Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11601 Hozzászólás Szerző: Pityee »

paliczandras írta: 2021. május 6., csütörtök 1:08 Jorginho tol általában a hajamat tepem és ennek hngot is adok, de ő is parádés volt mindkét meccsen, én nem bánom ha ö játszik Kova helyett ha a mait hozza.
C'ON CHALSEA
Nagyon szép jelenet volt az is, amikor a lefújás után ő volt az egyik aki megkönnyezte a döntőbe jutást! :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#11602 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Azt hiszem Chilwell kivételével az egész csapat most extra teljesítményt nyújtott.

Kár a kihagyott helyzetek miatt, mert megalázó különbséggel is nyerhettünk volna.

Amit Mount, Havertz, Werner és később Pulisic leművelt elől a Real védőivel és ahogy többnyire sikeresen kizárták Kroost a játékból arra nincsenek szavak.

Ez a támadó négyes a későbbi időszakra vizionalt 4-2-4-es felállásnál is brutális lehet, ha tudjak folyamatosan hozni ezt a szintet. Már csak a helyzetkihasznalason kell javitani.

Kante pedig vilagklasszis, de ezt mar tudjuk régóta.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#11603 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A csapat teljesítménye mellett két emberkét szeretnék kiemelni, akik szerintem viszonylag kevés felszopkodást kapnak, úgy a médiában, mint itt a fórumon.

Az első az Mendy - a sz*ros kis underdog kapusunk, akit azért hoztunk, hogy legyen valaki Kepa helyett, amíg szerzünk valaki klasszist... Hát az ürge ma kivédte a margit szemgolyóját is és meccsek óta bemutat jó pár bravúrt. Lélektanilag sokat számított, hogy 1-0nál nem tudtak kiegyenlíteni, így tovább tolhattuk a saját játékunk. Nagyon tetszett, hogy mostmár bátran utasítgatja a védelmet és leszedi annak a fejét, aki hibázik (tegnap egy Rüdigeres szitu ugrik be :D ) Le a kalappal előtte és persze Cech előtt, aki felfedezte.

A második az pedig Mr. Chelsea. Rengetegszer megkapta a szezon elején és főleg tavaly(akkor néha jogosan), hogy csak azért játszik mert ő a "kiskedvenc". Az angol válogatottnál is nem egyszer kérdőjelezték meg, hogy miért ő kezd Grealish helyett, nálunk ugye Havertz helyett. Hát Lamps kis kedvence, szerintem túlzás nélkül kijelenthető, hogy a csapat húzóemberévé nőtte ki magát. Cselek, irányváltások, nagy intenzitás, jól lát, passzol, lő.... nálam mostmár utcahosszal vezeti a Fodennel való összevetést. A technikai és fizikai adottságai mellett meg mentálisan is rendben van, képes nyilatkozni egy Szoboszlai "gondoltamcsakellövömmár" szerénységűt, hogy még életében nem nyert semmit, úgyhogy nagyon szeretné ha ezt a két döntőt meg tudnánk nyerni. Két lábbal a földön jár és mégis... szerintem nincs már olyan, aki egy Chelsea XI-et nélküle vázolna fel.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#11604 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

paliczandras írta: 2021. május 6., csütörtök 1:02
edeskeves írta: 2021. május 6., csütörtök 0:38
paliczandras írta: 2021. május 6., csütörtök 0:22 Amellett szerintem ne menjunkel, hogy bármennyi támadást kap, meg amugy sokszor kb agyvérzést kapok tőle, de Werner ma óriásit játszott.

Bár igazából nem is tudok kiemelni senkit, tanár volt ma mindenki.
Az elso golnal ahogy beallt Ramosnak es tovabbporgette a labdat, a lesgoljat is szepen beverte+ugye a golja. Es meg lett volna kb 3 golpassza, ha a tarsai beverik.
Nagy volt ma tenyleg mindenki, Pulisic is ahogy beallt az szenzacios volt. Havertzet szinten nagyon adtam, masodik felido elejen Kroost meg Mendyt beborozte par percen belul, legalabb 1 golt mindenkepp megerdemelt volna.
Egyebkent belegondolva abba, hogy Kante hol hatul szerel, hol kozepen, hol golpasszt ad, hol ziccerbe kerul nem tudom elkepzelni, hogy honnan van ennyi energiaja es mindezt ugy, hogy nagyreszt sprintben kozlekedik. Elkepeszto jatekos es nagy szerencse, hogy nalunk jatszik.
Megegy, hogy Real drukkereket olvasva odaig vannak a fiatal csapatunkert es teljes mertekben elismerik, hogy ha 5-6 golt kapnak se szolhatnanak egy szot se, ezeket olvasni toluk azert nagy szo, mert nem gyengen elfogultak altalaban. Hazardt viszont mar ruhellik :D
Kante Beast mode ban van egész Bl szezonban, az ember óriási futballista és egy nagyon szimpatikus ember. Ha a franciak jól mennek az EB-n szerintem még egy aranylabda is esélyes neki.
Kép

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#11605 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Jorginho tol általában a hajamat tepem és ennek hngot is adok, de ő is parádés volt mindkét meccsen, én nem bánom ha ö játszik Kova helyett ha a mait hozza.
C'ON CHALSEA

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#11606 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

edeskeves írta: 2021. május 6., csütörtök 0:38
paliczandras írta: 2021. május 6., csütörtök 0:22 Amellett szerintem ne menjunkel, hogy bármennyi támadást kap, meg amugy sokszor kb agyvérzést kapok tőle, de Werner ma óriásit játszott.

Bár igazából nem is tudok kiemelni senkit, tanár volt ma mindenki.
Az elso golnal ahogy beallt Ramosnak es tovabbporgette a labdat, a lesgoljat is szepen beverte+ugye a golja. Es meg lett volna kb 3 golpassza, ha a tarsai beverik.
Nagy volt ma tenyleg mindenki, Pulisic is ahogy beallt az szenzacios volt. Havertzet szinten nagyon adtam, masodik felido elejen Kroost meg Mendyt beborozte par percen belul, legalabb 1 golt mindenkepp megerdemelt volna.
Egyebkent belegondolva abba, hogy Kante hol hatul szerel, hol kozepen, hol golpasszt ad, hol ziccerbe kerul nem tudom elkepzelni, hogy honnan van ennyi energiaja es mindezt ugy, hogy nagyreszt sprintben kozlekedik. Elkepeszto jatekos es nagy szerencse, hogy nalunk jatszik.
Megegy, hogy Real drukkereket olvasva odaig vannak a fiatal csapatunkert es teljes mertekben elismerik, hogy ha 5-6 golt kapnak se szolhatnanak egy szot se, ezeket olvasni toluk azert nagy szo, mert nem gyengen elfogultak altalaban. Hazardt viszont mar ruhellik :D
Kante Beast mode ban van egész Bl szezonban, az ember óriási futballista és egy nagyon szimpatikus ember. Ha a franciak jól mennek az EB-n szerintem még egy aranylabda is esélyes neki.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#11607 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

paliczandras írta: 2021. május 6., csütörtök 0:22 Amellett szerintem ne menjunkel, hogy bármennyi támadást kap, meg amugy sokszor kb agyvérzést kapok tőle, de Werner ma óriásit játszott.

Bár igazából nem is tudok kiemelni senkit, tanár volt ma mindenki.
Az elso golnal ahogy beallt Ramosnak es tovabbporgette a labdat, a lesgoljat is szepen beverte+ugye a golja. Es meg lett volna kb 3 golpassza, ha a tarsai beverik.
Nagy volt ma tenyleg mindenki, Pulisic is ahogy beallt az szenzacios volt. Havertzet szinten nagyon adtam, masodik felido elejen Kroost meg Mendyt beborozte par percen belul, legalabb 1 golt mindenkepp megerdemelt volna.
Egyebkent belegondolva abba, hogy Kante hol hatul szerel, hol kozepen, hol golpasszt ad, hol ziccerbe kerul nem tudom elkepzelni, hogy honnan van ennyi energiaja es mindezt ugy, hogy nagyreszt sprintben kozlekedik. Elkepeszto jatekos es nagy szerencse, hogy nalunk jatszik.
Megegy, hogy Real drukkereket olvasva odaig vannak a fiatal csapatunkert es teljes mertekben elismerik, hogy ha 5-6 golt kapnak se szolhatnanak egy szot se, ezeket olvasni toluk azert nagy szo, mert nem gyengen elfogultak altalaban. Hazardt viszont mar ruhellik :D

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#11608 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Amellett szerintem ne menjunkel, hogy bármennyi támadást kap, meg amugy sokszor kb agyvérzést kapok tőle, de Werner ma óriásit játszott.

Bár igazából nem is tudok kiemelni senkit, tanár volt ma mindenki.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#11609 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta: 2021. május 5., szerda 23:28 Akkor utazunk isztambulba emberek? :mrgreen: :mrgreen:
Drinkwaterrel egy buli? 5 hónap alatt csak tudja már ,hogy merre vannak a jó bulik :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11610 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Akkor utazunk isztambulba emberek? :mrgreen: :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#11611 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Dízel írta: 2021. május 5., szerda 23:13 Tuchel mester és a csapat akkorát tettek le az asztalra, hogy perez papa azt se tudja mit néz a tvbe. (hát nem a szuperligat.) :mrgreen:

Kicsit komolyra fordítva a szót, hatalmas dolog ez ma, örüljünk, de kemény munka lesz a city. Sokkal jobban védekeznek, sokkal gyorsabbak, a támadóik gyilkosak, barmikor barhonnan képesek gólt lőni, nekik nem kell ennyi helyzet mint nekünk. Nagyon kemény döntő lesz.
Ha igy jatszik a csapat mint a masodik felidobe, akkor mienk a trofea. Eszmeletlen teljesitmenyt nyomtunk le, kivetel nelkul mindenki. 3 hetig a befejezeseket kell gyakorolni es nem lesz problema. En meg mindig a meccs hatasa alatt vagyok. Ilyen jatekot nem is emlekszem mikor lattam utoljara.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#11612 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tuchel mester és a csapat akkorát tettek le az asztalra, hogy perez papa azt se tudja mit néz a tvbe. (hát nem a szuperligat.) :mrgreen:

Kicsit komolyra fordítva a szót, hatalmas dolog ez ma, örüljünk, de kemény munka lesz a city. Sokkal jobban védekeznek, sokkal gyorsabbak, a támadóik gyilkosak, barmikor barhonnan képesek gólt lőni, nekik nem kell ennyi helyzet mint nekünk. Nagyon kemény döntő lesz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#11613 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Koszonjuk Tuchel mester es fiuk! Hihetetlen!

A Real IS meg lett ölve. Mindenki nagyot jatszott.

Uj igazolasok es egybol BL donto :D kell ennel tobb???

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#11614 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Hihetetlenul boldog vagyok. Eselyese sem volt a madridnak osszesegeben es igazan olcson megusztak.

Roppant buszke vagyok a csapatra mindenki oriasit jatszott. Silva,Havertz,Azpi... mindenki, de Kante egy masik univerzumbol valo. Eszmeletlen a pali.

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#11615 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Az egész csapat óriásit játszott ma, Tuchel meg ahogy ezt összehozta, zseni az ember.




Ha tudjuk ugyanezt hozni megverjük a Cityt is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11616 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ááá....gyerekek. óriási, nem találok szavakat... Nagyon büszke vagyok!

Úgy lett ahogy szerettem volna, Real a negyeddöntőben, hazarddal a kezdőben lemosva...

Edent visszavárjuk.... hogy jövőre is hosszú legyen a pad!:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11617 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hát gyerekek ezt nehéz elhinni, 9 év után újra ott vagyunk a BL döntőben. Hogy mivaaaaaan 8) 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#11618 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mekkora masodik felido volt ez ELKEPESZTO!!!!! Mekkora elmeny volt nezni ezt a meccset vegre a sok nyomoreksag utan az egyik legjobb este 2021-ben. Tobb embert ki lehetne emelni kezdve Kantetol es szerintem Havertz is iszonyat jo volt, Jorginho egyik legjobb meccse itt de meg lehetne sorolni es mindezt a Real Madrid ellen.
Tuchel megint bebizonyitotta, hogy taktikailag az egyik legjobb es nagyon orulok, hogy ilyen edzonk van, eddig ha belegondolunk milyen csapatokat vertunk meg vele, szerintem egyikonk se gondolta volna.
KOSZONOM CHELSEA FC!!!!!!

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#11619 Hozzászólás Szerző: Traxver »

januárban még a negyeddöntőről se mertünk álmodni nem, hogy a döntőről

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#11620 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az M4-nél közben arról beszélnek, hogy ez Löw Zsolt miatt Magyarország sikere is. :D

Válasz küldése