Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#16781 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

ace link a meccshez?

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16782 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Na végre egy nem hányingertkeltő kezdő.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16783 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Eszembe sincs védeni Higuaint, de összvissz játszott 8 meccset, ne írjuk már le ennyi idő után :D Azért ő nem egy ligában és nem egy csapatban vagdosta a gólokat, szóval róla azért lehet tudni, hogy top támadó. Ráadásul egész biztosan közrejátszik az is, amilyen játékrendszert alkalmazunk. Nulla helyzetből, nulla kialakított helyzetből nehéz gólokat lőni. Mert azt sajnos be kell látni, hogy a csapatunk jelenleg a támadó harmadban teljesen ötlettelen. Megy körbe-körbe a 10000x passz, de senki nem szolgálja ki a támadóinkat. Megnézném más kontextusban, más csapatban Higuaint, ha pl. egy De Bruyne, Eriksen vagy egy Pjanic szolgálná ki. Vegyük azért figyelembe, hogy itt egy harmadosztályú Barkleytól vagy egy középszerű Jorginhotól kell várnia a kulcspasszokat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16784 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta:Én pont azt látom, hogy a termetéhez képest mezőnyben azért veszít párharcokat Higuaín, a hétvégi meccsen is volt, hogy simán elválasztották a labdától, mikor oldalra vezette. Morata ilyen szempontból nem mérvadó, egy óvodás mellett is eldobta volna magát, és másfél év alatt se tanulta meg a leckét, hogy ezt itt nem fújják le. Morata labdaérintéseiben még ha nem is volt sok köszönet, de szerintem többször volt megjátszható. Higuain elvan ott középen a darálóban, szar a kiszolgálás, de nem igazán töri magát, hogy kibrusztolja magának a helyzetet.
Régebben az argentin a Napoli-nál már attól idegrohamot kapott és leugatta a többieket, ha nem passzoltak neki, nálunk valóban csöndes egyelőre, de ebben talán az is benne van (amellett, hogy erősen leáldozóban van azóta és ezzel gondolom tisztában van), hogy itt pontosan tudja, hogy nem ő a király, aki bármit megtehet.
Morata helyzetekig eljutott legalabb, meg ha azok nagy reszet ki is hagyta, Higuain meg addig se nagyon jut el. Egyik sem valtja meg nalunk a vilagot, meg talan jo otletnek is tunt elhozni Sarri jatekrendszeret jol ismero, ex-golzsak csatart, de kiderult, hogy o sem valt be. Itt jon elo amit korabban mondtam, hogy ide olyan csatar kell aki maganak teremt helyzetet meg begyalogol veluk/lefutja a vedoket, mert az ilyen ki kell szolgalni tipusok itt lefonek.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16785 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én pont azt látom, hogy a termetéhez képest mezőnyben azért veszít párharcokat Higuaín, a hétvégi meccsen is volt, hogy simán elválasztották a labdától, mikor oldalra vezette. Morata ilyen szempontból nem mérvadó, egy óvodás mellett is eldobta volna magát, és másfél év alatt se tanulta meg a leckét, hogy ezt itt nem fújják le. Morata labdaérintéseiben még ha nem is volt sok köszönet, de szerintem többször volt megjátszható. Higuain elvan ott középen a darálóban, szar a kiszolgálás, de nem igazán töri magát, hogy kibrusztolja magának a helyzetet.
Régebben az argentin a Napoli-nál már attól idegrohamot kapott és leugatta a többieket, ha nem passzoltak neki, nálunk valóban csöndes egyelőre, de ebben talán az is benne van (amellett, hogy erősen leáldozóban van azóta és ezzel gondolom tisztában van), hogy itt pontosan tudja, hogy nem ő a király, aki bármit megtehet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16786 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azért azt érdemes hozzátenni a történethez, hogy Morata-nak annyira nem ment, hogy a labdákat sem tudta megtartani, rosszul passzolt, gyakorlatilag csak rossz döntéseket hozott. Higuain sem nevezhető hasznosnak, de legalább nehezebben elnyomható, nem hagyja magát felbillenteni és ami teljesen szubjektív, de nekem nagyon sokat számít az az, hogy 0 teljesítménnyel nem vág képeket, nem panaszkodik a társaknak, nem fetreng, nem ugat a bíróval. Az argentin haszontalan, de a spanyol emellett még tokszikus is volt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16787 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta:
emsanya írta:Annyiban védeném meg Higuaint hogy a meccsek nagyrészét gólhelyzet nélkül játszuk le. Ötlettelen, kockázatmentes fos a támadójátékunk, így nem kerül nagyon helyzetbe sem.
Ez Moratanal is szempont volt?
Igen nála is. Higuain érkezésénél is írtam, jöhet mindenki álma Icardi, ha egyszer ötlettelen a játékunk és legtöbbször golhelyezetünk sincs meccseken, tök mindegy ki áll elől.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16788 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Annyiban védeném meg Higuaint hogy a meccsek nagyrészét gólhelyzet nélkül játszuk le. Ötlettelen, kockázatmentes fos a támadójátékunk, így nem kerül nagyon helyzetbe sem.
Ez Moratanal is szempont volt?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16789 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Annyiban védeném meg Higuaint hogy a meccsek nagyrészét gólhelyzet nélkül játszuk le. Ötlettelen, kockázatmentes fos a támadójátékunk, így nem kerül nagyon helyzetbe sem.
Ha csak két meccset is megnézett októbertől számítva mielőtt eldöntötte, hogy hozzánk igazol, pontosan tudhatta, hogy mire vállalkozik. Valaki csak szólt neki, hogy nem De Bruyne, Sterling vagy Bernardo Silva a kiszolgálószemélyzet. Ez most kivételesen tetszett Sarri részéről, hogy ugyan elmondta nagy bölcsen, hogy idő kell neki, de azt is finoman hozzátette, hogy a hátralévő két hónapban már szeretné, ha villantana is valamit, mert nem ezért a semmiért vettük kölcsön.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16790 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Annyiban védeném meg Higuaint hogy a meccsek nagyrészét gólhelyzet nélkül játszuk le. Ötlettelen, kockázatmentes fos a támadójátékunk, így nem kerül nagyon helyzetbe sem.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16791 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ebben a szezonban 33 meccsen 11 gólja van minden sorozatot figyelembe véve.

