Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#5301 Hozzászólás Szerző: Bubi »

GereZsolt írta: 2023. február 16., csütörtök 0:45
Bubi írta: 2023. február 16., csütörtök 0:39
Ezt aláírom, bár megnézném mire megy a szerényebb keretük és szakértelmük a PLben. Ott nem illik egy félidő után kifingani.
Azért mi se a city-pool-tham-arsenal-newcastle stb ellen játszottuk az utolsó 14 meccsünket. Nem hinném, hogy a Fulham annyival veretesebb lenne mint bármelyik német csapat...
Pedig a Fulham elég király idén :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#5302 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2023. február 16., csütörtök 0:46 Egyébként ebben a Dortmundban full középszerek futkároznak szinte minden poszton Bellinghamet leszámítva, szerintem egy Fulhamnek vagy Aston Villának erősebb kerete van. Wolf, Özcan, Ryerson, Modeste és hasonlók egy PL-csapatnál a kispadon ülnének, de pl. egy Brandt se biztos, hogy stabil kezdő lenne mindegyik PL-középcsapatnál. Thorgan Hazard is elment a PSV-be cserének. 70. perc után annyira elkészültek az erejükkel, hogy kipasszolni se tudták a labdát hiba nélkül, nemhogy támadást építeni.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egyáltalán nem érezném nagy fegyverténynek kiejteni őket, összeszokottak ugyan, de kis túlzással a keretünk 25. játékosa is stabil kezdő lenne náluk, akkora a minőségbeli különbség a javunkra egyéni kvalitások tekintetében.
Ebben az esetben elég vérciki lesz ellenük kiesni nemde?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#5303 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egyébként ebben a Dortmundban full középszerek futkároznak szinte minden poszton Bellinghamet leszámítva, szerintem egy Fulhamnek vagy Aston Villának erősebb kerete van. Wolf, Özcan, Ryerson, Modeste és hasonlók egy PL-csapatnál a kispadon ülnének, de pl. egy Brandt se biztos, hogy stabil kezdő lenne mindegyik PL-középcsapatnál. Thorgan Hazard is elment a PSV-be cserének. 70. perc után annyira elkészültek az erejükkel, hogy kipasszolni se tudták a labdát hiba nélkül, nemhogy támadást építeni.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egyáltalán nem érezném nagy fegyverténynek kiejteni őket, összeszokottak ugyan, de kis túlzással a keretünk 25. játékosa is stabil kezdő lenne náluk, akkora a minőségbeli különbség a javunkra egyéni kvalitások tekintetében.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#5304 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bubi írta: 2023. február 16., csütörtök 0:39
Ezt aláírom, bár megnézném mire megy a szerényebb keretük és szakértelmük a PLben. Ott nem illik egy félidő után kifingani.
Azért mi se a city-pool-tham-arsenal-newcastle stb ellen játszottuk az utolsó 14 meccsünket. Nem hinném, hogy a Fulham annyival veretesebb lenne mint bármelyik német csapat...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#5305 Hozzászólás Szerző: Bubi »

GereZsolt írta: 2023. február 16., csütörtök 0:35
Bubi írta: 2023. február 16., csütörtök 0:30
GereZsolt írta: 2023. február 16., csütörtök 0:24
Nekem az utóbbi 14 meccsel vagy mennyivel van a tököm tele, csak most untam meg.
Kilátástalan az egész helyzet ezzel a szerencsétlennel, elképzelni nem tudom ezek a barom amerikaiak mit akarnak vele, ráadásul 6 éves szerződést adtak neki a hülye állatok...

