Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#16261 Hozzászólás Szerző: focimark »

Wow. Nem is tudom eldonteni, hogy a passz vagy a befejezés a szebb. :o

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16262 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Na a faszláb XD tuti véletlen volt XD imádom :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#16263 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Barkleynak tavaly is jól ment vagy két hónapot, utána eltűnt ... Az Emerson-Luiz duó rengeteg labdát szór el és hozza a társakat kellemetlen szituba. Sajna a MU ellen kb ez a kezdő várható. Jó látni viszont, hogy egy magasan presszingelő csapattal is tudunk végre kezdeni valamit.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16264 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jó lesz ez a Pulisic gyerkőc 8) Frankie pedig reméljük játékost farag Barkleyből.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16265 Hozzászólás Szerző: Dante »

Remélhetőleg a 10-es poszttal nem lesznek gondok, sokan úgy gondolták, hogy égető lenne az erősítés, de Barkley és Mount is nagyon meggyőző eddig, Ruben felépülésével lehet majd gondolkozni, hogy ki padozzon.

Tammy-gólért szurkolok, jót tenne az idegeinek, minél hosszabb a gólcsendet, annál inkább görcsös lehet a játéka, nem volna rossz egy magabiztos csatár így a szezon kezdetéhez közeledve.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#16266 Hozzászólás Szerző: focimark »

edeskeves írta:Pulisic mi extra :shock:
Barkley mekkora labdát adott :o eddig nagyon jó, remélem kitart egész szezonra a formája.
Szoboszlai is elég jól játszik, talán felfigyelnek rá nálunk is, ha eddig nem tették.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16267 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pulisic mi extra :shock:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16268 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta:
Bubi írta:
Igaz amit írsz, de jobb ha senki nem vár csodát. Ha elmerülünk a képzeletünkben és már-már elhisszük, hogy Lampard Pulisicből kihozza az új Hazardot, Odoi idén beérik és húzóember lesz, Ruben meg megoldja az egész középpályás impotenciánkat, Abraham pedig elkezdi hányni a gólokat akkor nagy seggreűlés lesz decemberben és jönnek majd a Lampard Outok.

Ez lenne a Te mondandód lényege is, de én a remény csíráját is kiölném inkább már most mindenkiből. Kutyából nem lesz szalonna a fiataljainkból pedig nem lesz klasszis húzóember egy szezon alatt.
Egyrészt ha remény nélkül ülök le megnézni egy szezont, annak nincsen értelme. Azért nézem, hogy szórakozzam, és szerintem alapvető a minimális pozitív érzés egy meccs előtt. Ha nincs remény bennem, akkor inkább nem nézem a meccseinket idén. A Leicester remek példa arra, hogy vannak csodák. Jó persze olyan szezon is 100 évente egyszer van, de akkor is előfordulhat bármi. Nálam az idei évre a reális elvárás egy 4. 5. 6. helyezés, adott körülményektől függően (értsd. pl. ha a MU ott folytatja, ahol tavaly, akkor illene megelőzni őket), egy hazai kupadöntő lehetőleg győzelemmel és a Bl kieséses szakaszának elérése. Minden más extra, és ebben az extrában találkozik nálam a remény a realitással.
Amolyan kötelező rosszként élem meg ezt a szezont. Beépítjük a következő nagy generáció alappilléreit. Eredmények tekintetében nem reménykedek, nem lepődnék meg akkor sem, ha csak a 11-13. helyen végeznénk. Abban viszont bízhatunk mindannyian, hogy látni fogunk egy szép, fokozatos, folyamatos fejlődést az odoi, RLC, Zouma, James és társain. Plussz abban reménykedek, hogy a fiatalok is helyén tudják majd kezelni az idei esetleges rossz eredményeket és nem szürkülnek, savanyodnak bele a keretbe.

Reálisnak én is az 5-6. helyet gondolom, a BL pozíció pedig felérne egy győzelemmel idén.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#16269 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta:
Igaz amit írsz, de jobb ha senki nem vár csodát. Ha elmerülünk a képzeletünkben és már-már elhisszük, hogy Lampard Pulisicből kihozza az új Hazardot, Odoi idén beérik és húzóember lesz, Ruben meg megoldja az egész középpályás impotenciánkat, Abraham pedig elkezdi hányni a gólokat akkor nagy seggreűlés lesz decemberben és jönnek majd a Lampard Outok.

Ez lenne a Te mondandód lényege is, de én a remény csíráját is kiölném inkább már most mindenkiből. Kutyából nem lesz szalonna a fiataljainkból pedig nem lesz klasszis húzóember egy szezon alatt.
Egyrészt ha remény nélkül ülök le megnézni egy szezont, annak nincsen értelme. Azért nézem, hogy szórakozzam, és szerintem alapvető a minimális pozitív érzés egy meccs előtt. Ha nincs remény bennem, akkor inkább nem nézem a meccseinket idén. A Leicester remek példa arra, hogy vannak csodák. Jó persze olyan szezon is 100 évente egyszer van, de akkor is előfordulhat bármi. Nálam az idei évre a reális elvárás egy 4. 5. 6. helyezés, adott körülményektől függően (értsd. pl. ha a MU ott folytatja, ahol tavaly, akkor illene megelőzni őket), egy hazai kupadöntő lehetőleg győzelemmel és a Bl kieséses szakaszának elérése. Minden más extra, és ebben az extrában találkozik nálam a remény a realitással.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#16270 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

broduer írta:
adrian1989 írta: ezekkel a játékosokkal akik visszajöttek kölcsönből nem vagyunk kisegítve, de biztos szárnyakat kap majd Kenedy, Batshuayi, Kovacic most hogy már végleg a mi játékosunk biztos előveszi a góllövő és assist adó cipőjét.
szerintem már tavaly is a mi keretünk volt az Arsenallal karöltve a leggyengébb keret a top6-ból, de mellettük szólt, hogy volt 2 jó csatáruk, mi viszont nagyon nagyon meggyengültünk és hiába Lampard klub iránti szeretete varázspálcája neki sincs, hogy a kutyatütükből egy csapásra top játékosokat faragjon (pedig milyen jó lenne, akkor tényleg nem kéne igazolni).
szerintem ez egy rohadt nehéz és szenvedő szezon lesz, de nem Lampard hanem a board és a játékosok miatt.
Nem bántásból írom, de sokszor te voltál a leghangosabb támogatója a kölcsönben lévő fiataljaink beépítésének. Akik elvileg ha teljesítményt nem is tudnak túl jót nyújtani, legalább szerethetővé teszik a csapatot. A lényeg, hogy alapvetően persze igaz amit írsz, mert én is úgy gondolom, hogy sok játékosnak nincs helye itt (köztük az általad gyakran favorizált Batshuayi), de azért egy felkészülési meccs sosem lehet mérvadó. Majd 6-7 tét meccs után már könnyebben meglehet bélyegezni előre a szezonunkat. De azért én még türelemre intenék mindenkit. A másik meg, hogy Lampard személyét illetően nem kérdés a maximális pozitivizmus. Az edzői képessége illetve az eredményekben betöltött felelőssége nálam szintén inkább a jövő zenéje.
Peace
igen, de úgyfest tévedtem többet képzeltem bele ezekbe a játékosokba.
Batshuayi semmivel nem rosszabb mint a jelenlegi csatáraink vagy volt csatáraink(Morata, Higuain), de sajnos az is kevés főleg ha csak a riválisok csatárait vagy a BL-ben szereplő csapatok csatárait nézem.
Akikből itt top játékos lehet az Zouma és Mount a többiek sajnos sosem lesznek többek az átlagos középszereknél, de úgyfest ez az új arculata a csapatnak, mert látszólag nem törekednek arra, hogy minőségi top játékosok jöjjenek mert az ugye drága.
amúgy ezeknek a játékosoknak, pont, hogy felkészülési meccseken is összekéne törniük magukat, hogy bizonyítsák, hogy itt a helyük ehelyett megy a lazsálás megint.
Lampard egy intelligens ember akiből top manager lehet, mi csak reménykedhetünk abban, hogy ez nálunk fog megtörténni (sajnos ismerjük a board-ot,de talán most más lesz).
emsanya írta:Nem normális aki egy felkészülés legkeményebb időszakában eredményt vár el. Mindeki tudja hogy ilyenkor a legnehezebb játszani, pláne egy japánban. Az edzőknek ez teljesen érdektelen ebben az időszakban.
én eredményt nem várok el, de az 1. félidőt tudtam nézni és az nézhetetlen volt nem nagyon tudok kiemelni semmit és senkit, de biztos velem van a baj, hogy kicsit reménykedtem abba, hogy pár játékos összeszedi magát és megmutatja Lampard-nak, hogy igenis neki itt a helye ehelyett ment a f.szvakarás.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16271 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nem normális aki egy felkészülés legkeményebb időszakában eredményt vár el. Mindeki tudja hogy ilyenkor a legnehezebb játszani, pláne egy japánban. Az edzőknek ez teljesen érdektelen ebben az időszakban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16272 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta:
adrian1989 írta: ezekkel a játékosokkal akik visszajöttek kölcsönből nem vagyunk kisegítve, de biztos szárnyakat kap majd Kenedy, Batshuayi, Kovacic most hogy már végleg a mi játékosunk biztos előveszi a góllövő és assist adó cipőjét.
szerintem már tavaly is a mi keretünk volt az Arsenallal karöltve a leggyengébb keret a top6-ból, de mellettük szólt, hogy volt 2 jó csatáruk, mi viszont nagyon nagyon meggyengültünk és hiába Lampard klub iránti szeretete varázspálcája neki sincs, hogy a kutyatütükből egy csapásra top játékosokat faragjon (pedig milyen jó lenne, akkor tényleg nem kéne igazolni).
szerintem ez egy rohadt nehéz és szenvedő szezon lesz, de nem Lampard hanem a board és a játékosok miatt.
Nem bántásból írom, de sokszor te voltál a leghangosabb támogatója a kölcsönben lévő fiataljaink beépítésének. Akik elvileg ha teljesítményt nem is tudnak túl jót nyújtani, legalább szerethetővé teszik a csapatot. A lényeg, hogy alapvetően persze igaz amit írsz, mert én is úgy gondolom, hogy sok játékosnak nincs helye itt (köztük az általad gyakran favorizált Batshuayi), de azért egy felkészülési meccs sosem lehet mérvadó. Majd 6-7 tét meccs után már könnyebben meglehet bélyegezni előre a szezonunkat. De azért én még türelemre intenék mindenkit. A másik meg, hogy Lampard személyét illetően nem kérdés a maximális pozitivizmus. Az edzői képessége illetve az eredményekben betöltött felelőssége nálam szintén inkább a jövő zenéje.
Peace
Igaz amit írsz, de jobb ha senki nem vár csodát. Ha elmerülünk a képzeletünkben és már-már elhisszük, hogy Lampard Pulisicből kihozza az új Hazardot, Odoi idén beérik és húzóember lesz, Ruben meg megoldja az egész középpályás impotenciánkat, Abraham pedig elkezdi hányni a gólokat akkor nagy seggreűlés lesz decemberben és jönnek majd a Lampard Outok.

Ez lenne a Te mondandód lényege is, de én a remény csíráját is kiölném inkább már most mindenkiből. Kutyából nem lesz szalonna a fiataljainkból pedig nem lesz klasszis húzóember egy szezon alatt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#16273 Hozzászólás Szerző: broduer »

adrian1989 írta: ezekkel a játékosokkal akik visszajöttek kölcsönből nem vagyunk kisegítve, de biztos szárnyakat kap majd Kenedy, Batshuayi, Kovacic most hogy már végleg a mi játékosunk biztos előveszi a góllövő és assist adó cipőjét.
szerintem már tavaly is a mi keretünk volt az Arsenallal karöltve a leggyengébb keret a top6-ból, de mellettük szólt, hogy volt 2 jó csatáruk, mi viszont nagyon nagyon meggyengültünk és hiába Lampard klub iránti szeretete varázspálcája neki sincs, hogy a kutyatütükből egy csapásra top játékosokat faragjon (pedig milyen jó lenne, akkor tényleg nem kéne igazolni).
szerintem ez egy rohadt nehéz és szenvedő szezon lesz, de nem Lampard hanem a board és a játékosok miatt.
Nem bántásból írom, de sokszor te voltál a leghangosabb támogatója a kölcsönben lévő fiataljaink beépítésének. Akik elvileg ha teljesítményt nem is tudnak túl jót nyújtani, legalább szerethetővé teszik a csapatot. A lényeg, hogy alapvetően persze igaz amit írsz, mert én is úgy gondolom, hogy sok játékosnak nincs helye itt (köztük az általad gyakran favorizált Batshuayi), de azért egy felkészülési meccs sosem lehet mérvadó. Majd 6-7 tét meccs után már könnyebben meglehet bélyegezni előre a szezonunkat. De azért én még türelemre intenék mindenkit. A másik meg, hogy Lampard személyét illetően nem kérdés a maximális pozitivizmus. Az edzői képessége illetve az eredményekben betöltött felelőssége nálam szintén inkább a jövő zenéje.
Peace

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#16274 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

hatalmas respect Lampard-nak, hogy elvállalta ezt a szarkupacot.
Az kiderült ha nem amatőr csapat ellen kell játszani akkor már bajok vannak.
nincs épkézláb játékosunk tele vagyunk középszerű játékosokkal akik lehet 1-1 meccsen jól nyomják de nem tudnak tartósan jó teljesítményt nyújtani.
amúgy még mindig nem tudom megérteni, hogy miért fellebbeztek a CAS-nál ha kérték azt, hogy amíg tárgyalják az esetet addig se igazolhassunk ezzel bebizonyítva azt, hogy mennyire nem értenek nálunk semmihez csak a pénzszerzéshez egy új edzővel a legjobb játékosunk elvesztésével úgy, hogy eddig sem volt közünk az első 2 helyhez magyarul csak 2 szabad bl helyért küzdeni úgy, hogy a MU Arsenal Sp*rs erősödni fog.
simán belehett volna vállalni, hogy most nyáron megerősítsék a keretet normálisan és utána szembenézni az eltiltással.
ezekkel a játékosokkal akik visszajöttek kölcsönből nem vagyunk kisegítve, de biztos szárnyakat kap majd Kenedy, Batshuayi, Kovacic most hogy már végleg a mi játékosunk biztos előveszi a góllövő és assist adó cipőjét.
szerintem már tavaly is a mi keretünk volt az Arsenallal karöltve a leggyengébb keret a top6-ból, de mellettük szólt, hogy volt 2 jó csatáruk, mi viszont nagyon nagyon meggyengültünk és hiába Lampard klub iránti szeretete varázspálcája neki sincs, hogy a kutyatütükből egy csapásra top játékosokat faragjon (pedig milyen jó lenne, akkor tényleg nem kéne igazolni).
szerintem ez egy rohadt nehéz és szenvedő szezon lesz, de nem Lampard hanem a board és a játékosok miatt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16275 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Jól tolta a Kawasaki egyébként, azért itt már kicsit meg kellett izzadniuk a srácoknak, nem a félamatőr írekkel játszottunk már, hanem Ázsia egyik legjobb csapatával. Persze nagy blama ez az eredmény, de nagyjából most játszott együtt először a teljes keret (-sérültek és Kepa), van még min csiszolni.

Caballero-nak volt pár nagy védése, nem rajta múlt, hogy kikaptunk. A kezdőből még Mount és talán Pedro emelhető ki, akik próbáltak némi életet lehelni a támadójátékunkba. Kenedy szintén, ő volt a legaktívabb (és talán legjobb) a meccsen, csak sajnos nagyon agyatlan szegény, ahogy Bats is.

Pulisic a beállása után aktív volt, aztán eltűnt, majd a meccs végén ismét volt villanása, ha ott az utolsó percben nem akarja mindenáron beadni a labdát, akkor kaptunk volna egy tizenegyest, mert tisztán buktatták. Barkley-nak voltak még szép zsugái csereként beállva, a többiek olyan nagyon sok szót nem érdemelnek.

Bakayoko továbbra sem tűnik túl működőképes láncszemnek, ahogy figyelgetem a helyezkedéssel még mindig gondjai vannak, illetve egy szerelése volt a kapunk előtt, de abba is majdnem belesérült miután kirúgták a bokáját.. Palmer-t pedig nem akarom baszogatni, de tényleg nem értem mit keres még itt, ahogy hozzá került a labda, pillanatok alatt elválasztotta tőle az egyik japán, bűn gyenge az ember. :D Nála még talán Piazón is hasznosabb lett volna, pedig kb. egy kutya a kettő. :D Viheti mindkettőt valamelyik olyan Champo-csapat, amelyik nem szeretne a feljutáson gondolkodni. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#16276 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nem láttam a meccset, de mi ez az 1-0-ás vereség? Így akarnak hízelegni a japán szponzoroknak? Tiszeletből a masikat nyerni hagyni? :D

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16277 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Luiz mit csinált? :shock: :x Remélem mindannyian kapnak a japóktol egy motort legalább ezért a semmiért.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16278 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ijj, 1-0 oda. Sebaj fiúk, kemény ez a kawasaki
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#16279 Hozzászólás Szerző: broduer »

Frankie1986 írta:Szinte mindenki megakarja mutatni egyénileg idevaló,nemúgy mint a topcsapatokban ahol azt bizonyítják az utolsó játékosok is egy jól működő rendszerbe nagyszerűen passzoló darabkák lehetnek,ha számolnak velük.Ez mondjuk a következetlen klubvezetés hibája is. Évenkénti edzőváltás és szemléletváltás Edzők egyéniségi jegyei alapján.
Ennek a legszebb példája az előző meccs volt, ahol Batsu azt hitte, hogy az a feladata, hogy több gólt rúgjon Abrahamnél. Nem tudom ki lesz a csatár idén, egy biztos, hogy szívni fogunk vele.

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16280 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Szinte mindenki megakarja mutatni egyénileg idevaló,nemúgy mint a topcsapatokban ahol azt bizonyítják az utolsó játékosok is egy jól működő rendszerbe nagyszerűen passzoló darabkák lehetnek,ha számolnak velük.Ez mondjuk a következetlen klubvezetés hibája is. Évenkénti edzőváltás és szemléletváltás Edzők egyéniségi jegyei alapján.

Válasz küldése