Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16641 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Luiz mit csinált? :shock: :x Remélem mindannyian kapnak a japóktol egy motort legalább ezért a semmiért.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16642 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ijj, 1-0 oda. Sebaj fiúk, kemény ez a kawasaki
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#16643 Hozzászólás Szerző: broduer »

Frankie1986 írta:Szinte mindenki megakarja mutatni egyénileg idevaló,nemúgy mint a topcsapatokban ahol azt bizonyítják az utolsó játékosok is egy jól működő rendszerbe nagyszerűen passzoló darabkák lehetnek,ha számolnak velük.Ez mondjuk a következetlen klubvezetés hibája is. Évenkénti edzőváltás és szemléletváltás Edzők egyéniségi jegyei alapján.
Ennek a legszebb példája az előző meccs volt, ahol Batsu azt hitte, hogy az a feladata, hogy több gólt rúgjon Abrahamnél. Nem tudom ki lesz a csatár idén, egy biztos, hogy szívni fogunk vele.

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16644 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Szinte mindenki megakarja mutatni egyénileg idevaló,nemúgy mint a topcsapatokban ahol azt bizonyítják az utolsó játékosok is egy jól működő rendszerbe nagyszerűen passzoló darabkák lehetnek,ha számolnak velük.Ez mondjuk a következetlen klubvezetés hibája is. Évenkénti edzőváltás és szemléletváltás Edzők egyéniségi jegyei alapján.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16645 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mennek a szép támadásépítések, finom megoldások. Luiz előrebassza Giroudnak 60méterről.

Fú de egy nehéz év lesz ez... És még szerencsénk sincs, 3 olyan játékosunk sérült meg komolyan akiktől lehetne várni valami plusszt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#16646 Hozzászólás Szerző: broduer »

Botrányosan sok az agyatlan és az önző játékosunk. Batsuayi újra bizonyítja hogy még cserecsatárnak sem való.

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16647 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Köszi ezt nem olvastam.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16648 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Frankie1986 írta:Nagyon lassú a játékunk és nem igazán tudnék kiemelni senkit talán Kennedy-n és Pedro-n látszik,hogy akarnak de ilyen teljesítmény kevés egy Gladbach vagy egy tartalékos Barca ellen is. Hol van Tammy sérült vagy miért nincs még keretben sem? Tudom még messze a szezon kezdet is de nekem csalódás a csapat hozzáállása sokan tértek vissza kölcsönből és itt lenne az alkalom,hogy megmutassák érdemes számolni velük, de ebből eddig semmit nem láttam az eddigi meccseken. :(
Beteg, rosszul érezte magát elvileg.

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16649 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Nagyon lassú a játékunk és nem igazán tudnék kiemelni senkit talán Kennedy-n és Pedro-n látszik,hogy akarnak de ilyen teljesítmény kevés egy Gladbach vagy egy tartalékos Barca ellen is. Hol van Tammy sérült vagy miért nincs még keretben sem? Tudom még messze a szezon kezdet is de nekem csalódás a csapat hozzáállása sokan tértek vissza kölcsönből és itt lenne az alkalom,hogy megmutassák érdemes számolni velük, de ebből eddig semmit nem láttam az eddigi meccseken. :(

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#16650 Hozzászólás Szerző: béla »

cech19960320 írta:
béla írta:Gilmourt visszaküldik Londonba, Drinky meg utazik Japánba a tervek szerint. Ha ez így lesz, az azt jelenti hogy igenis számít a kor, és Billy csak azért megy haza, mert 18 éves

Billy tehetséges, de még semmit nem játszott a felnőttek között...
Most kell neki 1 szezon Mount féle kölcsön, míg Mountot beépítjük
Persze, de amit mutatott az biztató, legalább elutazhatna a felnőttekkel. Ha tényleg a teljesítmény számít, nem az életkor, akkor hamarabb fogjuk kékben látni mint Dannyboyt

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16651 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

béla írta:Gilmourt visszaküldik Londonba, Drinky meg utazik Japánba a tervek szerint. Ha ez így lesz, az azt jelenti hogy igenis számít a kor, és Billy csak azért megy haza, mert 18 éves

Billy tehetséges, de még semmit nem játszott a felnőttek között...
Most kell neki 1 szezon Mount féle kölcsön, míg Mountot beépítjük

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#16652 Hozzászólás Szerző: béla »

Gilmourt visszaküldik Londonba, Drinky meg utazik Japánba a tervek szerint. Ha ez így lesz, az azt jelenti hogy igenis számít a kor, és Billy csak azért megy haza, mert 18 éves

