenne töke (ami nincs) a padon kéne egy darabig rohadnia... A gólja szép volt, elismerem, de tőlem már holnap pakolhatna.

-Gilchrist: az ünneplése a tökéletes arra, hogy miért gyönyörű a futball. Látszott, hogy mennyit jelentett neki ez a találat.
211! NEW RECORD!

Sindu
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Megfogták az isten lábát Palmerrel az amcsik. Ha egy ilyen ember köré nem tudnak felépíteni 1-2 szezonon belül egy olyan csapatot, ami újra a bajnoki címért küzdhet, akkor tényleg világi kreténei. Ezt nehezebbnek tűnik elcseszni, mint sikerre vinni...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Fantasztikus meccs volt. Sok gól, magabiztos játék és nulla sérülés. Nagy pirospont Pochnak, a mai egy extrán támadó felállás volt, jól állt Palmernek ma a 10es szerep és Gallaghernek is a 6os. Remélem Gallagherből VKPt csinálunk, érzem hogy ott fog kiteljesedni.

A balhét nem értem. Mindenki tudja hogy ki a 11es végrehajtó és azt is, hogymiért ő. Azt is tudják, hogy gólkirály lehet, erre a két fasz összeveszik. Madueke észrevette magát, Jackson már lassabban, kár mert mindketten jók voltak és szerintem ez a támadóalakzatunk a legjobb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kár hogy a két utolsó ellen nem tudtunk így játszani, a 6. helyen állnánk most.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Pityee írta: 2024. április 15., hétfő 22:52 Nem látom a meccset sajnos. Valaki el tudná mondani, hogy mi volt ez a tizi körüli balhé? Ki balhézott kivel?
Szerintem nézd meg holnap egy összefoglalóban, érdemes.

Válasz küldése