Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#15541 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Jól kezdődik. :D Remélem berúgjuk.

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#15542 Hozzászólás Szerző: Crap »

Lampard nagyon szimpatikus és jófej ember, ez egyszerűen minden gesztusából látszik. Viszont, mikor már meglesz a kellő tisztelet minden irányból és nagyobb célokért akarunk küzdeni el kell majd kezdenie olyan szemétkedéseket, mint amit Klopp illetve Pep csinál egy egy vesztésre álló meccs után. Kíváncsi vagyok más mit szól ehhez, de én úgy látom, hogy ez a töketlen bírói kar, egyszerűen ezt kívánja. A fenti két edzőtől úgy félnek mint a tűztől és elképzelhetetlen, hogy egy ilyen tizenegyest befújtak volna nekik. Ugyanez a United is, csak őket a top 1 brand miatt kell nyomniuk. Illetve nem csak a tizik, de a mezőnyjátékra is érvényes ez. A pool mostani meccsénél az utolsó 25 perc összes kétes ítéletét a Pool nyerte ezzel esélyt se adva a Villanak az időhúzásra vagy egy előre ívelésre.

Rohadtul nem szimpatikus, de Mou szerintem teljesen jól látta ezt anno, csak ő sajnos meg már túltolta a pszichoterrort.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15543 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Deulofeu a legjobbaktól tanulta a szakmát fiatalabb korában, ezt azért meg kell jegyezni, ma tudta is kamatoztatni efféle rátermettségét. Pont azon elmélkedtem a VAR közben, hogy ezt a Liverpoolon kívül senkinek se fújják be, őket szokták hasonló tizikkel megtolni ha nem megy nekik és meg kell velük nyeretni a meccset. A hétközi szintén véleményes büntető után befújtak most egy még nevetségesebbet, technikai segítséggel. Remélhetőleg a következő kettő már a mi javunkra történik majd.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#15544 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Ha a JV más itéletethoz meg KÖTELEZŐEN visszanézetném vele hozza meg ő a döntést. A világon sehol se tizi ez. Kontakt? És ettől elesik fáziskéséssel mert látja, hogy esélye sincs megjátszani felkell sír és tizi :lol: :lol: :lol:

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#15545 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

koni0725 írta:Kar, hogy ilyen meleg lett a pite a meccs vegere, a 11-esrol mar tobben leirtak elottem a velemenyem...

Akirol nem esett eddig emlites, de mindenkepp szeretnem kiemelni az Zouma, legalabb ket oriasi blokkja volt, ami fixen kapura ment volna...
Zouma nagyon jó volt ma, mellette dicséretet érdemel szerintem még Kovacic, nagyot ment ma ő is. Jorginho pár butaságon kívül egyébként szintúgy rendben lehozta a meccset, Mount hatalmas lövésének pedig külön örültem.

Willian viszont elég katasztrófa volt, pár jó indításon, illetve egy szögleten kívül elég vakon volt ezen a találkozón.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15546 Hozzászólás Szerző: Pityee »

koni0725 írta:Kar, hogy ilyen meleg lett a pite a meccs vegere, a 11-esrol mar tobben leirtak elottem a velemenyem...

Akirol nem esett eddig emlites, de mindenkepp szeretnem kiemelni az Zouma, legalabb ket oriasi blokkja volt, ami fixen kapura ment volna...
Bezony, ma Zouma jobban tolta mint Tomori, de azért ahhoz képest hogy Zoumának van PL tapasztalata, nincs nagy különbség. Ma belenéztem a Bournemouth meccsbe és Aké nagyon magabiztosan játszott, tetszett, elférne itt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#15547 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Kar, hogy ilyen meleg lett a pite a meccs vegere, a 11-esrol mar tobben leirtak elottem a velemenyem...

Akirol nem esett eddig emlites, de mindenkepp szeretnem kiemelni az Zouma, legalabb ket oriasi blokkja volt, ami fixen kapura ment volna...
211! NEW RECORD!

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#15548 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

AwayRoller írta:A plusz poén, hogy amíg a VAR visszanézés ment, az NBCSN kommentátorjai mindketten megvoltak győződve róla, hogy ez nem lesz 11-es. Még azt is felhozták, hogy ez a több mint 100 év alatt soha nem volt tizi. Erre a befújás után "The game is gone"(A játéknak annyi) mondattal reagáltak. Az ilyenek valóban kinyírják a focit...

Na de a lényeg a 3 pont, csak lehoztuk valahogy a meccset. Következő fordulóban az első kettő összecsap, úgyhogy valaki biztos hullajt pontot.
Amikor meghallottam, hogy az a talpas paraszt Mike Dean van a VAR mögött, már tudtam, hogy nem járunk jól. Eszméletlen, hogy 20x visszajátsza, és még úgyis a rossz döntést hozza meg. Nem hiszem el, hogy ilyen szinten ekkora inkompetencia lenne, ez már szándékos.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#15549 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A plusz poén, hogy amíg a VAR visszanézés ment, az NBCSN kommentátorjai mindketten megvoltak győződve róla, hogy ez nem lesz 11-es. Még azt is felhozták, hogy ez a több mint 100 év alatt soha nem volt tizi. Erre a befújás után "The game is gone"(A játéknak annyi) mondattal reagáltak. Az ilyenek valóban kinyírják a focit...

Na de a lényeg a 3 pont, csak lehoztuk valahogy a meccset. Következő fordulóban az első kettő összecsap, úgyhogy valaki biztos hullajt pontot.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15550 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az ok, hogy volt egy kis kontakt, de könyörgöm hát fáziskésésben esett el ez a balfasz, ezt így utólag nevetséges volt megadni... De megvan a win, az a lényeg. Pont a meccs kezdetén gondoltam magamban, hogy itt az idő egy újabb Tammy gólnak, mielőtt rágörcsölne :) Szép teljesítmény volt, Emerson-nak is örülök, hogy végre visszatért.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#15551 Hozzászólás Szerző: focimark »

Az oké, hogy nem volt tizi, de miért kell még a a 16oson belül is passzolgatni, mikor ottvan 3-4 ellenfél? Rég kikellett volna baszni onnan és akkor nincs ez a szitu.

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15552 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Úgyis hiányolták többen Kepától a meccsnyerő védéseket

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15553 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Foster gondoskodott a csattanóról :lol: Szerencse, hogy Kepa kihugyozta

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15554 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Létezik ennél szánalmasabb büntető? Látta, hogy nem éri el a labdát, erre eszébe jutott hirtelen, hogy hopp az előbb hozzámértek, ezért összeesek és olyan fájdalmat szimulálok mintha legalàbbis a lábamat vágnák le. Egyébként a kopasz rohadék bíró elég rendesen rajta volt, hogy ne 3 ponttal távozzon a csapat a mai napon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2019. november 2., szombat 21:27-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15555 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Vicc volt ez a büntető megint... Színház
Egyébként Puli lehozatalával nagyon nem értek egyet, ha választani kellene, Vilmos pihenhetne picit.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#15556 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Hihetetlen, hiába van VAR, semmit nem ér, ha a bíró egy retardált fasz. Név szerint Mike Dean. Eszméletlen...

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#15557 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Francnak kell mindig hátul passzolgatni....hihetetlen, hogy nem tudnak lehozni egy meccset kapott gól nélkül..

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15558 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Aaaah micsoda játék!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15559 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ennek a Fosternek 36 évesen milyen reflexei vannak, hihetetlen...
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15560 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ebben a szezonban nagy koszonet Sarrinak, hogy idehozta a fiat, mert Jorginho miutan megszokta a PL-t a tavalyi szezon vegetol kezdve tanar es ha Lampard is tartalek CSK-kent szamol vele az is jelent valamit.

Válasz küldése