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16653 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

adrian1989 írta:
Zanyád írta:Bakayoko-nak nincs helye a csapatban...
szerintem még ezt korai megmondani.
szerintem Alonso-nak nincs keresnivalója ebben a csapatban.
a fiatalok nagyon mennek amit jó látni.
középhátvéd poszton nem lesz gondunk mert DL, Zouma, Rudiger, Tomori, Christensen és ha kell ott van még Azpi is, a középpálya is nagyon telített, de védekező középpályás csak Kante és Baka van ezért is érdemes Bakayoko-t megtartani azon kívül még ott van Kovacic, Mount, Barkley, Jorginho hogy csak a legnagyobb neveket írjam, de az az igazi karmester nagyon hiányozni fog.
elől van a legnagyobb baj szerintem mert Tammy Batshuayi és Giroud sajnos egyikük sem az az igazi gólgép, persze Tammy még fiatal belőle lehet még top csatár, de vele is és Batshuayi-val is az a legnagyobb baj, hogy elszórakozzák a lehetőségeiket.
szélső poszton szerintem Kenedy maradhatna robbanékony tud jó labdákat adni és megtudja verni a védőjét Pedro Willian nálam csak pad persze attól függ, hogy Pulisic hogy száll majd be (tényleg róla is azt írták, hogy előbb visszatér a szabadságáról azt valaki tudja, hogy mit jelent Japánba már ott lesz?).
Bocs, Alonsot kifelejtettem... neki sincs helye... csak őt biztosan nem engedjük el, akár milyen trágya is... Viszont középpályásból van akár mennyi,és a jelenlegi felhozatalban ő az egyik leggyengébb...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16654 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Giroud masodik golja azert nem volt csunya szolo.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16655 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kenedy-t kene csatarba rakni.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#16656 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Zanyád írta:Bakayoko-nak nincs helye a csapatban...
szerintem még ezt korai megmondani.
szerintem Alonso-nak nincs keresnivalója ebben a csapatban.
a fiatalok nagyon mennek amit jó látni.
középhátvéd poszton nem lesz gondunk mert DL, Zouma, Rudiger, Tomori, Christensen és ha kell ott van még Azpi is, a középpálya is nagyon telített, de védekező középpályás csak Kante és Baka van ezért is érdemes Bakayoko-t megtartani azon kívül még ott van Kovacic, Mount, Barkley, Jorginho hogy csak a legnagyobb neveket írjam, de az az igazi karmester nagyon hiányozni fog.
elől van a legnagyobb baj szerintem mert Tammy Batshuayi és Giroud sajnos egyikük sem az az igazi gólgép, persze Tammy még fiatal belőle lehet még top csatár, de vele is és Batshuayi-val is az a legnagyobb baj, hogy elszórakozzák a lehetőségeiket.
szélső poszton szerintem Kenedy maradhatna robbanékony tud jó labdákat adni és megtudja verni a védőjét Pedro Willian nálam csak pad persze attól függ, hogy Pulisic hogy száll majd be (tényleg róla is azt írták, hogy előbb visszatér a szabadságáról azt valaki tudja, hogy mit jelent Japánba már ott lesz?).

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16657 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Bakayoko-nak nincs helye a csapatban...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16658 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy Mount komoly szerepet kap majd Lamps terveiben 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16659 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem tudom miben nyilvánultak meg Jorginho hiányosságai ebben a 45 percben, de az biztos, hogy a holding midfielder posztra több nála alkalmasabb játékosunk is van.
Szerencsére Lamps több formációt is kipróbál, igyekszik a kerethez igazítani mindent és közben megtartja a saját stílusát. Szélsők és igazi gyors játékosok nélkül is intenzív a játék, gyorsult az előző meccshez képest és valószínűleg tovább fog javulni. Pár visszatérő fiatal rendes átigazolásokkal felérő erősítés, amint megnyugszanak a pozíciójukat illetően még hasznosabbak lehetnek.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16660 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ha a Bats es Tammy passzolnanak egymasnak mar 5-0 lenne. :lol: Vegulis megerti oket az ember, mi is ezt csinalnank a helyukben. Amugy ezalatt a 45 perc alatt azert nem derulnek ki dolgok, de azert korvonalozodik amit gondolt mindenki, Jorginhonak nem nagyon fog illeni ez az egesz. Mount, Barkley, Kova szerintem jok voltak a KP-n.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mikel12 2019. július 13., szombat 16:53-kor.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése