Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#6961 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az arsenal a tottenhamet fogadja, a city a manut. Jo lenne jol ki jonni ebbol a fordulobol. Volt ido felkeszulni, mind fejben mind fizikalisan. Nagyon kell a holnapi gyozelem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6962 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Rég vártam már ennyire meccset mint a holnapit. Kíváncsi leszek, hogy fognak menni a srácok.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6963 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 22:04
Dante írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 18:16 Fura hogy van akinek kérdés, hogy ez 3 védő volt. James magasabban játszott egész meccsen, mint Sterling a másik oldalon.
Az szintén fura, hogy senkit nem zavar, hogy Cucurella nem volt a helyén a gól előtt. Kb ötször akkora lett a mellénye Potter érkezése óta, mint előtte volt. Pedig ugyanakkora bohóc, mint David Luiz, a tegnapi meccsen is hasonló hajmeresztő megoldásai voltak. Csines, vagy pontatlan passzok, felesleges agresszió, helyén vezetett támadások és összességében haszontalan játék.
Mindig kell valami lókötő, örök körforgás ez.
Nekem sem lopta be magát a szívembe a spanyol (bár első meccse kifejezetten jó volt), de azért ez erős túlzás, hogy máris így hívjuk. Engem kb egyedül az zavar vele kapcsolatban, hogy a világ egyik legjobb wingbackje padozik miatta, de hátha ez változik.
Nem hiszem, hogy Chilly sokat fog padozni. Ő is angol, mint Potter kétlem, hogy száműzné a kezdőből.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6964 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dante írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 18:16 Fura hogy van akinek kérdés, hogy ez 3 védő volt. James magasabban játszott egész meccsen, mint Sterling a másik oldalon.
Az szintén fura, hogy senkit nem zavar, hogy Cucurella nem volt a helyén a gól előtt. Kb ötször akkora lett a mellénye Potter érkezése óta, mint előtte volt. Pedig ugyanakkora bohóc, mint David Luiz, a tegnapi meccsen is hasonló hajmeresztő megoldásai voltak. Csines, vagy pontatlan passzok, felesleges agresszió, helyén vezetett támadások és összességében haszontalan játék.
Mindig kell valami lókötő, örök körforgás ez.
Nekem sem lopta be magát a szívembe a spanyol (bár első meccse kifejezetten jó volt), de azért ez erős túlzás, hogy máris így hívjuk. Engem kb egyedül az zavar vele kapcsolatban, hogy a világ egyik legjobb wingbackje padozik miatta, de hátha ez változik.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6965 Hozzászólás Szerző: Dante »

Fura hogy van akinek kérdés, hogy ez 3 védő volt. James magasabban játszott egész meccsen, mint Sterling a másik oldalon.
Az szintén fura, hogy senkit nem zavar, hogy Cucurella nem volt a helyén a gól előtt. Kb ötször akkora lett a mellénye Potter érkezése óta, mint előtte volt. Pedig ugyanakkora bohóc, mint David Luiz, a tegnapi meccsen is hasonló hajmeresztő megoldásai voltak. Csines, vagy pontatlan passzok, felesleges agresszió, helyén vezetett támadások és összességében haszontalan játék.
Mindig kell valami lókötő, örök körforgás ez.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#6966 Hozzászólás Szerző: focimark »

Potter is lenyilatkozta, hogy 3 vedos rendszerben jatszottunk, de ez nagyon jol ki is rajzolodott a meccs folyaman es vannak oldalak ahol meglehet nezni a jatekosok atlag helyezkedeset a meccsen, ott is nagyon jol latszik.

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#6967 Hozzászólás Szerző: Cappy »

focimark írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 11:58
Cappy írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 7:50
Bandi írta: 2022. szeptember 14., szerda 22:56 Azért ha ki már kiesünk a csoportból, azt összehozhatnák hogy ne 3. helyen tegyük ezt hogy legalább az EL-t elkerüljük. Amúgy ez konkrétan egy Tuchel féle meccs volt, a nagy részében fejetlen csirkeként, poszt nélkül rohangáltak a legtöbben. Boehly foghatja a fejét :lol:
Egyaltalan nem ertek veled egyet. Ma mindenkinek meg volt a posztja, sot tobbnyire ott jatszott mindenki, ahol szeret es tud is. Boven van meg eselyunk tovabbjutni a csoportbol.
Cucurella jatszott Lcbt Sterling volt az lwb, majd kesobb Ziyech rwbkent jatszott, James pedig rcbt, azt hozza se teszem, hogy RLC meg kozepcsatart. Nyilvan sok mindent hosszutavon nem lehet levonni, de ez ugyanolyan osszevissza volt mint Tuchelnél.
Alapvetoen a felallas 4-3-2-1 volt.
James-Azpi-Silva-Cucurella
Mount-Jorginho-Kovacic
Havertz-Sterling
Auba

Tamadasban ment ez at olykor 3-5-1-1-be
Azpi-Silva-Cucurella
James(Ziyech)-Mount-Jorginho-Kovacic-Sterling(Pulisic)
Havertz (RLC)
Auba(Broja)

Ziyech es James jobb, Sterling es Pulisic bal szelso volt, de nem szarnyvedokent, hanem kozeppalyaskent vagyis inkabb tamadokozeppalyaskent. James kesobb visszament Azpi helyere, az o helyet foglalta el Ziyech.
Rlc kozepen volt tamadokozeppalyaskent, akinek erkeznie kell a tamadasoknal kozepen, ettol o meg nem kozepcsatar volt.
Cucurella pedig egesz meccsen balhatved volt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#6968 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 8:10
emsanya írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 6:46 Gólnal elobb Silva nem ert oda, aztan meg Azpi is lemaradt. De mit lehet varni egy 38 eves embertől az utolso 20 percben nem ér oda a 20 evesek kozott.

Amugy jol jatszott a brazil, de be is jott a vegen hogy Azpival ketten egyutt jatszanak, ez mar sok volt. Fofana emberrel egyutt kitakaritotta volna őket a keresztezesnel.

A 3. EL helyet kene megcsipni, es utana hatha EL-ben osszejohet egy menetelés.
Igen, én is ezt írtam, hogy Kepa már csak azt kapta, amit előtte összehozott neki Silva és Azpi. A brazil egyébként szokásosan tanári volt egész meccsen ezt az egy hibát leszámítva. Azpi-t én nyáron marasztaltam és védtem, de idén eddig kivétel nélkül lefelé lógott ki az összes meccsünkön sajnos, RCB-ként is, úgyhogy most már én is azt mondom, fontosabb meccseken ne nagyon tegyük őt a kezdőbe, bár az is igaz, hogy egyedül Silva és Fofana tűnik biztos pontnak középen, Cucurella pedig most az Potternek, mint Havertz volt Tuchelnek, a kiskedvenc. Cucurella se feltétlenül érdemelné meg az eddigiek alapján, hogy ennyi játékperce legyen.
Fofana és Silva játszhatna hossszutávon együtt, csak Silva már nem játszhat végig egy full szezont, képtelenség. Muszáj Koulibalynak is besegiteni. Azpi pedig max kupameccsekre egy gyors emberrel együtt vagy Reece cseréjeként.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#6969 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 13:02
Dízel írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 8:46 Azert iden ezeket a kijelenteseket boven ejteni kene, mint az “oket utni kell”, meg “kotelezo gyozelem”. Ja az, de nem ebben az allapotban. Ha innen tovabb verekedunk, akkor lehet esely hogy feltamadunk, de egyenlore vakon vagyunk, nem tudjuk hogy kell nyerni.
Úgy értem, hogy papíron meg keretet nézve nem kéne, hogy egy milan gondot jelentsen. Nyilván szar állapotban vagyunk , de most jól is jön ez a szünet. Kanté felépülhet, remélem nem viszik magukkal franciàk.
Milan-nak megvan az az előnye hogy évek óta együtt vannak, azért érzem hogy szopatnak majd minket és azért a keretük se rossz. No meg Giroud is büntet majd vagy esetleg Tomori.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6970 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 8:46 Azert iden ezeket a kijelenteseket boven ejteni kene, mint az “oket utni kell”, meg “kotelezo gyozelem”. Ja az, de nem ebben az allapotban. Ha innen tovabb verekedunk, akkor lehet esely hogy feltamadunk, de egyenlore vakon vagyunk, nem tudjuk hogy kell nyerni.
Úgy értem, hogy papíron meg keretet nézve nem kéne, hogy egy milan gondot jelentsen. Nyilván szar állapotban vagyunk , de most jól is jön ez a szünet. Kanté felépülhet, remélem nem viszik magukkal franciàk.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#6971 Hozzászólás Szerző: focimark »

Cappy írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 7:50
Bandi írta: 2022. szeptember 14., szerda 22:56 Azért ha ki már kiesünk a csoportból, azt összehozhatnák hogy ne 3. helyen tegyük ezt hogy legalább az EL-t elkerüljük. Amúgy ez konkrétan egy Tuchel féle meccs volt, a nagy részében fejetlen csirkeként, poszt nélkül rohangáltak a legtöbben. Boehly foghatja a fejét :lol:
Egyaltalan nem ertek veled egyet. Ma mindenkinek meg volt a posztja, sot tobbnyire ott jatszott mindenki, ahol szeret es tud is. Boven van meg eselyunk tovabbjutni a csoportbol.
Cucurella jatszott Lcbt Sterling volt az lwb, majd kesobb Ziyech rwbkent jatszott, James pedig rcbt, azt hozza se teszem, hogy RLC meg kozepcsatart. Nyilvan sok mindent hosszutavon nem lehet levonni, de ez ugyanolyan osszevissza volt mint Tuchelnél.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#6972 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azert iden ezeket a kijelenteseket boven ejteni kene, mint az “oket utni kell”, meg “kotelezo gyozelem”. Ja az, de nem ebben az allapotban. Ha innen tovabb verekedunk, akkor lehet esely hogy feltamadunk, de egyenlore vakon vagyunk, nem tudjuk hogy kell nyerni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6973 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 8:02
kecske01 írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 7:00
emsanya írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 6:46 Gólnal elobb Silva nem ert oda, aztan meg Azpi is lemaradt. De mit lehet varni egy 38 eves embertől az utolso 20 percben nem ér oda a 20 evesek kozott.

Amugy jol jatszott a brazil, de be is jott a vegen hogy Azpival ketten egyutt jatszanak, ez mar sok volt. Fofana emberrel egyutt kitakaritotta volna őket a keresztezesnel.

A 3. EL helyet kene megcsipni, es utana hatha EL-ben osszejohet egy menetelés.
EL hely? :D mégis ki menne tovább a milan után…simán tovább mehetünk elsőként is még.
Ez a Salzburg siman tovabb mehet masodikkent. Most ketszer jatszunk a milan-nal, ha mindketton beszopodunk realisabb mar a harmadik hely. A salzburg meg ketszer üti a zagrabot, 8 pontjuk lesz.

EL-ben akar osszejohet valami es ott is lehet BL indulast szerezni meg szarabbak a csapatok.
Ettől a milantól nem fosnék, kövi meccsen velük játszunk hazain. Igen ott azért kéne ütni őket, salzburg meccsen meg egy x-nek szorítani.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6974 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 6:46 Gólnal elobb Silva nem ert oda, aztan meg Azpi is lemaradt. De mit lehet varni egy 38 eves embertől az utolso 20 percben nem ér oda a 20 evesek kozott.

Amugy jol jatszott a brazil, de be is jott a vegen hogy Azpival ketten egyutt jatszanak, ez mar sok volt. Fofana emberrel egyutt kitakaritotta volna őket a keresztezesnel.

