Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13861 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Remelem Tammy megmarad a kezdoben, es akar Werner lesz a szelso, ugyanolyan eletveszelyes ott is, Abraham pedig a mai utan megerdemelne a tagsagot. Havertzcel hihetetlen jol megertettek egymast, hiaba a Barnsley, de ugy toltak mintha kiskoruk ota egyutt jatszottak volna.

Osszesegeben valami ilyesmit vartam, de Caballero nagy bravurjai is kellettek, hogy nullan maradjunk, ma jo napot fogott ki.

Amugy Havertz pokerarca hihetetlen, barmi is tortenik. :D O ilyen szerintem, nem az van, hogy nincs kedve itt lenni vagy valami baja lenne.

Az elso felidoben a kapust amugy ki kellett volna allitani, hiaba Ligakupa, de ezelott harom nappal sokkal messzebb a kaputol mi megkaptuk a pirosat.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13862 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta:
Bubi írta: Chilwellnek nem volt alkalma villantani.
Azért egy tűpontos beadás után egy gólpasszt rögtön elkönyvelhetett debütálásként. :D
Jah erről lemaradtam, nem vágtam hogy ő adta, így viszont szééép...!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13863 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Odoi mai produktuma felért egy haláltusával. A 2. Half 2. Felében már precízebb volt, voltak okos dolgai, előtte nem bírt a bizonyítási vágyával. Én hiszek benne, szerintem jó játékos lesz.
Amint átkerült a bal oldalra feljavult a teljesítménye. Egy tizenegyest nem kapott meg a meccs végén, de ezen felül is sokkal jobb volt ott, mint a jobbon.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13864 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: Chilwellnek nem volt alkalma villantani.
Azért egy tűpontos beadás után egy gólpasszt rögtön elkönyvelhetett debütálásként. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13865 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:.

Kait és Mountot már felszopkodtam, ahogy Pityee kolléga mondaná... :)
Saját csapatot és játékost kötelező :wink:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13866 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Dízel írta:CHO nem csalódás, csak ugyan azt csinalta eddig mint tavaly. Kicsit több kéne, váratlan.
Nekem úgy is csalódás volt, hogy nagyjából erre számítottam. Még mindig ott tart, mint tavaly. Komolyan, ez a srác azt hiszi, hogy attól fog Lamps kegyeibe férkőzni, hogy 4 Virgillel a nyakában is képes szólóban szégyenfejessel gólt szerezni. Ahogy azt sem tartom jó ötletnek, hogy folyamatosan befelé akar indulni, ezzel pedig egy rakás beadási/szélre passzolási lehetőséget elcsesz. Persze ilyenkor vagy elveszíti a labdát, vagy felesleges helyre passzol. Voltak felvillanásai, de meh... Valaki adjon már neki egy nyaklevest.
Sajnálom ezt az egészet. Igyekszem még bízni benne, de egyre jobban hiszem azt, hogy ha nem a kedvenc klubunk saját produktuma lenne a srác, már mindenki el akarná zavarni innen.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13867 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Van három CSATÁRUNK, csupa nagybetűvel. Drogba után gyakorlatilag Costa volt az egyedüli aki termelt, se előtte se utána... Nagyon jó a konkurencia a keretben, pazar a játékosállományunk.

Persze ez a Barnsley volt, nem kell messzemenő konzekvenciákat leszűrni a meccsből, de azért a 6-0 az hatnull!

Kiemelném Abrahamot, nagyon önzetlen, magabiztos, pengés és technikás, pont mint tavaly év elején. Nem cserejátékos, az tuti.

Kovacic zseniális, rengeteget hozzátesz a védekezéshez és minden labdával fel tud futni.

Barkley ma különösen jó volt, de azt veszem észre nála rendszeresen, hogy egy gól vagy gólpassz után megrészegül a sikerétől és elkezd cselezni, akár 2-3 védővel szemben is. Egyből elhiszi. Amíg precíz és önzetlen a játéka addig a csapat erőssége.

Odoi mai produktuma felért egy haláltusával. A 2. Half 2. Felében már precízebb volt, voltak okos dolgai, előtte nem bírt a bizonyítási vágyával. Én hiszek benne, szerintem jó játékos lesz.

Silva nem volt nagyon terhelve. Volt egy hibája amiből majdnem kaptunk egyet, de voltak szép passzai, szerelései is. Meglátjuk.

Chilwellnek nem volt alkalma villantani.

Emersont még kiemelném, szerintem jól játszott, főleg amikor átkerült a jobboldalra, voltak egészen különleges labdái.

Kait és Mountot már felszopkodtam, ahogy Pityee kolléga mondaná... :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#13868 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jó kis önbizalom növelő mérkőzés volt.
Kepa remélem figyelte mit csinalt Caba. :oops:
Tudom nem ebből a meccsből és ellenfélből kell kiindulni, de Emerson feltünően jó volt.
Chilwell is beköszönt egy beadasbol golpasszal. :wink:
Kova nálam nagyon megy idén is, nagyon jol tartja meg a labdát.
CHO nem csalódás, csak ugyan azt csinalta eddig mint tavaly. Kicsit több kéne, váratlan.
Tammy hatalmas! Ha nem timo van elől akkor sem kell fosnunk ki lövi a gólokat.
Havertz meg 3 gól rezzenéstelen arcal. :D Azt hiszem ehhez hozzá kell szoknunk, mert ilyen marad. :D
De mit banom én ha így rugdossa a gólokat.

Következő 3 meccsünk papiron sima lesz, hozni kéne őket. 8)

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13869 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Caba azért így 40 és az előírt kötelező rendszeres prosztataszűrés között még mindig olyanokat véd, mint Kepa álmában sem...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13870 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tammy laza 3 gólpasszt kiosztott, nem is akármilyet. Besírok egyébként Havertzen, olyan mint akinek az összes világfájdalom az arcán van. Most is olyan arccal üldögélt a nézőtéren, mint aki hazamegy és felköti magát :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2020. szeptember 23., szerda 22:26-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13871 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Naah, a csillagunk felragyogott!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13872 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cho ma se nagyon csinal semmit.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#13873 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bubi írta:Amúgy normális dolog, hogy a gólja után se mosolygott? Azért az első gólomat az új klubomban csak megünneplem, legalább visszafogottan, nem?
Nem akarta megbántani a Barnsley szurkolóit. Egyébként is a kedvenc csapata. :lol:

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#13874 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Bubi írta:Nagyon durva, hogy Mount ezen a meccsen is kezdő. Csak akkor hagyja ki ha egy nagy meccsre akarja pihentetni. Perpillanat Ő Lamps elsőszámú játékosa, mindenki utána következik. Meg is értem egyébként, szemmel láthatóan fejlődik. Tavaly voltak gondjai az 1 v 1ekkel, ma már rendre megoldja, nem totyorog ötlettelenül, egyből, tempó megszakítás nélkül cselez. A befejezésekkel vannak még gondjai és van még hova, de komolyan azt gondolom a srácról, hogy csak egy hajszál, egy lépcsőfok választja el attól, hogy világklasszissá váljon.

Kai is bontogatja a szárnyait, nagyon szépen kezeli a labdát, elképesztően elegáns. Még nem vette fel teljesen a tempót, de szerintem nem lesz gond. Amúgy normális dolog, hogy a gólja után se mosolygott? Azért az első gólomat az új klubomban csak megünneplem, legalább visszafogottan, nem?
Semmi gond nincs azzal h nem orul az elso goljanak... nezokozonseg nelkul egy barnsley ellen. A media is savazza rendesen kap meleget hideget...belejon o ebbe csak kell neki ido.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13875 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon durva, hogy Mount ezen a meccsen is kezdő. Csak akkor hagyja ki ha egy nagy meccsre akarja pihentetni. Perpillanat Ő Lamps elsőszámú játékosa, mindenki utána következik. Meg is értem egyébként, szemmel láthatóan fejlődik. Tavaly voltak gondjai az 1 v 1ekkel, ma már rendre megoldja, nem totyorog ötlettelenül, egyből, tempó megszakítás nélkül cselez. A befejezésekkel vannak még gondjai és van még hova, de komolyan azt gondolom a srácról, hogy csak egy hajszál, egy lépcsőfok választja el attól, hogy világklasszissá váljon.

Kai is bontogatja a szárnyait, nagyon szépen kezeli a labdát, elképesztően elegáns. Még nem vette fel teljesen a tempót, de szerintem nem lesz gond. Amúgy normális dolog, hogy a gólja után se mosolygott? Azért az első gólomat az új klubomban csak megünneplem, legalább visszafogottan, nem?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13876 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Nagyon tetszik, ahogy az egész támadó részleg folyamatosan pozíciót cserél, és visszajön védekezni is. Jó lesz ez, ha majd jobban érzik egymás mozgását.
Viszont az is tény, hogy Kepával a kapuban nem biztos, hogy ez lenne az állás. Tomori többet is hibázott.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#13877 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Crap írta:Annyira imádom. Leszarom, hogy ez egy sima lazulos meccs, 2 nappal ezelőtt, sokkal kevésbé egyértelmű esetben ez ugye piros volt.
Biztos lehetsz benne, hogy ez piros lett volna. Nem is értem mi ez a sárga. Siman letarolta/nekiugrott az uccsó embernek. :D
Kellett a gol Havertznek, szépen lassan felveszi a tempót.
Abrahamnek hatalmas pacsi, jól játszik, motivált, így kell! Vissza is jött védekezni, nem büdös neki a munka.
Mount viszont nálam kicsit gyengusz, jó lenne pihentetni kicsit, 4 méterről mellérug, szabit is ugy rugta, hogy abból sose lett volna gól.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13878 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Crap írta:Annyira imádom. Leszarom, hogy ez egy sima lazulos meccs, 2 nappal ezelőtt, sokkal kevésbé egyértelmű esetben ez ugye piros volt.
igen... jött a védő ugyan, de ahhoz eléggé mögötte volt hogy ez ne sárga legyen..

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#13879 Hozzászólás Szerző: Crap »

Annyira imádom. Leszarom, hogy ez egy sima lazulos meccs, 2 nappal ezelőtt, sokkal kevésbé egyértelmű esetben ez ugye piros volt.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13880 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:Amennyiben Havertz belejön a közeljőven, az nagyban lesz köszönhető annak, hogy Abraham egy zseni. Ő, Tomori, CHO és szerintem Ruben is megérdemli a lehetőséget arra, hogy itt bizonyítsanak.

Örülök Kai góljának, de amúgy nyeklik-nyaklik, elpasszolgatja a homályba a labdákat. Mintha el lenne fáradva, vonszolja magát. Viszont a befejezést nagyon jól oldotta meg.

jah, igazából csak kiosztott eddig a gól mellett egy-egy gólpasszt CHOnak és Mountnak... az előbbi a kapusba, utóbbi a kapufa mellé gurította

Válasz küldése