Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Drogba 15
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006. április 8., szombat 6:20

#29681 Hozzászólás Szerző: Drogba 15 »

köszi
CHELSEA FC THE BEST OF LONDON!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29682 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Drogba 15 írta:én tavaly is letöltöttem minden gólt és megvan egy dvd-n az összes és idén is ezt tervezem, ezért akarok minél jobb minőségű videokat letölteni
Oké legközelebb hosszabra vágom.

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#29683 Hozzászólás Szerző: Festa »

Meglepően sima meccs volt.
Végig kézben tartottuk a meccset.
Nekem a legpozítivabb meglepetés Bridge játéka volt.
A gólpassza a 3.gólnál fantasztikus volt.
A tenapi prudukciója alapján nálam maradhatna ő a balbeck és
akkor nem kéne A.cola.

Más:érdekes amit Farago 3.Richárd mondott:Hogy Sheva érkeztével
Drogba "lóg a levegőben".Így is fejelt egy szép gólt de talán van benne
valami mert meg kell szoknia,hogy van valaki elötte.
Nem hiszem,hogy Jm-nek ez nem okoz majd komoly prblémát. :wink:
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#29684 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Az értékelésekről egy gondolat. Az angol sajtóban nem 1-10 ig van értékelés, hanem 4-10 ig, mert pl. itthon leszoktak vonni két pontot attól akit kiállítanak, de itt annyira nem veszik figyelembe meg itthon amilyen teljesítményeket nyújtanak az kb. a nullát alulról súrolja ezért Mo.-n átlag értékelés 6-7 körül van, amennyi kijönn átlagban.
A http://www.skysport.com, szerintem egy mértékadó orgánum, ezért az ottani pontozást figyelembe véve a következőket írják:

4 - gyenge
5 - átlag alatti
6 - átlagos
7 - jó
8 - nagyon jó
9 - kiváló
10 - emberfeletti

Egyébként a skysports szerint Man City elleni meccs legjobbja Wayne Bridge volt, mert 9es osztályzatot kapott, bár személy szerint Essiennek adtam volna. A forduló csapatába egyedüli Chelsea játékosként bekerült. Bár én Essient is beraktam volna, de hát nem álthat "csak" Chelsea játékosokból.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Drogba 15
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006. április 8., szombat 6:20

#29685 Hozzászólás Szerző: Drogba 15 »

én tavaly is letöltöttem minden gólt és megvan egy dvd-n az összes és idén is ezt tervezem, ezért akarok minél jobb minőségű videokat letölteni
CHELSEA FC THE BEST OF LONDON!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29686 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Drogba 15 írta:Hát felőlem lehetnek hosszabbak, de nekem van ebbe sztem a legkevesebb beleszolásom
Hát a gólt azért rakjuk fel, hogy az olvasók meg tudják nézni ha nem láttták pl. De ha egy olvasó azt mondja nem jó mert túl rövid akkor hosszabra kell vágni ennyi :lol: :lol:


Máskor hosszabb lesz

Drogba 15
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006. április 8., szombat 6:20

#29687 Hozzászólás Szerző: Drogba 15 »

Hát felőlem lehetnek hosszabbak, de nekem van ebbe sztem a legkevesebb beleszolásom
CHELSEA FC THE BEST OF LONDON!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29688 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Drogba 15 írta:Figy bocs hogy kritizáltam, én nem értek ehhez, csak mondjuk kicsit zavart, hogy Lamps labdája be sem ért a hálóba és vége a videonak, viszont elötte ott van az egész gólöröm

Igen mert akkor indítottam el, mondom tényleg kérdésképpen!!


Legközelebb legyenek hosszabak és inkább foglaljon több helyet?? A minősége azért ilyen rossz mert átrakom mindig avi-ba mert wisey mondta hogy az mpg kétszer olyan sok helyet foglal.

Drogba 15
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006. április 8., szombat 6:20

#29689 Hozzászólás Szerző: Drogba 15 »

Figy bocs hogy kritizáltam, én nem értek ehhez, csak mondjuk kicsit zavart, hogy Lamps labdája be sem ért a hálóba és vége a videonak, viszont elötte ott van az egész gólöröm
CHELSEA FC THE BEST OF LONDON!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29690 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Drogba 15 írta:nem tudod mi a bajom, te láttad már a videokat???
:?
Én vettem fel őket és azért ilyen rövidek, hogy kevesebb helyet foglaljanak de ha az nektek nem gond, hogy 1,2 megával több akkor tőlem felvehetem az egész támadást is ahogy gondoljátok

Drogba 15
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006. április 8., szombat 6:20

#29691 Hozzászólás Szerző: Drogba 15 »

Bubi egy rasszista faszkalap!!! :twisted:
CHELSEA FC THE BEST OF LONDON!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29692 Hozzászólás Szerző: mourinho »

szpecnaz írta:
edmonton írta:Hát nehezebb mecsre számítottam de szerencsére simán hozták a fiúk a meccset pedig még nincsenek formában szerintem ez a city megint a kiesésért harcol úgy hogy ez még nem volt fokmérő de kezdésnek jó egy ilyen ellenfél.
Ma Essien túnt ki Seva elég harcos volt látszik rajta hogy minen idegszálával a gólszerzésre törekszik és a köv meccsen már be is talál.
Szeintem is Sevának az fekszik ha ő van hátrébb hogy legyen tere és ő is ki tudja szolgálni a második hullámban érkezőket vagy Drogbát.
Már csak 37* kell nyernünk :) és ismét milyenk a Carling cup :) :) :)
a Carling Cup? :shock: ..ez most vicc akart lenni?
Úgy értette megnyerjük a bajnokságot és ismát játszhatunk a carling cupért .

Drogba 15
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006. április 8., szombat 6:20

#29693 Hozzászólás Szerző: Drogba 15 »

nem tudod mi a bajom, te láttad már a videokat??? :?
CHELSEA FC THE BEST OF LONDON!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29694 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Összességében szerintem is jól játszottunk..... Jó úton haladunk!

Avatar
Chelseaboy
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:56
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29695 Hozzászólás Szerző: Chelseaboy »

hát nem tom hogy mi a bajod a videókkal...örülj hogy 1általán vannak letölthető videók... :?
Forever Blues!!!

Drogba 15
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006. április 8., szombat 6:20

gólok

#29696 Hozzászólás Szerző: Drogba 15 »

Lenne egy kérdésem, miért ilyen szar minőségűek a gólvideok, amik felkerülnek???

És miért nem normális hossszuságuak, pl: a lampard gólnál a labda be se ért a háloba és vége a vidonak!!!!!!!!??????

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29697 Hozzászólás Szerző: undertow »

carlo 6+ nem volt sok dolga
paolo 6 nem rossz, 1-2 apro hiba, de semmi latvanyos + vagy -
ricky 7 megbizhato, stabilan vedekezett, de ot se tesztelek nagyon
JT 7+ mint carv, plusz az a gol szep volt, es nagyon kellett
bridgey 7 lathato, hogy kezdi visszanyerni az onbizalmat, a meccs alatt is folyamatosan javult. meg par ilyen meccs es kenyon whinger es dein kepebe rohoghet... es gyonyoru volt a beadas drogba golja elott!
sweep 5 probalkozott, talan tulzottan is. altalaban a rossz megoldast valasztotta.
essien 8 MOTM. fantasztikus! mindenhol ott volt. hihetetlen mennyi energia van benne. es ha azt a lovest nem vedi a kapus... hatalmas gol lett volna
lamps 7 javul, de meg nem az igazi. a gol szerencses volt, de ettol meg nem er kevesebbet. es hatarozottan jot tesz lampsnak, hogy megint elkezdett golokat szerezni, sokat fog dobni rajta mentalisan.
robben 7 tamadasban tovabbra is alulteljesit, de talan most lattuk eloszor visszafutni es vedekezni vegig, amig a palyan volt.
sheva 7 nagyon hajtott, es voltak is szep megmozdulasai. nem kell mar sokat varnia az elso PL goljara, ebben egesz biztos vagyok.
drogba 7 a szokasos drogba. nehany benazas, de a csapatmunkabol kiveszi a reszet. a golja szep fejes volt.

meg mindig nem porgunk ugy ahogy kene, nagyon jol jott, hogy a citeh megrosszabb formaban van jelenleg. parszor igy is csak a tamadoik ugyetlensegen mulott, hogy nem rugtak golt. essien ugyan nagyon jo a maka szerepkorben, de igy, hogy csak o es lamps voltak a kozeppalyan neha bizony eleg nagy ures ter tantongott mogottuk. otthon, egy ilyen citeh ellen ez nem gond, de maskor bizony gondokat okozhat. (a boro ellen idegenben imo maka biztos kezdo.)
kulon meglepo volt, hogy jose most eloszor kezdett a hagyomanyos 442vel, annak ellenere, hogy tobbszor fogadkozott, hogy soha nem jatszana ezzel a rendszerrel... bar tegyuk hozza, hogy essiennek nagyon fekszik.
jo uton halad a csapat, de nem akarom elkiabalni a dolgot, ezen a heten 2 meccsunk van, raadasul mindketto idegenbenben. a riversideon tavaly csunyan leszerepeltunk, a bburn meg tudjuk milyen favago klub. ha ezeket a meccseket tudjuk hozni az mar tenyleg magabiztos kezdes lesz.

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

#29698 Hozzászólás Szerző: Gullit »

AryanH írta:Értékelésem számokra levetítve:

Cudicini: 6
Ferreira: 6
Carvalho: 7
Terry: 8
Bridge: 8
Essien: 9
Wright-Phillips: 5
Lampard: 7
Robben: 7
Shevchenko: 7
Drogba: 7
--------
Kalou: -
Diarra: -
Mikel: -
Brigének adhatál volna 9 esnt nagyon jól jött fel a támadásokkal jól jácott.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29699 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

edmonton írta:Hát nehezebb mecsre számítottam de szerencsére simán hozták a fiúk a meccset pedig még nincsenek formában szerintem ez a city megint a kiesésért harcol úgy hogy ez még nem volt fokmérő de kezdésnek jó egy ilyen ellenfél.
Ma Essien túnt ki Seva elég harcos volt látszik rajta hogy minen idegszálával a gólszerzésre törekszik és a köv meccsen már be is talál.
Szeintem is Sevának az fekszik ha ő van hátrébb hogy legyen tere és ő is ki tudja szolgálni a második hullámban érkezőket vagy Drogbát.
Már csak 37* kell nyernünk :) és ismét milyenk a Carling cup :) :) :)
a Carling Cup? :shock: ..ez most vicc akart lenni?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29700 Hozzászólás Szerző: undertow »

paco83 írta:
undertow írta:kerlek, a jovoben nem linkelek be golvideokat.
Én kérlek arra hogy linkelj a továbbiakban is mert amit te linkeltél be sokkal tisztább és hosszabb!!!!
jo, rendben, meggyoztel. nem sirok. ;) :lol:

Válasz küldése