A 3. EL helyet kene megcsipni, es utana hatha EL-ben osszejohet egy menetelés.
Igen, én is ezt írtam, hogy Kepa már csak azt kapta, amit előtte összehozott neki Silva és Azpi. A brazil egyébként szokásosan tanári volt egész meccsen ezt az egy hibát leszámítva. Azpi-t én nyáron marasztaltam és védtem, de idén eddig kivétel nélkül lefelé lógott ki az összes meccsünkön sajnos, RCB-ként is, úgyhogy most már én is azt mondom, fontosabb meccseken ne nagyon tegyük őt a kezdőbe, bár az is igaz, hogy egyedül Silva és Fofana tűnik biztos pontnak középen, Cucurella pedig most az Potternek, mint Havertz volt Tuchelnek, a kiskedvenc. Cucurella se feltétlenül érdemelné meg az eddigiek alapján, hogy ennyi játékperce legyen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#6975 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 7:00
emsanya írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 6:46 Gólnal elobb Silva nem ert oda, aztan meg Azpi is lemaradt. De mit lehet varni egy 38 eves embertől az utolso 20 percben nem ér oda a 20 evesek kozott.

Amugy jol jatszott a brazil, de be is jott a vegen hogy Azpival ketten egyutt jatszanak, ez mar sok volt. Fofana emberrel egyutt kitakaritotta volna őket a keresztezesnel.

A 3. EL helyet kene megcsipni, es utana hatha EL-ben osszejohet egy menetelés.
EL hely? :D mégis ki menne tovább a milan után…simán tovább mehetünk elsőként is még.
Ez a Salzburg siman tovabb mehet masodikkent. Most ketszer jatszunk a milan-nal, ha mindketton beszopodunk realisabb mar a harmadik hely. A salzburg meg ketszer üti a zagrabot, 8 pontjuk lesz.

EL-ben akar osszejohet valami es ott is lehet BL indulast szerezni meg szarabbak a csapatok.

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#6976 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Bandi írta: 2022. szeptember 14., szerda 22:56 Azért ha ki már kiesünk a csoportból, azt összehozhatnák hogy ne 3. helyen tegyük ezt hogy legalább az EL-t elkerüljük. Amúgy ez konkrétan egy Tuchel féle meccs volt, a nagy részében fejetlen csirkeként, poszt nélkül rohangáltak a legtöbben. Boehly foghatja a fejét :lol:
Egyaltalan nem ertek veled egyet. Ma mindenkinek meg volt a posztja, sot tobbnyire ott jatszott mindenki, ahol szeret es tud is. Boven van meg eselyunk tovabbjutni a csoportbol.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6977 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. szeptember 15., csütörtök 6:46 Gólnal elobb Silva nem ert oda, aztan meg Azpi is lemaradt. De mit lehet varni egy 38 eves embertől az utolso 20 percben nem ér oda a 20 evesek kozott.

Amugy jol jatszott a brazil, de be is jott a vegen hogy Azpival ketten egyutt jatszanak, ez mar sok volt. Fofana emberrel egyutt kitakaritotta volna őket a keresztezesnel.

A 3. EL helyet kene megcsipni, es utana hatha EL-ben osszejohet egy menetelés.
EL hely? :D mégis ki menne tovább a milan után…simán tovább mehetünk elsőként is még.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#6978 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gólnal elobb Silva nem ert oda, aztan meg Azpi is lemaradt. De mit lehet varni egy 38 eves embertől az utolso 20 percben nem ér oda a 20 evesek kozott.

Amugy jol jatszott a brazil, de be is jott a vegen hogy Azpival ketten egyutt jatszanak, ez mar sok volt. Fofana emberrel egyutt kitakaritotta volna őket a keresztezesnel.

A 3. EL helyet kene megcsipni, es utana hatha EL-ben osszejohet egy menetelés.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#6979 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Bubi írta: 2022. szeptember 14., szerda 23:24
Pityee írta: 2022. szeptember 14., szerda 23:10
Bubi írta: 2022. szeptember 14., szerda 23:01 Én nem látom olyan negatívan a dolgokat mint sokan. Sajnos ez döntetlen lett, de végre változott a felállás, egyszerre 4 támadónk volt a pályán és sokkal több helyzetet tudtunk kidolgozni mint eddig, ráadásul a védelem is működött.

Sokat számít a rendszer, hogy végre a posztjukon játszanak, de a helyzetkihasználásunk nem fog csak úgy egy edzőváltás miatt rendbejönni. A kreatívabb, támadóbb foci majd ezt is helyre fogja rakni idővel.

Illett volna ma nyerni, de nálam manapság nem olyan magas a léc. Túl sok szar meccset láttam az utóbbi időbe, azokhoz képest a mai élmény volt.

James egy zseni, nem csodálkoznék ha Balehez hasonló utat járna be.
Ez a meccs volt az élmény? Hát Bubi nagyon nem lehetett magasan a léc már nálad. Sztem ugyanolyan okádék volt mint az eddigiek. Ráadásul lehozni egy Salzburg elleni hazai meccset 4 darab kapuralövéssel, abból is 2 az utolsó pár percben, az több mint szomorú.
Hogy nem tetszett azt elfogadom, de nem volt ugyan olyan.
Csak a rossz helyzetkihasználásunknak köszönhetjük a mait, én Silvát és Kepát se okolom. Sok helyzetet dolgoztunk ki, volt játékunk, egyáltalán nem volt olyan fejetlenség mint az utóbbi időben. A pontatlanság viszont ugyan olyan volt.

Szereztek egy szerencsés gólt, Silva odaért de a combjáról továbbpattant és Azpi is odaért de elment a lába közt. 5-1 is lehetett volna.
Én is inkább pozitívumokat véltem felfedezni az eredménytől függetlenül. (Mondom ezt úgy, hogy én nem küldtem volna el Tuchel-t)
Kifejezetten tetszett, hogy a kapu előtt végre nem a 16-os előtt adogattuk körbe, oda-vissza, meg vissza, meg vissza, meg vissza a labdát. A játkosok próbáltak helyet csinálni, rést nyitni a védelmen és oda bepasszolni. Nem csak a körbejáratás majd a pontantlan bívelés létezett. Strling is adott egy jó kis labdát be a résbe Auba-nak.
Broja játéka nekem egyébként tetszik. Agresszív, gyors, jól mozog. Sajnos még tapasztalatlan.
Én kepát sem venném elő most. Nyilván mondhatjuk, hogy Mendy kivédte volna...jah, talán 1 évvel ezelőtt. Viszont kaptunk volna 3 másik gólt mert nem tudja átvenni a labdát a polip csápjaival. (Komolyan amikor lábbal ér a labdához az az érzésem, hogy bokáját szegi...)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#6980 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2022. szeptember 14., szerda 23:10
Bubi írta: 2022. szeptember 14., szerda 23:01 Én nem látom olyan negatívan a dolgokat mint sokan. Sajnos ez döntetlen lett, de végre változott a felállás, egyszerre 4 támadónk volt a pályán és sokkal több helyzetet tudtunk kidolgozni mint eddig, ráadásul a védelem is működött.

Sokat számít a rendszer, hogy végre a posztjukon játszanak, de a helyzetkihasználásunk nem fog csak úgy egy edzőváltás miatt rendbejönni. A kreatívabb, támadóbb foci majd ezt is helyre fogja rakni idővel.

Illett volna ma nyerni, de nálam manapság nem olyan magas a léc. Túl sok szar meccset láttam az utóbbi időbe, azokhoz képest a mai élmény volt.

James egy zseni, nem csodálkoznék ha Balehez hasonló utat járna be.
Ez a meccs volt az élmény? Hát Bubi nagyon nem lehetett magasan a léc már nálad. Sztem ugyanolyan okádék volt mint az eddigiek. Ráadásul lehozni egy Salzburg elleni hazai meccset 4 darab kapuralövéssel, abból is 2 az utolsó pár percben, az több mint szomorú.
Hogy nem tetszett azt elfogadom, de nem volt ugyan olyan.
Csak a rossz helyzetkihasználásunknak köszönhetjük a mait, én Silvát és Kepát se okolom. Sok helyzetet dolgoztunk ki, volt játékunk, egyáltalán nem volt olyan fejetlenség mint az utóbbi időben. A pontatlanság viszont ugyan olyan volt.

Szereztek egy szerencsés gólt, Silva odaért de a combjáról továbbpattant és Azpi is odaért de elment a lába közt. 5-1 is lehetett volna.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése