Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#20901 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

béla írta:
Pityee írta:Azért néhányan itt enyhén túlzásokba esnek Bakayokoval kapcsolatban. Konkrétan leszarozni őt eléggé poénos, mert ez nem igaz, vannak neki is gyengébb meccsei mint mindenki másnak, de Matichoz képest még mindig egyértelműen upgrade. Drinkwater pedig tegnap engem eléggé meglepett, kevesebbet vártam tőle, ehhez képest voltak jó passzai, cselei és megoldásai, támadásba lehetett volna pontosabb és berúghatta volna a ziccerét az igaz, de nem volt ügyetlen. A tegnapi meccshez csak annyit tennék hozzá, hogy valszeg ha Conte bátrabban állítja fel a kezdőt illetve pontosabb a helyzetkihasználásunk, akkor megfoghattuk volna őket, de egyébként ez a döntetlen sem lenne rossz, ha a sziti nem lenne már elérhetetlen távolságba lassan.
Bakayoko eddig nem az igazi, megkockáztatom,hogy nem vagyunk előrébb vele,mint Matic-csal. Voltak jó meccsei, de voltak borzalmasak is. Hozza a keménységet,ami nem volt meg a szerbben, de ő meg már inkább túlzásba viszi,mindent izomból akar megoldani, sokszor szabálytalankodik feleslegesen. Van benne lehetőség, de fejlődnie kéne még,nem keveset.
Bakayoko még fiatal és nagyon nagy lehetőség van benne, még tanulnia kell és érnie, de nagyon jó, hogy sikerült megszerezni, mert pár éven belül ő is a világ egyik legjobbja lehet a posztján.
én örülök, hogy itt van jó kis játékosnak tartom, csak meg kell fegyelmezni, de Conte azt biztos megoldja :D .

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#20902 Hozzászólás Szerző: béla »

Pityee írta:Azért néhányan itt enyhén túlzásokba esnek Bakayokoval kapcsolatban. Konkrétan leszarozni őt eléggé poénos, mert ez nem igaz, vannak neki is gyengébb meccsei mint mindenki másnak, de Matichoz képest még mindig egyértelműen upgrade. Drinkwater pedig tegnap engem eléggé meglepett, kevesebbet vártam tőle, ehhez képest voltak jó passzai, cselei és megoldásai, támadásba lehetett volna pontosabb és berúghatta volna a ziccerét az igaz, de nem volt ügyetlen. A tegnapi meccshez csak annyit tennék hozzá, hogy valszeg ha Conte bátrabban állítja fel a kezdőt illetve pontosabb a helyzetkihasználásunk, akkor megfoghattuk volna őket, de egyébként ez a döntetlen sem lenne rossz, ha a sziti nem lenne már elérhetetlen távolságba lassan.
Bakayoko eddig nem az igazi, megkockáztatom,hogy nem vagyunk előrébb vele,mint Matic-csal. Voltak jó meccsei, de voltak borzalmasak is. Hozza a keménységet,ami nem volt meg a szerbben, de ő meg már inkább túlzásba viszi,mindent izomból akar megoldani, sokszor szabálytalankodik feleslegesen. Van benne lehetőség, de fejlődnie kéne még,nem keveset.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20903 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért néhányan itt enyhén túlzásokba esnek Bakayokoval kapcsolatban. Konkrétan leszarozni őt eléggé poénos, mert ez nem igaz, vannak neki is gyengébb meccsei mint mindenki másnak, de Matichoz képest még mindig egyértelműen upgrade. Drinkwater pedig tegnap engem eléggé meglepett, kevesebbet vártam tőle, ehhez képest voltak jó passzai, cselei és megoldásai, támadásba lehetett volna pontosabb és berúghatta volna a ziccerét az igaz, de nem volt ügyetlen. A tegnapi meccshez csak annyit tennék hozzá, hogy valszeg ha Conte bátrabban állítja fel a kezdőt illetve pontosabb a helyzetkihasználásunk, akkor megfoghattuk volna őket, de egyébként ez a döntetlen sem lenne rossz, ha a sziti nem lenne már elérhetetlen távolságba lassan.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#20904 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Egyetértek, hogy nem rendszerelvű, és egy cseppet sem akartam még utalni sem arra, hogy Kante gyengusz lenne. Csupán aggódom, mivel valószínűleg szétizgul egy ilyen meccset(4 éve még egy semmi csapatban játszott, szóval nem meglepő), és őszintén remélem, hogy kinövi/leküzdi ezt a gátlását, mert amint nagy meccseken is hozza az átlagát, abban a pillanatban túlnő Makelele-n. Teljesen megérdemelten.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20905 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta:
Bubi írta:Ha tegnap ő volt a legjobb az annak betudható hogy Kanténak szar napja volt, Bakayoko pedig töretlenül szar. Nehéz lett volna kilógnia lefelé...
Az a gáz, hogy az eddigi tendencia alapján Kante nem a nagy meccsek embere. Rendre felsül amikor nagyobb a tét, kapásból a Citeh elleni meccs és a szarzi elleni FA kupa ugrik be, de valamiért ez a gondolat már egy ideje motoszkált bennem.
Ha lenne mellette egy Matuidi, Casemiro, Goreztzka vagy Pogba, nem pedig Bakayoko aki se védekezni se támadni nem tud, akkor hidd el hatékonyabb lenne. Konkrétan egyedül neki kell ottlennie mindenhol az ellenfél 16-osától egészen a mi 16osunkig, de még így is világklasszis teljesítményt nyújt 99%ban.

Két-három gyengébb meccsére emlékszem a másfél év alatt. Más poszt, de Hazardnak pl 5x ennyi gyenge meccse van ugyan ennyi idő alatt. Ha mindenki tudná ezt a szintet hozni a saját feladatkörében, szvsz veretlenül nyernénk minden sorozatot. Szerintem ez még nem rendszer szerű, amire gondolsz. Nyilván kevesebb hibával tud játszani egy Westbrom ellen mint egy Pool ellen. Tegnap sem a védekezésével vagy a mezőnymunkájával volt a baj, inkább az a 3 eladott labda amiből támadást tudott indítani a Pool.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#20906 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta:Ha tegnap ő volt a legjobb az annak betudható hogy Kanténak szar napja volt, Bakayoko pedig töretlenül szar. Nehéz lett volna kilógnia lefelé...
Az a gáz, hogy az eddigi tendencia alapján Kante nem a nagy meccsek embere. Rendre felsül amikor nagyobb a tét, kapásból a Citeh elleni meccs és a szarzi elleni FA kupa ugrik be, de valamiért ez a gondolat már egy ideje motoszkált bennem.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20907 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha tegnap ő volt a legjobb az annak betudható hogy Kanténak szar napja volt, Bakayoko pedig töretlenül szar. Nehéz lett volna kilógnia lefelé...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20908 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

GereZsolt írta:Nem igazán értem miért leptétek le ennyire a vizesfiút. A mai napon egyértelműen ő volt a legjobb középpályásunk Fabre után.
En az alapjan irtam le amit eddig lattam es odairtam, hogy ezt a meccset nem lattam.
De szerinted o ide valo jatekos? Meg az elozo meccseken nem volt full alibi teletojt gatyaval?

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#20909 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Nem igazán értem miért leptétek le ennyire a vizesfiút. A mai napon egyértelműen ő volt a legjobb középpályásunk Fabre után.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20910 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:Drinkwater nekem teljesen érthetetlen. Két pozitívuma van az embernek; hogy jól helyezkedik és sokat tud futni. Védekezésben igazából teljesen átlagos, a fejjátéka nem létezik, az előrejátéka átlagon aluli, teljesen tanácstalan a labdával, befejezni pedig nem igen tud.
Drinkwater egy tipikus olyan igazolas, hogy igazoljuk le mert angol es nincs angol jatekosunk o meg elerheto volt. Nekem mikor lattam jatszani (ma nem) teljesen ugy tunt mint aki be van szrva es izgul rogton az elso embernek aki par meterre allt tole passzolta is oda, semmi kockazat de meg neha ezekbe is belehibazott. Ezeket az igazolasokat azert nem szeretem, mert a csapaton nem javit, ellenben elveszi a helyet pl Ampadu elol hogy posztnal maradjak, aki legalabb fejlodne meg es jelenleg sem rosszabb jatekos, max konyebben leutkozik. Az ugye termeszetes, hogy miutan fizettek erte ot fogjak nyomatni es nem a fiatalabb jatekost.
Osszegezve azon kivul, hogy angol semmi mas elonye nem volt a leigazolasnak, na de elmondhatjuk magunkrol, hogy van megegy angol jatekosunk, habar semmit nem er.
Komolyan egy jo csapat ellen a BL-ben pl ki tenne be ot a kezdobe, vagy mit tud hozzatenni a jatekhoz ha baj van? Mondjuk az is meglepne, ha sokaig maradna a mi jatekosunk, arrol nem is beszelve, hogy amikor epp nem szr akkor serult..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20911 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kanté tényleg borzasztó volt, a legrosszabb meccse chelsea mezben (ezen kívül még 1 meccsre emlékszem amikor nem minimum 8as osztályzatot adtam volna neki). Bakayoko tényleg borzalmas, de hagyjunk neki időt. Én látok benne valamit.

Drinkwater nekem teljesen érthetetlen. Két pozitívuma van az embernek; hogy jól helyezkedik és sokat tud futni. Védekezésben igazából teljesen átlagos, a fejjátéka nem létezik, az előrejátéka átlagon aluli, teljesen tanácstalan a labdával, befejezni pedig nem igen tud.

Christensen a jövő, jól teszi a mester hogy hagyja kibontakozni. Remélem majd Rubennel is így tesz, akit amúgy most azonnal hívnék vissza a kölcsönből és raknám be a kezdőbe mint a szél.

Nagyon nem tetszik a keretünk jelenleg. Arra vagyunk alkalmasak, hogy előreadjuk Hazardnak akitől elvárjuk, hogy oldja meg. Ha sikerül szorosan fogni Hazardot, már buktuk is a meccset. Baromi kevés a két normális támadóemberünk, kell egy harmadik legalább.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#20912 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

nekem hiány érzetem van!Szerintem ez egy nyerhető meccs volt!

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20913 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

andrewm93 írta:Wili-Wilian :D :D :D
La la la la la :D

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20914 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Húúú, én már az elején is kiegyeztem volna az x-el. Cahill meg mi a faszé nem piszkált oda a gólnál?

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#20915 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

GereZsolt írta:Kante borzalom ma... Willi zappacostázott egyet :)
összekeverted Kantét Bakával ;)
Kanté megint rengeteg labdát szerzett.

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#20916 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

pedro és wili a szélen védekezésbe!Jön Mané!Hajjaj!

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#20917 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Hogy lehet h mindig a két szerencsétlen lövi VÉLETLENÜL a nagy gólokat?? XD

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#20918 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Kante borzalom ma... Willi zappacostázott egyet :)

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#20919 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Azpi messze MOTM a mai napon.

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#20920 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

hétközi bl és ma!Wilmos megérkezett az idénybe

Válasz küldése