Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13861 Hozzászólás Szerző: Dante »

Olyan párbajokat nyert meg, amiket nem kellett volna. Több alkalommal is sikerült elfejelnie a labdát Barnes és Wood mellől.
Egyértelműen ebben a szerepkörben a legjobb és leghasznosabb, amikor csak a védekezés a feladata.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13862 Hozzászólás Szerző: Pityee »

White írta:Kante statjai megvannak tegnapról ? Abszolút MOTM nálam
Én is azt néztem, hogy visszakerült az eredeti posztjára és mindjárt ment mint a gép. Konkrétan átjátszhatatlan volt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#13863 Hozzászólás Szerző: White »

Kante statjai megvannak tegnapról ? Abszolút MOTM nálam
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13864 Hozzászólás Szerző: emsanya »

tutaj írta:0 kapuratartó lövés a Burnley--nél.
Nagyon magabiztos Mendy!
Félreértés ne essék, szurkolok neki, mint mindenkinek a csapatban, de egyesek kezdenek átmenni elvakultba a kapuskérdés kapcsán.
Kepa kapott 0 kapuralovesbol is gólt, ez nem releváns.

Egyebkent volt Mendynek egy baromi jo kijovetele, Barnes kb osszeszarta magát es elrontotta a helyzet. Kepa-nal ezek vagy balfaszkodasokkal vegzodtek vagy ki se jott. Es termeszetesen most is halal nyugodtak lehettünk a szogleteknél hogy ezek a batár állat burnley jatekosok nem tudtak semmire se menni.

Én se vártam ennyire latvanyos javulast de ez nem véletlen es egyertelmu kapus gondok miatt szoptunk nagyon sok meccsen.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13865 Hozzászólás Szerző: Bandi »

tutaj írta:0 kapuratartó lövés a Burnley--nél.
Nagyon magabiztos Mendy!
Félreértés ne essék, szurkolok neki, mint mindenkinek a csapatban, de egyesek kezdenek átmenni elvakultba a kapuskérdés kapcsán.
Kepa után kb minden felüdülés lett volna, de szerintem Mendy eddig minden várakozást felülmúl. Valóban nem volt ma védése, de tényleg nagyon magabiztosnak tűnik, a beadásokat simán lehúzza, ma lábbal is jó volt és az előző meccseken a bravúrok is megvoltak. Biztos lesz hibája neki is, de azt már most kijelenthetjük hogy elég nagy szintet léptünk vele Kepa-hoz képest.

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Aktuális meccsek

#13866 Hozzászólás Szerző: tutaj »

0 kapuratartó lövés a Burnley--nél.
Nagyon magabiztos Mendy!
Félreértés ne essék, szurkolok neki, mint mindenkinek a csapatban, de egyesek kezdenek átmenni elvakultba a kapuskérdés kapcsán.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13867 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ujabb clean sheet! Bravo! Tolni kell tovabb ezt. Mendy papa brutal magabiztos es Silva is rutinbol jol olvassa a jatekot.

Werner ma is kifutotta magát jo lenne egyszer ha pihenhet.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13868 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta:4 egymást követő meccs kapott gól nélkül. WTF :mrgreen:
Ha 1 hónapja ezt mondja valaki kiröhögöm :D Mendy és Silva nagyon kellett ebbe a védelembe, Zouma-ban még benne van sajnos a hiba minden meccsen, de amúgy elég stabilak lettünk hátul.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13869 Hozzászólás Szerző: Pityee »

4 egymást követő meccs kapott gól nélkül. WTF :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13870 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:
cech19960320 írta:Hát szerintem a kispasszos labdakihozataloknál nem rossz, sőt... csapatként jól megy ma a letámadás, szűrés amúgy.
Igen, volt 2 labdavesztése meg egy rossz passza a saját térfelünk közepén eddig, ami veszélyessé is válhatott volna, de szerintem egyáltalán nem rossz, és hosszútávon ez a felállás rendben lehet :D
Nekem ezek a labdavesztések nagyon nem tetszenek. Könnyelmű a labdával és anélkül is. Védekezésben rendre fent ragadt, ha a labda előtt van, akkor alibi odalépést mímel, de látszik a mozdulaton, hogy gyakorlati haszna nem lehet.
Támadásban mindig megakasztja a játékot és állandóan csínybe passzol.
Biztos az elvárás miatt vagyok túl szigorú - úgy látszik rajtam kívül mindenki elégedett vele - de a nyegle stílusára ez nem magyarázat. Hibázni szabad, csak az igyekezet látszódjon és én ezt a jó statjai és meccsenkénti egy-két szép megoldása ellenére sem látom.

UI.: A saját 16-oson belüli ellenfélhez pattanó labda elég hajmeresztő.
Tévedés, nem vagyunk mind teljesen elégedettek vele. én pl inkább csak túl szigorúnak érezlek vele szemben. én is látom a hibákat, de azt is látom, hogy egyre hasznosabb meccsről meccsre... sokkal jobb összjátékban, helyezkedésben, letámadásban mint pl 5 meccsel ezelőtt. Van még hova fejlődni, de ha így folytatja, gyorsan nagyon hasznos lehet.
Odalépéseknél lehetne valóban határozottabb, de egyébként nem olyan leszarom stílusú mint amilyennek most épp te, vagy épp sokszor mások beállítják. egyszerűen ennyire más a mozgáskultúrája, mozdulatai.

