Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16361 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na ezt talán már nem adjuk le. Eddig minden egyes golunkat saját nevelésű játékos lőtte a bajnokságban.

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#16362 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

Elsült ám Tomori lába

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16363 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Köszi mindkettőtöknek, nem is emlékszem mikor kellett utoljára így nézni :shock:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16364 Hozzászólás Szerző: Dante »

https://www.soccerstreams100.com/wolves ... ve-stream/" onclick="window.open(this.href);return false;
Én ezek közül próbálok keresgélni, még tart a körkapcsolás, reklámok stb, jó minőségű stream van, csak nem lehet tudni, hogy milyen meccs lesz az adott linken :D

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16365 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

https://footybite.com/football/wolverha ... ve-stream/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://soccerstreams.net/reddit-soccer-streams/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16366 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Vki talált már jó streamet? Én bevallom kiestem a pixisbol.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16367 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kérlek, ha valaki tud majd egy működőképes streamet akkor az ne sajnálja megosztani a többiekkel :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#16368 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Nincs jó előérzetem a mai meccsel kapcsolatban, a két spanyol szélső hátvédünk aligha tudja felvenni a versenyt a Wolvew villámgyors támadóival, szétkontráznak minket, és még egy Kanté sincs. Rüdiger ki tudja, hogy tér vissza, mellette Chris vagy Zouma egyikük se életbiztosítás, ráadásul abszolút összeszokatlan négyes lesz hátul, gyenge középpályás védekezéssel. Minimum 3-at, 4-et kell lőnünk, hogy behúzzuk ezt a meccset szerintem, persze ne legyen igazam...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16369 Hozzászólás Szerző: Dante »

cech19960320 írta:CHO eddig szarrá szopatja az ellent, nagyon él :D James szintén jó, de ő védő is és kp is most egyszerre :D
Nyilván nem felnőtt szint volt a mai ellenfél, de azt jó látni, hogy se CHO, se James sebessége nem változott a sérülés miatt, mindkettő jó erőben és kondiban van ránézésre, remélhetőleg Ruben is ilyen fizikai állapotban tér vissza, kelleni fognak mindhárman a most kezdődő dupla-tripla terheléshez - meg amúgy is, új igazolásokkal ér fel a visszatérésük.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16370 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

CHO eddig szarrá szopatja az ellent, nagyon él :D James szintén jó, de ő védő is és kp is most egyszerre :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16371 Hozzászólás Szerző: Dante »

Annak aki esetleg nézné CHO-ékat:

https://www.chelseafc.com/en/chelsea-tv/live-events" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16372 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pedro amugy nagyon hianyzott hetvegen. Iden az egyik legjobbunk.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16373 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kecske01 írta:James bevetheto mar a szunet utan?

Lamps azt nyilatkozta hogy jól jön Jamesnek és Odoinak a válogatott szünet..A Wolves ellen már esélyes hogy ott lesznek a padon!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16374 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Cesar Azpilicueta 20 alkalommal adta el a labdát a Sheffield ellen, ami háromszor több, mint bárki más által jegyzett mutató.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16375 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

James bevetheto mar a szunet utan?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16376 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Felesleges minden hibája után lepörgetnünk ezt a vitát, ahogy felesleges minden jó meccse után ráhúzni hogy klasszis. Ismerjük már egymás véleményét. Amikor leigazoltuk, az első pár meccse hasonlóan tesze-tosza volt (talán nem ennyire), aztán gyorsan belerázódott és a legjobb védőnk lett. Majd szezon felénél térjünk erre vissza, addig hagy kapjon időt, bizalmat.

Az az "öngól" egy vicc volt, láttam ahogy mérgesen nézte az ünneplő csávót a gól után, akkora mák volt hogy hihetetlen. Én hiszek benne, emlékszem arra, hogy mit rakott le az asztalra. Van aki szerint csak sok volt körülötte a "vak", de több mint 20 éve nézem a chelsea meccseit, köztük minden meccsét a történelem egyik legstabilabb védősorának, a ferreira, carvalho, terry, cole sornak így tudom mi számít átlagon felülinek és el tudok vonatkoztatni, tudom külön mérlegelni egy adott játékos teljesítményét függetlenül a társakétól. Az amit ő abban a rövid időszakban nyújtott az zseniális volt, kár hogy beárnyékolja az, hogy a társai mind gyengén teljesítettek.

Egyelőre én is látom, hogy remeg a lába, ideges. Nem biztos, hogy ismét fel tud nőni arra a szintre. Ha sikerül is, ő nem lesz az a védő aki sok kicsi, gyors passzal kijátsza a támadóknak a labdát, cserébe a világ egyik legmegbízhatóbb védője válhat belőle.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#16377 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta:Ajánlom mindenki aki szidja Zoumát az öngólja miatt, hogy lesse meg Koulibaly mai öngólját a Juve ellen, konkrétan a napoli döntetlenjébe került. Bárkivel előfordul, bármekkora védő is legyen.
Nem az öngól a fő baj. Bárkivel előfordul. Inkább az hogy technikailag képzetlen, eddig a szezonban egy kétlábon járó bakicsomag és hogy 9 gólt kaptunk 4 meccsen, ami részben neki is köszönhető. Tudom hogy sokan itt látnak benne potenciált, amire az Evertonos szereplésével rá is szolgált, de eddig Chelsea mezben akkor is vállalhatatlan. Tomori fényévekkel jobban néz ki. A lényeg, hogy szerintem jó helyen a Soton, max az Everton védelmében lenne. Ez a saját véleményem, de cáfoljon rám (eddig nem igen sikerült.)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16378 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ajánlom mindenki aki szidja Zoumát az öngólja miatt, hogy lesse meg Koulibaly mai öngólját a Juve ellen, konkrétan a napoli döntetlenjébe került. Bárkivel előfordul, bármekkora védő is legyen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16379 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nahát így elcseszni egy megnyert meccset. Nem láttam a meccset, csak telón követtem az eredményt, de az első félidő után már elkönyveltem sima győzelemnek, erre a végén nézem hogy döntetlen lett, wtf. Milyen csapatot akarunk megverni, ha egy újoncot nem tudunk két gólos előnyről hazai pályán. Attól tartok, hogy nagyon fognak fájni az ilyen könnyen eldobált pontok, olyan csapat ellen, aki valszeg a kiesés ellen fog küzdeni, istenem... Gyere Rüdi vissza, mert botrány ez a védelem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16380 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Igazabol mind a ket kapott gol Azpie, Zoumanak kellett volna a hibat helyre hozni, hat de nem tudta. Felek, hogy onmaganak a parodiaja lesz iden a csavo, szerintem Reece siman kiszoritja. Gilmour behozatalat nem nagyon ertettem, szerintem nem most kellett volna bedobni, plane nem lehozni Kovacicot, aki ma is nagyot jatszott. En a horvatrol nem voltam tul jo velemennyel a tavalyi szezon utan, de talan ez kellett neki, hogy megvegyuk.

Tammy nagy tanar volt, nem hiszem, hogy lesz gond. A nagy csapatok ellen is varom majd tole a golokat. Imadnam, ha megoldana a csatar problemakat. Rudiger hihetetlenul kell vissza, negy meccsen kilenc kapott gol nevetseges..Viszont meggyozodesem, hogyha a masodik felido elejen nincs az a kapott gol, siman lehozzuk a meccset.

Megyunk majd a valogatott szunet utan a Wolverhamptonhoz, aztan az otthoni BL-meccs utan pedig szinten fogadjuk a Poolt. Nem kizart, hogy hat fordulot kovetoen is ot pontunk lesz..Tul kell veszelni azt az idoszakot, varhatoan erkeznek majd vissza a serultek es sokkal jobb lesz.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése