Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
White
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#101 Hozzászólás Szerző: White »

Lényegesen jobb csapat vagyunk a Spursnél jövőre mindenképpen a top4 legyen mostmár a cél
#OnceABlueAlwaysABlue

zs198
Hozzászólások: 589
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#102 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Noni nagyon megy!
Nyomhatna egyet ma is!!!
GO BLUES

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1144
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#103 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Cucu-t nézték, kéziben teljesen bevett dolog az elzárás. :D

zs198
Hozzászólások: 589
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#104 Hozzászólás Szerző: zs198 »

VAR!
Vicc
De nem vették el!
Valami szabálytalanság miatt nézték elvileg…
Meglepődtem volna, ha vissza se nézik… szarháziak!
GO BLUES

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1684
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#105 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Mit néztek ezen percekig? Ekkora bohócokat mint ami van ebben a ligában…

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#106 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Caicedo kifejezetten hasznos ma. Rengeteg labdát szed össze, szerel, robotol. Valahogy állandósítania kellene ezt...

dacultras
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#107 Hozzászólás Szerző: dacultras »

És ki akarják hozni ezt lesnek :lol:

zs198
Hozzászólások: 589
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#108 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Vezetünk. Beszarok!
Chalobah!!!!!
GO BLUES

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1144
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#109 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Uuuuuh de szép volt! Teljesen megérdemelt lenne

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#110 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Eskü amúgy a második félidőben nem nézett ki rosszul az előző meccsen Cucu ebben a félig KP pozícióban, és most sem rossz ott. Ha már mindig szidjuk, ezt is vegyük észre :D

zs198
Hozzászólások: 589
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#111 Hozzászólás Szerző: zs198 »

14 sérült!
Ez egyedülállóan szar…
Ilyen nincs bazd meg….
Ha ma nem kapunk ki, akkor soha!
:mrgreen:
GO BLUES

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#112 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mivel gondolom akik csak par napja kezdtek edzeni a csapattal meg nem lesznek bevethetoek ma, igy 14 hianyzo lesz :lol: :lol:

Sok jora megint nem lehet szamitani Gilchrist-Chalobah-Badiashile-Cucurella negyes hatul :mrgreen:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4825
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#113 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2024. április 29., hétfő 15:22 Caicedo mellé kell valaki aki aktívan védekezik. Enzo sokat megy fel és nem ér vissza, na meg a sok labdavesztésünket nem is lehet egy tüdővel bírni. Másodjára volt az, hogy Gallagher játszott Caicedo mellett és sokkal jobban nézett ki mindkettő. Én Enzot előttük játszatnám amolyan mindenes szerepkörben.

Amúgy Gallagher támadójátéka engem kurvára irritál, nem elég penge, nem cselez jól és nincsenek ötletei, viszont mint 6os egészen extra lehetne, jól szerel, gyorsan odaér és kifulladásig letámad plusz azon a poszton rengeteget érhetne az amit támadóként elsajátított.
1. Külön öröm, hogy ehhez a dilettáns Pochettinonak egy szezon kellett, hogy kipróbálja.
2. De jó, hogy amire kiderül, hogy a srác nem csak stabilan bevethető, de szintet is tud lépni, már eldőlt, hogy eladják

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9378
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#114 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Caicedo mellé kell valaki aki aktívan védekezik. Enzo sokat megy fel és nem ér vissza, na meg a sok labdavesztésünket nem is lehet egy tüdővel bírni. Másodjára volt az, hogy Gallagher játszott Caicedo mellett és sokkal jobban nézett ki mindkettő. Én Enzot előttük játszatnám amolyan mindenes szerepkörben.

Amúgy Gallagher támadójátéka engem kurvára irritál, nem elég penge, nem cselez jól és nincsenek ötletei, viszont mint 6os egészen extra lehetne, jól szerel, gyorsan odaér és kifulladásig letámad plusz azon a poszton rengeteget érhetne az amit támadóként elsajátított.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6958
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#115 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sindu írta: 2024. április 28., vasárnap 15:28
kecske01 írta: 2024. április 28., vasárnap 7:29 Nevetséges volt ez a bírói ítélet tegnap.
Caicedo meg sokkal jobban nézett ki nem elsőre mikor nem Enzo van mellette. Ez is sokat elárul Pochnak a rendszeréről.

Igen, ezt a külföldi punditok is mondogatják egy ideje, h Caicedo és Enzo nem működnek jól egymás mellett 6-osban. Connor és Caicedo viszont jónak tűnnek együtt.
Azt nem értem, miért Poch hibája, h két olyan profilt igazoltak a középpályára, akik kioltják egymást. Valszeg pont azért erőltette eleinte Enzót 10esben, mert látta, h pivotban nem jók együtt. Az se működött.

De ez inkább jó hír sztem. Caicedo talán mégsem akkora kutyaütő, mint tűnik, csak nem mindegy, ki játszik vele. Ha bejön egy új kp. a rendszerbe (Lavia, Ugo), akkor talán lehet őket úgy rotálni, h működjön végre a középpályánk.
Elég sok elemző szerint nagyon jól kiegészíthetné egymást Caicedo és Enzo. Konkrétan nyáron is ezt írták, hogy innentől a kp-n dominálni fogunk. Ezért is szeretném, ha Poch távozna és jöjjön egy edző akik jól tudná őket együtt használni.
Aztán lehet tévedtek és tényleg kioltja egymást a két játékos. :D bár más profilúak mind2-en

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9378
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#116 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Palmernek CAMként egyelőre csak egy jó meccse volt, az összes többi (2-3 db) a legrosszabb meccsei. Jobboldalt sokkal több a területe, több labdát kap. Középen sokan vannak a nyakán.

Szerintem is a CAM állna neki a legjobban, de ahhoz kéne mellé 3 olyan támadó akiket szintén komolyan kell venni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3465
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#117 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sindu írta: 2024. április 28., vasárnap 15:28
kecske01 írta: 2024. április 28., vasárnap 7:29 Nevetséges volt ez a bírói ítélet tegnap.
Caicedo meg sokkal jobban nézett ki nem elsőre mikor nem Enzo van mellette. Ez is sokat elárul Pochnak a rendszeréről.

Igen, ezt a külföldi punditok is mondogatják egy ideje, h Caicedo és Enzo nem működnek jól egymás mellett 6-osban. Connor és Caicedo viszont jónak tűnnek együtt.
Azt nem értem, miért Poch hibája, h két olyan profilt igazoltak a középpályára, akik kioltják egymást. Valszeg pont azért erőltette eleinte Enzót 10esben, mert látta, h pivotban nem jók együtt. Az se működött.

De ez inkább jó hír sztem. Caicedo talán mégsem akkora kutyaütő, mint tűnik, csak nem mindegy, ki játszik vele. Ha bejön egy új kp. a rendszerbe (Lavia, Ugo), akkor talán lehet őket úgy rotálni, h működjön végre a középpályánk.
Én Caicedot egyedüli cdmként játszatnám, CM-be meg Conort meg Enzot. Igy conor vissza tud érni rombolni, meg előre is tud menni gólt vágni. Enzonak osztogatnia kéne a zsugákat mint Fabregasnak, de hát azért egy mondatban emlegetni a kettőt elég röhejes, úgy is, hogy én látom Enzoban a jövőt.
Palmer egyértelmű kezdő, madueke sztem fejlődik folyamatosan, Mudrykot kéne felépiteni, de ha neki a CAM pozi a best akkor nem tudom mit lehetne csinalni, mert az Palmer helye.
Palmerből kéne csatárt csinálni. :D És akkor mögötte Mudryk és balra kéne valaki. Jackson talán megoldaná, de hát kétlem.

Sindu
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#118 Hozzászólás Szerző: Sindu »

kecske01 írta: 2024. április 28., vasárnap 7:29 Nevetséges volt ez a bírói ítélet tegnap.
Caicedo meg sokkal jobban nézett ki nem elsőre mikor nem Enzo van mellette. Ez is sokat elárul Pochnak a rendszeréről.

Igen, ezt a külföldi punditok is mondogatják egy ideje, h Caicedo és Enzo nem működnek jól egymás mellett 6-osban. Connor és Caicedo viszont jónak tűnnek együtt.
Azt nem értem, miért Poch hibája, h két olyan profilt igazoltak a középpályára, akik kioltják egymást. Valszeg pont azért erőltette eleinte Enzót 10esben, mert látta, h pivotban nem jók együtt. Az se működött.

De ez inkább jó hír sztem. Caicedo talán mégsem akkora kutyaütő, mint tűnik, csak nem mindegy, ki játszik vele. Ha bejön egy új kp. a rendszerbe (Lavia, Ugo), akkor talán lehet őket úgy rotálni, h működjön végre a középpályánk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9378
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#119 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2024. április 28., vasárnap 14:54
zs198 írta: 2024. április 28., vasárnap 9:511 öngól ( bepattant Cucu lábáról.. ebben vétlen volt a séró báró)
Ha van kedved nézd meg mit csinált a gl előtti másodpercekben. Nem írom már ide be egy ideje, de az ember kb spanyol másodosztály szint, az is csak azért, mert profi atléta, képes 90 percet mozogni. Nevetséges, hogy ezzel a teljesítménnyel hétről hétre játszhat.
Gyenge sajnos, de mindenki az. Mudryk pl olyan mintha pályán se lenne.

Valszeg egy jól működő csapatban ő is jobban működne, csakhát kár volt ezért Maatsent elpazarolni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#120 Hozzászólás Szerző: Dante »

zs198 írta: 2024. április 28., vasárnap 9:511 öngól ( bepattant Cucu lábáról.. ebben vétlen volt a séró báró)
Ha van kedved nézd meg mit csinált a gl előtti másodpercekben. Nem írom már ide be egy ideje, de az ember kb spanyol másodosztály szint, az is csak azért, mert profi atléta, képes 90 percet mozogni. Nevetséges, hogy ezzel a teljesítménnyel hétről hétre játszhat.

Válasz küldése