Jópár Kusen meccsnél eleinte én is azt éreztem, hogy dehát nem is védekezik, vagy épp olyan, mintha nem is akarna teljes erőbedobással elindulni, aztán visszanézve a statokat, éppen neki volt az egyik legtöbb szerelése a középpályán. Ehhez az érzethet pedig ugye hozzátesz a szintén nehezen megszokható arcberendezése, arckifejezése, ami olyan, mintha folyamatosan unná magát, de hidd el, mesterhármas után ő pont ugyanazt a steven segal fejet tolja XD

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13871 Hozzászólás Szerző: Dante »

cech19960320 írta:Hát szerintem a kispasszos labdakihozataloknál nem rossz, sőt... csapatként jól megy ma a letámadás, szűrés amúgy.
Igen, volt 2 labdavesztése meg egy rossz passza a saját térfelünk közepén eddig, ami veszélyessé is válhatott volna, de szerintem egyáltalán nem rossz, és hosszútávon ez a felállás rendben lehet :D
Nekem ezek a labdavesztések nagyon nem tetszenek. Könnyelmű a labdával és anélkül is. Védekezésben rendre fent ragadt, ha a labda előtt van, akkor alibi odalépést mímel, de látszik a mozdulaton, hogy gyakorlati haszna nem lehet.
Támadásban mindig megakasztja a játékot és állandóan csínybe passzol.
Biztos az elvárás miatt vagyok túl szigorú - úgy látszik rajtam kívül mindenki elégedett vele - de a nyegle stílusára ez nem magyarázat. Hibázni szabad, csak az igyekezet látszódjon és én ezt a jó statjai és meccsenkénti egy-két szép megoldása ellenére sem látom.

UI.: A saját 16-oson belüli ellenfélhez pattanó labda elég hajmeresztő.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13872 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na csak beköszönt Werner papa 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13873 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:Ha lenne Jorginho-n kívül kp a padon, akkor várnám Havertz cseréjét, életveszély amit művel.

Werner is inkább csak szenved a szélen, ráfér egy kis pihenő, jöhetne CHO.

Az Abraham-Kante középpálya jól szűr ma.
Hát szerintem a kispasszos labdakihozataloknál nem rossz, sőt... csapatként jól megy ma a letámadás, szűrés amúgy.
Igen, volt 2 labdavesztése meg egy rossz passza a saját térfelünk közepén eddig, ami veszélyessé is válhatott volna, de szerintem egyáltalán nem rossz, és hosszútávon ez a felállás rendben lehet :D

Werner is jól mozgott, de látszik hogy már elfáradt. őt én is lehoznám :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13874 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ha lenne Jorginho-n kívül kp a padon, akkor várnám Havertz cseréjét, életveszély amit művel.

Werner is inkább csak szenved a szélen, ráfér egy kis pihenő, jöhetne CHO.

Az Abraham-Kante középpálya jól szűr ma.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13875 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bazsi írta:Lehet, hogy 13 év után sikerült megtalálnunk Robben utódját a jobbszélen. :D
Nálunk balszélsőt játszott :P A lényeg viszont igaz, Zijes nagyon kellett, nem volt oda megfelelő ballábas játékosunk.

Egyébként megint leültünk a gól után, szerintem fáradtak a srácok.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#13876 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Lehet, hogy 13 év után sikerült megtalálnunk Robben utódját a jobbszélen. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13877 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Zijeeees, elsült megint a balos 8) Egyébként Tammy jól tolja, én többit időt adnék neki, egy védőt minimum leköt mindig és jól letudja készíteni a magas labdákat a többieknek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13878 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Még csak a 20. percben járunk és lehet, hogy kapunk egy 3-ast a végére, de én arra tippelnék, hogy a mai felállás lesz a siker titka hosszútávon.

Papíron tovább gyengült a középpálya, mert Mount és Havertz is inkább támadó játékos, viszont épp emiatt szorúl hátra Kanté, aki így VKPt játszik, ott pedig felér egy komplett középpályával a haszna. Emellett a két támadó KPval sokszorosan hatékonyabb a letámadásunk és a területek elzárása labdavesztés után, ami egyelőre látszik is, max 30 méterre tudják kihozni a labdát. Más kérdés, mhogy egyelőre zavarják egymást középen a játékosaink, gyakorlatilag nem tudunk építkezni, senki nem tudja hogy kéne helyezkednie, de majd belejönnek.

Lampard hétről hétre fejlődik, jó az irány.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13879 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Puli épp kezdett formába lendülni, erre lesérül bemelegítéskor, kár érte. Reméljük nem súlyos, az egyik legveszélyesebb játékosunk a jelenlegi keretből.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13880 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jorginho végre nincs kezdőben és két támadó KPval állunk ki, érdekes kezdő, nekem tetszik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése