Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#21721 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Szerencse van Kante, es nekem hianyzik Diego nagyon. Igy semmi elkepzeles semmi veszelyt nem jelentunk. Eroltesuk a beadasokat es eddig semmi ertelme.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#21722 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Első 30 percben történt valami? Csak az utolsó 10-15 percet láttam...

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21723 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Szép nagy lyukak a védelemben megint...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21724 Hozzászólás Szerző: Bubi »

rafanadal írta:Onnantol kezdve hogy van egy ilyen acestream linkem: acestream://1ac0a7bad07c4e0159cbf5115ec7a0b0f69d2f44" onclick="window.open(this.href);return false;, hogy inditom azt el? Kell valami player? Fel van telepitve az acestream eddig mindig rakattintottam egy linkre es browserbol inditottam.
Kattints rá a linkre amit belinkeltél és megy. Ugyan ezt a kérdést akartam feltenni, de gyorsabb voltál, ezért kattintottam a tiedet és pöpec!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#21725 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Mindig mukodik, es nem kell instalalni semmit. HD es angol
http://thesportek.com/p/twitch2.php?id= ... r%20United" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#21726 Hozzászólás Szerző: béla »

rafanadal írta:Onnantol kezdve hogy van egy ilyen acestream linkem: acestream://1ac0a7bad07c4e0159cbf5115ec7a0b0f69d2f44" onclick="window.open(this.href);return false;, hogy inditom azt el? Kell valami player? Fel van telepitve az acestream eddig mindig rakattintottam egy linkre es browserbol inditottam.
Ace playert kell letölteni,felrakod, megnyitod
lesz felül egy média menüpont- és ezen belül lesz valami olyasmi,hogy open ace ID

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#21727 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Onnantol kezdve hogy van egy ilyen acestream linkem: acestream://1ac0a7bad07c4e0159cbf5115ec7a0b0f69d2f44" onclick="window.open(this.href);return false;, hogy inditom azt el? Kell valami player? Fel van telepitve az acestream eddig mindig rakattintottam egy linkre es browserbol inditottam.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21728 Hozzászólás Szerző: Zanyád »


Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1443
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21729 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Jól működő ace stream-et tudna valaki linkelni srácok? Köszönöm!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#21730 Hozzászólás Szerző: laczze »

Azért azzal jó tisztában lenni, hogy Abrának a Chelsea nem csak egy hobbi ahová nyomja a pénzt, hanem mára egy üzlet is lett. Hibába ugrál a V.I.P szektorban mint egy kisgyerek, ami egyébként utcalány szimpatikus és értékelendő, nyilván imádja a klubbot ami majdhogynem egyedülálló, de a haszon is nagy szerepet játszik amihez a kissebb költségvetéssel elért legnagyobb eredmény kell.... Be is jön kb 2 évente a bajnokságban de ez kevés.
Szerintem nem Emenalo a legnagyobb ludas az igazolásokban és nem is Conte volt felkészületlen egyszerűen nem hiszem el, hogy abra szabad kezet ad. Egy ilyen üzletember egy ekkora üzletbe ami font milliárdokról szól képtelen tartózkodni. Ez egyben előny és hátrány.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#21731 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Iszonyatosan elszálltak az árak, ráadásul mi sem költöttünk keveset a nyáron, csak annyi távozó volt, hogy akik mentek tudtuk pótolni, de "plusz" játékos nem érkezett. Amennyit a city költött idén az meg nonszensz, nem az a normális és nem is a PSG hadjárata a játékospiacon. Probalunk okosan igazolni, ezért sem értem miért nem harcolunk Sanchezért akiért a city télen lerak 35misit és elviszi 34. szélsőnek. Eszméletlen.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21732 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:
adrian1989 írta:egyben bízom, hogy Abra belátja azt, hogy nem szabad elküldeni Conte-t, mert úgysem lenne jobb opció és inkább kinyitja télen a pénztárcát és végre nem csak mennyiségbe igazolunk hanem minőségbe is!
Bilibe lóg a kezed :)
a Chelsea-nél pénz van szarásig csak valamiért nem költik, ennek nem tudom mi az oka, de Abra is beláthatja, hogy ahhoz, hogy újra top csapat legyen a Chelsea ahhoz költeni kell és nem Alonsok-ra Zappacostak-ra meg Rüdiger-re, hanem top játékosokra úgy ahogy a City, MU és PSG teszi, mert ezeken a csapatokon meglátszik, hogy a padjuk is minőségi és aki beáll a padról az tud hozzátenni a csapata játékához.
de igazad van nem álmodozom jobb úgy, hogy a kedvenc csapatom szarik bele mindenbe és 2 évente vagy kevesebb edzőket cserélget míg a játékosok röhögnek a markukba, hogy bármit megtehetnek, mert úgyis megkapják a nagy fizujukat, hogy verik a faszukat a pályán és azt tesznek amit akarnak!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21733 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:egyben bízom, hogy Abra belátja azt, hogy nem szabad elküldeni Conte-t, mert úgysem lenne jobb opció és inkább kinyitja télen a pénztárcát és végre nem csak mennyiségbe igazolunk hanem minőségbe is!
Bilibe lóg a kezed :)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21734 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:
Norbertoo írta:Általában különösen nem megy a csapatnak a mindenkori szezon november-december szakaszában. Eddig is eléggé "be voltunk ragadva", nem lett erős a szezonkezdet, amiből élni lehetne. Nagyon kíváncsi vagyok, ebben a periódusban mi lesz.
Tavaly meghúzta a váratlant amikor szarban voltunk, sztem most is eljött az idő, hogy lépjen.
Tavaly azért könnyebb dolga volt Conte-nak, mert nem volt BL és az ellenfelek sem tudtak mit kezdeni a Chelsea új felállásával.
Arról nem is beszélve, hogy Costa volt a csatár (mondom ezt úgy, hogy Costa-t mindig is egy agyhalott hülyének tartottam, de a tényen az nem változtat, hogy a világ egyik legjobb csatára),Morata sajnos soha nem lesz olyan jó mint Costa, mert nem tud úgy megküzdeni 1-1 helyzetért mint Costa és a távoli lövései sincsenek,Costa minden helyzetben feltalálta magát csak sajnos agyatlan.
Jó lenne Conte valamit kitalálna, de nekem valahogy idén ő sem tűnik valami motiváltnak és ez látszik az egész csapaton, úgy látszik ez a csapat nem bírja el azt ha elveszít egy legendát ami idén ráadásul 2-re sikerült, mert Holland is elhagyta a csapatot.
egyben bízom, hogy Abra belátja azt, hogy nem szabad elküldeni Conte-t, mert úgysem lenne jobb opció és inkább kinyitja télen a pénztárcát és végre nem csak mennyiségbe igazolunk hanem minőségbe is!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#21735 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Kár, hogy semmi összefüggés nincs a szezonok közt. Cserélődnek az edzők, a játékosok, az elvárások is. Nincs ilyen, hogy "Chelsea szindróma". Pont annyi esélyünk van megnyerni minden meccset novemberben, mint májusban. Gyenge a keret és nem is elég bő. A csapat overall támadójáték skillje/potenciálja/intelligenciája pedig meg sem közelíti azt a szintet, ami szükséges lenne a stabil/tudatos támadás építéshez meccsről meccsre.

Szomorúra sikeredett a hsz, de ez az igazság. :/

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21736 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Norbertoo írta:Általában különösen nem megy a csapatnak a mindenkori szezon november-december szakaszában. Eddig is eléggé "be voltunk ragadva", nem lett erős a szezonkezdet, amiből élni lehetne. Nagyon kíváncsi vagyok, ebben a periódusban mi lesz.
Most jön egy laza 14 meccses sorozat úgy, hogy a meccsek között 3 és 4 napok lesznek. Egészséges kerettel is kutya kemény lenne, de így, hogy sérültek is vannak/lesznek, hát Conte legyen a talpán... Tavaly meghúzta a váratlant amikor szarban voltunk, sztem most is eljött az idő, hogy lépjen.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#21737 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

AwayRoller írta:Tavaly nem hiába nyomatta Conte a Kanté-Matity duót, az a megérzésem, hogy Fabre hamarosan újra peremember lesz és a Drinkwater-Bakka-Kanté trió permutációit láthatjuk majd.
Ezzel tényleg csak az az egy baj, hogy miért kell, hogy legalább 7 alapvetően védekező szellemű játékosunk legyen a pályán ahhoz, hogy stabil legyen az a (rengeteg káromkodás) védekezés? És hogyan fogunk így gólt lőni? Főleg úgy, hogy folyamatosan a "támadószekció" egyik tagja a sokat szidott Pedro-Willian páros egyike, akikre konzisztensen nem lehet építeni az ismert indokok miatt. Ez már tavaly is problémás volt a második félévre..

Értem én, hogy szegény ember vízzel főz, de akkor legalább próbáljunk már meg főzni valamit abból a katyvaszból, amivel rendelkezünk.
Mert itt tényleg mind a fejekben, mind pedig a taktikában problémák és repedések vannak. És még pont itt az ideje, hogy ezek orvosolva legyenek. Még nem estünk ki sehonnan sem.
Általában különösen nem megy a csapatnak a mindenkori szezon november-december szakaszában. Eddig is eléggé "be voltunk ragadva", nem lett erős a szezonkezdet, amiből élni lehetne. Nagyon kíváncsi vagyok, ebben a periódusban mi lesz.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4824
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#21738 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Én személy szerint a Drinkwater-Bakka középpályát vártam, és mivel a múltkori 3-3 után Conte nyilvánosan elvetette a 3-5-2-t ezért elől a Hazard-Morata-Pedro trióra. Ebben a 3-4-2-1-ben sajnos Fabregas egy óriási luxuscikk. És ez igaz egy jó formában levő Fabre-ra is. Tavaly nem hiába nyomatta Conte a Kanté-Matity duót, az a megérzésem, hogy Fabre hamarosan újra peremember lesz és a Drinkwater-Bakka-Kanté trió permutációit láthatjuk majd.

Elég ironikus, hogy a Bakayoko rigmus (N'golo-val sosem adják el a labdát) úgy válik valóra, hogy ha nincs Kanté a pályán, akkor meg szórják ezerrel...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21739 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mindegy hogy váltogatod a felállást, ugyan az a kupac szar fog pályáralépni hétről-hétre. Morata nem fog több ziccert bevágni azért, mert más poszton szaladgálnak mögötte ugyan azok az emberek, de Baka sem fog jobban védekezni, ahogy Luiz, Cahill és Rüdi sem.

Egy fokkal jobb lenne a 3-5-2 amíg nincs kanté, drinkwater hátul védekezhetne, Baka és Fabregas BTB pozícióban előtte, így hárman talán lennének fele olyan hatékonyak mint Kanté. Az a baj, hogy a Makelele klón jelenleg a legfontosabb játékosunk. No Kanté, no party. Ha ő van, akkor a retardált Marcos Alonso, és a félmegoldás Moses nyugodtan csinálhat amit akar, mert Kanté megállítja a kontrákat, visszazár a helyükre - mert ezek nem tudnak mindenhol ott lenni, örülnek ha valahol egyáltalán vannak, főleg ha a kezdőben mert everton kaliber mindegyik. Így most szépen kidomborodik az, hogy mennyit is ér Alonso ezen a poszton = 0.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1144
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21740 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Ezt az edző kérdést én is másképp láttam régen. Egye van az a mondás, hogy ha nem megy a kupi, nem a madamot kell kirúgni. Én is így gondoltam, nem az edző játszik a pályán 90 percet. De abban sajnos ő felelős, hogy kit küld a pályára, és milyen hadrendben. Nem tudom melyik meccs volt az, amikor letámadtak minket (azt hiszem a chelsea-róma) és Kürtő állandóan kivágta a labdát előre. Kb. 10 %-a jutott hozzánk. Mi a faszé nem lehetett felhozni a labdát? Tegnap miért nem játszhatott egyszerre Bats és Morata? Azpi helyett miért nem jött Zappa? Én nem értek hozzá, de biztos, hogy a letámadásnak is megvan az ellenszere. Ezt egy edzőnek tudnia kell. Korábban tetszett Contéban a tűz, ahogy a pálya szélén ugrált. De ez most már kevés, és többször látni, hogy tanácstalanul áll. Ki kell vmi újat találnia, mint ahogy a csapatnak is. Kb. olyanok vagyunk mint a 40+ éves Klicsko, tudjuk, hogy régen nagyon kemény volt, de ma már minden fiatal őt akarja kiütni. A nevéből már nem tud megélni.

Válasz küldése