Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#5281 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Szabi írta: 2023. február 18., szombat 17:17 Felüdülés volt látni ezt a dinamikus szólót, a zsiráfmozgásúhoz vagyok szokva.
Pedig mind azt mondtak hogy nincs csatárunk....
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#5282 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Felüdülés volt látni ezt a dinamikus szólót, a zsiráfmozgásúhoz vagyok szokva.
6+8+5+4+1+1+2+1

zs198
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#5283 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Eddig örülhetünk a 0-0-nak!! 😩😩😩
GO BLUES

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#5284 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Első 10 perc alapján, ez egy nagyon nehéz meccs lesz. :roll:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#5285 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sulemana nagyon tehetséges játékos (Rennes-ben láttam párszor játszani), vele egész biztosan meggyűlik majd a védők baja.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#5286 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta: 2023. február 18., szombat 16:04 Vegul nem is olyan rossz ez a kezdo. Persze James hianyzik, de Mudryk meg Havertz a padon amire raszolgaltak es Mount visszakerult na meg Fofana is lehetoseget kap.

Kotelezo 3 pont.
Mondjuk azt nem lehet mondani, hogy nem próbálkozna különböző kezdőkkel Potter. De jó lenne ha meg is találná végre a nyerö taktikát így 100 év után.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#5287 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Vegul nem is olyan rossz ez a kezdo. Persze James hianyzik, de Mudryk meg Havertz a padon amire raszolgaltak es Mount visszakerult na meg Fofana is lehetoseget kap.

Kotelezo 3 pont.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#5288 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2023. február 17., péntek 14:15 Chelsea have scored 6 goals from 16.35(xG) in their last 13 matches.

The curse is real.
Semmi fele curse nincs itt. Szakmaiatlansag annal inkabb.
Ha az emberek nem ertenek valamit elobb utobb eljon a foldon tuli dolgokban valo hibaztatas. Szerencsere a tudomany sokmindenre megadja a valaszt, ahogy erre is van kezzelfoghato magyarazat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#5289 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea have scored 6 goals from 16.35(xG) in their last 13 matches.

The curse is real.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#5290 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Crap írta: 2023. február 17., péntek 9:57 Visszavágón szerintem az lesz a nagy kérdés, hogy mennyire fogják kifutni magukat. Erre biztos jobban fognak figyelni sajnos.
Első felesben mikor lemostak a pályáról 4 km-el többet futottak nálunk. Aztán halál lefáradva kontráztak le minket , utolsó 20 percben meg már labdába alig tudtak rúgni.
A bunkerfocihoz / kontrához, azért nem kell akkora futásmennyiség, mint egész pályán letámadni és dominálni egy másik csapatot.

Ebből asszociálva, ha egy hulla fáradt Dortmund ellen nem tudtunk gólt lőni, szerintem kétszer nehezebb dolgunk lesz a visszavágón. Őszintén én nem látom, hogy betudnánk húzni a meccset.

Két kulcs momentum jöhetne létre, ami jelentősen megnövelné az esélyeinket.:
Zakaria nagyon kéne a visszavágóra és akkor Enzo átvehetné RLC szerepkörét. Ez kb. a párharcot is eldöntheti.
Ha esetleg mégse bunker fociznak végül.
Csak a helyzet kihasznalason mult, hogy nem lottunk golt es nem azon, hogy milyen jo volt a Dortmund vagy hogy faradtak voltak e vagy nem.

Kapufa, golvonalrol epphogy kirugtak, Havertz fejese, Felix nagy helyzete amit fole lott ezekhez semmi kozuk nem volt.

Azzal is vitatkoznek, hogy lemostak minket az elso felidoben, melyik meccsen? A Dortmund osszesen 2x lott kapura, mi 8x.

Az elozo meccseken mikor kapura se lottunk en is csalodott meg ideges voltam, de szerintem ezutan a meccs utan csak azert vagyok csalodott, hogy a sok helyzetbol egy se ment be.
Foleg a masodik felidoben mindent megtettek es tamadtak vegig, ha ez a meccs 1-3 akkor a Dortmund egy szot nem szolhatna. (Tudom nincs ha)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#5291 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Crap írta: 2023. február 17., péntek 9:57 Visszavágón szerintem az lesz a nagy kérdés, hogy mennyire fogják kifutni magukat. Erre biztos jobban fognak figyelni sajnos.
Első felesben mikor lemostak a pályáról 4 km-el többet futottak nálunk. Aztán halál lefáradva kontráztak le minket , utolsó 20 percben meg már labdába alig tudtak rúgni.
A bunkerfocihoz / kontrához, azért nem kell akkora futásmennyiség, mint egész pályán letámadni és dominálni egy másik csapatot.

