Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29101 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

mourinho írta:Hat nem hiszem hogy egy evig kene hogy varjunk a sheva golokra.... nekem az edzom mindig azt mondja a csatart mi ertekeli?? : A gol es a golpassz. (nem az hogy elvonja a vedok figyelmet, masreszt szerintem semmivel sem fogtak szorosabban mint drogbat)
Nem szeretném becsmérelni edződ hozzáértését, szakmai tudását, de ezzel nem értek egyet. Egy csatár tud gólhelyzetet összehozni, "gólt rúgatni" akár gólpassz nélkül is: elég ha mondjuk a labdával kapura törő kp. elől/mellől elviszi az embert. Harcolhat ki szabadrúgást és/vagy szögletet, büntetőt. Végezhet mezőnymunkát középpályán (lásd Drogba, Sheva). Elég nagy baj, ha egy mester ennyit mond. A csatár is játékos. Ugyanúgy tudnia kell futni, lőni, cselezni, helyezkedni, mint másnak. Az sem baj, ha labdabiztos, nem színészkedik, és a többi. Ez olyan, mintha egy kapusnál csak azt értékelnénk, hogy hány lövést - gólba tartó labdát - tud védeni. Pedighát ...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
edmonton
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006. augusztus 11., péntek 9:26

#29102 Hozzászólás Szerző: edmonton »

Hat nem hiszem hogy egy evig kene hogy varjunk a sheva golokra.... nekem az edzom mindig azt mondja a csatart mi ertekeli?? : A gol es a golpassz. (nem az hogy elvonja a vedok figyelmet, masreszt szerintem semmivel sem fogtak szorosabban mint drogbat)[/quote]



azt hogy az eddződ mit mond az egy dolog de ha a másik csatár jóval ereményesebb és ez látszik hogy miért mert az egyik csatár ugy mozog helyezkedik akkor a viszonylag kevesebb gól is érthető belefér de azért már várom hogy seva is megnissa a csapot.
Edmonton Oilers fan

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29103 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

mourinho írta:
edmonton írta:Nem kéne ilyen korán leirni Sevát majd egy teljes szezon után mondhatunk véleményt addig bizzunk benne hogy megtalálja a gólővő cipőjét.
Illetve nem gond ha nem lő gólt ha drogesz helyette is betalál ha elvonja a védök figyelmét azzal ugyan olyan hasznos tud lenni nem de.
Szóval még várjunk a vészharang kongatásával a 7 szám miszériához meg annyit, hogy ilyenkor a szurkoló mindenbe belekapaszkodik pl ebbe én nem hiszek ezekben.
Hat nem hiszem hogy egy evig kene hogy varjunk a sheva golokra.... nekem az edzom mindig azt mondja a csatart mi ertekeli?? : A gol es a golpassz. (nem az hogy elvonja a vedok figyelmet, masreszt szerintem semmivel sem fogtak szorosabban mint drogbat)
most hogy volt szerencsém élőben nézni a villa elleni meccset és ezt figyeltem. míg drogbán 1védő addig seván kb 3-an !

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29104 Hozzászólás Szerző: mourinho »

edmonton írta:Nem kéne ilyen korán leirni Sevát majd egy teljes szezon után mondhatunk véleményt addig bizzunk benne hogy megtalálja a gólővő cipőjét.
Illetve nem gond ha nem lő gólt ha drogesz helyette is betalál ha elvonja a védök figyelmét azzal ugyan olyan hasznos tud lenni nem de.
Szóval még várjunk a vészharang kongatásával a 7 szám miszériához meg annyit, hogy ilyenkor a szurkoló mindenbe belekapaszkodik pl ebbe én nem hiszek ezekben.
Hat nem hiszem hogy egy evig kene hogy varjunk a sheva golokra.... nekem az edzom mindig azt mondja a csatart mi ertekeli?? : A gol es a golpassz. (nem az hogy elvonja a vedok figyelmet, masreszt szerintem semmivel sem fogtak szorosabban mint drogbat)