Hozzátéve, hogy kevés szimpibb csapat van a világon mint a Dortmund számomra. A tetü élősködö Bayern rendre lerabolja öket vagy valamelyik másik nagy klub, de ha egy 18 éves londoni utcagyerek játszik náluk az valahogy mégis jó, nagyon érdekes ez, tekintve, hogy nálunk a 50-100 millás nagypofáju féreg sztárok meg floppok rendre, mindegyik!!
Szóval tölük nem sajnálom a győzelmet, hihetetlen hogy egy papíron szerényebb keret+szakértelem mire képes, szemben a mi korlátlan pénz+dilettanizmus kombónkkal.
Ne legyen semmilyen ábránd, hogy mint a taknyot fognak kicsapni minket a blből.
Miért, mire képesek? Focizni 30 percig meg rúgni 1 gólt hazai pályán? Húha.

Sokan kiemelik a védelmüket miközben az itt lenézett, szar, lusta játékosaink sorra dolgozták ki a helyzeteket. Ha pontosabban célzunk ma kikapnak csúnyán... Én vennék rá mérget, hogy olyan simán továbbjutnak, odébb van a visszavágó, van még idő ezt csiszolni.

Egyébként én is kedvelem a dortmundot, de ma nem érdemeltek győzelmet.
Idei évben minden meccsüket megnyerni, míg nekünk 14/2-t varázsolt össze a griffendéles.
Ezt aláírom, bár megnézném mire megy a szerényebb keretük és szakértelmük a PLben. Ott nem illik egy félidő után kifingani.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#5306 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

A modern Chelsea-era leggyengebb edzojenek tartom Tapsi Hapsit, de ezt a meccset kivetelesen nem varrnam a nyakaba. Azert bosszanto kifejezetten ez a vereseg mert jol jatszottunk, tenyleg mindenki tepert a palyan, de sajnos helyzetkihasznalasunk es szerencsenk sem volt. Abszolut nem lefutott meg ez a parharc, ezzel a jatekkal (es a helyzeteink golra valtasaval) nyerni fogunk otthon.

Kulon kiemelnem ezen a meccsen Ziyecch teljesitmenyet. A csavo mar fel labbal a PSG-ben volt, de a teljesitmenyere es a hozzaallasara nem lehet panasz, nem egyszer lattam sprintben visszamenni vedekezni illetve baromira jol mentek ma az 1v1-ek. Plusz kiosztott Joao-nak egy golpasszt is.
211! NEW RECORD!

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#5307 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bubi írta: 2023. február 16., csütörtök 0:30
GereZsolt írta: 2023. február 16., csütörtök 0:24
Bubi írta: 2023. február 16., csütörtök 0:15 Fú de negatívan láttok mindent. Mit vártatok az utolsó 10 meccs eredményei alapján? Hogy majd ma egy csapásra megváltozik minden? Az első félidő a dortmundé volt, de közel sem olyan toronymagasan mint nekünk a második, úgy hogy idegenben voltunk és végig keményen szabotáltak a szurkolóik, mind a 80.000...

Persze hogy nincs perpillanat keresnivalónk a BLben, de ott vagyunk és a mai játékunk az eddigiek után abszolút előrelépés.
Egyáltalán nem domináltak le, nekünk volt több helyzetünk.
Nekem az utóbbi 14 meccsel vagy mennyivel van a tököm tele, csak most untam meg.
Kilátástalan az egész helyzet ezzel a szerencsétlennel, elképzelni nem tudom ezek a barom amerikaiak mit akarnak vele, ráadásul 6 éves szerződést adtak neki a hülye állatok...

Hozzátéve, hogy kevés szimpibb csapat van a világon mint a Dortmund számomra. A tetü élősködö Bayern rendre lerabolja öket vagy valamelyik másik nagy klub, de ha egy 18 éves londoni utcagyerek játszik náluk az valahogy mégis jó, nagyon érdekes ez, tekintve, hogy nálunk a 50-100 millás nagypofáju féreg sztárok meg floppok rendre, mindegyik!!
Szóval tölük nem sajnálom a győzelmet, hihetetlen hogy egy papíron szerényebb keret+szakértelem mire képes, szemben a mi korlátlan pénz+dilettanizmus kombónkkal.
Ne legyen semmilyen ábránd, hogy mint a taknyot fognak kicsapni minket a blből.
Miért, mire képesek? Focizni 30 percig meg rúgni 1 gólt hazai pályán? Húha.

