Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
antimaci
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#1 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Ismételni tudom csak magam, hogy ennyire szervezetlen csapat és klub szerintem kevés van a PL-ben. Totál fejetlenség, vezetői inkompetencia.

Egyrészt, valóban elő lehet venni, hogy mennyi sérült van. Ennek is meg van az oka, ami elég szomorú dilettanciára utal. Szerintem a teljes edzésmenedzsmentre, periodizációra vissza lehet vezetni ezt az egészet. Nem hiszem el, hogy bármelyik profi vagy félprofi klubnál normális ha a teljes keret 1/3-a folyamatosan sérül, ráadásul 4-5 játékos teljes szezonra, vagy hosszú kihagyás után visszatér és rá pár meccsre újra megsérül. Ezért miért nincs felelősségre vonva senki? Nyilván az esetek többségében az edzői stáb, többek közt a menedzser az orvosi stábot, erőnléti edzőket le szokta tojni, mivel úgyis ők viszik vásárra a bőrüket, de ez akkor is nonszensz.
Ráadásul amerikai tulaj (inkább bohóc) van, USA-ban olyan performance/fitness/workout/rehab stáb van minden csapatnál, játékosnál, sportolónál, hogy azt is kielemzik ha egy valaki eggyel többet fingott edzésen. NBA, úszás, szertorna stb.

Ehhez természetesen hozzájön az átigazolási ámokfutás, anyagi veszteségek, amiken mindenki szörnyűlködik. Jól eladjuk mindenkinek ezt a hatalmas projektet, jövőképet, de csak egy Gittegylet vagyunk, ahol senki nem ért semmihez.

Pochettino se úgy néz ki, mint aki ura lenne bármilyen helyzetnek, de hát ki ura ennek az anarchiának. Championship, kieső csapatok, de még a Szeged-Grosics Akadémia védelme (ezen kívül sok minden más is) különbül meg van szervezve, mint ennek a romhalmaznak. Luton, Wolves, Burnley, Sheffield, Brentford szintű csapatok okádják nekünk a gólokat....

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#2 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az a baj Pochal, hogy nincs B terve nem hogy C terve. Ha nem jön be a meccsterv nincs rá ötlet. Tegnap szerintem a szezon legrosszabb első félidejét produkáltuk, azért szorítottam a farpofáimat, hogy 1-0al lehozzuk a félidőt és be tudja hozni az összes utcalány védőt a mádodikra. Erre kiküldte őket ugyan úgy és csak akkor cserélt amikor már a 4.et rúgták.

Ez nagyon magyon kevés. Mourinho már a 20. Percben lecserélte volna az egész védelmet, Tuchel a 97. percig 3-4 hadrenddel próbálkozott volna.

Én nem hiszem, hogy a hozzáállással van a baj Dante. Szerintem a fejetlenségből, kilátástalanságból adódó csalódottságot látod rajtuk. Amikor rádöbbensz, hogy nem működik a meccsterv, a labdát nem tudjuk kihozni...

Amúgy a védelemből nagyon komolyan hiányzik a minőség de persze jobbak lennének ezek is megszervezve.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#3 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Edeskeves:

Ebből az lesz, hogy Poch ittmarad úgy október-novemberig, nyáron eladjuk Jamest és Chillyt, aztán majd pillogunk meg károgunk, hogy az új edző alatt nincs sérült és milyen jó lett volna hamarabb elküldeni ezt a suttyót és megtartani az angolokat.

- belerúg a csapatba egy rangadó előtt és elvárja, hogy meghaljanak érte és a citromaiért
- a középpályánk a csapat többi részéhez képest viszonylag egészségesnek mondható, mégis 0 kontrollt biztosítanak, és ezen egész szezonon keresztül képtelen volt változtatni
- nincs Palmer, nem lövünk gólt, oké. A kpt és a védelmet össze lehet úgy rakni, hogy ha nem is hoznak clean sheetet, 1-2 kapott gólnál megálljunk
- Silva-Chalo lehoz egy okés védekezést egy City ellen, errefel teljes sorcserét nyom
- meccs közben úgy változtat, hogy egyszerre 5 védő van a pályán és egyik sem tudja úgy igazán mi a dolga. Kiszolgáltatottan áll 1 szem Caicedo és így kéne 4 támadót kiszolgálni

Szóval értem és egyetértek, hogy vezetőségtől elkezdve játékosokon át a körülményekig minden és mindenki hibás, de ebben a balf*sz gyülekezetben is annyira kilóg az argentín lefelé, hogy az már bántó. És megint egy olyan ember fog indokolatlanul sok időt és forrásokat megkapni, aki még a remény legapróbb szikráját sem kelti, hogy ez valaha jobb lesz

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4 Hozzászólás Szerző: Pityee »

”-Historic defeat to rivals Arsenal
-Ninth in the Premier League
-Another trophyless season

Chelsea men's team down bad.”

Eszméletlen. Mindezt 1miliárd elköltött euró után. Erről is lehetne asszem egy netflix dokufilmet forgatni. Hogy ne szórd el eszetlenül a lóvét.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#5 Hozzászólás Szerző: Dante »

Lehet álomvilágban élek, de a tegnapi eredmény a hiányzók ellenére sem indokolt. Nem csak az edző hibás, de meccs közben nem tudtam arra gondolni, hogy a játékosaink egyénileg ennyire nem lehetnek rosszak.

Korábban volt már róla szó, de szinte mindenki tudása alatt teljesít. Petrovic, Gusto, Palmer és Gallagher azok, akik előre viszik a csapatot, nem pedig hátráltatják. Ilyen állománnyal, ilyen ambíciókkal nem tudom meddig lehet üzemelni ennyire alulteljesítve.

Egyik részről próbálom pozitívan látni a helyzetet, jövőre összeszokottabb lesz ez a fiatal keret, az edző ismeri őket, új szerepeket tud kitalálni. Másfelől semmi jelét nem mutatta eddig a csapat, hogy bármi eredménye lenne a türelemnek. Nem hiszem, hogy azok a játékosok, akik - bár lehetnek tehetségesek - alázatosabbak lesznek a következő szezonban. Nem látszik rajtuk, hogy számít az eredmény. Ha győznek az tök jó, de ha kikapnak akkor sincs semmi jelentősége.

Az Arsenal az elmúlt öt Stamford Bridge-en játszott meccsből hármat nyert meg, két döntetlen mellett. Az Emirates-ben sikerült kétszer nyerni, de ugyanúgy háromszor kikaptunk és nem 1-0-ás eredményekkel, rendszeresen kitömnek.

A City ellen 2021 óta, nem tudtunk győzni. Ez 9 meccs, ebből hét alkalommal gólt se lőttünk, de volt benne 4-0-ás vereség, 2019-ben pedig 6-0-ra nyertek.

A United-et 2020 óta idén sikerült először legyőzni, haza pályán az utolsó percben fordítva és ők ugyanúgy gyengélkednek, mint mi. Ők is tudtak 4-0-s és 4-1-es meccset nyerni.

A Tottenham és a Pool ellen nem ennyire egyoldalú az eredmény sor, bár utóbbinak szintén volt 4-1-es és 5-3-as győzelme.

Ezekre az eredményekre szerintem nincs magyarázat. Vagyis van, nem a megfelelő embereket foglalkoztatjuk.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#6 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mikor tegnap meglattam a kezdot, meg hogy megint milyen emberek hianyoznak, elszallt az osszes remenyem.

Arsenal 0 vs Chelsea 10 hianyzo. Lehetetlen igy erdemben dolgozni es lehet itt azzal jonni, hogy mennyit koltottek, de mit szamit, ha ezek a jatekosok nagy resze allandoan serult? A cserek csereje jatszik egy Arsenal ellen..

Szegyen ami ezzel a klubbal tortenik es egyedul azert rugnam ki Pochettinot, hogy megtudjuk az o edzesmodszerei miatt serultek ennyien vagy sem.

Jovore ha Chilwell es James ugyanilyen hasznalhatatlan lesz, fajo szivvel mint Kantet, de oket is eladnam, mert csak a helyet foglaljak, full haszontalan kerettagok.

Pochettinot valahol sajnalom, mert nem ezt erdemli, hogy lett volna egy sokkal sokkal jobb kerete, de egyetlen egy meccsen sem tudta hasznalni a teljes keretet. Sot, atlagban 10 serult vegig.

Jovore, ha jon egy uj edzo es az orvosi stabot felturbozzak, majd nyilvan megkapja, hogy mekkora bukott senki, de ha megnezitek a tobbi edzot fele ennyi serulttel sirnak allandoan. Ilyen korulmenyek kozott nem tudom ki tudna BL helyekert versengeni, de szerintem senki. Es itt ez lenne az elvaras.

Korabban irtam, hogy az FA kupa az egyetlen esely, hogy jovore EL-ben induljon a csapat, mert a bajnoksagban ennyi hianyzoval es zoldfuluekkel nem fognak odaerni. Jackson lababan maradt a donto, de vegul sokan ott is Pochettinot hibaztattak..

Jacksonnak amugy egesz szezonban nincs csereje, Nkunku vegig serult, Broja felepuloben volt aztan elment a Fulhambe ahol alig kap perceket (gondolom nem veletlenul) Deivid egyenlore nem PL szint, itt maradt, hogy erosodjon es szokja a legkort, de erdemben meg nem tudna itt hozzatenni.
Sterling vagy Mudryk kenyszerbol, de egyiknek sem az a posztja.

Pochettino is hibas nyilvan, de ez ami ennel a klubnal megy az egy vicc, szerintem sokkal elobb es tobb mindenkit lehetne elovenni lecserelni es erositeni, mint ot.

Sindu
Hozzászólások: 761
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7 Hozzászólás Szerző: Sindu »

1000mrd: Sztem a támadó szenkciónk Hazard óta most a legerősebb.
Madueke egy hülyegyerek, de azokban a helyzetekben, amikben Pulisic belevezette 2-3 emberbe a labdát, ő megcsinálja a cselt és elviszi az embereket. Palmerről tudjuk, mekkora állat, és én Jacksont sem írnám le továbbra sem. Mindent kihagy, de támadásépítésben, kontrázásban, helyzetbe kerülésben nagyon jó lett. Az szezon első felében rengeteget volt lesen, ebben sokat fejlődött. Mudryk sem tűnik teljesen reménytelennek.
Pulisic-Ziyech-Havertzhez képest a Madueke-Mudryk-Jackson trió előrelépés, és kaptunk pluszban egy Palmert.

Egyedül Sterlingtől kellene megszabadulni, 3-5x annyit keres, mint a fentiek, annyival pedig nem jobb náluk, sőt.


A középpályásainkról és a belső védőinkről nem tudom megítélni, h mennyire voltak túlárazottak .Minőséget kaptunk kétszeres áron, vagy középszert négyszeresen?Bármelyik is, meglepődnék, ha más edző nem tudna kihozni többet belőlük.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#8 Hozzászólás Szerző: Traxver »

2024:
21 meccs 35! kapott gól
mindent elmond a védelemről...nem hiszem el,hogy nem lehet rendbe tenni a védelmet
2 kapott gólnélküli meccsünk volt 2024ben a bajnokságban...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#9 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Izland írta: Tegnap, 23:46
BlueBlood1993 írta: Tegnap, 23:35
Bubi írta: Tegnap, 23:27

Nem rajta múlna, a perpill sérült alapemberek hoznának annyi pontot.
+1. Én egyáltalán nem érzem olyan rossznak a keretet, sőt én mèg ezt a mait sem. Igen tudom, bögyömben van az edzőnk, de nézzük meg ezt a mai meccset meg a city ellenit. Egyiken volt Palmer, másikon nem. Nyilván az a city enervalt volt szóval ennél árnyaltabb de Cole miatt vagyunk ott ahol. Ha James, Nkunku, Fofana és társai lennènek, tényleg edző nélkül ott lennènk nagyon minimum EL helyen.

Ettől mèg ezek a dolgot mindig megtörténnek, szóval olyan kell a kispadra aki a nehèzsègekkel is képes szembenèzni nem csak szèttárja a kezét.
Ezzel nem értek egyet. Nincs top4es jelenleg ez a keret, de talán Top6os sem b. Lehet egyszer az lesz, vagy lenne, de jelenleg csak gátjai vagyunk a játékosok fejlődésének. Az, hogy egy csapatban világklasszisok, vagy tehetségek vannak, közel sem ugyanaz, de még nem is hasonló. A legtöbb játékosunk a jövő játékosa, a jelenben ez a keret nem versenyképes. Hiányzik innen egy Kane, Son, Van Dijk, Casemiro. Nincs se rutinos, se világklasszisunk, vagy akik azok lennének, azok leépültek. (Sterling, James, Chili, Silva)
Szóval úgy gondolod egy Villa vagy Spursnek jobb a kerete, mint a miénk?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#10 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Izland írta: Tegnap, 23:34
kecske01 írta: Tegnap, 23:31
Izland írta: Tegnap, 23:26

Én úgy emlékszem, hogy ennek az volt az egyetlen oka, hogy Rice nem volt mozdítható, Rice is csak nyáron váltott volna.
Nyáron is akarták volna Caicedot, igazából mind2-t akarták. De Május vége óta mi már a játékossal megállapodtunk. Szóval meg lehet nyugodni, hogy nem csak mi voltunk “vakok”, hanem az arsenal meg pool is
Vagy egyszerűen felnyomták az árát, az amcsik pedig zöldfülűként bedőltek. A lényeg mi jártunk rosszul, és nyáron nem Caicedo lesz 40millióért elpazarolva, hanem Gallagher.
Én azért megvárnám mit tud egy rendes edzővel.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11 Hozzászólás Szerző: Izland »

BlueBlood1993 írta: Tegnap, 23:35
Bubi írta: Tegnap, 23:27
AwayRoller írta: Tegnap, 23:24

Dehogy hozná, ne hülyéskedj! Nincs egy irányított játékunk, nincs elképzelés, nincs kontroll. Full random az egész. Feldob 11 játékost a pályára, aztán vagy 1, vagy X vagy 2.
Nem rajta múlna, a perpill sérült alapemberek hoznának annyi pontot.
+1. Én egyáltalán nem érzem olyan rossznak a keretet, sőt én mèg ezt a mait sem. Igen tudom, bögyömben van az edzőnk, de nézzük meg ezt a mai meccset meg a city ellenit. Egyiken volt Palmer, másikon nem. Nyilván az a city enervalt volt szóval ennél árnyaltabb de Cole miatt vagyunk ott ahol. Ha James, Nkunku, Fofana és társai lennènek, tényleg edző nélkül ott lennènk nagyon minimum EL helyen.

Ettől mèg ezek a dolgot mindig megtörténnek, szóval olyan kell a kispadra aki a nehèzsègekkel is képes szembenèzni nem csak szèttárja a kezét.
Ezzel nem értek egyet. Nincs top4es jelenleg ez a keret, de talán Top6os sem b. Lehet egyszer az lesz, vagy lenne, de jelenleg csak gátjai vagyunk a játékosok fejlődésének. Az, hogy egy csapatban világklasszisok, vagy tehetségek vannak, közel sem ugyanaz, de még nem is hasonló. A legtöbb játékosunk a jövő játékosa, a jelenben ez a keret nem versenyképes. Hiányzik innen egy Kane, Son, Van Dijk, Casemiro. Nincs se rutinos, se világklasszisunk, vagy akik azok lennének, azok leépültek. (Sterling, James, Chili, Silva)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#12 Hozzászólás Szerző: Szabi »

BlueBlood1993 írta: Tegnap, 22:13
White írta: Tegnap, 22:10 A sokat szidott Jackson és Cucurella ma ketten a legjobbak
Azt meg kell hagyni előbbinek, hogy mezőnyben valóban hasznos, bőven nem egy lókaka hogy labdaerintes nélkül lehoz egy félidőt.

Na én léptem, nyilván ott a Havertz gól, sztem Szabinak címezte :D
A vak patkány most a szezon végéig megint megél ebből a két (szokás szerint már lefutott állásnál szerzett) góljából.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3590
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: Tegnap, 23:27 Silva felesége ismét tweetelt egy sejtelmeset :D
Aki nem látta volna, ennyi volt a tweet: 🙈🙊🙉

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3590
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: Tegnap, 23:27
AwayRoller írta: Tegnap, 23:24
Bubi írta: Tegnap, 23:15 Még ez a balfasz pocsettinó is lazán hozná ezzel a kerettel a 4-5. helyet ha egyben lenne.
Dehogy hozná, ne hülyéskedj! Nincs egy irányított játékunk, nincs elképzelés, nincs kontroll. Full random az egész. Feldob 11 játékost a pályára, aztán vagy 1, vagy X vagy 2.
Nem rajta múlna, a perpill sérült alapemberek hoznának annyi pontot.
+1. Én egyáltalán nem érzem olyan rossznak a keretet, sőt én mèg ezt a mait sem. Igen tudom, bögyömben van az edzőnk, de nézzük meg ezt a mai meccset meg a city ellenit. Egyiken volt Palmer, másikon nem. Nyilván az a city enervalt volt szóval ennél árnyaltabb de Cole miatt vagyunk ott ahol. Ha James, Nkunku, Fofana és társai lennènek, tényleg edző nélkül ott lennènk nagyon minimum EL helyen.

Ettől mèg ezek a dolgot mindig megtörténnek, szóval olyan kell a kispadra aki a nehèzsègekkel is képes szembenèzni nem csak szèttárja a kezét.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15 Hozzászólás Szerző: Izland »

kecske01 írta: Tegnap, 23:31
Izland írta: Tegnap, 23:26
kecske01 írta: Tegnap, 23:23
Az megvan, hogy Caicedo előrébb volt az Arsenal listáján, mint Rice? Tavaly Januárban is le akarták már igazolni
Én úgy emlékszem, hogy ennek az volt az egyetlen oka, hogy Rice nem volt mozdítható, Rice is csak nyáron váltott volna.
Nyáron is akarták volna Caicedot, igazából mind2-t akarták. De Május vége óta mi már a játékossal megállapodtunk. Szóval meg lehet nyugodni, hogy nem csak mi voltunk “vakok”, hanem az arsenal meg pool is
Vagy egyszerűen felnyomták az árát, az amcsik pedig zöldfülűként bedőltek. A lényeg mi jártunk rosszul, és nyáron nem Caicedo lesz 40millióért elpazarolva, hanem Gallagher.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#16 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: Tegnap, 23:27
AwayRoller írta: Tegnap, 23:24
Bubi írta: Tegnap, 23:15 Még ez a balfasz pocsettinó is lazán hozná ezzel a kerettel a 4-5. helyet ha egyben lenne.
Dehogy hozná, ne hülyéskedj! Nincs egy irányított játékunk, nincs elképzelés, nincs kontroll. Full random az egész. Feldob 11 játékost a pályára, aztán vagy 1, vagy X vagy 2.
Nem rajta múlna, a perpill sérült alapemberek hoznának annyi pontot.
Chilwell a liga egyik, ha nem a legjobb balbekkje full homály volt a kezei alatt. Ebből kiindulva én nem mernék erre a kijelentésedre nagy tételben fogadni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#17 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Izland írta: Tegnap, 23:26
kecske01 írta: Tegnap, 23:23
Izland írta: Tegnap, 23:14

Ez így volt. Azon is hüledeztem, hogy sokan egy lapon emlitették Rice-t és Caicedot, hogy még jobban is jártunk az utóbbival. Azt pedig, hogy Kantéhoz lett hasonlítva, inkább nem kommentálom.
Az megvan, hogy Caicedo előrébb volt az Arsenal listáján, mint Rice? Tavaly Januárban is le akarták már igazolni
Én úgy emlékszem, hogy ennek az volt az egyetlen oka, hogy Rice nem volt mozdítható, Rice is csak nyáron váltott volna.
Nyáron is akarták volna Caicedot, igazából mind2-t akarták. De Május vége óta mi már a játékossal megállapodtunk. Szóval meg lehet nyugodni, hogy nem csak mi voltunk “vakok”, hanem az arsenal meg pool is

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#18 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Silva felesége ismét tweetelt egy sejtelmeset :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#19 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta: Tegnap, 23:24
Bubi írta: Tegnap, 23:15 Még ez a balfasz pocsettinó is lazán hozná ezzel a kerettel a 4-5. helyet ha egyben lenne.
Dehogy hozná, ne hülyéskedj! Nincs egy irányított játékunk, nincs elképzelés, nincs kontroll. Full random az egész. Feldob 11 játékost a pályára, aztán vagy 1, vagy X vagy 2.
Nem rajta múlna, a perpill sérült alapemberek hoznának annyi pontot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: Tegnap, 23:24
Bubi írta: Tegnap, 23:15 Még ez a balfasz pocsettinó is lazán hozná ezzel a kerettel a 4-5. helyet ha egyben lenne.
Dehogy hozná, ne hülyéskedj! Nincs egy irányított játékunk, nincs elképzelés, nincs kontroll. Full random az egész. Feldob 11 játékost a pályára, aztán vagy 1, vagy X vagy 2.
Raadasul belenyulni sem tud a meccsekbe. Olyan szarul cserel altalaba, hogy az nem igaz. Teljesen fogalmatlan ez a szerencsendió argentin. Csak tudnám hogy vitte el ez bl döntőig a spurit.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése