Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#10621 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Saul nagyon kilóg eddig, gyorsan össze kéne szednie magát.

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#10622 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Eléggé átjáróház a csapatunk, hiányzik James es Jorginho

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#10623 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Kovacic zsenialisan csinalta, ahogy Lukaku is. Parszor meg megnezem, mert gyonyoru volt az egesz.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#10624 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Big Rom :D

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#10625 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Huuuu! Ez mesteri volt! Jó lesz ez!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#10626 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Lukakkuuuuuu, hogy megcsináltaaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2021. szeptember 11., szombat 18:46-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#10627 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chalobah-tól ez életveszély volt..

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#10628 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Sztem az a legnagyobb gond, hogy másként súlyozzuk a dolgokat. A meccs nagy részén valóban jól forgatta a csapatot, kis területen jól játszotta meg a labdát, nehéz helyzetekből hozta ki és jól helyezkedett. Sokaknál ez a döntő tényező. Volt 3 jó szerelése és 4 lefülelt labdája is. Gólpasszokat viszont nem várhatunk tőle, lövésben veszélytelen, fizikai jelenléte nincs.
A másik oldalon viszont ott van, hogy mivel mélyen helyezkedik, és szorult helyzetekben is kér labdákat, sokszor letámadják. És tegnap is volt 3 alkalom, amikor a kapunkhoz közel szerelték, és 3 amikor magától hagyta el a labdát. ez 6 alkalom, 3-ból nagyon veszélyes helyzet alakult ki.
Ezt pedig nem lehet megengedni. Két ilyen "kicsi és gyenge" középpályást nem bír el a csapat ott hátul.
Jorginho/Kova biztos vagyok benne, hogy sokkal jobban működne egy picit masszívabb játékossal párban aki fizikailag is ott van, tud ütközni, nem nyomják el.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#10629 Hozzászólás Szerző: emsanya »

tegwol írta: 2021. augusztus 28., szombat 22:05 Jorginho és Mendy zseni volt.
Ember legyen a talpán aki csak mondjuk olvassa a forumot és probálja megoldani a Jorginho jelenséget :D

Egyszerre zseni és egyszerre a legnagyobb fék a csapatban.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#10630 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Traxver írta: 2021. augusztus 28., szombat 22:28
Bubi írta: 2021. augusztus 28., szombat 22:24
tegwol írta: 2021. augusztus 28., szombat 22:05 Sajnos most Mount elég gyenge volt.
Meccs elején volt baloldalt egy olyan labdaátvétele két védő közt amiért alapból 10ből 8as osztályzat jár neki. Amúgy szerintem jó volt az első félidőben.
az a bohóc Matip? vagy Fabinho volt? hogy dühöngött már az itélet után...taylor még nyugalomra sem intette...Salah is elrúgta a labdát sípszó után semmi szóbeli figyelmeztetés, ők ezt úgytűnik megtehetik
Jaja, azért azt szerintem senki nem tudja megmagyarázni, hogy hozta le ezt a mai meccset lap nélkül a lúzerpúl. Fabinho, salah, mané mind csináltak 2-3 olyat amiért azonnal villanhatott volna a lap.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#10631 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Bubi írta: 2021. augusztus 28., szombat 22:24
tegwol írta: 2021. augusztus 28., szombat 22:05 Sajnos most Mount elég gyenge volt.
Meccs elején volt baloldalt egy olyan labdaátvétele két védő közt amiért alapból 10ből 8as osztályzat jár neki. Amúgy szerintem jó volt az első félidőben.
az a bohóc Matip? vagy Fabinho volt? hogy dühöngött már az itélet után...taylor még nyugalomra sem intette...Salah is elrúgta a labdát sípszó után semmi szóbeli figyelmeztetés, ők ezt úgytűnik megtehetik

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10632 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tegwol írta: 2021. augusztus 28., szombat 22:05 Sajnos most Mount elég gyenge volt.
Meccs elején volt baloldalt egy olyan labdaátvétele két védő közt amiért alapból 10ből 8as osztályzat jár neki. Amúgy szerintem jó volt az első félidőben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#10633 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Engem dankodavid kollegara emlekeztet david368, bar a szerenyebb valtozatara. :D

Avatar
tegwol
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009. január 5., hétfő 17:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Gyömöre

Re: Aktuális meccsek

#10634 Hozzászólás Szerző: tegwol »

Jorginho és Mendy zseni volt. Christensen mikor lett ekkora klasszis? Sajnos most Mount elég gyenge volt. Lukaku továbbra sem győzött meg, hogy többet ér egy zsák krumplinál.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10635 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: 2021. augusztus 28., szombat 21:38
Szabi írta: 2021. augusztus 28., szombat 21:10

u.i.: a kicsit szabadszájú david368 nem én vagyok fake profillal, nyugi. :D :D
Eszembe jutott...:D

Bocs hogy nem idézlek teljesen. Megalapozott véleményed van róla, mindig akkor szídod szarrá amikor szar is, ezzel nincs baj. Viszont sokkal több a jó meccse mint a rossz, hasznos játékos, ezt el kell ismerni.

Túlzott irányába a gyűlölet, főleg, hogy egy CFC fórumon vagyunk. Véleménye van mindenkinek, nekem pl az, hogy jobb lenne neki olaszban, de ha jó neki, maradhat kiegészítő embernek.
Ha csak kiegészítő lenne, és annyit játszana, mint Ruben, hidd el, kevésbé bökné a csőrömet a jelenléte. :D Erre sajnos semmi esély, mert Tuchel kulcsemberként számol vele, az pedig, hogy Kanté minden második meccsen kihullik, nem gyengíti a csapaton belül betöltött pozícióját.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#10636 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Crap írta: 2021. augusztus 28., szombat 21:39 Az a kemény, hogy még Klopp nyilatkozatan is lejött, hogy a pirossal nem ért egyet. Nyilván nem mondhatja ki, mert soha nem kapnának több ilyet, de ahogy át ugrotta a témát, a test beszéde , hangsúly meg az egész ahogy beszélt róla, eléggé nyilván való volt hogy ő se szereti az ilyet.
Nagyon korrektül nyilatkozott egyébként.
mi lett vele? beverte a fejét?

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#10637 Hozzászólás Szerző: Crap »

Az a kemény, hogy még Klopp nyilatkozatan is lejött, hogy a pirossal nem ért egyet. Nyilván nem mondhatja ki, mert soha nem kapnának több ilyet, de ahogy át ugrotta a témát, a test beszéde , hangsúly meg az egész ahogy beszélt róla, eléggé nyilván való volt hogy ő se szereti az ilyet.
Nagyon korrektül nyilatkozott egyébként.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10638 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2021. augusztus 28., szombat 21:10

u.i.: a kicsit szabadszájú david368 nem én vagyok fake profillal, nyugi. :D :D
Eszembe jutott...:D

Bocs hogy nem idézlek teljesen. Megalapozott véleményed van róla, mindig akkor szídod szarrá amikor szar is, ezzel nincs baj. Viszont sokkal több a jó meccse mint a rossz, hasznos játékos, ezt el kell ismerni.

Túlzott irányába a gyűlölet, főleg, hogy egy CFC fórumon vagyunk. Véleménye van mindenkinek, nekem pl az, hogy jobb lenne neki olaszban, de ha jó neki, maradhat kiegészítő embernek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10639 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: 2021. augusztus 28., szombat 20:52
Dante írta: 2021. augusztus 28., szombat 20:47
Pont ez az; amikor "jó meccse van" akkor sem jó, csak nem szar, nem lóg ki. Azok a tulajdonságok pedig egyszerűen nem igazak. Ezt tartották róla a Nápolyban, de sosem mutatta meg itt. Nincs összefüggésben a szaksajtó és köz véleménye a statisztikával és a valós tudásával. A 82. percben volt egy indítása a senkinek. Ez a szituáció meccsenként többször megtörténik és ilyenkor eszembe jut Fabregas, aki sosem volt az év férfi labdarúgója, hasonló poszton játszott, de az olasz meg a cipőjére sem nézhetne.

Viszont egyértelmű, hogy nem tudjuk meggyőzni egymást és nincs is ezzel baj. Én érzelmektől függetlenül gondolom Jorginho-ról, hogy sem atlétának, sem focistának nem jó, kifejezetten rossz, aki a kedvenc csapatomban van, nagyon mást nem tudok kezdeni a helyzettel, mint ide szemetelni a témával kapcsolatban. Cserébe elolvasom és reagálok az ellenvelémenyekre.
Jah, ez egy meddő vita. Viszont talán Tuchel elképzeléseiben mindannyian bízhatunk.

Én egyébként nem támogattam a leigazolását és nem is kedveltem, de vagytok páran, Szabival az élen akik látszólag gyűlölik. Erre nem szolgált rá. Teljesen megértem ha valaki nem szereti. Saulért úgy odaadnám hogy ráfizetnék 20 millát lazán..
Most rászántam pár percet és megkerestem neked, mit írtam róla 2018-ban, mikor leigazoltuk. Rengeteget láttam a Napoliban, de még korábban a Veronában is néhányszor, mikor még inkább 10-est játszott (de ha nem is konkrétan azt, mindenképp feljebb), nem belső kp.-t. Sarri talalta ki neki ezt a posztot, mert eleinte mikor a Napoli leigazolta és talán még Benítez volt az edző egy fél szezonig, ő is feljebb játszatta, vagy a középpálya szélén. Az a Napoli iszonyat szép focit játszott, de nekem abból a csapatból se tűnt ki soha Jorginho. És akkor még semmi okom nem lett volna gyűlölni, mert (szerencsére) semmi köze nem volt a kedvenc csapatomhoz.
Szabi írta: 2018. július 11., szerda 12:05 Jorginho labdabiztos, stabil, védekezésben is használható, jó labdái vannak, de én 60-ért azért sokallom. Az a zsenialitás és finomság nincs meg benne szerintem, ami Cesc-ben és a labdáiban, gólszerzést tekintve pedig teljesen ártalmatlan, távoli lövése se nagyon van. Sarri rendszerében otthonosan érzi magát, de nem véletlen, hogy az olasz válogatottnak eddig nem volt alapembere.

Remélem beválik, de ennyi pénzből szerintem lehetne jobb játékost is igazolni.
Na, ebből azóta (bő 3 éve) annyi változott, hogy alapember lett az olaszoknál, de a többi amit akkor írtam, teljesen helyén való most is. Finomabban fogalmazva, az ellentétet félretéve ugyanezt gondolom jelenleg is. Talán annyival egészíteném ki, hogy kisebb csapatok ellen használható védekezésben is, a nagyok ellen nem.

u.i.: a kicsit szabadszájú david368 nem én vagyok fake profillal, nyugi. :D :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#10640 Hozzászólás Szerző: Bandi »

david368 írta: 2021. augusztus 28., szombat 21:03 Nèzd vissza inkàbb a mai meccset, ajànlom, csak ôt figyeld vègig, bizonyàra gyorsan vàltozni fog a vèlemènyed😊
Melyik? Az hogy nem vagyok a legnagyobb rajongója?

Válasz küldése