Ebből asszociálva, ha egy hulla fáradt Dortmund ellen nem tudtunk gólt lőni, szerintem kétszer nehezebb dolgunk lesz a visszavágón. Őszintén én nem látom, hogy betudnánk húzni a meccset.

Két kulcs momentum jöhetne létre, ami jelentősen megnövelné az esélyeinket.:
Zakaria nagyon kéne a visszavágóra és akkor Enzo átvehetné RLC szerepkörét. Ez kb. a párharcot is eldöntheti.
Ha esetleg mégse bunker fociznak végül.
Én Mudryk helyén Mounttal, túloldalt Zijessel kezdenék és Zakariát én is fontosnak tartom. Mount + Zijes jobb lehet a bunker feltörésében. Az első félidőben ki kell egyenlíteni, ha nem sikerül az gond lesz, mert el fog fogyni az erőnk. Ha megvan a gól úgy ki kell jönniük, akkor jöhetne Mudryk és Sterling kontrázni.

Nem szabad annyit kihagyni mint szerdán, de nem is hiszem, hogy ez Felixnél általános lenne. A benficában jó befejező volt, ott kapta meg utoljára azt a szabadságot mint nálunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#5292 Hozzászólás Szerző: Crap »

Visszavágón szerintem az lesz a nagy kérdés, hogy mennyire fogják kifutni magukat. Erre biztos jobban fognak figyelni sajnos.
Első felesben mikor lemostak a pályáról 4 km-el többet futottak nálunk. Aztán halál lefáradva kontráztak le minket , utolsó 20 percben meg már labdába alig tudtak rúgni.
A bunkerfocihoz / kontrához, azért nem kell akkora futásmennyiség, mint egész pályán letámadni és dominálni egy másik csapatot.

Ebből asszociálva, ha egy hulla fáradt Dortmund ellen nem tudtunk gólt lőni, szerintem kétszer nehezebb dolgunk lesz a visszavágón. Őszintén én nem látom, hogy betudnánk húzni a meccset.

Két kulcs momentum jöhetne létre, ami jelentősen megnövelné az esélyeinket.:
Zakaria nagyon kéne a visszavágóra és akkor Enzo átvehetné RLC szerepkörét. Ez kb. a párharcot is eldöntheti.
Ha esetleg mégse bunker fociznak végül.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#5293 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2023. február 16., csütörtök 9:58
Dízel írta: 2023. február 16., csütörtök 9:47 Otthon siman verhetoek.
Raadasul ha tovabbjutunk akkor nagyvaloszinuseggel a benficat kapjuk, akik szinten verhetoek. Nyilvan odarakjak magukat az enzo fiasko miatt. De siman ott lehetunk a top4be. Nem egy city vagy reallal kell harcolnunk.
Poen lenne behuzni a blt. :D :D
Először is, jelenleg elég nagy szorzó van már arra is a fogadóirodáknál, hogy egyáltalán tovább megyünk a Dortmund ellen. De ha esetleg tovább is vergődünk valahogy, amire nem sok esélyt látok, hiszen full gólképtelenek vagyunk, akkor miért lenne nagyobb esély arra, hogy a Benficát kapjuk, mint bármelyik másik csapatot? Hiszen sorsolás lesz. Remélem azt, azért mindenki tudja, hogy két gólt is kell rúgnunk a továbbjutáshoz, amit tavaly december óta nem sikerült egyetlen csapat ellen sem.
Ja hopp elneztem sorry. Azt hittem a tegnapi masik meccs gyoztesevel fogunk meccselni ha mi is tovabbjutnank. Beneztem. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#5294 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2023. február 16., csütörtök 11:10 Amúgy, mintha egy fifa meccset néztem volna, ezeknek minden felszabadítása embert talált. A gólpassz is, jó jó, szép volt, de kellett hozzá egy jó nagy adag mák.

A visszavágón fix, hogy betolják a buszt, a világon mindenki tudja, hogy ez a vesztünk, de én azt érzem, hogy meglesz a továbbjutás.

Bellingham amúgy nagy játékos és jó csapatkapitány, megéri az árát.
Meg erdekes volt hogy fizikailag, hogy kifingtak a végére. Nagyon sok sargalapot beszedtek, elkéstek, felrugdostak sok emberunket 16osnál. Nyilvan taktika is lehetett a visszaállas, de a szeleken a vegen ugy futottak el mellettuk barki aki akart mint a kurv@ elet.

Bellinghamet siman ki kellett volna allitani, csak a masodik sargas szitunal felbasztak még egy embert aki sargas lett es a biro mintha elfelejtette volna.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#5295 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amúgy, mintha egy fifa meccset néztem volna, ezeknek minden felszabadítása embert talált. A gólpassz is, jó jó, szép volt, de kellett hozzá egy jó nagy adag mák.

A visszavágón fix, hogy betolják a buszt, a világon mindenki tudja, hogy ez a vesztünk, de én azt érzem, hogy meglesz a továbbjutás.

Bellingham amúgy nagy játékos és jó csapatkapitány, megéri az árát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#5296 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2023. február 16., csütörtök 9:47 Otthon siman verhetoek.
Raadasul ha tovabbjutunk akkor nagyvaloszinuseggel a benficat kapjuk, akik szinten verhetoek. Nyilvan odarakjak magukat az enzo fiasko miatt. De siman ott lehetunk a top4be. Nem egy city vagy reallal kell harcolnunk.
Poen lenne behuzni a blt. :D :D
Először is, jelenleg elég nagy szorzó van már arra is a fogadóirodáknál, hogy egyáltalán tovább megyünk a Dortmund ellen. De ha esetleg tovább is vergődünk valahogy, amire nem sok esélyt látok, hiszen full gólképtelenek vagyunk, akkor miért lenne nagyobb esély arra, hogy a Benficát kapjuk, mint bármelyik másik csapatot? Hiszen sorsolás lesz. Remélem azt, azért mindenki tudja, hogy két gólt is kell rúgnunk a továbbjutáshoz, amit tavaly december óta nem sikerült egyetlen csapat ellen sem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#5297 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Otthon siman verhetoek.
Raadasul ha tovabbjutunk akkor nagyvaloszinuseggel a benficat kapjuk, akik szinten verhetoek. Nyilvan odarakjak magukat az enzo fiasko miatt. De siman ott lehetunk a top4be. Nem egy city vagy reallal kell harcolnunk.
Poen lenne behuzni a blt. :D :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#5298 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pech szériánk igazán véget érhetne már. Ennyi helyzetet kihagyni..

Mount nem lehet majd visszavágón sárga lapok miatt.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#5299 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Szabi írta: 2023. február 16., csütörtök 0:46 Egyébként ebben a Dortmundban full középszerek futkároznak szinte minden poszton Bellinghamet leszámítva, szerintem egy Fulhamnek vagy Aston Villának erősebb kerete van. Wolf, Özcan, Ryerson, Modeste és hasonlók egy PL-csapatnál a kispadon ülnének, de pl. egy Brandt se biztos, hogy stabil kezdő lenne mindegyik PL-középcsapatnál. Thorgan Hazard is elment a PSV-be cserének. 70. perc után annyira elkészültek az erejükkel, hogy kipasszolni se tudták a labdát hiba nélkül, nemhogy támadást építeni.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egyáltalán nem érezném nagy fegyverténynek kiejteni őket, összeszokottak ugyan, de kis túlzással a keretünk 25. játékosa is stabil kezdő lenne náluk, akkora a minőségbeli különbség a javunkra egyéni kvalitások tekintetében.
Ezt mondom, hogy angol akadémistákbol meg kukázott arcokból pakolnak össze működő csapatot folyamatosan+a Bayern által először ellopott majd levetett öregekből, stb.
Én ezt annak a számlájára írom, hogy nem dilettáns a szakmai stáb.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#5300 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

koni0725 írta: 2023. február 16., csütörtök 0:36 A modern Chelsea-era leggyengebb edzojenek tartom Tapsi Hapsit, de ezt a meccset kivetelesen nem varrnam a nyakaba. Azert bosszanto kifejezetten ez a vereseg mert jol jatszottunk, tenyleg mindenki tepert a palyan, de sajnos helyzetkihasznalasunk es szerencsenk sem volt. Abszolut nem lefutott meg ez a parharc, ezzel a jatekkal (es a helyzeteink golra valtasaval) nyerni fogunk otthon.

Kulon kiemelnem ezen a meccsen Ziyecch teljesitmenyet. A csavo mar fel labbal a PSG-ben volt, de a teljesitmenyere es a hozzaallasara nem lehet panasz, nem egyszer lattam sprintben visszamenni vedekezni illetve baromira jol mentek ma az 1v1-ek. Plusz kiosztott Joao-nak egy golpasszt is.
Igen és Zijes már nem az első meccsen hoz egy jó teljesítményt, tényleg jó most a hozzáállása.

Srácok nagyon remélem hogy holnap erre a meccsre máshogy gondoltok vissza mert ez sokkal de sokkal kevésbé volt rossz, mint ahogy leirtátok. Én is csalódott vagyok az eredmény miatt, de idegenben egy bomba formában lévő Dortmund ellen mèg TT alatt sem doltem volna kardomba ha épphogy kikapunk, pláne hogy alakulhatott ez volna teljesen máshogy

Válasz küldése