Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#26761 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

mekkora jó ez a Ballack-WrightP csere :shock: :)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26762 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Ez már foci,csak igy tovább!sztem se kell Ballack most!Majd a vége felé Make vagy Lampi helyére!Had pihenjenek!
De Murit ismerve SWP (sajna)lemegy Ballack be és tartjuk az eredményt...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26763 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Nagyon tetszik a meccs, szépen,okosan játszunk CSAK ÍGY TOVÁBB!!!
Yes, We BLUE!!!

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#26764 Hozzászólás Szerző: LooseR »

remélem nem jon ballack nélkule tok jol jatszunk vele tok szarul megy de ha muri ennyire szereti akkor max maka helyere fér be

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26765 Hozzászólás Szerző: Ricko »

LooseR írta:drogbával mi van?
pihen :)
Yes, We BLUE!!!

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#26766 Hozzászólás Szerző: LooseR »

drogbával mi van?

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26767 Hozzászólás Szerző: Ricko »

2-0 KALOU!!!!
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26768 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Tetszik ez a kezdőcsapatunk!
Jó lendületes!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26769 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jol otthagytak shevat, ettol fuggetlenul gyonyoru golt lott.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26770 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

nandorfipeti írta:...Én inkább úgy fogalmaznék, hogy van jópár meghatározó játékosunk, akik köré épül a csapat. Pl. védelemben Terry köré, Középpályán Lampard és Essien köré, csatársorba pedig Drogba köré.
Ideális esetben. De a 2006-07-es idényben a sérülések miatt ez vajmi kevésszer valósulhatott meg. Terry sajnos - főként az utóbbi időben - nem szerepelhetett, Essien igazából mindenhol játszott, de a játék nem köré épült, a középpályánk már nem Lamps köré épül, egyedül Drogbáról lehet elmondani, hogy megpróbáltunk köré megfelelő légkört teremteni.
A csapat stabil magja, a Cech-Terry-Carvalho-Makelele-Lampard-Drogba lenne az erős középvonal, legalábbis az elmúlt évek alapján. Idén azonban azok mellé/azokra kellett építeni a stratégiát, akik épp játékra foghatók voltak. Az pedig, hogy ez a legtöbbször - mégha hibákkal tarkítva is - sikerült, mindenképp Mourinho munkáját dícséri.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#26771 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

bilhacica írta:ok, én másképp látpm de tiszteletbe tartom a véleményed.
Ezért jo sport ez a labdarugás mert tul sokan vannak a pályán és az emberek nem veszik észre ki miért jo ill. szar.
ha pl egy NBA csapatba (ahol ugye 5en vannak) nyujt vki szar teljesitményt elvesztik a meccset miatta az fix. kézi meccsen megint csak ez a helyzet. egyéni sportokba meg egy Ballack féle teljesitménnyel az ucsok között lehet lenni.
a felsorolt meccseket Drogba Essien és Lamps nyerte meg, mint ahogy a többi cimet és vagy ők vagy egy más csapat fogja...
Most ne hogy azt hidd, hogy én nem tartom tiszteletben a véleményed, ez a jó ha nem mindenki ugyanazt írja, és ha ezzel megbántottalak akkor bocs, nem akartam, csak nem értettem veled egyet.
Ja, és még annyit, hogy egy csapatsportba nem lehet csak 1 vagy 2 ember számlájára írni a győzelmet, bár elismerem, hogy amit írtál az igaz, hisz ebben a szezonban ők játszottak példaértékűen, de főleg Drogba és Essien, de mégis gondolj bele, Drogba nem tud gólt lőni passz nélkül valahogy el kell odáig jutnia a labdának... Én inkább úgy fogalmaznék, hogy van jópár meghatározó játékosunk, akik köré épül a csapat. Pl. védelemben Terry köré, Középpályán Lampard és Essien köré, csatársorba pedig Drogba köré.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26772 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:
kdako írta:Szerintem azért örülni is lehetne annak, hogy addig nehéz egy Chelsea-meccs ma már, ameddig az első gólt belőjjük, vagy épp begyötörjük.
Maradjunk a vezető gólnál... a City ellenit leszámítva az első gólunkkal csak egyenlítettünk :?
Jó, az utóbbi pár meccsen tényleg ez a helyzet, de én most nagyobb távlatra gondoltam.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26773 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Szerintem azért örülni is lehetne annak, hogy addig nehéz egy Chelsea-meccs ma már, ameddig az első gólt belőjjük, vagy épp begyötörjük.
Maradjunk a vezető gólnál... a City ellenit leszámítva az első gólunkkal csak egyenlítettünk :?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26774 Hozzászólás Szerző: kdako »

Szerintem azért örülni is lehetne annak, hogy addig nehéz egy Chelsea-meccs ma már, ameddig az első gólt belőjjük, vagy épp begyötörjük.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26775 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Okoskodásom ebben a témában egy topikkal arrébb... ide már nem írom le.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#26776 Hozzászólás Szerző: Festa »

kdako írta:Engem cseppet sem zavarna, ha így nyernénk meg a szezonból hátralévő összes meccset. A három pont volt a lényeg. A Sheffield ellen sem várható több, de ha így pihennek rá a Sp*rs elleni meccsre, legyen.

Én is pontosan erre számitottam.Jm még hangsúlyozta is,hogy milyen feszített lesz a tempó a következő hetekben.Ezért biztos,hogy a következő meccseken is pont csak annyit fognak kiadni magukból a srácok amennyi a győzelemhez szükséges.Tehát 1-0 vezetésnél biztos,hogy visszakapcsolunk 1-2 fokozatot.Ha még itt lenne Huth akkor lehet,hogy Jm la 72.percben becsereléné Drogba helyett :lol: :lol: :lol:
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#26777 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ja bocs a porto ellen Seva és Ballack nyert. áhh ez nem ér a kivétel erősiti a szabályt :D

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#26778 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nandorfipeti írta:
bilhacica írta:
nandorfipeti írta:Komolyan mondom nem értelek benneteket, mit vártok egy ilyen meccs (Tottenham) után, ahol az utolsó pillanatig nagyon keményen küzdött, hajtott mindenki??? Baromi sok értelme lett volna hajtani mint az állat és 3-4 góllal megverni őket, amikor százszor fontosabb meccsek jönnek ezután. 1000 %, hogy direkt ennyit adtak ki magukból, mert ez a City ellen simán elég volt, ugyanis egy támadást nem tudtok említeni, ami veszélyes lett volna a kapunkra, kivéve Barton elcseszett lövését, de az is csak akkor lett volna helyzet ha lepasszolja. És lehet, hogy ezért szidni fogtok, de remélem, hogy a Sheffield ellen se hajtjuk szét magunkat, hanem taktikusan nyerünk. A fociban már rég nem az az első, hogy a nézők hogy szórakoznak, és ez akár tetszik, akár nem így van. Itt már kőkeményen az üzletről és az állandó győzelmi kényszerről van szó. És higgyétek el én is sokkal szívesebben néznék egy szemkáprázató meccset, ahol parádézunk, de mi lesz majd akkor, ha pl. a lendület a BL-ben fogy el, hát én azt mondom inkább nyerjünk akkor meg pár meccset ilyen undorító játékkal (mert ezt én sem tagadom, kétségtelenül az volt), minthogy a fontos pillanatokban előjöjjön a fáradság jelei, és nem akkor remegjen meg a láb...
a lendület? :P az nem fogy el mert nincs. meg van kb 3-4 játékosba és annyi. amugy meg én személy szerint azért vagyok mérges mert ha kapunk egy golt és 1-1 lesz akkor itt vége a bajnokságnak. hidd el ha 1-1 lett volna Te is qrva méres lennél...
Persze, ha 1-1 akkor biztosan és is baromi mérges lennék és nem ezt írtam volna, de a City-nek esélye sem volt még az 1 pont megszerzésére sem, annyira gyengék mostanság. És ne mondd már, hogy nincs lendület!!!!(Sp*rs, Barca, MU, Arsenal, Porto, Everton... és még sorolhatnám) Tény, hogy vannak olyan meccseink mint pl. a tegnapi, ahol semmi lendület nem volt a játékunkban, de ha ez minden meccsen így lett volna akkor már sehol sem állnák....
ok, én másképp látpm de tiszteletbe tartom a véleményed.
Ezért jo sport ez a labdarugás mert tul sokan vannak a pályán és az emberek nem veszik észre ki miért jo ill. szar.
ha pl egy NBA csapatba (ahol ugye 5en vannak) nyujt vki szar teljesitményt elvesztik a meccset miatta az fix. kézi meccsen megint csak ez a helyzet. egyéni sportokba meg egy Ballack féle teljesitménnyel az ucsok között lehet lenni.
a felsorolt meccseket Drogba Essien és Lamps nyerte meg, mint ahogy a többi cimet és vagy ők vagy egy más csapat fogja...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26779 Hozzászólás Szerző: kdako »

Engem cseppet sem zavarna, ha így nyernénk meg a szezonból hátralévő összes meccset. A három pont volt a lényeg. A Sheffield ellen sem várható több, de ha így pihennek rá a Sp*rs elleni meccsre, legyen.
GO BLUES!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#26780 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

bilhacica írta:
nandorfipeti írta:Komolyan mondom nem értelek benneteket, mit vártok egy ilyen meccs (Tottenham) után, ahol az utolsó pillanatig nagyon keményen küzdött, hajtott mindenki??? Baromi sok értelme lett volna hajtani mint az állat és 3-4 góllal megverni őket, amikor százszor fontosabb meccsek jönnek ezután. 1000 %, hogy direkt ennyit adtak ki magukból, mert ez a City ellen simán elég volt, ugyanis egy támadást nem tudtok említeni, ami veszélyes lett volna a kapunkra, kivéve Barton elcseszett lövését, de az is csak akkor lett volna helyzet ha lepasszolja. És lehet, hogy ezért szidni fogtok, de remélem, hogy a Sheffield ellen se hajtjuk szét magunkat, hanem taktikusan nyerünk. A fociban már rég nem az az első, hogy a nézők hogy szórakoznak, és ez akár tetszik, akár nem így van. Itt már kőkeményen az üzletről és az állandó győzelmi kényszerről van szó. És higgyétek el én is sokkal szívesebben néznék egy szemkáprázató meccset, ahol parádézunk, de mi lesz majd akkor, ha pl. a lendület a BL-ben fogy el, hát én azt mondom inkább nyerjünk akkor meg pár meccset ilyen undorító játékkal (mert ezt én sem tagadom, kétségtelenül az volt), minthogy a fontos pillanatokban előjöjjön a fáradság jelei, és nem akkor remegjen meg a láb...
a lendület? :P az nem fogy el mert nincs. meg van kb 3-4 játékosba és annyi. amugy meg én személy szerint azért vagyok mérges mert ha kapunk egy golt és 1-1 lesz akkor itt vége a bajnokságnak. hidd el ha 1-1 lett volna Te is qrva méres lennél...
Persze, ha 1-1 akkor biztosan és is baromi mérges lennék és nem ezt írtam volna, de a City-nek esélye sem volt még az 1 pont megszerzésére sem, annyira gyengék mostanság. És ne mondd már, hogy nincs lendület!!!!(Sp*rs, Barca, MU, Arsenal, Porto, Everton... és még sorolhatnám) Tény, hogy vannak olyan meccseink mint pl. a tegnapi, ahol semmi lendület nem volt a játékunkban, de ha ez minden meccsen így lett volna akkor már sehol sem állnák....

Válasz küldése