Sokan kiemelik a védelmüket miközben az itt lenézett, szar, lusta játékosaink sorra dolgozták ki a helyzeteket. Ha pontosabban célzunk ma kikapnak csúnyán... Én vennék rá mérget, hogy olyan simán továbbjutnak, odébb van a visszavágó, van még idő ezt csiszolni.

Egyébként én is kedvelem a dortmundot, de ma nem érdemeltek győzelmet.
Idei évben minden meccsüket megnyerni, míg nekünk 14/2-t varázsolt össze a griffendéles.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#5308 Hozzászólás Szerző: Bubi »

GereZsolt írta: 2023. február 16., csütörtök 0:24
Bubi írta: 2023. február 16., csütörtök 0:15 Fú de negatívan láttok mindent. Mit vártatok az utolsó 10 meccs eredményei alapján? Hogy majd ma egy csapásra megváltozik minden? Az első félidő a dortmundé volt, de közel sem olyan toronymagasan mint nekünk a második, úgy hogy idegenben voltunk és végig keményen szabotáltak a szurkolóik, mind a 80.000...

Persze hogy nincs perpillanat keresnivalónk a BLben, de ott vagyunk és a mai játékunk az eddigiek után abszolút előrelépés.
Egyáltalán nem domináltak le, nekünk volt több helyzetünk.
Nekem az utóbbi 14 meccsel vagy mennyivel van a tököm tele, csak most untam meg.
Kilátástalan az egész helyzet ezzel a szerencsétlennel, elképzelni nem tudom ezek a barom amerikaiak mit akarnak vele, ráadásul 6 éves szerződést adtak neki a hülye állatok...

Hozzátéve, hogy kevés szimpibb csapat van a világon mint a Dortmund számomra. A tetü élősködö Bayern rendre lerabolja öket vagy valamelyik másik nagy klub, de ha egy 18 éves londoni utcagyerek játszik náluk az valahogy mégis jó, nagyon érdekes ez, tekintve, hogy nálunk a 50-100 millás nagypofáju féreg sztárok meg floppok rendre, mindegyik!!
Szóval tölük nem sajnálom a győzelmet, hihetetlen hogy egy papíron szerényebb keret+szakértelem mire képes, szemben a mi korlátlan pénz+dilettanizmus kombónkkal.
Ne legyen semmilyen ábránd, hogy mint a taknyot fognak kicsapni minket a blből.
Miért, mire képesek? Focizni 30 percig meg rúgni 1 gólt hazai pályán? Húha.

Sokan kiemelik a védelmüket miközben az itt lenézett, szar, lusta játékosaink sorra dolgozták ki a helyzeteket. Ha pontosabban célzunk ma kikapnak csúnyán... Én vennék rá mérget, hogy olyan simán továbbjutnak, odébb van a visszavágó, van még idő ezt csiszolni.

Egyébként én is kedvelem a dortmundot, de ma nem érdemeltek győzelmet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#5309 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

emsanya írta: 2023. február 16., csütörtök 0:25 Nagyon nagyot mentünk ma, gyakorlatilag mindenki megpusztult a vegen. Mindent elmond, hogy a dortmundi kapus az ellenfel legjobbja volt. Több volt mint amit vartam, egy full osszeszokott csapat ellen (akik iden minden meccset megnyertek) tudtunk tobb helyzetet kialakitani. A dortmundiak a vegen mar lepni nem birtak, orultek hogy nem kaptak golt. Nem is lehet kulon kiemelni senkit, tenyleg még Koulibaly, Zijes mindenki nagyon ment.

Jatekban ez már a brightonos Potter magic volt :D. Sok kialakitott helyzet de nem sikerult ertekesiteni őket.

Minden esely megvan még a visszavagon, egyedul a kontrak lesznek majd veszelyesek, félek arra mennek majd, hogy igy 1-0 utan visszaállnak a nemetek es elore baszkodjak a labdakat.
Sanya ez Felix magic volt, nem Potter.
Komolyan nem tudom, hogy te mit szivsz de ez valami brutális. Sokkal szimpatikusabb volt amikor még pesszimista voltál, abban legalább volt realitás, de ez a deliriumban lebegö kémia lobotómián átesett éned hiteltelen már.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#5310 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nagyon nagyot mentünk ma, gyakorlatilag mindenki megpusztult a vegen. Mindent elmond, hogy a dortmundi kapus az ellenfel legjobbja volt. Több volt mint amit vartam, egy full osszeszokott csapat ellen (akik iden minden meccset megnyertek) tudtunk tobb helyzetet kialakitani. A dortmundiak a vegen mar lepni nem birtak, orultek hogy nem kaptak golt. Nem is lehet kulon kiemelni senkit, tenyleg még Koulibaly, Zijes mindenki nagyon ment.

Jatekban ez már a brightonos Potter magic volt :D. Sok kialakitott helyzet de nem sikerult ertekesiteni őket.

Minden esely megvan még a visszavagon, egyedul a kontrak lesznek majd veszelyesek, félek arra mennek majd, hogy igy 1-0 utan visszaállnak a nemetek es elore baszkodjak a labdakat.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#5311 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bubi írta: 2023. február 16., csütörtök 0:15 Fú de negatívan láttok mindent. Mit vártatok az utolsó 10 meccs eredményei alapján? Hogy majd ma egy csapásra megváltozik minden? Az első félidő a dortmundé volt, de közel sem olyan toronymagasan mint nekünk a második, úgy hogy idegenben voltunk és végig keményen szabotáltak a szurkolóik, mind a 80.000...

Persze hogy nincs perpillanat keresnivalónk a BLben, de ott vagyunk és a mai játékunk az eddigiek után abszolút előrelépés.
Egyáltalán nem domináltak le, nekünk volt több helyzetünk.
Nekem az utóbbi 14 meccsel vagy mennyivel van a tököm tele, csak most untam meg.
Kilátástalan az egész helyzet ezzel a szerencsétlennel, elképzelni nem tudom ezek a barom amerikaiak mit akarnak vele, ráadásul 6 éves szerződést adtak neki a hülye állatok...

Hozzátéve, hogy kevés szimpibb csapat van a világon mint a Dortmund számomra. A tetü élősködö Bayern rendre lerabolja öket vagy valamelyik másik nagy klub, de ha egy 18 éves londoni utcagyerek játszik náluk az valahogy mégis jó, nagyon érdekes ez, tekintve, hogy nálunk a 50-100 millás nagypofáju féreg sztárok meg floppok rendre, mindegyik!!
Szóval tölük nem sajnálom a győzelmet, hihetetlen hogy egy papíron szerényebb keret+szakértelem mire képes, szemben a mi korlátlan pénz+dilettanizmus kombónkkal.
Ne legyen semmilyen ábránd, hogy mint a taknyot fognak kicsapni minket a blből.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#5312 Hozzászólás Szerző: Pityee »

GereZsolt írta: 2023. február 16., csütörtök 0:13
focimark írta: 2023. február 16., csütörtök 0:04
dacultras írta: 2023. február 16., csütörtök 0:00 Utolsó 4 meccs
0 győzelem
3 döntetlen
1 vereség
1 rúgott gól

Jo éjt...
Az utolsó 14 meccsunkon 5 rúgott gól :) idő kell neki, türelem srácok.
Én itt fejeztem be a meccsnézést. Hánynom kell ahogy mint egy félhülye tapsikol ez a mugli minden elbaszott szar helyzetre meg okádék megoldásra.
Tudnak ezek a szerencsétlenek focizni, csak egy Fatih Terim vagy Conte vagy Saf féle vadbarom kéne nekik aki arcbarugja öket az utóbbi hónapok teljesítményéért.
Ne gyertek ezzel a látszik a javulás dumával, annyira emsanyás meg unalmas tényleg. Nem az Arsenal vagyunk ahol a végeredménytöl függetlenül kapták a nyuszikupát a srácok évekig mint az oviban, meg annak kellett örülni ha volt helyzet.
Ennél szarabb chelseat én 2005 óta még nem láttam. Szégyenszemre 600 millió fontból azt tudjuk kihozni, hogy legalább volt helyzetünk...ne legyen már ennyire alacsonyan a léc.
Ennyire gyenge edzője se volt ennek a csapatnak még soha az életben. Még AVB vagy Scolari alatt is lehett legalább látni, hogy mi az elképzelésük még ha az szar is volt. Most az égvilágon semmi, ez a retardált tapsikol meg turházik az oldalvonal mellett ezek meg fogalmatlanul rohangálnak a pályán.
Ha az amerikai nem hozza ide Félixet a télen még okádékabbak lennénk ennél is, csóró gyerek egyedül erölködik.
Maximálisan egyetértek. Csak sajnos ismerem magam és nem bírom ki hogy ne nézzem a meccseinket. Elég szomorú hogy annak kell örülni ha van kapuralövésünk. De már kedvem sincs szidni azt a kóklert. Egyszerűen elviselem aztán kész. Ha boehlynak tetszik ez a 14/2, akkor én se fogok agyvérzést kapni miatta. (Bár ma utcalány ideg elkapott már :D )
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#5313 Hozzászólás Szerző: Szabi »

broduer írta: 2023. február 16., csütörtök 0:11
Szabi írta: 2023. február 16., csütörtök 0:06 Ilyen magassággal ennyire gyatra százalékkal fejelni, mint Havertz teszi... Azt simán a kapuba kellett volna tenni.
Kezdem azt hinni, hogy te is trollkodsz, mint emsanya a pozitívumok rovatával. :mrgreen: Minden meccs után egy embert emelsz ki... :lol:
Pedig hidd el, hogy nem. :D Én már jóideje figyelem, hogy mit hoz ki a fejesekből, és ugyan néha talál egy-egy gólt beadás után, de többnyire pontosan úgy fejeli meg a labdákat, mint ma a kontragól előtt - sután, célt tévesztve. Egyébként meg kell követnem magam, mert Koulibaly meglepően jól játszott ma, pedig előzetesen eltemettem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#5314 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Fú de negatívan láttok mindent. Mit vártatok az utolsó 10 meccs eredményei alapján? Hogy majd ma egy csapásra megváltozik minden? Az első félidő a dortmundé volt, de közel sem olyan toronymagasan mint nekünk a második, úgy hogy idegenben voltunk és végig keményen szabotáltak a szurkolóik, mind a 80.000...

Persze hogy nincs perpillanat keresnivalónk a BLben, de ott vagyunk és a mai játékunk az eddigiek után abszolút előrelépés.
Egyáltalán nem domináltak le, nekünk volt több helyzetünk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#5315 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

focimark írta: 2023. február 16., csütörtök 0:04
dacultras írta: 2023. február 16., csütörtök 0:00 Utolsó 4 meccs
0 győzelem
3 döntetlen
1 vereség
1 rúgott gól

Jo éjt...
Az utolsó 14 meccsunkon 5 rúgott gól :) idő kell neki, türelem srácok.
Én itt fejeztem be a meccsnézést. Hánynom kell ahogy mint egy félhülye tapsikol ez a mugli minden elbaszott szar helyzetre meg okádék megoldásra.
Tudnak ezek a szerencsétlenek focizni, csak egy Fatih Terim vagy Conte vagy Saf féle vadbarom kéne nekik aki arcbarugja öket az utóbbi hónapok teljesítményéért.
Ne gyertek ezzel a látszik a javulás dumával, annyira emsanyás meg unalmas tényleg. Nem az Arsenal vagyunk ahol a végeredménytöl függetlenül kapták a nyuszikupát a srácok évekig mint az oviban, meg annak kellett örülni ha volt helyzet.
Ennél szarabb chelseat én 2005 óta még nem láttam. Szégyenszemre 600 millió fontból azt tudjuk kihozni, hogy legalább volt helyzetünk...ne legyen már ennyire alacsonyan a léc.
Ennyire gyenge edzője se volt ennek a csapatnak még soha az életben. Még AVB vagy Scolari alatt is lehett legalább látni, hogy mi az elképzelésük még ha az szar is volt. Most az égvilágon semmi, ez a retardált tapsikol meg turházik az oldalvonal mellett ezek meg fogalmatlanul rohangálnak a pályán.
Ha az amerikai nem hozza ide Félixet a télen még okádékabbak lennénk ennél is, csóró gyerek egyedül erölködik.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#5316 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta: 2023. február 16., csütörtök 0:06 Ilyen magassággal ennyire gyatra százalékkal fejelni, mint Havertz teszi... Azt simán a kapuba kellett volna tenni.
Kezdem azt hinni, hogy te is trollkodsz, mint emsanya a pozitívumok rovatával. :mrgreen: Minden meccs után egy embert emelsz ki... :lol:

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#5317 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Bubi teljesen egyetértek veled. Én csalódott vagyok, mert jobbat is elérhettünk volna. De van keresni valónk. Jobb lesz ez csak!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#5318 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ilyen magassággal ennyire gyatra százalékkal fejelni, mint Havertz teszi... Azt simán a kapuba kellett volna tenni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#5319 Hozzászólás Szerző: Dante »

broduer írta: 2023. február 15., szerda 23:59 Ebből a meccsből nem szabad sokat levonni. Jól játszottunk, de magától értetődő, hogy a szezon legfontosabb meccsére mindenki felszívja magát. Ha én lettem volna az edző, akkor is így mentek volna. Ez szerintem alap volt. Ha innen is kiesünk, teljes kuka a szezon februárban.
Annál rémisztőbb, hogy még így is kikaptunk. Szóval szerintem korai még bármilyen optimizmus.
Én nem úgy láttam, hogy nagyon kaparnának. A mai jó teljesítmények egy valóban jó napon kilógnának lefelé. Silva és Koulibaly hozták a kötelezőt, Chilwell meccshiánya érződik, de még így is klasszisokkal jobb Cucurella-nál. James jókedve, barátkozós stílusa számomra teljesen megalapozatlan, nem gondoltam volna, hogy ilyet látok tőle egyszer. Nem kell verekedni, de a 65. percben ne nevetgéljen az ellenfélt ölelgetve. Kepa, Mudryk, Haverzt teljesen haszontalanok, Ziyech és Felix próbálkoztak de tök fölöslegesen. Nem volt jó játék és nincs keresnivalónk a BL-ben ezzel a teljesítménnyel.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#5320 Hozzászólás Szerző: Crap »

Dortmund az első felesben lejátszott minket, kb. kiscsapat voltunk. Össze vissza vagdostuk ki a labdákat amiből igazából a játékosok egyéni megoldásai miatt lett néha helyzet és maradtunk meccsben.
A le támadások között osztály különbség volt.

A Dortmund 4 km-el többet futott.
Emiatt a második félidőre ők eléggé el is készültek az erejükkel és vissza húzódtak kontrazni.
Mi elhittük, hogy jobbak vagyunk és előre toltuk a védelmet. Jöttek is a helyzetek, de a kontra gól is.
Végére a Dortmund mar teljesen elkészült de brutál jól szervezett csapat és jól védekeztek. Egy szöglet vagy beadasunkban se volt veszély.

Összességeben a jobban szervezett, egységesebb csapat nyert. Dortmund mégegyszer nem teszi meg ezt a szívességet, hogy ennyire túl hajtja magát egy félidőben.

Ettől függetlenül vethető ellenfél lenne, de ha ezek bunker focival jönnek a Stanfordra akkor nem hiszem hogy lovunk 2 gólt nekik. (Utóbbi 10 meccsen nem lőttünk 2 gólt összesen)

Válasz küldése