Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13841 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem sem Havertzel van a gond. Leigazoltuk mert lehetőségünk adódott megszerezni különösebb konkurencia nélkül, jó üzlet voltm, de valójában rá volt a legkevésbé szükségünk. Mount legalább olyan jó játékos mint ő, viszont két tüdeje van és sokkal jobban illik a rendszerünkbe. Nem követtem a Leverben, de a videók amiket néztem róla mind-mind kiemelték, hogy visszajárt időnként és fontos labdákat szerzett. Remélem, hogy meg tudja ezt ugorni, és át tud alakulni egy jó BTB középpályássá. A testalkata, sebessége, esze és gólérzékenysége meg van hozzá.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13842 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta: 2020. december 6., vasárnap 0:28
emsanya írta: 2020. december 6., vasárnap 0:20Havertz ezen a poszton nagyom messze játszik a kaputol. A leverkusenben sokszor befejező ember volt, itt meg visszajár a védelemig melozni. Nem fog kijönni a klasszisa sajna.
Az a gond hogy nem jár vissza. Mímeli a párharcokat, de valós szándéka nincs. Lehet hogy nem ilyen gyenge fizikailag, de te így kevés lesz. A labdakezelésekkel és a passzokkal is sok gond van, az pedig pozíciófüggetlen. A tempója pedig rám/nezőkre nézve halálos, mintha 50 cm-s vízben futna.
Azért mondom ez a pozicio nem neki valo. Nem neki kéne leütközni a támadásokat. A passzai és megoldásai tényleg nem ültek de ez is valamennyire ennek köszönhető. Mintha Giroudt raknád be Mount mellé, neki a kapuhoz közel kell lenni vagy legelöl vagy az ék mögött. Ebben a formácioban ilyen nincs. De Kanténak meg ez fekszik szoval valamit valamiért.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13843 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2020. december 6., vasárnap 0:03 Ha lett volna még csere, akkor Silva biztosan lejön. Remélem következőre ő és Ziyech is rendben lesz, mindketten fontosak.
Ziyech gondolom hamstring, az minimum 2-3 hét, de 1 hónap is simán lehet úgyhogy a decembert szerintem kihagyja. Silva-nak talán nem lesz baja, a Krasnodar ellen úgyis pihenni fog, 1 hét alatt csak rendbe jön.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13844 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2020. december 6., vasárnap 0:20Havertz ezen a poszton nagyom messze játszik a kaputol. A leverkusenben sokszor befejező ember volt, itt meg visszajár a védelemig melozni. Nem fog kijönni a klasszisa sajna.
Az a gond hogy nem jár vissza. Mímeli a párharcokat, de valós szándéka nincs. Lehet hogy nem ilyen gyenge fizikailag, de te így kevés lesz. A labdakezelésekkel és a passzokkal is sok gond van, az pedig pozíciófüggetlen. A tempója pedig rám/nezőkre nézve halálos, mintha 50 cm-s vízben futna.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13845 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Wermerre ez a lipcsében is jellemző volt, sok helyzetet összehozott. Nem az az 1/1 helyzet lesipuskás tipus. A végén azért parádé volt ahogy elfutott.

Havertz ezen a poszton nagyom messze játszik a kaputol. A leverkusenben sokszor befejező ember volt, itt meg visszajár a védelemig melozni. Nem fog kijönni a klasszisa sajna.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13846 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bandi írta: 2020. december 6., vasárnap 0:13
Bubi írta: 2020. december 5., szombat 23:59 Timonak szerintem csak az a baja, hogy nem középen játszik, középről már vezetné a góllövő listát.
Ebben akkor lehetne igazság ha nem lennének helyzetei, de mostanában minden meccsen kihagy minimum 2 ziccert, szóval ebből a szempontból mindegy hogy nem középen kezd. Reméljük csak egy kisebb hullámvölgybe került amiből gyorsan ki is tud majd jönni.
Nem ugyan olyanok a helyzetek, más amikor szélről befelé húzol vagy kiugrassz a védők közül és egyenesen vezeted rá. Sokszor egy csatártól egy rövid érintés kell a gólhoz. Szerintem emiatt és a kihagyott ziccerek miatti görcsös befejezések az okai az egyre gyengébb kivitelezéseknek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13847 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2020. december 5., szombat 23:59 Timonak szerintem csak az a baja, hogy nem középen játszik, középről már vezetné a góllövő listát.
Ebben akkor lehetne igazság ha nem lennének helyzetei, de mostanában minden meccsen kihagy minimum 2 ziccert, szóval ebből a szempontból mindegy hogy nem középen kezd. Reméljük csak egy kisebb hullámvölgybe került amiből gyorsan ki is tud majd jönni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13848 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2020. december 6., vasárnap 0:01 Látható a fejlődés. Tavaly egy ilyen meccsen leikszeltünk volna. Meg van a győztes mentalitás. Wernerrel szerintem nem lesz gond, ha nem kezd el ezen lelkizni. Vannak helyzetei, sokkal komplexebb játékos, mint mondjuk Morata volt. Fogja ő még lőni a gólokat.
Havertz már nehezebb ügy. Semmilyen világklasszis tulajdonság nem látszik rajta. Lassú fejben és a mozgásban egyaránt, alig van jó megoldása. Kovacic miután beállt belepirultam, akkora volt a változás.
Emellett Pulisic az aki engem bosszant. Már több hónapja direkt figyelem külön, és feltűnt, hogy elképesztően önző. Mindent maga akar befejezni eszetlenül. Ezen jó lenne változtatnia.
Mount a mai meccs kiemelkedője. Hihetetlen mennyit melózik, és mennyire profi játékos.
Tudnia kell hol a határ, de szerintem kell egy ilyen játékos a keretben. Emlékezz vissza, ennek az oldalának köszönhetünk pár gyönyörű golt amit a semmiből hozott össze egyedül. Meg kell találnia az egyensúlyt. Gondolom most hajtja a bizonyítási vágy, látható ugyan ez Abrahamon és odoin is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13849 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ha lett volna még csere, akkor Silva biztosan lejön. Remélem következőre ő és Ziyech is rendben lesz, mindketten fontosak.

Nagy dicséret jár a csapatnak, nekem a három angol tetszett a legjobban. James félelmetes, örülök hogy helyre rakta Bamford-ot, kicsit túl volt pörögve a csatár. Chilwell-el is teljesen meg lehetünk elégedve.

Mount így is kiemelkedett az egész mezőnyből, csak sprintelve közlekedett, kíváncsi vagyok a statjaira, nem lepne meg ha ő lenne a legtöbbet szerelő játékos. Emellett az összes szöglete jó volt.

Akik nem tetszettek - Pulisic, Havertz, Werner - egy kicsit mellozhetné őket Lamps. CHO bőven megérdemelné az esélyt Pulisic helyett, totál homály volt az amerikai. Werner vagy fáradt, vagy mentális gondja van, hozzáállása jó, egyszerűen dekoncentrált.

Havertz-nek meg nem volt olyan meccse ami meggyőzött volna, de hát ez van, bízni kell benne, biztos hogy még nem 100%-os a vírus óta. Kovacic jól szállt be, ő is megérdemelné a több játékpercet.

Tavaly nem álltunk volna fel egy ilyen meccsen, hatalmasat fejlődtünk az idén összeállított védelemmel. Ráadásul a L**ds veszélyes volt, tehát nem a kevésbé rossz teljesítmény nyert, hanem a jobb.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13850 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2020. december 6., vasárnap 0:00
cech19960320 írta: 2020. december 5., szombat 23:58 Mount: 7 kulcspassz!! 2 jó csel, 3 szerelés, 2 labdaszerzés...Brutál ez a gyerek, meg merem kockáztatni, hogy közel akkora legendánk lehet mint Lamps, ha ilyen marad a hozzáállása.
Egy - két lépcsőfok. A kapu előtt nem elég hatékony, ez az egy komoly hibája van.
persze, messze van az még :D de a tendencia ezt mutatja eddig..
Egy dologra lennék kíváncsi, az pedig a futó mennyisége és annak intenzitása. Szemre elképesztően sokat fut, és elég nagy lendülettel... szerintem az állóképessége még Kanténál is jobb.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1697
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#13851 Hozzászólás Szerző: broduer »

Látható a fejlődés. Tavaly egy ilyen meccsen leikszeltünk volna. Meg van a győztes mentalitás. Wernerrel szerintem nem lesz gond, ha nem kezd el ezen lelkizni. Vannak helyzetei, sokkal komplexebb játékos, mint mondjuk Morata volt. Fogja ő még lőni a gólokat.
Havertz már nehezebb ügy. Semmilyen világklasszis tulajdonság nem látszik rajta. Lassú fejben és a mozgásban egyaránt, alig van jó megoldása. Kovacic miután beállt belepirultam, akkora volt a változás.
Emellett Pulisic az aki engem bosszant. Már több hónapja direkt figyelem külön, és feltűnt, hogy elképesztően önző. Mindent maga akar befejezni eszetlenül. Ezen jó lenne változtatnia.
Mount a mai meccs kiemelkedője. Hihetetlen mennyit melózik, és mennyire profi játékos.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13852 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2020. december 5., szombat 23:58 Mount: 7 kulcspassz!! 2 jó csel, 3 szerelés, 2 labdaszerzés...Brutál ez a gyerek, meg merem kockáztatni, hogy közel akkora legendánk lehet mint Lamps, ha ilyen marad a hozzáállása.
Egy - két lépcsőfok. A kapu előtt nem elég hatékony, ez az egy komoly hibája van.

Dante: Miután kritizáltam teljesen stabil lett Chilvell játéka, előtte Rapinha párszor megforgatta. Bár ez a Rapinha gyerek annyira penge és labdaügyes hogy lehet bárkit beültetne párszor.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2020. december 6., vasárnap 0:02-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13853 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mount nálam abszolút MOTM. 4 vagy 5 gólpasszt osztott, abból kettőt jegyzett. Egyet Timorres kikotort a kapuból, egyet nem tudott belőni, egyet meg Giroud melléfejelt. Ja és volt amit Havertz fejelt mellé másfél méterről. ZSeni a gyerek.

Timonak szerintem csak az a baja, hogy nem középen játszik, középről már vezetné a góllövő listát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13854 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Mount: 7 kulcspassz!! 2 jó csel, 3 szerelés, 2 labdaszerzés...Brutál ez a gyerek, meg merem kockáztatni, hogy közel akkora legendánk lehet mint Lamps, ha ilyen marad a hozzáállása.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1133
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13855 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Timo nem Torres :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6764
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13856 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Naaa nagynehezen meg van, Mount és James előtt le a kalappal, embertelen amit leraktak a pályára, nálam ők ketten a MOTM, de Zsiru is jól tolta 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13857 Hozzászólás Szerző: Dante »

Werner elromlott. Mount részéről ez is klasszis volt, labdát szerez, sprintből gyengébbik lábával tökéletesen ad be.

Jó lenne lezárni a meccset, a helyzetek megvannak, de Werner, Pulisic és Giroud is szórakozott már el ziccert.

Végül csak volt Pulisic-nek és Werner-nek értékelhető megoldása.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13858 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Werner basszus, kezd ez most már kicsit Torres-es lenni... lassan lecsücsülhet a padra ha ezt így folytatja...

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13859 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Azért jó látni azt is hogy idén nem nyeljük hanem szerezzük a gólokat pontrúgásokból :D

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1133
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13860 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Ez az, remélem helyre tesszük ezeket! Zouma javított.

Válasz küldése