Avatar
edmonton
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006. augusztus 11., péntek 9:26

#29105 Hozzászólás Szerző: edmonton »

Nem kéne ilyen korán leirni Sevát majd egy teljes szezon után mondhatunk véleményt addig bizzunk benne hogy megtalálja a gólővő cipőjét.
Illetve nem gond ha nem lő gólt ha drogesz helyette is betalál ha elvonja a védök figyelmét azzal ugyan olyan hasznos tud lenni nem de.
Szóval még várjunk a vészharang kongatásával a 7 szám miszériához meg annyit, hogy ilyenkor a szurkoló mindenbe belekapaszkodik pl ebbe én nem hiszek ezekben.
Edmonton Oilers fan

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29106 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Norbert írta:
ToreAndre írta:Ne feledjétek! A 7-es mez nálunk elátkozott....:) John Spencer óta, tehát az elmúlt 12 évben, nem volt olyan játékos, aki maradandót vagy értékelhetőt produkált volna hetes mezben...

Deschamps 1 év után elment
Bogarde: :D :D :D
Mutu: Drogos állat
Maniche: 0 produkció

Nem hinném, hogy Sheva maradandót alkotna nálunk. És bár a Chelsea előtt fantasztikus labdarúgó volt, itt nem biztos, hogy megmarad annak...
Mintahogy nem alkotott maradandó se Crespo, se Laudrup, se Verón, de még csak Weah sem. (igaz, ő csak fél évet volt)
És ha Sheva lesz aki ezt az átkot megtöri? :wink:
Meglatjatok a Sheva nemhogy megtori de bezuzza az atkot.Mit gondoltok hogy miert megy a Drogbanak ?Mert minden meccsen a Shevan van 2-3 vedo ,igy Didinek van egy csomo helye.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29107 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:
antimedve írta:Tom hogy nem ide tartozik:
de nem a Chelsea-Barca lesz következő meccs???
Nem. Előtte még játszunk egyet a Reading-gel....
Bizony. Reading okt. 14., Barcelona okt. 18.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29108 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

antimedve írta:Tom hogy nem ide tartozik:
de nem a Chelsea-Barca lesz következő meccs???
Nem. Előtte még játszunk egyet a Reading-gel....
Only one Di Matteo!

antimedve
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006. szeptember 23., szombat 12:47
Tartózkodási hely: Kiskunhalas

#29109 Hozzászólás Szerző: antimedve »

Tom hogy nem ide tartozik:
de nem a Chelsea-Barca lesz következő meccs???
Robben, Sheva, Drogba, Joe Cole, England 4ever!!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29110 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

undertow írta:
ToreAndre írta:Ne feledjétek! A 7-es mez nálunk elátkozott....:) John Spencer óta, tehát az elmúlt 12 évben, nem volt olyan játékos, aki maradandót vagy értékelhetőt produkált volna hetes mezben...

Deschamps 1 év után elment
1 ev, de mennyire fontos tagja volt a csapatbak. wisey az o jateka miatt lehetett olyan jo abban a szezonban.
Igaz. Nem mondtam rá rosszat, csakhogy hamar elment...
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29111 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Ne feledjétek! A 7-es mez nálunk elátkozott....:) John Spencer óta, tehát az elmúlt 12 évben, nem volt olyan játékos, aki maradandót vagy értékelhetőt produkált volna hetes mezben...

Deschamps 1 év után elment
1 ev, de mennyire fontos tagja volt a csapatbak. wisey az o jateka miatt lehetett olyan jo abban a szezonban.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#29112 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ToreAndre írta:Ne feledjétek! A 7-es mez nálunk elátkozott....:) John Spencer óta, tehát az elmúlt 12 évben, nem volt olyan játékos, aki maradandót vagy értékelhetőt produkált volna hetes mezben...

Deschamps 1 év után elment
Bogarde: :D :D :D
Mutu: Drogos állat
Maniche: 0 produkció

Nem hinném, hogy Sheva maradandót alkotna nálunk. És bár a Chelsea előtt fantasztikus labdarúgó volt, itt nem biztos, hogy megmarad annak...
Mintahogy nem alkotott maradandó se Crespo, se Laudrup, se Verón, de még csak Weah sem. (igaz, ő csak fél évet volt)
És ha Sheva lesz aki ezt az átkot megtöri? :wink:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29113 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ne feledjétek! A 7-es mez nálunk elátkozott....:) John Spencer óta, tehát az elmúlt 12 évben, nem volt olyan játékos, aki maradandót vagy értékelhetőt produkált volna hetes mezben...

Deschamps 1 év után elment
Bogarde: :D :D :D
Mutu: Drogos állat
Maniche: 0 produkció

Nem hinném, hogy Sheva maradandót alkotna nálunk. És bár a Chelsea előtt fantasztikus labdarúgó volt, itt nem biztos, hogy megmarad annak...
Mintahogy nem alkotott maradandó se Crespo, se Laudrup, se Verón, de még csak Weah sem. (igaz, ő csak fél évet volt)
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29114 Hozzászólás Szerző: kdako »

tibi71 írta: páran arról papolnak hogy nagyon lassú a k.pálya kéne 1 olyan igazi spiller tipusú játékos mint anno di matteo vagy zola aki mozgatja a csapatot elöl is !
Ha Joey végre visszatér, ezzel sem lesz gond!
GO BLUES!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29115 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

kdako írta:Tibi, és a döntetlen ellenére mennyire voltak türelmesek a csapattal a szurkolók? a fiatalokhoz, a kevés lehetőséget kapó SWP-hez, Kalou-hoz mit szólnak?
ez a 'mag' inkább sörensentől volt elragadttatva !swp-vel türelmetlenebbek mint kalou-val de ez érthető ! feltünően sokat ba.......szogatták frenket a sok eladott laszti miatt ! nem türelmetlenek mert mindenki fel van készülve hogy idén nehezebb lesz behuzni az aranyat mint tavaly+azelött (erről megoszlanak a vélemények) ! páran arról papolnak hogy nagyon lassú a k.pálya kéne 1 olyan igazi spiller tipusú játékos mint anno di matteo vagy zola aki mozgatja a csapatot elöl is ! félidőbe mark stein vonult körbe és köszöntötte a közönség !

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29116 Hozzászólás Szerző: kdako »

Tibi, és a döntetlen ellenére mennyire voltak türelmesek a csapattal a szurkolók? a fiatalokhoz, a kevés lehetőséget kapó SWP-hez, Kalou-hoz mit szólnak?
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29117 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:De mégis azokra a játékosokra emlékszünk és emlékeznek szívesen, akik sok időt töltenek itt. Harris, Osgood, Bonetti, Dixon, Zola, Terry a teljesség ígénye nélkül.
Ki fog emlékezni Crespo-ra 30 év múlva? Vagy Shevára??
Crespora senki, nem is töltött itt sok időt, meg akkor is menni akart. De Sheva előtt még nagy út van, ha kitartó és jönnek az eredmények: a .com-on van pont erről egy cikk, Zola is 30 évesen került a Chelsea-be.
Őt talán nem érheti utól, de egy hasonlóan szép időszakkal még megajándékozhatja a szurkolókat.
http://www.chelseafc.com/article.asp?hl ... atest+news
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29118 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

hát ha seva 2 gólt rúg a bl döntőbe akkor sevára lagalább úgy !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29119 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

De mégis azokra a játékosokra emlékszünk és emlékeznek szívesen, akik sok időt töltenek itt. Harris, Osgood, Bonetti, Dixon, Zola, Terry a teljesség ígénye nélkül.
Ki fog emlékezni Crespo-ra 30 év múlva? Vagy Shevára??
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29120 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Értem. Korekt. Én akkor is máshogy látom. Részben legalább is.
ők valszeg már megszokták a jövés menést ! a chelsea mindig ilyen volt !

Válasz küldése