A csapatok, akik ellen betalált: Cagliari, Atalanta, Chievo (2x), Sampdoria, SPAL, Dudelange, Olympiakos, Huddersfield (2x), Fulham.

Sokatmondó névsor szerintem.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16792 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

adrian1989 írta:
Szabi írta:
Pityee írta:https://www.fourfourtwo.hu/friss/sarri- ... mpaign=nso

Ha már Higuain... Sarri is nyilatkozott vele kapcsolatban.
Na vártam már ezt az "időre van szüksége" nyilatkozatot. Minden későbbiekben bukott játékosunknál ez a nyitószöveg.

Én sokáig elleneztem vagy legalábbis nem voltam oda a gyors, Aubameyang féle csatárokért (pont azért, mert amint megkopik a sebessége, használhatatlan lesz, de a gaboni egyelőre még csúcsformában tolja), de a jelenlegi középpályánkról ki tudná mégis kiszolgálni. Annyira még ő vagy más hozzá hasonló csatár sem rakéta, hogy Jorginho - 70%-ban - atom pontatlan labdáit elérje... Szóval hasonlóan szenvedne, bár valószínűleg így is több gólt rúgna, mint az argentin tohonya.

Lehet egy felső középszer erőcsatárral (Mitrovic) jobban járnánk, mint a jelenlegi állománnyal.
szerintem Jovic lenne a jó megoldás, mert ő erős testfelépítésű de mellette gyors is nem beszélve arról, hogy egy igazi gólgép a srác, de kár is ilyen álmokat szövögetni, ha meglesz a top4 marad Sarri ahogy Higuain is és akkor lehet nézni a tohonya argentint még 1 évig.
Bizom benne, hogy a goljai szama eleg lesz a vezetosegnek indokkent, hogy nem kell elni semmilyen opcioval es mehet vissza olaszba. Ennel azert joval tobbre szamitottam tole, megint bebizonyosodott, hogy a PL-ben sokkal nehezebb megallni a helyed, mint olasz/spanyol ligakban. Morata is lovi a golokat spanyolban es volt olyan golja is amit jogtalanul elvettek tole, talan 2 is.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#16793 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:
Pityee írta:https://www.fourfourtwo.hu/friss/sarri- ... mpaign=nso

Ha már Higuain... Sarri is nyilatkozott vele kapcsolatban.
Na vártam már ezt az "időre van szüksége" nyilatkozatot. Minden későbbiekben bukott játékosunknál ez a nyitószöveg.

Én sokáig elleneztem vagy legalábbis nem voltam oda a gyors, Aubameyang féle csatárokért (pont azért, mert amint megkopik a sebessége, használhatatlan lesz, de a gaboni egyelőre még csúcsformában tolja), de a jelenlegi középpályánkról ki tudná mégis kiszolgálni. Annyira még ő vagy más hozzá hasonló csatár sem rakéta, hogy Jorginho - 70%-ban - atom pontatlan labdáit elérje... Szóval hasonlóan szenvedne, bár valószínűleg így is több gólt rúgna, mint az argentin tohonya.

Lehet egy felső középszer erőcsatárral (Mitrovic) jobban járnánk, mint a jelenlegi állománnyal.
szerintem Jovic lenne a jó megoldás, mert ő erős testfelépítésű de mellette gyors is nem beszélve arról, hogy egy igazi gólgép a srác, de kár is ilyen álmokat szövögetni, ha meglesz a top4 marad Sarri ahogy Higuain is és akkor lehet nézni a tohonya argentint még 1 évig.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16794 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem akarom itt a napkeleti bölcset játszani, de néha érdemes 1-1et hátralépni, hogy aztán lehessen előrehaladni. Mondjuk egy új úton. Ezt a hátralépkedést meg egyhelyben toporgást nagyszerűen prezentáljuk, megindulni nem sikerül.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#16795 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta: Én sem szeretem ha valaki a vereségért drukkol, én sem tudok, írtam korábban, mert szeretem a klubbot. Csak a játékunk nézhetetlen és semmi különbséget nem érez az ember egy cardiff ellen, sőt, ez ami a zavaró.

Ha Sarri marad, Kanté érdekében is jobb ha elmegy madridba mert jelenleg nem használjuk ki, szopatjuk. Ha marad és uj edző jön az más tészta.
Zavaró, persze hogy az, de április van, ebben a szezonban nem számíthatunk gyökeres változásra. Viszont ha ezzel a ronda játékkal sikerül bejönni a négybe és/vagy behúzni az EL-t az nagyon sokat érhet, könnyebb lenne onnan építkezni, ennyit mondok.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16796 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:
emsanya írta:
Николаевич írta: Liverpool mai 90. perces győztes gólját ajánlom mindenkinek aki fanyalog hogy a szerencsés győzelem semmit nem ér.
És a liverpool hogy játszik hétröl hétre? Atom futballt tolnak, bajnoki címért mennek, BL-ben állnak, City ugyanez. Nagyon rossz hasonlat. Továbbra sem az a baj hogy szerencsével nyertünk, hanem hogy hetek óta (de nagyátlagban hónapok óta) egy kalap szar amit játszunk a PL-ben, nálunk gyengébb csapatok ellen. Így az ember kevésbbé tud örülni ilyen győzelmeknek.
És akkor most ezért szurkoljunk annak hogy kapjunk ki? Semmiképp nem jó a klubnak ha a 6. helyen futunk be. Mondok még jobbat: Pogbát és Kantét is csábítgatja Zidane, simán elképzelhető hogy az amelyiknek a csapata kicsúszik a négyből azt fogja mondani hogy nem fog bohóckodni megint az Európa Ligába, megy inkább Madridba. Ezt akarjátok az új edzőnek? Minél szarabb kezdőpozíciót?
Én sem szeretem ha valaki a vereségért drukkol, én sem tudok, írtam korábban, mert szeretem a klubbot. Csak a játékunk nézhetetlen és semmi különbséget nem érez az ember egy cardiff ellen, sőt, ez ami a zavaró.

Ha Sarri marad, Kanté érdekében is jobb ha elmegy madridba mert jelenleg nem használjuk ki, szopatjuk. Ha marad és uj edző jön az más tészta.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16797 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Babysit fc.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#16798 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Николаевич írta:
emsanya írta:
Николаевич írta: Liverpool mai 90. perces győztes gólját ajánlom mindenkinek aki fanyalog hogy a szerencsés győzelem semmit nem ér.
És a liverpool hogy játszik hétröl hétre? Atom futballt tolnak, bajnoki címért mennek, BL-ben állnak, City ugyanez. Nagyon rossz hasonlat. Továbbra sem az a baj hogy szerencsével nyertünk, hanem hogy hetek óta (de nagyátlagban hónapok óta) egy kalap szar amit játszunk a PL-ben, nálunk gyengébb csapatok ellen. Így az ember kevésbbé tud örülni ilyen győzelmeknek.
És akkor most ezért szurkoljunk annak hogy kapjunk ki? Semmiképp nem jó a klubnak ha a 6. helyen futunk be. Mondok még jobbat: Pogbát és Kantét is csábítgatja Zidane, simán elképzelhető hogy az amelyiknek a csapata kicsúszik a négyből azt fogja mondani hogy nem fog bohóckodni megint az Európa Ligába, megy inkább Madridba. Ezt akarjátok az új edzőnek? Minél szarabb kezdőpozíciót?
Ha meglesz a 4.hely, nem hiszem, hogy kirúgják Sarri-t.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#16799 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:
Николаевич írta: Liverpool mai 90. perces győztes gólját ajánlom mindenkinek aki fanyalog hogy a szerencsés győzelem semmit nem ér.
És a liverpool hogy játszik hétröl hétre? Atom futballt tolnak, bajnoki címért mennek, BL-ben állnak, City ugyanez. Nagyon rossz hasonlat. Továbbra sem az a baj hogy szerencsével nyertünk, hanem hogy hetek óta (de nagyátlagban hónapok óta) egy kalap szar amit játszunk a PL-ben, nálunk gyengébb csapatok ellen. Így az ember kevésbbé tud örülni ilyen győzelmeknek.
És akkor most ezért szurkoljunk annak hogy kapjunk ki? Semmiképp nem jó a klubnak ha a 6. helyen futunk be. Mondok még jobbat: Pogbát és Kantét is csábítgatja Zidane, simán elképzelhető hogy az amelyiknek a csapata kicsúszik a négyből azt fogja mondani hogy nem fog bohóckodni megint az Európa Ligába, megy inkább Madridba. Ezt akarjátok az új edzőnek? Minél szarabb kezdőpozíciót?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16800 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:https://www.fourfourtwo.hu/friss/sarri- ... mpaign=nso

Ha már Higuain... Sarri is nyilatkozott vele kapcsolatban.
Na vártam már ezt az "időre van szüksége" nyilatkozatot. Minden későbbiekben bukott játékosunknál ez a nyitószöveg.

Én sokáig elleneztem vagy legalábbis nem voltam oda a gyors, Aubameyang féle csatárokért (pont azért, mert amint megkopik a sebessége, használhatatlan lesz, de a gaboni egyelőre még csúcsformában tolja), de a jelenlegi középpályánkról ki tudná mégis kiszolgálni. Annyira még ő vagy más hozzá hasonló csatár sem rakéta, hogy Jorginho - 70%-ban - atom pontatlan labdáit elérje... Szóval hasonlóan szenvedne, bár valószínűleg így is több gólt rúgna, mint az argentin tohonya.

Lehet egy felső középszer erőcsatárral (Mitrovic) jobban járnánk, mint a jelenlegi állománnyal.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése